AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PokemonHR

+11
SuperSaiyanVegeta
audiosl4ve
chibi
Bayonetta
Gamaran
AlanViBritannia
Prince Vegeta
Lelou1524
Kaio- Goku
Sasuke Uchiha
sajber
15 posters
Go down
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

PokemonHR - Page 7 Empty Re: PokemonHR

Fri Sep 16, 2016 5:54 pm
Chibi, probaj pokemon-planet.com

imaš prve tri generacije, ali u njima se nalaze pokemoni iz svih 6 generacija. Puno je teže za dić pokemone na 100 a i gymovi su od johta pa nadalje isto puno teži.

Imaš turnire utorkom i četvrtkom i clan war subotom i nedeljom.

Probaj, svakako je više zahtjevnije nego original.
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

PokemonHR - Page 7 Empty Re: PokemonHR

Sat Sep 17, 2016 8:44 pm
chibi (citat):Al igre su druga stvar, to je uvijek na kompjuteru i skoro stalno se igra neka.

Slična situacija je i ovdje, Pokemon Blue rom na mobitelu. Jedva čekam da nekog klinca koji igra PokemonGO vani izazovem na borbu i onda strollam paljenjem Pokemon Blue roma na emulatoru. Very Happy
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

PokemonHR - Page 7 Empty Re: PokemonHR

Sun Sep 18, 2016 12:53 am
sajber (citat):Chibi, probaj pokemon-planet.com

imaš prve tri generacije, ali u njima se nalaze pokemoni iz svih 6 generacija. Puno je teže za dić pokemone na 100 a i gymovi su od johta pa nadalje isto puno teži.

Imaš turnire utorkom i četvrtkom i clan war subotom i nedeljom.

Probaj, svakako je više zahtjevnije nego original.

Budem pogledo, al čisto sumljam da ću to igrat. Nisam nikad imo neku preveliku želju za kompetitvnim igranjem Pokemona (jedino malo TCG, al i to nisam već neko vrijeme). Meni su Pokemoni da ja idem sam sa sobom i riješim dvorane i onda se bavim lijeganjem jaja i hvatanjem i treniranjem Pokemona (šta se svodi na farmanje Elite 4). Imo sam neki sejv od FireRed-a sa jedno dva i pol boksa Eeveeja i jaja (naravno u nadi da će jedan bit shiny) plus još jedan boks sa starterima (bogu hvala pa postoji vbalink pa sam se mogo mijenjat sam sa sobom, to mi jedino fali za ds igre da mogu imat svih 7 do tad Eevejevih evolucija u HeartGoldu Crying or Very sad). To mi je u zadnjih par godina najveća fora - uzgajanje Pokemona. Nema boljeg neg kad imaš lvl 1 (od 4. generacije, prije je bio lvl 5) Eeveeja sa Iron Tailom, Take Downom, Shadow Ballom i Headbuttom, ili Growlithea sa Flametrowerom.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 26

PokemonHR - Page 7 Empty Re: PokemonHR

Sun Sep 18, 2016 1:00 am
Da se priključim na raniji ligaški post jer konstanto zaboravljam da imam laptop pa ne odem na forum Razz
Očito je da Ash mora izgubit jer je popularan lik, a po nekoj logici kad bi dobio ligu ispunio bi svoj cilj pa bi ga morali zamijenit. Ne znam zašto ne naprave ko u mangi, ali eto.
Meni su zadnje tri lige najgore, s tim da je Unova nešto manje jer je cijelu sezonu Ash nesposoban. Nakon onako dobre borbe s Paulom da Ash izgubi protiv nekog debila s timom legendarnih je jednostavno debilno. I još tip ima neki edgy emo dizajn pa mi još više diže živce. A protiv Alaina prvo Bisharp izvede nepromašivi OHKO napad, because why not, a onda nakon predobre borbe di AshGreninja izvede nekakav Destructo Disc Rasenshuriken, Megazard koji je već dobro natučen to preživi i sredi Greninju s jednim napadom na koji bi trebao bit otporan i još nije primio štetu prije toga. Ove dvije lige su mi jednostavno pljuska u facu jer je Ash toliko bio sposoban kroz obje sezone da je nepošteno. I još je u XYZ u sljedećoj epizodi izveo neki epski shonen protagonist govor protiv Lysandrea i onda vidiš trailer za Sun/Moon anime i zgadi ti se život. [/rant]

Inače, nabavio sam si radeći DS emulator za mobitel pa sad mogu igrat prvih 5 generacija na njemu. To je onaj drastic emulator koji se inače plaća, ali je jedini dovoljno brz da se ne ubiješ. Imam stariju veziju doduše jer sam koristio dubiozne metode da izbjegnem plaćanje, ali radi skroz dobro pa ako netko nema slobodno mi se javite u poruku pa pošaljem, pokušat ću bit aktivniji sljedećih par dana Razz
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

PokemonHR - Page 7 Empty Re: PokemonHR

Sun Sep 18, 2016 10:33 am
A to je neko uvriježeno mišljenje da bi anime završio ili šta ja znam kad bi Ash osvojio ligu. Ali zašto se ne bi nastavilo i poslije osvajanja, ovak ionak je osvojio Orange Ligu i dalje je išo anime. Ali ajde ok njihova stvar.

I sad sam pogledo taj trailer za Sun/Moon anime i užasan je.
Sponsored content

PokemonHR - Page 7 Empty Re: PokemonHR

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu