AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škola i drugo

+20
smegmarta
Leo13
Akai
Strummer
Rin Okumura
nyan-cat
O-Dog
chibi
Jovo_SSJ3
Prince Vegeta
Goku SSJ2
son goten
Grgo
SuperSaiyanVegeta
Kaio- Goku
audiosl4ve
WooddieBone
Sasuke Uchiha
sajber
Lelou1524
24 posters
Go down
Byakislav
Byakislav
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Broj postova : 13
Reputation : 0
Pridružen : 2014-09-10
Godina : 33

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Fri Sep 12, 2014 9:59 pm
Ah, ja bih rado nazad u srednju. Divna vremena su to bila. Ja inače završavam faks, ostala mi obrana diplomskog drugi tjedan i onda tražim posao. Gotova škola zauvijek =)
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Fri Sep 12, 2014 10:42 pm
Byakislav (citat):Ah, ja bih rado nazad u srednju. Divna vremena su to bila. Ja inače završavam faks, ostala mi obrana diplomskog drugi tjedan i onda tražim posao. Gotova škola zauvijek =)

ja isto. Cim se sjetim ovih studenstskih dana odma mi padne mrak na oci. Mislim nije lose ali srednja je mila majka Very Happy
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Sat Sep 13, 2014 3:46 am
Byakislav (citat):Ah, ja bih rado nazad u srednju. Divna vremena su to bila. Ja inače završavam faks, ostala mi obrana diplomskog drugi tjedan i onda tražim posao. Gotova škola zauvijek =)

E zato si trebao kao ja malo odužit faks, pa tek nakon pet godina završit preddiplomski. Pa onda još dvije godine diplomskog. A s druge strane nije ni meni baš to trebalo, al eto desi se.
Byakislav
Byakislav
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Broj postova : 13
Reputation : 0
Pridružen : 2014-09-10
Godina : 33

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Sat Sep 13, 2014 1:56 pm
A da, znam, sad mi je žao s jedne strane. A s druge mi je drago da je to sve iza mene. Kad dođem na burzu će mi sve to falit. Na kojem faksu si ti zapeo? Very Happy
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Sun Sep 14, 2014 12:27 pm
Ma nek ti ne bude žao, neka si ti u roku riješio. Ja sam imao sreće pa sam išao prve četiri godine za đabe (šta se tiče školarine, naravno da je trebalo plaćat stan, režije, hranu....) pa mi je malo lakše zbog toga. Građevinu studiram i mislim da nisam tolko zapeo ego sam se previše zajebavo prvi semestar. Jebiga, ipak sam prvi put sam živio (relativno sam, bilo nas je 5 u stanu prve godine) bez staraca pa sam mogao igrat igrice, pit, spavat kak sam htio i precijenio sam faks kad sam vidio da imam 6 (ili 7) predmeta prvi semestar u usporedbi sa 17 u gimnaziji. I onda mi je trebalo malo vremena da pohvatam to šta sam pao, a još se zalomio neki pad na drugoj i trećoj godini i eto. Al eto fala bogu sad sam gotov sa svim ispitima još samo završni napisat do kraja i sredit i onda još dvije godine diplomskog.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Thu Oct 02, 2014 4:10 pm
Nakon svih mojih sumnji u gimnaziju, istina je izašla na vidjelo. Kreacionistički luđaci nisu otišli iz škola natrag u ludnice. Da pojasnim... Neki dan nosim ja Avenged Sevenfold majicu u školi i došao sat vjeronauka, profesorica koja izgleda da šmrka dop i ubrizgava heroin nakon svakog sata mi je rekla da ostanem nešto nakon sata. I ja fino ostao, kad ono ona meni počela srat o majici. Nisam je ni upamtio šta mi je sve srala, ali sječam se samo kraja razgovora kad mi je rekla da ne nosim te majice više, a ja onako, sa smiješkom na licu rekao joj "Ja ću ih idalje nosit, nemate pravo zabranit mi da nosim" i otiđem iz razreda i umrem od smijeha. Pa ne mogu vjerovat da još postoje takve primitivne budale, trebao bih idući sat nositi black metal majice sa obrnutim križevima hahaha šta bi onda bilo.
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Thu Oct 02, 2014 8:46 pm
idu mi na kurac takvi moroni, pa ja sm barem očekivao da u gimnaziji nema toga.
ali ono gimnazija je čudan kurac gdje učite sranja.
nastavit nosit te majice sinko, bravo.
ja bih naučio neke latinske riječi tamo pa malo growlao kad mi što kaže, pa ono zvučalo bi jebeno opsjednuto . Razz
smegmarta
smegmarta
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 160
Reputation : 4
Pridružen : 2014-06-29
Godina : 30

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Fri Oct 03, 2014 1:16 am
Pa ne bih rekla da stajaliste jednog profesora vjeronauka opisuje gimnazije kao takve. Meni je casna drzala prodike kad sam bila klinka i ajd, razumijem da takve stvari za razlicite ljude nose razlicita znacenja. Ne bih bas rekla da je okej nositi majicu s obrnutim krivezima, ali A7X lol... Mozda ti je sam htjela reci da klosarstvo vise nije in.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Fri Oct 03, 2014 10:54 am
ja bi te iste sekunde sterao van sotonjaro jedna!! Very Happy

salim se ofc. Mislim da ako vec nosis takve majice onda bar iz postovanja nemoj ju nositi taj dan kad imas vjeronauk. Jedan dan u tjednu ti je nista zar ne?
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Fri Oct 03, 2014 5:52 pm
smegmarta (citat):Pa ne bih rekla da stajaliste jednog profesora vjeronauka opisuje gimnazije kao takve. Meni je casna drzala prodike kad sam bila klinka i ajd, razumijem da takve stvari za razlicite ljude nose razlicita znacenja. Ne bih bas rekla da je okej nositi majicu s obrnutim krivezima, ali A7X lol... Mozda ti je sam htjela reci da klosarstvo vise nije in.

Što se ovime želi reći? Jako me zanima Very Happy

@Vegito Problem je taj što je 90% moje odjeće majice na bendove, nitko se do sad nije bunio na to ni išta, sad bih ja trebao mjenjati garderobu radi njenih srednjovjekovnih uvjerenja. Hoću kurac.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Fri Oct 03, 2014 7:11 pm
Ne znam, kod nas su cajkaši bili ludi, a mi smo bili normalni. Samo su cajke rokali seljačine.

Kod nas nije bilo problema s tim majcama, ja sam na upis došao u slipknot majci, a išao sam na upis direkt kod ravnatelja.
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Fri Oct 03, 2014 11:00 pm
ma ništa idem se ja sad na vjeronauk, prvo naravno otisnuti na neku majicu od blessthefall hollow bodies cover sliku i vidjeti što će mi ženska reći Razz
http://static.merchnow.com/images/60713/470x470.jpeg
nešto ovakvo.
biće dobro biće dobro
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Sat Oct 04, 2014 1:12 pm
Ja sam evo ovu majicu nosio i počela je srat. Ma trebao bih kupiti Cannibal Corpse majice sa krvavim kosturima koji seciraju trudnicu hahaha šta bi onda tek bilo, iz škole bi me izbacila.
Ugl. to je ta majica.
Spoiler:

smegmarta
smegmarta
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 160
Reputation : 4
Pridružen : 2014-06-29
Godina : 30

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Sun Oct 05, 2014 8:27 pm
Sasuke Uchiha (citat):
smegmarta (citat): ali A7X lol... Mozda ti je sam htjela reci da klosarstvo vise nije in.

Što se ovime želi reći? Jako me zanima Very Happy

Ma samo se sprdam jer sad rijetko vidim da se netko tako oblaci. A ovo za A7X je da se nema sto ljutiti na to i zakljuciti da je svetogrdje, ali eto.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Mon Oct 06, 2014 2:09 pm
A mislim, danas sam nosio majicu od Metallice Ride The Lightning i onda me prijatelji zajebavali kao znaš da ne smiješ to nosit i te spike, znam da se zajebavaju, ali stvarno ispada da su Avenged Sevenfold, Metallica i slični bendovi sotonistički po ovim retardiranim profesorima. Ako je bend heavy metal ne znači da je sotonistički jebem im mater. Preko vjeronauka ću jednostavno pokrit majicu od benda hoodiem jer je sad vrijeme za hoodie. Samo će bit problem kad budem nosio hoodie od bendova lol.

I usput, ja sve više i više vidim ljudi u majicama bendova, pogotovo u novoj školi. Me gusta.
Rin Okumura
Rin Okumura
Junior Boarder
Junior Boarder
Broj postova : 46
Reputation : 0
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 28

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Sun Dec 28, 2014 5:57 pm
I meni je srala da prostite, i to ista ta profesorica je meni predavala ali je izletila iz škole jer se doslovno cijela škola žalila na nju. bounce
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Sun Dec 28, 2014 6:53 pm
Mene je zavolila sad Razz Samo mi neda te majice da nosim. Btw, prijavih se na natjecanje iz vjeronauka. Mogo bih ja u Slayer majici doc na to natjecanje Razz
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Sun Dec 28, 2014 9:53 pm
U ovoj tu:
Škola i drugo - Page 9 820
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Sun Dec 28, 2014 10:43 pm
Hahahahah xD Mada bi bilo bolje da je Papa Franjo na slici. A sto bi bilo da dodem u majici Cradle Of Filtha s natpisom Jesus Is A Cunt i onda budem prvi na natjecanju. Ali mislim da bi me izbacili prije nego sto stignem napisat ime i prezime xD

Usput, mogo bi ja nac ovu majicu s Papom i poklonit je profi hahaha Very Happy
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Mon Dec 29, 2014 12:08 am
Hjooj da, morao bih se i ja javiti za to natjecanje na vjeronauku.
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Mon Dec 29, 2014 12:33 am
Kakve su to idiotarije?

Profesori nemaju pravo zabranit išta. Njihovo je pravo da ako im smeta nešto na radnom mjestu da na njega ne dođu ili sa njega odu. TO JE TO!


Meni je profa rekla da preokrenem majcu na kojoj je pisalo "Fuck Google. Ask me!" i to sam odbio i napomenuo joj da se slobodno može ić žalit ravnatelju.

Sterala me sa blok sata i upisala dva neopravdana, a ja mirno na kavu znajući da će mi ti neopravdani bit ukljonjeni čim raska vidi.


Inače kad god ste sa profesorom u raspravi slobodno budite direktni i iskreni te recite sve kaj vas smeta i kaj ne valja sa onime što radi, ali nikako nemojte to radit ako niste informirani o pravilima i pravima svake osobe uključene jer onda samo ispadate kreteni.

I definitivno ohrabrujem što "sotonističkije" majice u prisustvu te profe.
Ta je glasala za Kujundžića.

Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Mon Dec 29, 2014 2:11 am
Ma nisam ja htio u dublje diskusije posto sam tek poceo ic u prvi razred gimnazije a i nova profesorica je pa joj nisam htio stat na zulj. Inace, kod nas u Dubrovniku su profesori bahati jer je to dubrovacki mentalitet i zele te uvuc u diskusiju i ako ispadnes pametniji oni idalje po svojem.

Ali dosad mi nitko od profesora nije nista govorio za majice osim nje, pa nemam problema s drugima. Samo s tom konzervativnom profesoricom koja zivi u 19. stoljecu... Ma i boli me briga, dok god imam 5 meni super Razz
Eevee
Eevee
Junior Boarder
Junior Boarder
Broj postova : 31
Reputation : 6
Pridružen : 2014-07-03
Godina : 25

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Mon Dec 29, 2014 6:25 pm
Ja sam imala neku groznu nastavnicu iz vjeronauka. Ne samo da nam je prigovarala na majice nego nas je i stalno plašila(po njenom ćemo svi završiti u paklu) i da ona smatra da su likovi iz crtića ustvari vražji glasnici koji nas iskvaruju dok ih gledamo o.O
Na svu sreću osnovnu sam završila i upisala etiku gdje imamo odličnu nastavnicu.
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Mon Dec 29, 2014 7:37 pm
Misliš da likovi iz crtića to nisu?
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Thu Mar 12, 2015 10:01 pm
Eh ljudovi moji... Teska su ovo vremena. Mislim se da se dogodine prebacim u neku drugu skolu jer me biologija i fizika dotukla. Dvije najgore profesorice u dubrovniku, a i sire. Ova iz bio ide u penzice dogodine, ali ovaj trol iz lotr-a koji mi predaje fiziku ostaje tu, dok ne dode recimo Aragorn i sasijece i nju i zakon o ocuvanju kolicine gibanja. Ali ni matematika nije bajna, doduse profa je zakon.

Sta vi predlazete?
Sponsored content

Škola i drugo - Page 9 Empty Re: Škola i drugo

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu