AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

+14
Shogun
Japi
chibi
JezFrizuraMan
Prince Vegeta
SuperSaiyanVegeta
AlanViBritannia
~Death Ripper~
Lelou1524
Sasuke Uchiha
nyan-cat
audiosl4ve
Gamaran
sajber
18 posters
Go down
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Nov 06, 2014 4:56 pm
Daj malo sredi post, meni izgleda malo čudno. A može bit Tenten mama, tko će znat, možda kažu u filmu. A da vidio sam da će bit neka spin-off manga, a moglo bi na kraju ispat da i ona potraje. A vidjet ćemo.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Nov 06, 2014 6:58 pm
Ja pola nisam skonto u ovom 700. chapteru. Prvo sam mislio da je ona kčer od Sasukea i Sakure zapravo kčer od Sasuke i Karin jer mala jebeno liči na Karin zbog cvika i svega ostalog, možda je vanbračno hahaha. Onda ova ostala dječurlija, Shikamaru se s Temari zabavljao očito, a Lee najvjerojatnije s Tenten. U početku sam mislio da je neki flashback prvog chaptera jer je više-manje sve bilo isto, onda sam skonto da su zapravo to djeca od svih ovih. I sad, jedino što me zasmetalo je da je Boruto napravio isto što i Naruto, otišao crtat po glavama od Hokagea. Meni je to skroz nepotrebno jer je Naruto imao razlog da crta po glavama jer je on htio postat Hokage i nije znao tko mu je otac. I još je glupo zato što mislim da bi Boruto trebao imati neke svoje karakteristike, a ne biti kao Naruto, jer Naruto nije bio kao Minato. Da sam ja na Borutovom mjestu, ja bih bio bossy i pravio se važan da mi je otac Hokage, vjerojatno bi se Sasukeovo dijete tako ponašalo.
I drago mi je što ste spomenuli Jiraiyu, ja sam cijelo vrijeme mislio da će ga oživjet u nekoj zadnjoj, predzadnjoj borbi i da će se borit protiv Naruta, a zapravo su ga skroz zaboravili. Valjda će bit nešto o njemu u tom filmu novom. A siguran sam da Sasukeov nestanak ima veze sa Orochimaruuom i Kabutom, vjerojatno je bio kod njih prije nego što se vratio u Konohu i oženio Sakuru i napravio joj dijete i sjebo si život još više lol.

I već vidim, Boruto i Boruto Shippuden... with extra fillers!
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Nov 06, 2014 7:26 pm
Završilo se, ali ipak nije, hehe. Trajat će naruto još...

Ja sam skužio zadnji chapter, nije se imalo šta ne skužit. Svi su zajedno i sretni Smile Kakashi nema klinca? haha. I ne mislim da će shikamaru biti sljedeći hokage. Biti će konohamaru, vjerojatno...
Jedino, šta nebi mali bolit i ona klinka trebali imati hyuga oči? I oni neboderi iza? koji k... A vidim i naruto koristi laptop.
U svakom slučaju, još ima štošta toga neobjašnjenoga, što će se možda objasniti u nekom nastavku, a možda i neće. Možda će biti samo Bleach Very Happy

Jeste primjetili mugiwara znak na zadnjoj strani, na narutovoj glavi? Very Happy
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Nov 06, 2014 7:58 pm
Vidiš, nisam ni skužio da Kakashi nema potomaka. Šteta. A istina Konohamaru bi mogo bit idući Hokage, al realno gledajući od svih ovih mladih Shikamaru ima najbolje predispozicije za Hokagea. A i mogao bi netko iz druge familije il nevezan za Minata/Hashiramu/Hiruzena bit Hokage. A vidiš, dobro si to skužio Byakugan se prenosi genetski, pa bi po tom i mali trebo imat, al bit će objašnjenje da mali ima gene Hyuuga i Uzumakija pa zato nema Byakugan, a mala ima. Al isto Sasukeova mala smrdi malo na Karin. I Shino je profesor na kraju, a kaže stara narodna: "Oni koji ne znaju, podučavaju."

Da, neboderi su malo iznenađenje, al laptop nije, pa često su znali koristit nekakve oblike kompjutera, a i TV se znao pojavit tu i tamo.

Da, vidjeli smo znak.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Nov 06, 2014 8:03 pm
@chibi23 Nije mi to bilo tu kad sam ja postao, a sad vidim i da je na tvom prvom postu isto neki kod na početku. Valjda nešto do foruma, užasno mi se sporo učitavao ranije danas.

@sasuke Jasno je rečeno u chapteru da je Bolt crtao po planini jer mu je nedostajao otac i želio mu je privući pozornost. Sasvim različito od Naruta i čini se da će tema ovog spinoffa biti kako to što su im roditelji heroji utječe na djecu glavnih likova po tome što smo vidjeli od Salate i Groma, super psa.

@sajber Prvo sam gledao kako škola i cijelo selo izgledaju modernije nego što se sjećam, a onda je došao laptop. Naruto je uvijek imao nekako neodređeni vremenski period, ali ovo ga je skroz bacilo kroz prozor. Vidio sam One Piece simbol i, iako ne čitam OP, vidio sam da je u današnjem chapteru bilo Naruto referenca na prvoj strani.

Mislim da će objašnjenje zašto mali nemaju Byakugan biti nešto kao nisu čista krv pa ga moraju probuditi ili tako neka glupost samo da bi imali powerup kasnije. Salata liči na Karin samo zbog naočala, ponaša se kao Sakura u ranijim danima i ima isti catchphrase. Znajući Sasukea, on se ni ne sjeća tko je Karin Razz
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Nov 06, 2014 8:08 pm
Jebemti umro sam od smijeha na ovo Salata hahahahahaha.
Jebeš ti to, ali kad Salata dobije Sharingan, bit će salate od drugih ljudi svugdje po Konohi.

Bilo bi dobro da se u tom spin-offu pojave novi Akatuskiji i sruše nebodere ko Al-Qaeda XD
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Nov 06, 2014 8:19 pm
Još čudnije je to što selo nije toliko razvijeno koliko ono iza.
Biće da se je spojio svijet iz budućnosti sa ovim sadašnjim, ili tak neko sranje. Ili još bolje, to će biti dijelo nekog Sharingana Very Happy

E da, što je s Yamatom? Čak ga nema u posljednjem chapteru gdje je skoro svako dobio po slikicu-dve.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Nov 06, 2014 8:27 pm
@sasuke Mislio sam da mi je Grom, super pas bolja šala pošto je njoj ime doslovno Salada. I sad sam shvatio da ako njih dvoje završe skupa sljedeća generacija će imat super ninju koji ima i Sharingan i Byakugan gene.
Ne znamo što je s Orochimaruom i ekipom pa je moguće da se oni pojave u spinoffu kao negativci, Orochimaru ovaj put s novim tijelom pošto ih mora mijenjat svakih par godina. Bilo bi komično da sad i Orochimaru bude dijete.

@sajber Kvragu, tek sam sad vidio nebodere na prokletoj planini. Koji vrag. Očito su trebali Naruta stavit ranije na vlast kad im je u tako kratko vremena dao laptope i nebodere. Vjerojatno Kishi tim simbolizira napredak društva i nadilaženje selo-protiv-sela mentaliteta jer mi izgleda kao neki globalni grad i vidimo da se miješaju obitelji iz različitih sela (Shikamaru-Temari) i da se kagei sastaju samo za priču, a ne zbog nekih prepirki ili kriza. Ili ja to previše analiziram i on je samo htio nacrtat cool nebodere na planini.
Yamata smo zadnji put vidjeli u predzadnjem chapteru kad se ono izvukao iz stabla i nemam pojma što je s njim sad. Čak je i Sai dobio screentime, a on ništa. Jadan Yamato.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Nov 06, 2014 8:33 pm
Vjerojatno se svijet poremetio tijekom Infinite Tsukuyomia pa imamo što imamo.
Meni se učinilo da sam vidio Yamata negdje, ali očito to nije bio on. U filmu će sve bit rečeno, ovo je samo bilo kao par scena onoga što nas očekuje tijekom i nakon filma. Zanima me da li Sasukeov odlazak ima veze s Orochimaruom i Kabutom (opet), jer su oni nestali kao enigme prije desetak chaptera. I što ako Orochimaru bude neki zločinac opet u tom nekom spin-offu. I valjda će bit nešto u vezi Jiraiye, jer je on bio jedan od glavnih i najboljih likova od sredine prvog Naruta do njegovog nesretnog završetka.

@Prince Vegeta Stvarno joj je ime Salada? Ja sam u chapteru vidio da piše Sarada haha. Tako piše i na Naruto Wikiji. I sigurno će se Boruto i Sarada spetljat kako je počelo, pa bi bilo zanimljivo da taj ninja ima Sharingan, Byakugan, a možda čak i Rinnegan ako Sasuke bude dobar kad ostari i umre pa da unučadu svoj Rinnegan.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Nov 06, 2014 8:38 pm
E da, skroz sam zaboravio da će u filmu vjerojatno pokazati kako je selo napredovalo do nebodera.
I zaboravio sam da sam vidio da Bolt ne znači Grom, nego Vijak jer Neji znači Screw kao Vijak. Znači da su Kishijeva imena uvijek bila glupa, samo su sad na engleskom pa tek sad to vidimo.

EDIT: Sad sam vidio Sasukeov edit. U Japanu je r=l pa bi ona mogla biti i Sarada i Salada, moj prijevod je kazao Salada. Isto tako Boruto je kako oni pišu Bolt, vjerojatno je tvoj prijevod išao s katakana čitanjima jer Kishimoto još nije rekao službena romaji pisanja.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Nov 06, 2014 10:17 pm
Uglavnom, dao nam je za nagađat šta će biti, a kad na kraju bude nešto glupo xD
Nadam se da neće. Sviđa mi se ideja za kid orochimarua. Ako će on biti glavni negativac, vjerojatno će i on biti djete. tj. s djetetovim tijelom.
Jeste primjetili da netko prati Sasukea kad je hodao šumom. Sumnjam da je samo nešto zabrijao.

Čeka se film... xD
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Nov 06, 2014 11:07 pm
Mislio sam da je to sa Sasukeom bila samo šala da mu je kćer toliko glasna da ju se čulo do šume Razz  To je često u animeima i mangama kad se nekog negativno spominje oni obično kihnu ili tako nešto (to sam bar pročitao u komentarima na redditu i imalo mi je smisla iako bi mogao i biti Orochimaru koji još želi Sasukeovo tijelo Shocked )
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Nov 07, 2014 12:47 am
Prince Vegeta (citat): Bolt

BOOOOOOOOOOOLT!!!!!!!!!! Legenda!

Ma Yamato negdje glumi drvo, pojavit će se kad zahladi i počne lišće padat pa će morat ić u toplije krajeve.

Ali Konoha je sad daleko najjače selo u Naruto svijetu. Sam Naruto je praktički jači od svih prošlih Hokagea zajedno, a da ne govorimo tko sve još živi u selu. Pa samo da pošalju Naruta i njegovu novu ekipu (Shikamaru i Shizune) ne može im nitko ništa.

Bilo bi zanimljivo i malo repetitivno da Orochimaru bude opet glavni negativac na početku nove serije (s obzirom da je to bilo u originalu), a sad kolko bi bilo fer da bude klinac, to je druga priča. Jer ipak je on jedan od najpametnijih tamo, bar što se tiče načitanosti, znanosti i poznavanja jutsua, anatomije... i sve i da je u tijelu klinca, ne bi imao snagu kao sad, ali bi imao pamet i iskustvo i to je veliki plus. A s druge valjda su ovi novi klinci nasljedili nešto od staraca pa bi pružili neki otpor. Ali da, fali Orochimaru kao i Jirayja.

A i kad malo bolje razmislim, Salada je ipak Sakurina jer sumnjam da bi Jump promovirao vanbračnu djecu (pa nisu to Vegeta i Bulma).

EDIT: Nakon opet pročitanog zadnjeg nastavka ima još par stvari kojih se nismo dotakli. Prvo, šta nitko nije vidio da se Anko uprasila i to kak spada, prije je bila jedna od ljepših pripadnica Konohe. Drugo, Akamaru je star, slabašan i nemoćan. I treće jel se to meni čini il je Asumina i Kurenaina kćer već chunin? Ako je onda svaka čast, a i izgleda malo starije od ostalih klinaca.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Nov 07, 2014 10:53 pm
A toj Anko govoriš ko da je neka tamo Miss xD, jebiga nije ju htio puno postarat pa ju je zdebljo.
A Akamaru je slab, star i nemoćan jer začudo, Kishi barem nešto piše realistično, a to su pseće godine.
Recimo da je Akamaru imao 4-5 godina u Shippudenu, a od Shippudena je prošlo već 7 godina u epilogu, pa je dobro da je Akamaru uopče i živ. I ja sam na početku mislio da je Asumin kid zapravo Shisui, isto sve, pogotovo kosa, onda sam primjetio neke sličnosti između njega i Asume, i na koncu... Kurenai koja izgleda starija od Tsunade kad joj prestane djelovat senju jutsu, dap, Kurenai sada izgleda ko osušeni bakalar iz Norveške. I taj mali je chuunin jer je na Asumu, logično.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Nov 07, 2014 11:03 pm
Ako se dobro sjećam, Kurenai je bila već trudna kad je Asuma umro, a mala mi se čini ko da je oko 13 godina. To bi značilo da se epilog događa 15 godina nakon prvog chaptera. Pametno, Kishimoto, pametno.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Nov 09, 2014 1:01 pm
neda mi se citati wall of text koji ste procitali pa cu ovako xD

procitao sam mangu i evo mogu reci da zvanicno nisam nis skontao skoro u zadnjih 20-30 chaptera. Toliko nagurane i glupe radnje da to nisu istine, art ne da je jadan nego je uzasan, mah razocaranje zesce. Kraj je bio za ocekivati naravno, u to niko nije sumnjao, sasuke se samo tako li-la predomislio i sad je dobrica, ma daj price za malu djecu.

E sad posto zadnji chapter je toliko zbunjen i sve, nisam nis pohvatao ko je s kim. S kim na kraju nauto ima ono dvoje klinaca, sa sakurom ili kaj? Hinata je ocio isto s nekim cim ima kcer istu ko i ona. Sasukeova djeca, nemam blage ko su, mora da je djevac ostao. Drago mi je zbog Shikamarua i Temari, oni su super par, ali onaj debeli kaj je sa crnkinjom zavrsio, pa lol umro sam na to. Sai i Ino ajde moze proc. Dalje nema nis nabrajati. Pa daj mi razjasnite nes ako ste skontali bolje od mene xD
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Nov 09, 2014 1:12 pm
Sta nisu Naruto i Hinata zavrsili skupa? A Sasuke je kolko sam skuzio napravio dijete Sakuri i oso xD
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Nov 09, 2014 1:13 pm
Lol Hinata i Naruto imaju dvoje djece, ta kčer i sin onaj Boruto, ne znam ime od kčeri i Sasuke sa Sakurom ima onu Saradu malu...

@SuperSaiyanVegeta Nije Sasuke otišo, otišo je prošetat negdje i onda je čuo glas od svoje kčeri pa je mislio da je nešto i onda se okrenuo.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Nov 09, 2014 1:21 pm
Naruto i Hinata imaju dvoje djece, Bolta i Himawari. Sasuke i Sakura imaju Saladu. Lee je proizveo nasljednika moću mladosti i mitozom. Bit će ti sve više-manje objašnjeno u ovom The Last filmu tko je s kim i kako završio skupa, ovo je samo epilog.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Nov 09, 2014 2:12 pm
zafaljujem. Drago mi je je dino zbog hinate, najsexy zenski lik u narutu Smile
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Nov 09, 2014 3:42 pm
Nego, sto je s Madarom? Nisam pohvatao sto se s njim desilo nakon sto su ga pronasli prepolovljenog
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Nov 09, 2014 4:01 pm
Hashirama je porazgovarao s njim i Madara je shvatio da je njegov životni put bio kriv i da je trebao slušati Hashiramu i onda je umro. Sasuke je sve to vidio i dalje radio po svome jer je tako pametan.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Nov 09, 2014 5:23 pm
Sasuke Uchiha (citat):
@SuperSaiyanVegeta Nije Sasuke otišo, otišo je prošetat negdje i onda je čuo glas od svoje kčeri pa je mislio da je nešto i onda se okrenuo.

Odkud ti to?

Prince Vegeta (citat):Hashirama je porazgovarao s njim i Madara je shvatio da je njegov životni put bio kriv i da je trebao slušati Hashiramu i onda je umro. Sasuke je sve to vidio i dalje radio po svome jer je tako pametan.

Ozbiljno?
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Nov 09, 2014 6:57 pm
sajber (citat):
Sasuke Uchiha (citat):
@SuperSaiyanVegeta Nije Sasuke otišo, otišo je prošetat negdje i onda je čuo glas od svoje kčeri pa je mislio da je nešto i onda se okrenuo.

Odkud ti to?

Isto pitanje. Kolko sam ja skužio Sasuke je otišo iz sela još u predzadnjem chapteru bez ikakvog roka do kojeg se mora vratit. Naravno, to ne znači da se ne može tu i tamo vratit u selo i napumpat Sakuru. Nešto ko Jirayja koji je stalno putovo po svijetu.

vegito (citat):procitao sam mangu i evo mogu reci da zvanicno nisam nis skontao skoro u zadnjih 20-30 chaptera. Toliko nagurane i glupe radnje da to nisu istine, art ne da je jadan nego je uzasan, mah razocaranje zesce. Kraj je bio za ocekivati naravno, u to niko nije sumnjao, sasuke se samo tako li-la predomislio i sad je dobrica, ma daj price za malu djecu.

Otprilike je to to. Šta je najgore, zadnji chapter je bio najbolji u zadnjih godinu dana, a to govori nešto o mangi. A sve se bojim na šta će ličit prvo ovaj zadnji film, a onda ona spin-off manga. Ok, Naruto je ostavio svoj trag u povijesti i opet pomogo mangama da se probiju na svjetsko tržište, ali zadnjih preko nekoliko chaptera mu nikako ne ide u prilog.

vegito (citat):Sai i Ino ajde moze proc.

Hmm, stvarno? Nisam to uopće tako gledo. Ja sam skužio da je Sai sensei njihovim klincima. Al sad kad malo bolje razmislim, oni su još u školi i nisu genini pa čak i ima smisla da je s Ino.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Nov 09, 2014 7:15 pm
Pa vidiš da kćerka izgleda ko Sai, sva bljeda, hehe
Sponsored content

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 14 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu