HomePortalKako koristiti ovaj Forum?Pravila forumaTražiLista članovaMibitGrupe korisnikaRegistracijaLogin

Share | 

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next
AutorPoruka
sajber
Admin
Admin

Broj postova : 2663

Godina : 24

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Sat Mar 23, 2013 11:51 am

Jebote, nije niti 10 epizoda prošlo od prijašnjih filera, a oni nam već uvalili nove. Neka onda barem daju filer arc od 100 epizoda pa smo mirni, a ne da svako malo ubacuju neke glupe epizode Razz

--------------------------
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder

Broj postova : 1547

Godina : 20

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Wed Mar 27, 2013 12:26 pm

Spoiler:

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder

Broj postova : 1547

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Wed May 22, 2013 2:21 pm

Spoiler:

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Broj postova : 1314

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Wed May 22, 2013 2:40 pm

Predobar chapter :33
Ocekivao sam barem neki mali fight, ali ovo je ispalo jos bolje :PP
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
audiosl4ve
Moderator
Moderator

Broj postova : 1382

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Thu May 23, 2013 11:21 am

managa nije dozivila vece dno. Uzas

True pirate.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
sajber
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Fri Jul 26, 2013 9:05 am

Jel prati tko Anime? Završili su fileri.

Spoiler:

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Fri Jul 26, 2013 11:23 am

Prati se, prati Razz
Spoiler:

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
sajber
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Fri Jul 26, 2013 12:23 pm

spojlo:

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Fri Jul 26, 2013 1:29 pm

Spoiler:

Ako ne citate mangu ne otvarajte ovaj spoiler dolje :PP
Spoiler:

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.

Broj postova : 2068

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Wed Aug 14, 2013 9:49 pm

How the fuck will they defeat Madara!? '_'

''When you are miserable, you need something that is even more miserable than you to feel good about yourself.''
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
sajber
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Thu Aug 15, 2013 9:16 am

Naruto će napraviti rasengan večina mjeseca i poraziti njegove meteore ahahahaha 

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
audiosl4ve
Moderator
Moderator

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Thu Aug 15, 2013 7:28 pm

lelou da nisi mislio na Obita? Sajber na njega misli cini mi se...

i da sajber i ja mislim da ce tako bit. Ali taj rasengan ce biti opasan sa crnim Saskeovim plamenovima da dobi extra na jakosti

True pirate.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Thu Aug 15, 2013 7:46 pm

jok mislio sam na madaru lol xD no dobro i obito je tu.
mislim prebio je cijelu vojsku, sve kage-ove
a bit op

''When you are miserable, you need something that is even more miserable than you to feel good about yourself.''
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
sajber
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Sun Sep 08, 2013 3:48 pm

Naruto se opet pojačao xD. Svaki put je sve jači i jači, ali sve slablji i slablji. Ajde, sad je bio od neke koristi xD

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
sajber
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Sat Oct 26, 2013 9:43 pm

Nije bilo epizoda zadnja 2 tjedna?

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
audiosl4ve
Moderator
Moderator

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Sat Oct 26, 2013 11:48 pm

NEKA xD
toliki je trash da je i bolje da ne izlazi...

True pirate.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Mon Nov 04, 2013 2:03 pm

Zanimljivo :I
Spoiler:

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
chibi
Admin
Admin

Broj postova : 950

Godina : 26

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Wed Nov 20, 2013 10:55 pm

U nedostatku neke zanimacije i pošto sam igrao Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst odlučio sam čitati Naruta (onak u pauzama između učenja jer se naredalo sad kolokvija i programa) i evo došao sam do kraja Five Kage Summit-a. I mogu reći da manga sama po sebi i nije uopće loša. Neki dijelovi su super i zalijepe te za mangu i traže da čitaš dalje (npr. Invasion of Pain). Ali ima dijelova koji su baš loši i malo nelogični. A to sve mogu pripisati tome da je to shounen manga pa ajde može proći.
Spoiler:

Ali sve u svemu manga je kao cjelina dobra, sa pričom koje je možda malo nepotrebno zakomplicirana (ali opet ne do te granice da se ne skuži) i jako dobro razrađena i likovi su odlično ukomponirani u nju.

Filip je u ono vrijeme čitao Zolinu Nanu, slikao akvarele, pio prve čaše piva s gađenjem i bljuvao od pete cigarete, i taj mali dečko, koji je igrajući šah i nogomet bio s jedne strane sklon još najnaivnijem podjetinjenju, a s druge rastrgan između najbjesomučnijih poroka, osjetio je iznenada u svome krilu debelu, mokru, znojavu, usijanu Karolininu stražnjicu.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
audiosl4ve
Moderator
Moderator

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Wed Nov 20, 2013 11:27 pm

preporuka: dalje od Paina nemoj citati, jer ces se razocarati totalno...

True pirate.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
sajber
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Wed Nov 20, 2013 11:52 pm

Jebiga, Pain je tada bio jedan od najjačih, i glavnih naravno. Sve nakon njega je meni bezveze. Ono što mi najviše smeta jest ono što i u svakom shounenu, kad poraze najjačeg lika, dolaze još jači gdje onaj stari najjači lik postaje jedan od slabljih.

Da, da, ima puno flashbackova. Ne znam koliko u Mangi, ali u Animeu ih sigurno ima više. Ako još jedanput vidim Naruta kako stoji u onom krugu, pobljuvat ću se, haha.

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
chibi
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Thu Nov 21, 2013 1:12 am

sajber (citat):
Jebiga, Pain je tada bio jedan od najjačih, i glavnih naravno. Sve nakon njega je meni bezveze. Ono što mi najviše smeta jest ono što i u svakom shounenu, kad poraze najjačeg lika, dolaze još jači gdje onaj stari najjači lik postaje jedan od slabljih.
Ok, to stoji, ali je to u Narutu odrađeno jako dobro, likovi su odlično uvedeni u priču i svi su više-manje povezani. A recimo meni se baš sviđa što Kabuto postaje jači, jer je on baš i bio takav neki lik koji bi iz sjene radio sebi u korist.

Filip je u ono vrijeme čitao Zolinu Nanu, slikao akvarele, pio prve čaše piva s gađenjem i bljuvao od pete cigarete, i taj mali dečko, koji je igrajući šah i nogomet bio s jedne strane sklon još najnaivnijem podjetinjenju, a s druge rastrgan između najbjesomučnijih poroka, osjetio je iznenada u svome krilu debelu, mokru, znojavu, usijanu Karolininu stražnjicu.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Thu Nov 21, 2013 7:37 am

Hmm, kabuto je gaj. Neznam dali se gledao ovi zadnih par epizoda, ali bi rado spojlao D: .

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Thu Nov 21, 2013 11:03 am

Kabuto je jedan od bolje razradjenih likova. Ostali su vecinom 'meh' Razz
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
chibi
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Thu Nov 21, 2013 2:56 pm

Kabuto je super razrađen, čak među najbolje razrađenim likovima, zajedno s Itachijem i Kisameom.

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
sajber
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   Thu Nov 21, 2013 11:16 pm

chibi23 (citat):
sajber (citat):
Ok, to stoji, ali je to u Narutu odrađeno jako dobro, likovi su odlično uvedeni u priču i svi su više-manje povezani. A recimo meni se baš sviđa što Kabuto postaje jači, jer je on baš i bio takav neki lik koji bi iz sjene radio sebi u korist.
Pa dobro, nije kao DBZ gdje unište negativca pa se novi stvori niodkuda.
U svakom slučaju, super je Naruto, ali je totalno predvidljiv i autor nikako da izvuče nešto neočekivano što bi uznemirilo publiku, ako je to uopće moguće. Nije da hejtujem, samo kažem... Very Happy Meni je Naruto super Very Happy

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija   

Na vrh Go down

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 9/18Idi na stranicu : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next