HomePortalKako koristiti ovaj Forum?Pravila forumaTražiLista članovaMibitGrupe korisnikaRegistracijaLogin

Share | 

Ultimate Spiderman (2012-)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
sajber
Admin
Admin

Broj postova : 2639

Godina : 24

KomentarNaslov komentara: Ultimate Spiderman (2012-)   Sun Aug 21, 2016 8:41 pm

Crtić Ultimate Spiderman iz 2012. još uvijek izlazi, trenutno je na 4 sezoni.
Peter Parker je Spiderman tek godinu dana i baš mu ne ide spašavanje svijeta, a njegova reputacija je jednako loša. Kako bi popravio svoje vještine i postao Ultimate Spiderman, Nick Fury ga poziva u S.H.I.E.L.D. gdje će trenirati kako bi postao Ultimate Spiderman.

Ima li ovdje neki fan spidermana pa da je gledao ovo, ili planira gledati? Taman sam pogledao sve epizode što su izašle i s nestrpljenjem čekam nove Smile U svakoj epizodi je crossover sa nekime. Ironmanom ili Kapetanom ili Hulkom... Pojavljuju se skoro svi Marvel likovi Smile

Takođe ima super ost kojeg ne mogu nigdje naći. Jedino nalazim ost iz igre :/

--------------------------
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
chibi
Admin
Admin

Broj postova : 929

Godina : 26

KomentarNaslov komentara: Re: Ultimate Spiderman (2012-)   Mon Aug 22, 2016 12:14 pm

Normalno da ima fan Spider-Mana. Kakvo je to uopće pitanje? A gledao sam malo taj crtić, skoro 2 sezone, tu i tamo kad se sjetim pogledam. Ok je, malo je više kao Deadpool sa onim forama i obraćanjima publici, a s druge strane Spider-Man je bio više-manje prvi superheroj koji se zajebavao i valjo fore dok se tuko pa se može reć da je Deadpool njega kopirao. Uglavnom, nije loš crtić, animacija je dosta dobra, čak i ima neku priču i zbilja ima likova za šest novih crtića. Recimo ona epizoda kad je bolesni Hulk bio kod Parkera doma je bila predobra.

Ali kad već pričamo o novi(iji)m crtićima o Spider-Manu mislim da je Spectacular Spider-Man bio vrh.

I malo OT: Ako hoćeš pogledat odličan crtić o timu tinejdžerskih superjunaka postoji Young Justice.

Filip je u ono vrijeme čitao Zolinu Nanu, slikao akvarele, pio prve čaše piva s gađenjem i bljuvao od pete cigarete, i taj mali dečko, koji je igrajući šah i nogomet bio s jedne strane sklon još najnaivnijem podjetinjenju, a s druge rastrgan između najbjesomučnijih poroka, osjetio je iznenada u svome krilu debelu, mokru, znojavu, usijanu Karolininu stražnjicu.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
sajber
Admin
Admin

Broj postova : 2639

Godina : 24

KomentarNaslov komentara: Re: Ultimate Spiderman (2012-)   Mon Aug 22, 2016 6:48 pm

Gledaj dalje. Prve 2 sezone su epizodične. Od treće tek postaje najbolje. Putovanje kroz svijetove, osnivanje shield akademije itd...

I da spiderman je uvijek bacao fore tokom šore, samo je odje dodano još humora nego inače.

Nisam još pogledao spectacular, to ima jednu sezonu, jel?

Eh, ne znam šta ću dalje gledat, moram se odlučit.
Počeo sam malo po spiderman stripovima švrljat, mda mi glupo. Nit ima početka, nit ima kraja xD

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Ultimate Spiderman (2012-)   

Na vrh Go down

Ultimate Spiderman (2012-)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1