AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Angelic Layer Empty Angelic Layer

Tue Nov 19, 2013 10:50 pm
Angelic Layer 23379

Godina:
2001.
Žanr: komedija, drama, SF, sportski
Broj epizoda: 26

Tko bi rekao da je ovo iz 2001. kad djeluje dosta starije (negdje iz 90-tih). Tko bi tek rekao da je to po mangi od CLAMP-ica (X, Tokyo Babylon, Magic Knight Rayearth) i da je u produkciji bio studio BONES (Cowboy Bebop, Darker than Black, Eureka Seven, FMA i sve ostalo što se generalno smatra legendarnim).

12-godišnjakinja se bori u Angelic Layer turnirima, koji uključuju male, robotizirane lutke koje se međusobno šoraju, a vlasnik njima upravlja mislima. Naravno, u sve to je ukomponiran i faktor "drame" o tome kako ju je mama napustila dok je bila mala, te joj se ne javlja. Naravno da je (zaključeno iz prvih 3 epizode)...

OMG SPOILZ0RZ:

Već nakon prve 4 epizode (od 26) poželim dati ocjenu 6,5 i droppati cijeli anime na MAL-u, jer izgleda da se neće bitnije promijeniti. Polu-perverzni znanstvenik (?) koji je malu odmah primio pod svoje na najbesmislenije načine kažnjava svojeg podređenog (kvačice za veš po cijelom licu, hobotnica u hlačama...), te gura malu da se nastavi boriti. Prijatelji su tu, dečko je čak simpatičan i zgodno "dizajniran", a cura je iritantna i pravi "mučiti ću muškoga jer mi je to zabavno i jer sam blesava" lik.

tl;dr:

Gledati ako ste mlađi od 14 godina i tek ste počeli sa animeom, možda vam to sve onda bude smiješno.

6,23/10
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Angelic Layer Empty Re: Angelic Layer

Wed Nov 20, 2013 11:16 am
Taman sam ovo jučer gledao na MAL-u jer sam tražio neki Shounen. Odma me je odvuklo to što je glavni lik žensko. I ima robota Very Happy
I da, to na MAL-u stoji pod Shounen.
Akai
Akai
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 330
Reputation : 19
Pridružen : 2012-10-16
http://www.animedimenzija.com/forum/index.php

Angelic Layer Empty Re: Angelic Layer

Thu Nov 21, 2013 12:10 am
Message reputation : 100% (1 vote)
^Boljše gledaj Gheto Bakaz ... ( get backers ).
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Angelic Layer Empty Re: Angelic Layer

Thu Nov 21, 2013 12:26 am
Dobro me podsjeti Wink
Sponsored content

Angelic Layer Empty Re: Angelic Layer

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu