HomePortalKako koristiti ovaj Forum?Pravila forumaTražiLista članovaMibitGrupe korisnikaRegistracijaLogin

Share | 

Kick-Ass

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Broj postova : 415

Godina : 23

KomentarNaslov komentara: Kick-Ass   Mon Feb 06, 2012 11:27 pm

Evo temica za rasprave o najboljem superherojskom stripu ikad napisanom.
Ne da mi se puno u uvodu.
Fora je u tome da se događa u stvarnom New Yorku. Znači nema super moći i raznih spodoba od villana.
Frajer odlući biti superheroj i cjeli život mu se mjenja do temelja.
Iznenadio sam se kolko je strip bolji od filma koji je odličan Smile
Mark Millar je odradio posao savršeno, a Romita Jr. je... izravan kao i uvijek Smile

Nije baš prikladno za mlađe od 18, ali pošto ne vjerujem u te gluposti strip bi preporučio svima osim onima koji misle da je crvena tinta na papiru krv.

--------------------------

VID.DOESPHOTOGRAPHY.COM
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://vid.doesphotography.com
woker
Expert Boarder
Expert Boarder

Broj postova : 189

Godina : 24

KomentarNaslov komentara: Re: Kick-Ass   Tue Feb 07, 2012 8:23 am

Gledo sam film,premocan je
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder

Broj postova : 415

Godina : 23

KomentarNaslov komentara: Re: Kick-Ass   Tue Feb 07, 2012 2:45 pm

woker (citat):
Gledo sam film,premocan je
Pročitaj strip bolesnjava.

VID.DOESPHOTOGRAPHY.COM
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://vid.doesphotography.com
chibi
Admin
Admin

Broj postova : 950

Godina : 26

KomentarNaslov komentara: Re: Kick-Ass   Wed Mar 14, 2012 11:39 pm

Jel netko pročitao sad ovaj najnoviji (ujedno i zadnji) nastavak Kick-Assa 2. Zanima me zašto na zadnjoj stranici piše END OF BOOK THREE kad je očito iz samog naslova (Kick-Ass 2) da je druga knjiga, a i iz činjenice da ništa drugo u vezi Kick-Assa nije izašlo. Možda je to neki tipfeler ili se onaj koji je skenirao odlučio malo zajebavati s čitateljima. Ali svejedno dobar kraj i čeka se Kick-Ass 3 koji će ujedno biti i posljednji jer je i sam Millar rekao da je Kick-Ass oduvijek zamislio kao trilogiju i čim je napravljena prva stranica Kick-Assa znao je kako će izgledati zadnja stranica Kick-Assa 3. I negdje sam pročitao da će biti i još dva sveska Hit Girl (nisam siguran je li to 100%, ali neka bude i nadam se da će i Kick-Ass biti u njima). A to je i ujedno super jer je Millar to tako zamislio i rekao je da ne želi da se bezveze smišljaju nastavci i muze franšiza bezveze nego daa bude to što je i amen, a i da je prelijen da napravi Kick-Assa 4. A s time se i slažem jer mu idu miniserijali (Superior, Nemesis npr.).

Filip je u ono vrijeme čitao Zolinu Nanu, slikao akvarele, pio prve čaše piva s gađenjem i bljuvao od pete cigarete, i taj mali dečko, koji je igrajući šah i nogomet bio s jedne strane sklon još najnaivnijem podjetinjenju, a s druge rastrgan između najbjesomučnijih poroka, osjetio je iznenada u svome krilu debelu, mokru, znojavu, usijanu Karolininu stražnjicu.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
chibi
Admin
Admin

Broj postova : 950

Godina : 26

KomentarNaslov komentara: Re: Kick-Ass   Wed Feb 06, 2013 8:21 pm

I sad znam zašto je na kraju Kick-Assa 2 END OF BOOK THREE. Jer je Hit-Girl BOOK TWO i premošćuje radnju između Kick-Assa i Kick-Assa 2. Na istoj razini kao i Kick-Ass (1 i 2) s tim da je glavna junakinja Hit-Girl. Naravno ne nedostaje brutalnosti i krvi, ali zato i volimo Millara i Kick-Assa.

Filip je u ono vrijeme čitao Zolinu Nanu, slikao akvarele, pio prve čaše piva s gađenjem i bljuvao od pete cigarete, i taj mali dečko, koji je igrajući šah i nogomet bio s jedne strane sklon još najnaivnijem podjetinjenju, a s druge rastrgan između najbjesomučnijih poroka, osjetio je iznenada u svome krilu debelu, mokru, znojavu, usijanu Karolininu stražnjicu.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Kick-Ass   

Na vrh Go down

Kick-Ass

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1