HomePortalKako koristiti ovaj Forum?Pravila forumaTražiLista članovaMibitGrupe korisnikaRegistracijaLogin

Share | 

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
AutorPoruka
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder

Broj postova : 1552

Godina : 20

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Sat Sep 08, 2012 10:39 pm

U animeu su posvetili cijelu filler epizodu tome kako bismo na kraju otkrili da:
Spoiler:

--------------------------
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
chibi
Admin
Admin

Broj postova : 972

Godina : 27

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Sun Sep 09, 2012 11:11 pm

@SuperSaiyanVegeta Daj stavi tu sliku da je mogu svi vidjet, a ne samo admini.

Filip je u ono vrijeme čitao Zolinu Nanu, slikao akvarele, pio prve čaše piva s gađenjem i bljuvao od pete cigarete, i taj mali dečko, koji je igrajući šah i nogomet bio s jedne strane sklon još najnaivnijem podjetinjenju, a s druge rastrgan između najbjesomučnijih poroka, osjetio je iznenada u svome krilu debelu, mokru, znojavu, usijanu Karolininu stražnjicu.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika Online
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Broj postova : 1314

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Sun Sep 09, 2012 11:26 pm

Evo link: [You must be registered and logged in to see this link.]

Inace neznam sto se s tim slikama dogadja.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
sajber
Admin
Admin

Broj postova : 2683

Godina : 25

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Mon Sep 10, 2012 8:42 am

Sređeno! Sad bi svi trebali vidjet slike. Ak neš ne valja, vičite.

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
audiosl4ve
Moderator
Moderator

Broj postova : 1395

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Mon Sep 10, 2012 3:06 pm

neke stvari bolje je ne znati Smile

True pirate.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
chibi
Admin
Admin

Broj postova : 972

Godina : 27

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Mon Sep 10, 2012 7:07 pm

A i to stoji, al eto zanimalo me. Možda jednog dana i pokažu. I sad se vide slike.

Filip je u ono vrijeme čitao Zolinu Nanu, slikao akvarele, pio prve čaše piva s gađenjem i bljuvao od pete cigarete, i taj mali dečko, koji je igrajući šah i nogomet bio s jedne strane sklon još najnaivnijem podjetinjenju, a s druge rastrgan između najbjesomučnijih poroka, osjetio je iznenada u svome krilu debelu, mokru, znojavu, usijanu Karolininu stražnjicu.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika Online
nyan-cat
Senior Boarder
Senior Boarder

Broj postova : 67

Godina : 28

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Thu Sep 13, 2012 12:10 pm

ok...ne znam da li da nastavim pisati ovdje u glavnu raspravu ili u temu koju je jedan od članova otvorio/la o tobiju, no ovo zadnje što je kishimoto izvukao da sve konačno ima smisla je taaaaaaako na jedvite jade da to nije humano Razz no i dalje mu ne mogu preći preko pekmezavljenja i izmišljanja oko cijele fame između madare-tobija-obita... ubi me dosada iako po meni je glavni villain trebao ostati Pain jer ni madara na obito...tobito tko god nisu mu ni do koljena, za mene je pain bio bog i batina kao netko tko bi bio main boss u cijelom serijalu... :/

[You must be registered and logged in to see this link.]
See me ride out of the sunset On your colored TV screen...I'm dirty, mean and mighty unclean....
....So lock up your daughter And lock up your wife Lock up your back door And run for your life.. The man is back in town So don't you mess around...
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
sajber
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Sat Sep 22, 2012 10:57 am

Jesu li samo meni dosadne pra zadnjih epizoda kad bijeli Zetsu trolla ostale? Ništa se ne dešava, samo Zetsu kolje neke jadnike i još nakraju on biva uhvačen.... Gdje su nestala vremena kad je Naruto bio zanimvljiv i pun akcije. Ah da... najbolji negativac Pain je umro i sve je ošlo k vragu.

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Japi
Junior Boarder
Junior Boarder

Broj postova : 28

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Sat Sep 22, 2012 6:28 pm

Ostalo je puno gorih negativaca od Pain-a,stvari se tek zakuvavaju Smile
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Sat Sep 22, 2012 10:39 pm

Nakon kaj je pain razvalil konohu, sve je oslo k kvragu. bas sve.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
nyan-cat
Senior Boarder
Senior Boarder

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Mon Sep 24, 2012 10:21 pm

pain je bio nenadmašiv, on je svog učitelja ubio kao da je ništa, nepojmljivo zao lik koji je trebao biti vizija glavnog negativca, a nakraju se sve vrti oko dedice kojem se ne umire...meni je to sve kao kada ubiješ majin buu-a i onda ti dođe freeza(madara i tobi) pa ti se prijeti...sori na glupoj usporedbi ali nemogu si pomoći...meni je to žalosno da je smiješno... iako moram priznati da je dobro izvukao priču zasad ponovo postaje zanimljivo Razz

ima li tko da je čitao novi chapter naruta? ANYONEEEEE TALK!!!!!! saznaje se više o zetsuu, namjerno su izvukli obita van da vidi kako je rin poginula (hmm i to me zanima gdje je kakashi zaribao da je nije ubio Razz pirat ma nije pirat cyclops ) sad mi je zanimljivo kako je obita konzumirala tama, ovo je sve bolje i bolje! neću ureć kishimota da ne zafrkne negdje Razz ispada da je sve to bila maska od jedne zetsuove polovine no što predstavlja ova druga maska onda? :/ osim što je madarin plan uspio da pridobije obita na svoju stranu i iskoristi ga za svoje ciljeve...učinio je od njega ...nešto i čini se bolesno jak, voljela bih da barem jedan negativac bude ono zlo krme za kojim nećeš žaliti ni kada ga ubiju...kao za freezom na primjer Very Happy

See me ride out of the sunset On your colored TV screen...I'm dirty, mean and mighty unclean....
....So lock up your daughter And lock up your wife Lock up your back door And run for your life.. The man is back in town So don't you mess around...
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Wed Oct 03, 2012 12:39 am

Novi chapter.

Spoiler:

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
audiosl4ve
Moderator
Moderator

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Wed Oct 03, 2012 7:42 am

yup i ja se to pitam... Sumnjivo mi je sve to..

True pirate.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Wed Oct 03, 2012 2:21 pm

Vjerovatno neki genjutsu.
Ak nije.. kakashi je idiot.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
audiosl4ve
Moderator
Moderator

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Thu Oct 04, 2012 9:24 am

ma nevjerujem da bi ubio rin. Kaj se nije i njemu ona svidala?

True pirate.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.

Broj postova : 2068

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Thu Oct 04, 2012 5:11 pm

kakshi breaks the heart on the wrong way. :'D

''When you are miserable, you need something that is even more miserable than you to feel good about yourself.''
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Thu Oct 04, 2012 7:58 pm

Može se reći da je Kakashi
(•_•). ( •_•)>⌐□-□. (⌐□_□).
Dirnuo Rin u srce.

YEEEEEAAAAAH!!!!

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
nyan-cat
Senior Boarder
Senior Boarder

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Fri Oct 05, 2012 10:33 am

some wierd way of joking around tee hee~ nah...it's just prince vegeta Razz
to je garant namjerno napravljeno od strne madare neki divlji genjutsu da se obito prikloni ovom... ili ju je kakashi zaista ubio iz razloga koji ćemo vjerojtno saznati izlaskom novog chaptera damn bounce meni se čini da je to sve klon jednog od zetsua kako bi obito vidio ono što madara želi... a možda sam i u krivu...

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Fri Oct 05, 2012 11:00 am

Mislim da nije zetsu.
Kakashi ju je koknuo s raikirom, a zetsu nemoze kopirati jutsue Razz
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
nyan-cat
Senior Boarder
Senior Boarder

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Tue Oct 16, 2012 6:30 pm

hmmm tko zna šta je ona bila i šta je njena misija zapravo bila.. ovaj kishimoto opet zavlači.... scratch

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Tue Oct 16, 2012 6:55 pm

Spoiler:

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Tue Oct 16, 2012 7:23 pm

Spoiler:

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
sajber
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Tue Oct 16, 2012 8:40 pm

To je glupost. Još nije odkriven razlog zašto ju je ubio. Wiki sere.

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.

Broj postova : 2068

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Tue Oct 16, 2012 9:26 pm

moja teorija je da je ona počela slušati justina bibera i kakashi nije mogao to slušati i rekao je shut up! drš Razz

''When you are miserable, you need something that is even more miserable than you to feel good about yourself.''
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Tue Oct 16, 2012 10:48 pm

Lelouva teorija ima najviše smisla.

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   

Na vrh Go down

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 6/19Idi na stranicu : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next