HomePortalKako koristiti ovaj Forum?Pravila forumaTražiLista članovaMibitGrupe korisnikaRegistracijaLogin

Share | 

Najsramotniji pijani trenutci u vašem životu

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
son goten
Gold Boarder
Gold Boarder

Broj postova : 237

Godina : 20

KomentarNaslov komentara: Najsramotniji pijani trenutci u vašem životu    Thu Oct 08, 2015 11:27 pm

Mislim da ste vecina vas bili u nekom izlasku subotom ili petkom izasli van u provod,opili se i napravili nesto zbog cega se kajete drunken
Meni je definitivno najneugodnija situacija bila kada sam pokusavao kao zbariti neku konobaricu atariju od mene 10 godina hahaha,naravno da je proslo neuspjesno,poslije sam jos i povracao pokraj tog kafica pa me jos i ismijavala pred prijateljima. lol! imate li vi kakvih neugodnih iskustva da podijelite s ostalima da se malo smijemo?

--------------------------
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.

Broj postova : 2068

Godina : 19

KomentarNaslov komentara: Re: Najsramotniji pijani trenutci u vašem životu    Mon Oct 12, 2015 4:57 pm

Uh. I previše.
Ali nedavno je bilo. Pio sam čistu vodku, i ispovraćao se prvo u klubu, pa onda smo išli na kebab. Pa sam povraćao i bacao se po cesti kraj ovog jednog drugog mjesta. A bilo je dosta ljudi. Smile Smile Smile Smile
A jednom sam se napio u kafiću kraj mjesta gdje obavljam praksu, nisam još kreno obavljati u to vrijeme. Tako da su me moji velike vođe vidjeli tog dana kako se bacam po stolicima i padam s njih. I bio sam previše iskren prema nekim curama. Ali dobro, ajd, ništa sramotno.

--------------------------

''When you are miserable, you need something that is even more miserable than you to feel good about yourself.''
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika

Najsramotniji pijani trenutci u vašem životu

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1