AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knjige

+11
son goten
SuperSaiyanVegeta
Prince Vegeta
audiosl4ve
maddjuro
Grgo
AlanViBritannia
Lelou1524
WooddieBone
Kaio- Goku
chibi
15 posters
Go down
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Knjige - Page 4 Empty Re: Knjige

Fri Nov 10, 2017 10:19 pm
Dakle, danas smo napokon uspjeli otići na Interliber i od veličanstvenih 11 knjiga i knjižica što smo kupili, 7 je za mene. Šteta što nisam i Borovnicu od Macana ugrabila ali pare su samo išle.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Knjige - Page 4 Empty Re: Knjige

Sun Nov 12, 2017 6:04 pm
zena kupila 2. ja nijednu :'(
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Knjige - Page 4 Empty Re: Knjige

Sun Nov 12, 2017 6:33 pm
Uff, ja sam spizdio oko 100 eura. Hahaha. A išao sam vidjet šta ima i kupit Sagu 2. knjigu. I onda sam još uzeo 5 Usagija, dvije biografije od Doorsa, Štulićevu i Claptonovu biografiju, jednu tablu Dylan Doga i jednu Zagora. Ali jebe mi se, jedino bih mogao sad malo smirit s kupovinom knjiga i počet šparat novce.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Knjige - Page 4 Empty Re: Knjige

Sun Nov 12, 2017 7:22 pm
Ima li šta zanimljivo od mangi tam?
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Knjige - Page 4 Empty Re: Knjige

Sun Nov 12, 2017 10:15 pm
Pa baš i ne. Najzastupljeniji su talijanski stripovi.
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Knjige - Page 4 Empty Re: Knjige

Mon Nov 13, 2017 10:20 am
Otkako nema Algoritma, nije bilo čak niti njihovih prevedenih izdanja. (mangi, jel')
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Knjige - Page 4 Empty Re: Knjige

Tue Nov 14, 2017 7:37 pm
opcenito nema Algoritma ili ga nema na Interliberu? U Algoritmu sam zadnji put prije godinu dan bio pa ono nemam pojma kaj se desava...
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Knjige - Page 4 Empty Re: Knjige

Tue Nov 14, 2017 9:42 pm
Propali su radi dugovanja. Ove godine nisu imali štand nego su taj prostor zauzeli Znanje i još dvije knjižare ali su se prodavala neka Algoritmova izdanja koliko sam čula (samo od strane drugih, valjda se rješavaju toga šta im je ostalo od njihove naklade). Algoritam navodno još ima neke knjižare okolo ali u ZGu se zatvorila ona u Gajevoj i ona na Maksimirskoj. Valjda su u Avenue Mallu ostali? I nisam gledala King Cross na Jankomiru.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Knjige - Page 4 Empty Re: Knjige

Wed Nov 15, 2017 8:38 pm
koje govno. Jedino si tamo mogao mange na rvackom nabavljat. A bas sam si planirao uzeti ostatak Biljeznice smrti Very Happy
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Knjige - Page 4 Empty Re: Knjige

Wed Nov 15, 2017 11:38 pm
A vidi po njuškalu ili na aukcijama na stripovi.hr. Mora tog bit.
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Knjige - Page 4 Empty Re: Knjige

Mon Jan 22, 2018 8:54 pm
Nofosti, nofosti! (vjerojatno već svi znaju ali ja nisam do neki dan pa je meni novost :O )

Algoritmovu "bazu" Boškovićevoj/Gajevoj, kak vam drago (Zg) je preuzelo Znanje i više-manje je sve isto, samo što je malo više knjiga a malo manje igara. Imaju i mange (Bleach, Naruto, Pokemon Diamond čini mi se, nešto sitno ovih koje imaju ispod milijun svezaka), dječje knjige, stripova na tone (bilo je i Fibrinih izdavanja, prsti su me svrbili bože...), dolje je kao i prije strana naklada itd... Kao da Algoritam skoro pa ni nije otišao. Za svaku pohvalu od mene.

Profilov pak dio u Bogovićevoj je preuzela Hoću Knjigu što sam ja nemilice zažalila jedan dan kad sam imala puno previše vremena u gradu pa sam odmah "ubrala" dvije... Isto je sve više-manje isto, imate papirnicu, imate knjige, malo je smanjen prostor, u podrum nisam zalazila da vidim je li multimedija još živa, kao ni na katove ali ono, ide. Neka ide.


A sad o knjigama, jedna je Kad Župniku Prekipi, na koricama je pisalo "komično" i priča je bila obećavajuća. Na kraju sve previše okrene na "vjera je pravi spas" tematiku za moj kronično ateistični ukus ali ono... Knjiga je ok, kao knjiga. Malo preskupa za to što sam dobila ali bar sam ubila to grozno dugo vrijeme u gradu.

Druga je Crvena Voda od Pavičića kojeg volim pročitati u subotnjem Jutarnjem (kolumna) a sinopsis je djelovao interesantno pa "da probam", valjda prvi hrvatski pisac kojeg čitam a da nije dio lektire. I evo, već dva dana doslovce gutam knjigu gdje i kad god mogu, čak i u autobusu u kojem inače više volim zavaljeno blejati van i slušati nekakvu glazbu. Jedva čekam završiti knjigu pa potražiti i njegove druge priče, a možda i pogledati koji film snimljen prema njima.
Sponsored content

Knjige - Page 4 Empty Re: Knjige

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu