HomePortalKako koristiti ovaj Forum?Pravila forumaTražiLista članovaMibitGrupe korisnikaRegistracijaLogin

Share | 

Breaking Bad (2008-2013)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.

Broj postova : 2068

Godina : 20

KomentarNaslov komentara: Re: Breaking Bad (2008-2013)   Sun Aug 31, 2014 11:52 pm

danas sam završio s 4. sezonom.
uhm.
zadnje dvije epizode su me likovi užasno živcirali.
ali dobar je dobar.
baš me zanima što će sad biti u 5. sezoni.
gus zombi ftw. hahah

--------------------------

''When you are miserable, you need something that is even more miserable than you to feel good about yourself.''
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
chibi
Admin
Admin

Broj postova : 950

Godina : 26

KomentarNaslov komentara: Re: Breaking Bad (2008-2013)   Mon Sep 01, 2014 12:16 am

Zaboravljate jednu bitnu stvar. Jesse je nitko i ništa, narkić koji je odlučio kuhati meth da malo para skupi da može kupit i prodat još droge. I onda je sreo Walta koji je profesor kemije i koji može napravit savršen meth o kakvom Jesse može sanjat. I Waltu je dijagnosticiran rak, to ste svi zaboravili, zato Walt može ubit kog hoće i radit šta god hoće jer nema šta izgubit jer zna da će umrijet jako skoro (dobro, bilo je remisije raka, ali Walt je već onda bio na put bez povratka). A Jesse nije nikad imao muda ubit nekog ili nešto slično (šta se vidi u 5. sezoni) i zato ga je Walt spašavo uvijek. Walt je uvijek imao plan i znao je što će napravit u situaciji koja ga zadesi, a Jesse nije.

--------------------------
Filip je u ono vrijeme čitao Zolinu Nanu, slikao akvarele, pio prve čaše piva s gađenjem i bljuvao od pete cigarete, i taj mali dečko, koji je igrajući šah i nogomet bio s jedne strane sklon još najnaivnijem podjetinjenju, a s druge rastrgan između najbjesomučnijih poroka, osjetio je iznenada u svome krilu debelu, mokru, znojavu, usijanu Karolininu stražnjicu.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika

Breaking Bad (2008-2013)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2