AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series - Page 2 Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Sat Sep 20, 2014 2:38 pm
Taj cijeli serijal Storm igara obožavam radi Boss borbi, zato je Storm 2 najbolji. Ima više Boss borbi od cutsceneova, još istražuješ kao na ovom otoku u Revolutionu. Kad je bila borba sa Sasukeom protiv Itachia, trebao si doć do onog brda gdje su se borili, i onda taj epic boss fight još. Ma zakon.
Navikao sam se da Storm igre budu takve, ovaj Ninja World Tournament mi se čini kao nešto iz DBZ igara, mada mi se čak i sviđa. No mogli su radije napravit neku zasebnu novu Naruto igru za taj turnir i to, bilo bi možda bolje. Ako su htijeli napravit bolju Storm igru, zanemarajući story mode, mogli su napraviti Online sistem. Već imaš Online Battle, no bilo bi bolje da imaš kao što su napravili sa GTA, online verziju igre gdje kreiraš svog lika i šibaš po Konohi ili gdje god već.

Prednosti ovog Storm Revolutiona su novi Team Ultimate Jutsui, odigrao sam ih par već i moram priznat da su zakon. Usput, još nešto što sam primjetio, smanjili su onu crtu za Ultimate Jutsu pa ih sad možeš napravit 2 do one crte, bez da puniš chakru. Onda ovi novi Awakening sistemi, sad imaš i True Awakening, koji je malo zajebaniji u smislu da kad ti nestane taj True Awakening si dosta slabiji. Ali uglavnom kad uđeš u bilo koji Awakening slistiš protivnika u par sekundi, pogotovo ako ti je Awakening Susano'o ili Tailed Beast. Sve u svemu, igra nije loša, ali stvarno sam očekivao više, barem taj story mode. Ova igra je bila najavljivana kao najbolja Storm igra do sad, a tek je negdje druga ili treća po meni. Nadam se da će Storm 4 dogodine bit bolji, i da će se malo smirit s tim cutsceneovima više.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series - Page 2 Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Sat Sep 20, 2014 11:47 pm
Ja od story moda nisam očekivao apsolutno ništa. Jer me prošli razočarao jako i zaključio sam da sam mogao pogledat anime radije nego gledat story mod. A s druge strane sve likove se moglo otključat samo zarađivanjem novaca iz borbi i nije bilo potrebe za story modom. A sad ima potrebe za Ninja World Tournamentom jer se tako otključavaju novi likovi. I to ima smisla igrat, a i zanimljivo je.

E da, kad smo kod storyja, onaj Mecha Naruto story je baš beezveze, a lik je isto poprilično nezanimljiv za igrat.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series - Page 2 Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Sun Sep 21, 2014 12:01 pm
Da, ali bezveze mi je kad otključavaš likove u Free Battleu, to mi jednostavnije nije to. Ali moram se složit da je Storm 3 imao malo lošiji story od recimo Storm 2 koji će ostat najbolji Storm koji su napravili.
I nije loš taj Tournament, samo nije nešto što bih očekivao u Storm igrama. Kad sam gledao trailere, mislio sam da je taj Tournament samo neki dodatak u igri, a zapravo se cijela igra vrti oko njega. No nema veze, isto je zabavno igrat i to. A taj Mecha Naruto story je bezveze, stvarno, ali nisu baš ništa drugačije ni mogli napravit kad je taj Tournament u pitanju. Možda su mogli stavit taj story u Ninja Escapades pa bi imalo više smisla, a lik kao lik je ok, samo mu je awakening OP, ali brzo ti dosadi s njime igrat.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series - Page 2 Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Sun Sep 21, 2014 1:59 pm
Ma Free Battle je jedina zanimljiva stvar u Naruto igrama. Ajde sad su stavili da moraš baš otključat likove u Ninja World Tournamentu da bi ih mogao koristit u Ninja World Tournamentu, ali nema veze.

Ma Mecha Naruto je bezveze lik, kao i Shino. A ni likovi koji se uglavnom oslanjaju na borbu na daljinu nisu pre zanimljivi. Ali hvala bogu postoje Minato i Yugito. I drago mi je vidjet da su stavili novih likova, Kushina je definitivno iznenađenje igre, a i Kurenai, Anko i Shizune nisu naodmet jedino me živcira što su oni samo support likovi. To moraju promijenit u sljedećoj igri, likovi koji s samo support nemaju previše smisla jer ja većinom igram single battle, a i u turniru nema supporta.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series - Page 2 Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Sun Sep 21, 2014 10:34 pm
Naruto: Ultimate Ninja Storm Series - Page 2 YKXOzTB
Ako itko zna kako sprijecit igru da se crasha nakon introa bio bih mu zahvalan.
Vec sam probao palit/gasit v-sync, smanjivat/povecavat rezoluciju itd... i nista ne pomaze.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 26

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series - Page 2 Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Mon Sep 22, 2014 5:00 pm
To je i meni bilo pa sam si prebacio na laptop koji mi ima jaču grafičku. Možda ti je do toga.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series - Page 2 Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Tue Sep 23, 2014 3:40 pm
Nope, nije do toga (Možda tebi jest). To je meni bilo na Storm 3 Full Burst. Samo prije nego što otvoriš igru, desnim klikom na miša klikneš na run as administrator i problem će ti bit riješen.

@Chibi I mene support likovi nerviraju, recimo C je solidan lik, a bolji od dosta playable likova, a samo je support. I to već kroz 3 igre! Tako da sumnjam da će promjenit to za support likove.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series - Page 2 Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Tue Sep 23, 2014 9:39 pm
Probao i ne radi. Skinuo sam drugaciju verziju pa cu vidjet sad kad se instalira :S

Edit: Radi odlicno, jedino sto ja imam usran komp pa tako.. malo se navlacimo Very Happy
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 26

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series - Page 2 Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Sat Oct 11, 2014 2:42 am
Uhvatio sam nešto slobodnog vremena pa sam mogao malo ozbiljnije ovo zaigrati. Igra mi je super. Grafika je sjajna, fps je u početku bio loš, ali sam samo trebao namjestiti neke postavke i sad radi super. Nema story modea, ali to mi baš i ne smeta jer u ovakvim igrama jedva i igram story mode i obično samo isprobavam sve likove. Jedini mi je problem što mi iz nekog razloga u cutsceneovima nema zvuka, samo sfx. Čini se da mi u downloadu nedostaje neki dxsetup file, ali nisam siguran je li to problem. Ima li ko drugi ovaj problem?
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series - Page 2 Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Fri Jan 02, 2015 4:04 pm
Izasao trailer za Storm 4. Vraca se story mode fuck yeah. Za sad su samo pokazali borbu izmedu Madare i Hashirame i borbu izmedu Sasukea i Naruta, onu zadnju u Final Valleyu. I igra ce izac samo na next-gen platformama i Steamu, sad kad poraste prodaja PS4/XboxOnea kod zagrizenih fanova.

EDIT: Zaboravio sam napomenut da ce sad svaki put kad udaris protivnika, ili on tebe, lik izbacit krv. Samo sto to ne izgleda bas brutalno kao u Mortal Kombatu, ali dobra stvar koju su dodali. Citao sam nesto da ce i kontroler vibrirat kad primite udarac ili tako nesto nezz. I mislim da ce bit najmanje 5 - 6 sati gameplaya jer su rekli da ce produzit igru, a ionako ima masu dogadaja od Revolutiona do kraja Naruta.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series - Page 2 Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Wed Jun 07, 2017 4:43 pm
E da. Prijatelj je dobio pred koji mjesec novi Alienwareov laptop i pred jedno dva tjedna je skinuo Storm 4. I ne razlikuje se puno od 3, osim što sad svi likovi imaju awakening i grafika je praktički ista kao i crtić. Izgleda stvarno prejebeno. Nismo se baš bavili story modom, ma da postoji, samo smo odradili Hashiramu protiv Madare i to je to. Odigrali smo par borbi (jebiga faks i sranja). U principu je ista igra kao i 3 sa više likova. Uglavnom kog zanima Storm serijal svakako preporuka jer igra stvarno izgleda odlično.
Sponsored content

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series - Page 2 Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu