AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmovi

+16
Akai
Strummer
son goten
synhro
woker
chibi
SuperGoku
WooddieBone
audiosl4ve
Lelou1524
Prince Vegeta
Sasuke Uchiha
SuperSaiyanVegeta
sajber
O-Dog
Kaio- Goku
20 posters
AniMan :: Ostalo :: Multimedia :: TV
Go down
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Wed Sep 27, 2017 1:12 am
Hahaha. A ja možda pogledam ako stvarno ne budem imao pametnijeg posla ili ako će netko gledati pa ću se ja priključit. Samo moram prije pogledat šta sam Strukli obećo jer će me zatuć (ne brini imam u noćnoj vremena pa ću skinut film i pogledat).

Pogledo sam taman sad novog Spider-Mana i dobar je jako. Umiješali su svašta u film, ali je ispao super na kraju. Jedino mi je Flash malo fulan. Ali sviđa mi se Pete i Spider-Man. Pogodili su kako bi se Spider-Man i Pete trebali ponašat i sviđa mi se što su pogodili Spider-Mana kao nesebičnog junaka kojem su uvijek drugi prije njega i ako može nekog spasiti, spasit će ga bez obzira šta on mislio o njemu.
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Wed Sep 27, 2017 1:19 am
Filmovi - Page 17 Tumblr_mhx7z8ehoe1s5w9a4o1_500
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Tue Oct 03, 2017 11:02 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
E neki dan sam u noćnoj pogledo Ich seh, ich seh. I vau, nisam to očekivao. Poprilično sjeban film, moram priznat. Gluma je jako dobra, klinci su stvarno dobro odglumili. A šta se tiče radnje, u početku je bilo pitanje šta je ovo, šta se događa, i onda su počela sranja. Zanimljivi obrati i likovi i moram priznat da te natjera malo na razmišljanje film. Mislim, postoje horori sa čudovištima, likovima s motorkama,vanzemaljcima, ali najstrašniji su horori koji su poprilično realni i vjerojatni. A to je ovaj film. Dobar film, svidio mi se i ako imaš još neki sličan (osim Funny Gamesa) samo reci. I mislim da ova slika poprilično dobro opisuje moje reakcije tijekom gledanja filma:
Filmovi - Page 17 122
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Wed Oct 04, 2017 6:44 pm
Haha, ajde, drago mi je da si pogledao a još draže da se nekome svidjelo nešto što preporučim (neće me se (odmah) pljuvati kao seljaka koji ne zna šta je dobro za gledanje (ego stroking much)).

- VVitch je navodno izvrstan ali njega nisam još pogledala (Oz mi uzima svo vrijeme, doš'o Keller u zatvor, ma jooooooj Very Happy).
- The Visit (2015.) od M. Night Shama- Shaz- Shaya- onog tipa koji je napravio Šesto Čulo i The Village. Klinci idu u posjet baki i djedu koje nisu nikada vidjeli ali... Da. Čudne stvari s tim bakom i djedom. Mislim da će ti se dopasti ako ti se dopao Ich sech, ich sech.
- Wait Until Dark (1967.) kao, po meni, jako dobar triler (slijepu žensku u vlastitom stanu teroriziraju tri tipa koji tragaju za lutkom u kojoj je droga a koja je slučajno završila kod nje). Audrey Hepburn glumi u trileru, onak. Very Happy Plus kaj jedan od zlikovaca izgleda kao Elton John.
- In The Mouth Of Madness (1994.) od Carpentera. Carpenter, ono. Tip je napravio "The Thing", mislim da nemam šta puno za reći. Premda je, za naše pojmove, film već stariji, stvarno me par scena "piknulo" da sam poskočila od jeze. Pogotovo jedna pri kraju u zatvorskoj bolnici.

Trebala bih se sjetiti je li bilo još šta dobro, slabo gledam filmove zadnjih par godina, imala sam ovaj jedan niz kad sam našla listu online "slabije poznatih hororaca" koja se protezala na zadnjih 60-tak godina, ali sam listu izgubila. Ak se sjetim još čega, javim.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Thu Oct 05, 2017 2:48 pm
Imat ću to negdje sa strane na umu. A tebi mogu preporučit Knock knock sa Keanu Reevesom, pred koju godinu je izašo film. Liku dođu neke dvije ženske jednu kišnu noć na vrata i onda se počne se događat.
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Fri Oct 06, 2017 12:19 am
Super, za to nisam ni čula dosad. Zapisah si u notepad pa javim kad pogledam.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Fri Oct 06, 2017 1:50 am
Hahaha, i ti zapisuješ u notepad? Imam jedan notepad fajl sa filmovima koje treba pogledat i stripovima koje bi trebalo pročitat.

I u njemu ima još Tirangle (2009), Timecrimes (2007) recimo. A pogledaj i Coherence (2013), meni je bio jako zanimljiv film.
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Fri Oct 06, 2017 2:56 pm
Zapisujem ja posvuda, ali primarno u notepad kad papiriće pogubim s vremenom. Hvala, dodano. Smile
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Fri Oct 06, 2017 11:27 pm
Usput, sam ti preporučila Creep-a? (2014.) Ako nisam, evo ti sad preporuka. Mark Duplass me jezio i prije tog filma, sad je samo još tri put gore. Jedino nisam ziher još uvijek jel mi se kraj sviđa ili ne ali planiram bacit skoro rewatch filma - što inače baš i ne radim.
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Sun Oct 15, 2017 11:03 pm
Probala pogledati Sinister pred nekih mjesec dana... Došla sam do prvog filmića (ako ne brojimo onaj u uvodu filma), ugasila player, rekla "nikad više."
Otišla na reddit, zujim, preporuke filmova, Sinister. "Dal' da pogledam do kraja?" - "Da. / Ne." - "Ona scena s kosilicom." Koja scena s kosilicom? - "Pogledaj. / Nemoj. Stvarno, nemoj."

Zašto mi se igrate s osjećajima? Dovoljno sam stara da me pregazi jedan jedini srčani. Jedan jedini.

Ne sjećam se kad sam se zadnje bojala filma.
Akai
Akai
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 330
Reputation : 19
Pridružen : 2012-10-16
http://www.animedimenzija.com/forum/index.php

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Sun Oct 22, 2017 3:03 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
Ako ćemo o hororima, gledasmo neki "okej" horror triler : I saw the devil ( Koreanski iz 2010 - http://www.imdb.com/title/tt1588170/ )

Takođe mogu preporučit "Under the skin" 2013. sasvim fin iako prilično spor i atmosferski.

Pogledao sam i Blade Runner 2049 i Arrival... oba od Denis Villeneuve-a. I oba su dobri.

Deathgasm... idealno za gledanje s društvom uz pivce.

Novog spidey-a sam ugasio posle 5 min. Žao mi je ali tako je kako je XD
Gledasmo i razne trasheve... ali ni ne vredi pominjati XD
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Sun Oct 22, 2017 4:32 pm
Hmmm, Deathgasm zvuči zanimljivo. A kad smo već kod horor komedija, neki dan sam pogledao The Babysitter i vrhunska horor komedija. I evo sad sam pogledao It Follows i mislio ovo će bit isto neka horor komedija, al je na kraju ispo samo horor i dobar je film.

Kakvi trashevi? Možda se nađe šta zanimljivo.
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Fri Oct 27, 2017 11:16 pm
Zadnje dvije večeri ponovno pogledah Creep-a (još uvijek povremeno jeziv premda znam šta će se dogoditi) i načuh da je Creep 2 na internetovlju pa sam i to pogledala... Šta reći, meni je serijal dobar, jedva čekam trojku.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Wed Nov 01, 2017 10:48 pm
Hmm, zvuči interesantno, bacit ću oko na to jednom zgodom.

Ali ako govorimo o horor serijalima, tu mi je na prvom mjestu Evil Dead, pa Alien (prva dva su vrhunski i oni sve spašavaju, treći je dobar, a četvrti ok, Prometej katastrofa, a ovaj zadnji Alien je li-la), pa Strava u Ulici Brijestova (Freddy je najjača ikona slashera, naravno poslije Asha) i naravno Gremlini. Čak sam se mislio primit ovaj mjesec slashera (Petak 13, Noć vještica...) i redom gledat ali nisam našao vremena.
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Thu Nov 02, 2017 12:07 pm
Sve navedene gledah (Aliena sam nabacila rewatch pred pola godine, mislim da sam stala na 3. nastavku (Michael Biehn mi je bio super u 2-ci, ustvari, taj mi je čovjek u svemu super, šteta šta se nije uspio bolje probiti)).
I Stravu pogledah davno već ponovno 1. dio, mislila sam napraviti maraton svih nastavaka ali me život prikočio, možda ponovno probam u skorije vrijeme.
Jedino s vremenom počeh miješati Petak 13. i Halloween, u jednom je Mike Myers a u drugom Jason...

E i Vrisak bi trebalo rewatchati, ipak je to klasični slasher, kao i Znam što si radila (učinila? ode pamćenje) prošlog ljeta. Very Happy
Btw bila je pred par godina na televiziji horror serija koja dosta naginje na te 90-te slasher filmove i tome slično, Harper's Island (Otok Smrti), sad mi je ovako izdaleka solidno osrednja ali kad sam gledala bila mi je izvrsna. Ako nekome ne paše, upozorenje da ima dosta krvi i detaljno prikazanih smrti (ukratko, tko ne voli Final Destination, neće ni ovo vjerojatno). I kraj je razočaravajuć (Po Mom Skromnom Mišljenju (PMSM)), ali eto.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Wed Nov 08, 2017 10:22 pm
Pogledao nvoog Thora - Među najboljim marvel filmovima, pa ako ne i najbolji (nećemo računati spidermana) i to još prva dva dijela su bila skroz bezveze, i onda ovo bude tako dobro. Baš veliko iznenađenje. I još je na kraju zanimljivo stalo. Samo ne znam hoće li nastavak biti u black panteru ili avangersima. U svakom slučaju, čeka se sljedeći marvelov film Smile

A dotle pogledat ligu pravde Smile
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Thu Nov 09, 2017 12:58 am
@Strukla Uff, Harper's Island... Meni je bila vrh serija. Pogledo sam je u jednom danu, čak nisam ni na faks išao jer me tolko zaokupila. Baš je bila napeta i zanimljiva. A kraj mi je isto bio dobar bar kolko se sjećam sad.

EDIT: Otkad se pojavi kao neki kratki profil člana kad staviš @ime_člana u postu? Ili ja nisam pratio.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Thu Nov 09, 2017 8:01 pm
chibi (citat):
EDIT: Otkad se pojavi kao neki kratki profil člana kad staviš @ime_člana u postu? Ili ja nisam pratio.

Ja sam to stavio, jos pre 2 tjedna
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Thu Nov 09, 2017 11:35 pm
Mislim da je mene u Harperu što se tiče kraja odbilo što mi je ubojica zajedno sa svojim razlogom za ubijanje bio - bezveze. Mislim da sam sumnjala na
Spoiler:
i da sam nekako htjela da on bude i krivac, makar je na kraju ispao dobar tip. Ako se ne varam, čak je i protagonisticu u jednom trenutku spasio? (vjerojatno pred svoju smrt)
Ali davno je to već bilo meni, trebala bih opet pogledati.

Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 26

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Sun Nov 12, 2017 4:03 pm
sajber (citat):Pogledao nvoog Thora - Među najboljim marvel filmovima, pa ako ne i najbolji (nećemo računati spidermana) i to još prva dva dijela su bila skroz bezveze, i onda ovo bude tako dobro. Baš veliko iznenađenje. I još je na kraju zanimljivo stalo. Samo ne znam hoće li nastavak biti u black panteru ili avangersima. U svakom slučaju, čeka se sljedeći marvelov film Smile

A dotle pogledat ligu pravde Smile

Nisam se mogao stat smijat na novog Thora. Pogotovo Get help ahahahaha
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Sun Nov 12, 2017 4:32 pm
Aha, bilo je full smjesno xD Loki i Thor izvode gluposti Smile I kada je baner skocio iz jeta i polomio se Very Happy

A cuo sam da se dosta ljudi zalilo sto je previse komedija... mda meni ne smeta
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Mon Nov 13, 2017 2:39 pm
Sjetih se The Facultya, stara želja da ga pogledam još otkako je foršpan bio na nekoj videokazeti iz videoteke, pa da krenemo.

Edit: Josh Hartnett sa "Glup i Gluplji" frizurom, Salma Hayek, Usher i Elijah Wood. Krepat ću.

Edit 2: dobar film.


Strukla: komentar modifikovan dana: Thu Nov 16, 2017 1:30 am; prepravljeno ukupno 1 puta
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Wed Nov 15, 2017 8:40 pm
gledao tko novi Blade od the Immortal? Ja skinuo ali nikako da pogledam..
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Mon Jan 08, 2018 10:30 am
Čak sam u zadnja tri dana pogledala dva filma. IT (2017.) mi je skroz ok, nije mi baš tako fantastičan koliko su ga svi nahvalili ali baš je u redu film i klinačka postava mi je dobra, pogotovo mali Denborough. Šved kao Pennywise je isto jako dobro odglumio svoje, mogu reći da mi je drago da sad imam dva IT filma koja su mi oba dobra (ne mogu ih uspoređivati, prerazličiti su mi, možda i bolje).

Drugi film je bio Labyrinth (1986.) (da, onaj film sa Davidom Bowiem kao Kraljem Goblina). Kao netko tko dosad uopće nije gledao taj film (na sveopće čuđenje mog muža Very Happy) film je... nevjerojatno dobar čak i danas! Najstrašniji lik u cijelom filmu su ustvari Davidove tajice.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Mon Jan 08, 2018 8:17 pm
Ja sam gledao ovaj novi jumanji. Super komedija, da da ne glumi rock i onaj crnjo nebi bio nesto Very Happy
Sponsored content

Filmovi - Page 17 Empty Re: Filmovi

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu