AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Kick-Ass Empty Kick-Ass

Mon Feb 06, 2012 11:27 pm
Evo temica za rasprave o najboljem superherojskom stripu ikad napisanom.
Ne da mi se puno u uvodu.
Fora je u tome da se događa u stvarnom New Yorku. Znači nema super moći i raznih spodoba od villana.
Frajer odlući biti superheroj i cjeli život mu se mjenja do temelja.
Iznenadio sam se kolko je strip bolji od filma koji je odličan Smile
Mark Millar je odradio posao savršeno, a Romita Jr. je... izravan kao i uvijek Smile

Nije baš prikladno za mlađe od 18, ali pošto ne vjerujem u te gluposti strip bi preporučio svima osim onima koji misle da je crvena tinta na papiru krv.
woker
woker
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 189
Reputation : 0
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 31

Kick-Ass Empty Re: Kick-Ass

Tue Feb 07, 2012 8:23 am
Gledo sam film,premocan je
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Kick-Ass Empty Re: Kick-Ass

Tue Feb 07, 2012 2:45 pm
woker (citat):Gledo sam film,premocan je
Pročitaj strip bolesnjava.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Kick-Ass Empty Re: Kick-Ass

Wed Mar 14, 2012 11:39 pm
Jel netko pročitao sad ovaj najnoviji (ujedno i zadnji) nastavak Kick-Assa 2. Zanima me zašto na zadnjoj stranici piše END OF BOOK THREE kad je očito iz samog naslova (Kick-Ass 2) da je druga knjiga, a i iz činjenice da ništa drugo u vezi Kick-Assa nije izašlo. Možda je to neki tipfeler ili se onaj koji je skenirao odlučio malo zajebavati s čitateljima. Ali svejedno dobar kraj i čeka se Kick-Ass 3 koji će ujedno biti i posljednji jer je i sam Millar rekao da je Kick-Ass oduvijek zamislio kao trilogiju i čim je napravljena prva stranica Kick-Assa znao je kako će izgledati zadnja stranica Kick-Assa 3. I negdje sam pročitao da će biti i još dva sveska Hit Girl (nisam siguran je li to 100%, ali neka bude i nadam se da će i Kick-Ass biti u njima). A to je i ujedno super jer je Millar to tako zamislio i rekao je da ne želi da se bezveze smišljaju nastavci i muze franšiza bezveze nego daa bude to što je i amen, a i da je prelijen da napravi Kick-Assa 4. A s time se i slažem jer mu idu miniserijali (Superior, Nemesis npr.).
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Kick-Ass Empty Re: Kick-Ass

Wed Feb 06, 2013 8:21 pm
I sad znam zašto je na kraju Kick-Assa 2 END OF BOOK THREE. Jer je Hit-Girl BOOK TWO i premošćuje radnju između Kick-Assa i Kick-Assa 2. Na istoj razini kao i Kick-Ass (1 i 2) s tim da je glavna junakinja Hit-Girl. Naravno ne nedostaje brutalnosti i krvi, ali zato i volimo Millara i Kick-Assa.
Sponsored content

Kick-Ass Empty Re: Kick-Ass

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu