AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Igre

+13
Strukla
son goten
Prince Vegeta
Akai
audiosl4ve
chibi
Sasuke Uchiha
Lelou1524
Goku SSJ2
WooddieBone
sajber
SuperSaiyanVegeta
Kaio- Goku
17 posters
AniMan :: Ostalo :: Multimedia :: Igre
Go down
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Sun Feb 08, 2015 9:34 pm
Pa pravo ti kaže čovjek, kupi i igraj.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Sun Feb 08, 2015 10:21 pm
Mozda mu komp nije dobar za igru.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Sun Feb 08, 2015 10:34 pm
Ja sad forsiram ranked na lolu. Jebem ti poljake i grke ughhhh
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Mon Feb 09, 2015 5:13 pm
WooddieBone (citat):
audiosl4ve (citat):
chibi23 (citat):Malo sam pogledo po internetu i čini mi se neka osrednja igra. A to je vjerojatno zato što je igra bazirana na ruganju/ironiji i zbog toga vjerojatno pati priča, ne znam za gameplay. Ne izgleda mi nešto preznimljivo, liči na nekih oko 6/10. Ali ako se tebi sviđa samo ti igraj, imam ja Guild Wars 2.

curse you! Igrati GW2 mi je wet dream odkad sam u pelenama bio
Pa igraj. Mialim da je sad cjena igre oko 100 kn. Ne više.
Još jeftinije ako kupiš key samo ili rabljeni account.

ma dao mi frend svoj acc posto on ne igra. Probao pokrenuo radi na ultry low grafici ali steka toliko da je neigrivo jednostavno, pogotovo ne neki fast paced MMO poput GW2. Cekaju se bolja vremena nazalost
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Mon Feb 09, 2015 8:41 pm
A igra je možda malo zahtjevna. Ali ne treba neka vjerska konfiguracija za nju, jedino je malo problem sa optimizacijom i za slabije kompove i slabije internet veze. Ako imaš Guild Wars 1, onda igraj to, i ja ga tu i tamo zaigram, čisto radi Hall of Monumentsa.
F43LE
F43LE
Junior Boarder
Junior Boarder
Broj postova : 38
Reputation : 1
Pridružen : 2015-01-28
Godina : 27

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Mon Feb 09, 2015 9:58 pm
Od mmo igara najbolje su po meni bile WoW (do Wotlk) i dota 1-2 (lol je zesca kopija dote, i puno je laksa za igranje i po meni ne balansirana), anime igre nikada nisam igrao (osim valkyria cronicles koja mi se jako jako sviđa, mozda i najbolja igra koju sam kupio), a sto se tice ostalih odigraje ako ste fanovi strategija obavezno: Civilization IV i V (svaka ima svoje cari), shogun total war i napoleon (rome 2 je prepun bagova zbog kojih je igra ponekad i neigrljiva) a ako imate malo slabiji komp odigrajde Age of Empires III, Age of Mithology i Rome total war, a od RPG morao bi preporuciti sve Elders Scroll igre, Gothic III, ako imate zivaca Dark Souls 1-2, Fallout 3, Fable 1-2-3 i naravno Mass Effect 1-2-3.
Nadam se da cete naci nesto korisno od ovoga Smile
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Mon Feb 09, 2015 10:48 pm
chibi23 (citat):A igra je možda malo zahtjevna. Ali ne treba neka vjerska konfiguracija za nju, jedino je malo problem sa optimizacijom i za slabije kompove i slabije internet veze. Ako imaš Guild Wars 1, onda igraj to, i ja ga tu i tamo zaigram, čisto radi Hall of Monumentsa.

neznam zasto ali nekako brzo odusanem od tipicnih RPG igara. Igrao sam WoW WoTLK i doso do 40 og lvl i jednostavno sam prestao. Zato volim igrat aRPG-ove tj h&s. Puno vise akcije i puno zabavnije! Torchlight 2 master race!
Zelja mi je kupiti D3 vec 3 godine ali jbg nema se...
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Tue Feb 10, 2015 12:09 am
@F4BLE Ne znam koliko si igro Guild Wars, ali kad se spominje najbolji MMO mora se spomenut i Guild Wars (1 i 2). Ni jedan nije klasični MMO tipa WoW-a ali su sigurno u vrhu, a to su jedina dva MMO-a koje sam igrao više od godine dana, a i dalje ih igram. WoW stvarno ne mogu kritizirat jer nisam nikad igrao. Čekam da postane f2p i onda ću ga igrat sigurno jer vjerujem da je kvalitetna igra kad i nakon 10 godina ima 7 (ili sad i više s novom ekspanzijom) milijuna igrača i to sa mjesečnom pretplatom. Za sad odbijam igrati jer nisam pobornik/vjernik/podržavatelj mjesečne pretplate, a isto nemam preveliko povjerenje u privatne servere (uglavnom iz osobnog iskustva). Ma mogao bih sad pisat cijeli dan o MMO-ima i davat savjete.

Haha Fable. Fable je legenda, da bar imam xbox 360 da mogu Fable 2 igrat. Fable The Lost Chapters sam prošao dosta puta, bar jedno 6-7, pred nekih tjedan dana sam instalirao opet Fable Anniversary. To je igra koju mogu stalno igrati i ne dosadi mi (naravno poslije Princa). Igra je prezabavna, to mi je jedna od rijetkih igara gdje stalno nađem nešto novo i uvijek me nasmije. Jedino me Fable 3 razočarao, nije mi se svidjela igra kao jedinica (i ono što sam vidio od dvojke).

@audiosl4ve
Pa probaj igrati Fable (po mogućnosti Anniversary, ako ti to ne bi radilo onda The Lost Chapters jer jer to najbolji Fable dostupan za komp). Nije toliko ozbiljan RPG kao Elder Scrolls, ali je zato zabavan i donekle akcijski nastrojen. A šta se tiče h&s uvijek imaš Devil May Cry, ja bih ti preporučio 3 Special Edition kao nezahtjevnu igru.

A Torchligt 2. Jedan od nastavaka napravljenih kak spada (kao i Assassin's Creed 2). Nevjerojatno, ali baš imam instaliran Torchlight 1 na laptopu i to mi je za tu i tamo ubit dosadu (skupa sa Guitar Herom 3). Ali šta je je dvojka je bolja u svakom pogledu i moram je instalirat uskoro. Ako voliš takve igre pogledaj Path of Exile. To ti je kao Diablo MMO, svi ga hvale i besplatan je i ima zanimljiv sustav skilova. Jedino što je novija igra pa vidi jel bi uspio to pogonit. Ja sam malo igrao, ali mi se nije svidjelo što loading pri ulasku u igru svaki put traje jako dugo (po par minuta) i zato sam odustao od toga. Ali osim toga odlična igra i mislim da je i više nego dostojna zamjena Diablu 3.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Tue Feb 10, 2015 12:25 am
mogo bi mozda probati Fable pa vidit sto i kako. Skyrim sam probao tj. jos uvijek mi je na kompu i ceka igranje koje ce trajati dulje od 10 min. Jednostavno nije moj stih :S
O neznas sto propustat ne igrajuci T2. Sve sto je u prvom nastavku, u drugom je duplo bolje. open world, gro skillova, itema kolko os. Stvarno strava od igre.
Jesam igrao sam PoE i odlican mi je! Cak sam tu igru prihvatio kao dostojnog zamjenika T2, ali jbg moj pc je preslab za takve pothvate. Stojim na zadnjem bossu jer ga nemogu dovrsiti jer prilikom njegove transfromacije igra mi se crasha zbog preslabe konfe (premalo rama imam). Tako da ta igra isto ceka bolje dane nazalost, iako da mogu ju igra normalno, samu bi nju halao u to sam siguran!
F43LE
F43LE
Junior Boarder
Junior Boarder
Broj postova : 38
Reputation : 1
Pridružen : 2015-01-28
Godina : 27

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Tue Feb 10, 2015 12:54 am
Ma Fable The Lost Chapters mi je najdraza igra svih vremena, od tuda i dolazi ovaj nick, duboko preporucujem igru svima jer stvarno ima ono nesto i mozes je proc vise puta bez da postane dosadna, to mi je bila prva igra u kojoj sam osjetio onaj osjecaj "Igra je gotova sada mogu umrijeti sretno" sunny
F43LE
F43LE
Junior Boarder
Junior Boarder
Broj postova : 38
Reputation : 1
Pridružen : 2015-01-28
Godina : 27

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Tue Feb 10, 2015 1:00 am
A sto se tice Guild warsa, nisam ga imao priliku igrati tako da ne mogu nesto ocjenjivati na temelju videa i tuđih komentara i kritika, ali ako budem imao vremena i volje u buducnosti mozda mu i dam priliku ipak svi komentari koje sam procitao nisu bili losi i mnogi ga svrstavaju u top 5 MMO svih vremena Smile
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Tue Feb 10, 2015 2:19 am
Fable je zakon. Dvojka mi je jedna od najdražih igara. The Lost Chapters je isto zakon, dvojku sam izigrao uzduž i poprjeko.

Mass Effect serijal definitivni vrh sa dvojkom na čelu.

Od MMORPGa jedino Old Republic me baš držao i još bi ga igrao da ima ljudi i da sam inače MMO lik, al nisam baš fan žanra Razz
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Thu Apr 09, 2015 8:31 pm
Skida mi se 65 GB GTA petice na kompu. Morao sam izbrisat 3-4 igre za ovo, ma uf.

Btw, Treyarch radi Black Ops 3 ove godine, sto bi znacilo da ce i Avenged Sevenfold napravit novu pjesmu za njih... Mozda ova godina i nije tako losa Very Happy
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Thu Apr 09, 2015 8:36 pm
origigi ili piratlija?
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Thu Apr 09, 2015 9:26 pm
Piratlija. Jos igra nije sluzbeno izasla, nego su na torrentima stavili leak, ali nije repack, no nema veze. Samo da moj komp izdrzi sam ulazak u igru i bit ce zakon ^^
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Fri Apr 10, 2015 5:51 pm
lol dabe skidas sinko. To ti je retailverzija! Znaci to ti je skroz otkljucana igra za one koji imaju original a neda im se cekati da izade normalno. Naravno po nekoj logici poslije samo ubacish crack, ali nazalost ne ide to tako. Tako da preporucam ti da se jos strpis i sacekas neke normalne verzije sa crackom koje rade jer ovo kaj skidas ti nece raditi.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Fri Apr 10, 2015 6:07 pm
Ma znam, prestao sam skidat ionako. Ali opet cu se morat borit s tih 65 giga dok se skine, jer nema smisla da kupujem na Steamu za ono 50 eura, ili da uzmem na CD-u jer sam citao da ce trebat pun kurac CD-ova da se instalira na komp.
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Fri Apr 10, 2015 6:33 pm
Navodno izlazi na 7 DVD-ova.

Mene osobno više interesira novi Witcher. >>
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Fri Apr 10, 2015 7:29 pm
Jesi vidjela ovaj novi trailer sto je danas iziso?

A ja se sad napalio na CoD, igram Black Ops 2 dok iscekujem treci dio. Mada znam da nije najbolji CoD, meni je zabavan i nostalgican.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Fri Apr 10, 2015 7:47 pm
najavili novu ekspanziju za Path of Exile. Wow odusevljen sam <3
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Sat Apr 11, 2015 7:56 am
@Sasuke: vidjeh, divno izgleda. Valjda ću imati dovoljno jaki komp. XD
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Sat Apr 11, 2015 8:58 am
A ja cu uzet malo jaci komp, jer mi se ne isplati nadogradivat. Tako da ce i GTA i Witcher ipak morat malo pricekat.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Sat Apr 11, 2015 10:36 am
Kolko sam skuzio ti si vec kupio GTA V za svaku mogucu platformu xD

Narucih PSN bon pa cu uzet ovo na Viti jos dok traje sale
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Sat Apr 11, 2015 11:09 am
Da, osim za xbox koji nemam. Zelim vidjet na kojoj platformi mi je bolja igra. XD
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Sat Jun 20, 2015 10:07 pm
Evo odgirao sam Portal 1 xD
A nedavno čak i the walking dead season 1 i 2.
Nagovara me gejmerski prijatelji da igram te neke igre sa pričom.
Sada slijedi Portal 2.
Ha Portal 1, ono, bolje nego što sam zamišljao. Prije 3 godine ne bi mi se svidjelo, ali evo da, sad je oke igra.
A the walking dead, isto sam mislio da mi se neće svidjeti ali mogućnosti odabira da ubijam ljude mi se nekako jako dopala i da radim te ozbiljnije odluke. Buahhaha. Razz
Sponsored content

Igre - Page 11 Empty Re: Igre

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu