AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crtići

+12
audiosl4ve
Strukla
Akai
sajber
Prince Vegeta
chibi
SuperSaiyanVegeta
son goten
Jovo_SSJ3
O-Dog
Lelou1524
Kaio- Goku
16 posters
AniMan :: Ostalo :: Multimedia :: TV
Go down
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Crtići - Page 3 Empty Re: Crtići

Mon Feb 03, 2014 11:18 pm
vegito (citat):istina, nasi Disney crtici su stvarno jako kvalitetno sinkronizirani i imaju dobro 'glumacku' postavu. Vecinom iste face se vidaju osim za neke specificne likove. Ali sve je to dobro uhodana ekipa vjerujte mi
Naši se potrude skoro kao i ameri kad sinkroniziraju. Paze na lip sync i svaki lik ima svoj glas.
Kod nas je to tako bilo i kad sam bio mali pa gledao one stare crtiće.
Ludi Danci ili Šveđani samo unajme frajera koji ima razgovjetan glas i on to sve pročita.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Crtići - Page 3 Empty Re: Crtići

Tue Feb 04, 2014 1:32 am
Znam da sam jednom na DVD-u gledao neki Garfield film i bilo mi dosadno pa sam išao po prijevodima i na ruskom su zaboravili isključiti zvuk od engleskog pa čuješ ovog engleskog kako govori u isto vrijeme kad i Rus.
A naši su stariji crtići stvarno bili dobro sinkronizirani. Ovo u zadnje vrijeme neću komentirat.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Crtići - Page 3 Empty Re: Crtići

Tue Feb 04, 2014 10:34 am
Vecina visokobudzetnih filmova je dobro sinkronizirana. Dakle Disney, Dreamworks i sl.. no problem je u ovim epizodnim sranjima sto se vrte po Nickelodeonu i sl.
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Crtići - Page 3 Empty Re: Crtići

Tue Feb 04, 2014 3:05 pm
SuperSaiyanVegeta (citat):Vecina visokobudzetnih filmova je dobro sinkronizirana. Dakle Disney, Dreamworks i sl.. no problem je u ovim epizodnim sranjima sto se vrte po Nickelodeonu i sl.
A gle naš nick ide doslovce usporedno sa engleskim. Možeš provjerit ak imaš maxtv. Još kad ima tolko serija meni nije jasno kak uopće stignu išta sinronizirat.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Crtići - Page 3 Empty Crtići

Tue Feb 04, 2014 4:11 pm
nas kako? Tako sto ti jean covjek sinkronizira 4 lika odjednom. I to sve iz prvog pokusaja, bez ispravke ni nista. Znaju svi kako je DBZ preveden na hrvatski Very Happy
son goten
son goten
Gold Boarder
Gold Boarder
Broj postova : 237
Reputation : 3
Pridružen : 2012-02-03
Godina : 27

Crtići - Page 3 Empty Re: Crtići

Tue Feb 04, 2014 8:16 pm
vegito (citat):nas kako? Tako sto ti jean covjek sinkronizira 4 lika odjednom. I to sve iz prvog pokusaja, bez ispravke ni nista. Znaju svi kako je DBZ preveden na hrvatski Very Happy
da ne govorim o yugiohu,prve dvije sezone odlične glasove,a od yugija i kaibe glasovi 10 puta bolji od engleskih glasova,i onda najedanput dođe treća sezona i promijene komplet glasove,ma užas!
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Crtići - Page 3 Empty Re: Crtići

Wed Feb 05, 2014 1:51 am
Ne samo glasove. Imena karata. To me ubilo. Znači imamo Plavookog modrog zmaja i preimenuju ga u Plavookog bijelog zmaja što je točnije, dobro mogu tolerirat. Ali onda preimenuju Plavookog troglavog zmaja u Plavookog modrog zmaja i ja više ništa ne razumijem. A da ne spominjem da se 100 puta izmjenjuju između Mračni čarobnjak, Crni magičar, Crni čarobnjak ili kolko već imena ima.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Crtići - Page 3 Empty Re: Crtići

Wed Feb 05, 2014 7:27 pm
Kod animea je stvar ovakva: Japanese dub > English dub > Hrvatski dub, ali kod zapadnjačkih crtića i animiranih filmova je najbolji english dub, iako je recimo Ice Age naš najbolji sinkronizirani film.Ne mogu gledat Ice Age na engleskom, hrvatski se skroz uklopio.I da, postoji određena postava koja radi sinkronizacije i to će uvijek bit tako, u skorom svakom crtiću je recimo onaj Ferdo iz Zauvijek Susjeda (jebiga ne znam mu pravo ime), čak je i Ice Age sinkronizirao.Ali definitivno najsmiješnija sinkronizacija je bila Shrek.Stavili su lika da ga sinkronizira s glasom baš kao da je neka seljačina, ko da je s brda došo, kao da je taj jebeni Shrek.Ali pogledao sam jako puno crtića s groznom sinkronizacijom, ne znam ni imena crtića koliko su bili loši.

Kad smo već kod crtića, morate pogledati Frozen, ali sa engleskim dubom.Nisam dugo gledao bolji animirani film, k tome je i soundtrack dobar (čudo nije metal, al svidilo mi se)
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Crtići - Page 3 Empty Re: Crtići

Wed Feb 05, 2014 8:00 pm
Ferdo je Ljubomir Kerekeš.

Shrek ima najbolju sinkronizaciju, pogotovo drugi dio. Kad mačak reče: "Ma ista magarčina ko i prije" krepam od smijeha svaki put, a gledao sam ga nekih 10 puta.
son goten
son goten
Gold Boarder
Gold Boarder
Broj postova : 237
Reputation : 3
Pridružen : 2012-02-03
Godina : 27

Crtići - Page 3 Empty Re: Crtići

Thu Feb 06, 2014 10:45 am
Prince Vegeta (citat):Ne samo glasove. Imena karata. To me ubilo. Znači imamo Plavookog modrog zmaja i preimenuju ga u Plavookog bijelog zmaja što je točnije, dobro mogu tolerirat. Ali onda preimenuju Plavookog troglavog zmaja u Plavookog modrog zmaja i ja više ništa ne razumijem. A da ne spominjem da se 100 puta izmjenjuju između Mračni čarobnjak, Crni magičar, Crni čarobnjak ili kolko već imena ima.
ja mi slim da je mene najviše ubilo kad sam vidio špicu 3 sezone i čuo yugijev glas,ajme koji blam,ne razumijem stvarno hrvoje klobučar je odličan glas dao yugiju i onda ga zamjene dovedu nekog ko jednostavno nije za to  Sad  ma prve 2 sezone na našem jeziku se isplati gledat,nadalje je bolje gledati na engleskom i gotovo =P
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Crtići - Page 3 Empty Re: Crtići

Thu Feb 06, 2014 6:30 pm
Zato u GX-u govore karte na engleskom.

Po meni puno bolji GX, al nisam gledao baš ozbiljno original da mogu konkretno usporedit.
son goten
son goten
Gold Boarder
Gold Boarder
Broj postova : 237
Reputation : 3
Pridružen : 2012-02-03
Godina : 27

Crtići - Page 3 Empty Re: Crtići

Sat Feb 08, 2014 5:04 pm
WooddieBone (citat):Zato u GX-u govore karte na engleskom.

Po meni puno bolji GX, al nisam gledao baš ozbiljno original da mogu konkretno usporedit.
gledo sam i GX,GX je dobar,ali nije odličan i nije epic kao original,ipak ako su već misllili raditi nove serijale trebali su se držat iste tematike kao drevni egipt i tisućljetni elementi i kraljevstvo sjena  farao 
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Crtići - Page 3 Empty Re: Crtići

Sun Feb 09, 2014 2:19 am
Četvrta sezona GX-a je navodno duplo bolja od ostatka, ali nikad nije pokazana van Japana jer 4Kids nije imao pojma kako je cenzurirati.
Meni je i dalje original najbolji, jednostavno mi ovi novi likovi nisu zakon kao Yami i Kaiba.
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Crtići - Page 3 Empty Re: Crtići

Sun Feb 09, 2014 1:38 pm
Meni je baš to sa drevnim egiptom i emo faraonima išlo na živce.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Crtići - Page 3 Empty Re: Crtići

Sun Feb 09, 2014 8:03 pm
Prince Vegeta (citat):Četvrta sezona GX-a je navodno duplo bolja od ostatka, ali nikad nije pokazana van Japana jer 4Kids nije imao pojma kako je cenzurirati.
Meni je i dalje original najbolji, jednostavno mi ovi novi likovi nisu zakon kao Yami i Kaiba.

Gledao sam 4. sezonu i nisam se nešto previše oduševio.Samo je bilo više goth i dark đireva nego prije.Jedino mi se to svidilo, lol.Ali inače, priča je u 4. sezoni otišla jako daleko u krivom smjeru.

Meni je osobno 5DS najdraži, sviđaju mi se karte i pazite sad ovo-nije cenzuriran.Alo ej, pa nije šala...Priča je jako dobro razrađena, isto se fura na neku darkersku priču i malo je više kompliciranija i mogao bih je usporediti s Naruto Shippuden, ostavili su djetinjaste stvari iza i prešli na ozbiljnije stvari.

A s ovim novim ZeXaL-om su opet prešli na djetinjaste pi*darije...Ima par dobrih likova i to je to.Karte čak i nisu loše, ali toliko se toga nakrcalo da su promjenili pola igre, da mi sad daš te najnovije karte, ne bih znao igrati s njima, koliko god da sam gledao anime.Jedino znam nešto sitno ono s početka.Btw, kad je taj ZeXaL izašao, prestao sam igrat Yugioh jer je opet bio djetinjast...A i prošlo me...
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Crtići - Page 3 Empty Re: Crtići

Mon Feb 10, 2014 2:35 am
ZeXal (ah, to X koje se ne izgovara) završava za nekih mjesec dana i onda počinje Arc V (ne znam je li to pravo ime ili samo privremeno). Zasad mi se po dizajnu protagonista i čudovišta čini malo ozbiljniji (protagonist mi daje nekakav Yuseiasti osjećaj) pa možda bude bolji od ZeXala (stvarno, je li to X bilo potrebno) kojeg nisam ni pokušao gledati kad sam vidio Yumu.
Službeni poster za Arc V:
Crtići - Page 3 9e2f96d31cac29608752c8b186fd7d421387171757_full

P.S. Synchro >>>>>> Xyz (koje se izgovara iksiz, koji je vrag ovoj sezoni  Rolling Eyes )
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Crtići - Page 3 Empty Re: Crtići

Mon Feb 10, 2014 11:17 am
Message reputation : 100% (1 vote)
5DS izgleda kul, ali koji su im vrag trebali ti motori šugavi.
Al Yusei bi lako mogao u izbor najkul dizajniranih anime likova.
ZeXal je ogavan i kad sam ga vidio odbio sam vjerovati da postoji.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Crtići - Page 3 Empty Re: Crtići

Mon Feb 10, 2014 9:16 pm
Čekaj, zašto oni proizvode taj anime i te karte više? Uopče ne kužim.Sad izlazi još jedan novi, i šta je sad fora da jedan anime traje po 2 sezone? Tj. 2 godine, pardon.Toliko je ZeXaL trajao...onda će ovaj novi završit za 6 mjeseci kako je krenulo...Iako, mi se taj najnoviji više sviđa od ZeXaLa, ali opet je neki emo lik, neki dečko od 12 godina protagonist.Zato su fino s 5DS-om stavili da gl. lik ima 18. godina pa se to može shvatiti ozbiljno, čovjek je barem bio inteligentan u 5DS-u.I još što mi se ne sviđa sa tim najnovijim je to da su koliko vidim, karte ostale iste po izgledu, a promjenili sranja koje rade.Zašto se jednostavno ne mogu ti ljudi u jebenom Konamiu odvojit od jebenog Dark Magiciana?!?! U svakom Yugioh-u nadalje je barem 1 malo bitnija karta, neki spin-off na Dark Magiciana...U ovom slučaju je ovaj s lijeve strane tog gl. lika na tom posteru, iako mi izgleda kao neki terorist-magician kao da je iz Al-Quiade došao.I sad sam još vidio da se zove Magician of Astromancy, kako originalno, mislim da One Direction pravi originalnije pjesme nego što ovi prave originalnije karte...šalu na stranu, da li mi se na prvi pogled novi Yugioh sviđa, uglavnom da, hoću li ga gledati, ne...
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Crtići - Page 3 Empty Re: Crtići

Fri Feb 14, 2014 1:10 pm
@Sasuke A onda jebiga najbolje da zatvorimo forum.

@Prince Vegeta
Balto mi je bio zakon. Ne znam jel ko gledao, al kod mene je cijela obitelj gledala kad se to doneslo iz videoteke.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Crtići - Page 3 Empty Re: Crtići

Fri Feb 14, 2014 6:58 pm
Prvi Balto je bio super, ali drugi i treći mi nisu bili baš nešto.
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Crtići - Page 3 Empty Re: Crtići

Fri Feb 14, 2014 8:50 pm
Ahhhhh Balto...
gledo, naravno prvi dio super, drugi manje, treći nisam ni gledao.
Akai
Akai
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 330
Reputation : 19
Pridružen : 2012-10-16
http://www.animedimenzija.com/forum/index.php

Crtići - Page 3 Empty Re: Crtići

Fri Feb 14, 2014 11:50 pm
Gledajte : Fire and Ice

https://www.youtube.com/watch?v=Sz-yLWGaIxM

ili možda, The Last Unicorn

https://www.youtube.com/watch?v=CXjwRIDEOi0

:3
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Crtići - Page 3 Empty Re: Crtići

Sat Feb 15, 2014 7:03 pm
chibi23 (citat):Na prvom mjestu Simpsoni i South Park kao maratonci, Family Guy je bezveze ali nije za djecu, pa Futurama, Archer, Ugly Americans (...)

ne chibi necu ti ovo oprostiti!!
Meni osobno od 'ozbiljnijih' crtica koje je chibi naveo mi je Family Guy vrh vrhova. Prije su mi Simpsoni bili odlicni, ali nekako mi se cini da kroz tolike silne sezone izlace previse malo, tj nemaju bas o cemu vise raditi. Bas sam nedavno procitao negdje da je u Simpsonima onaj Krusty klaun, ili kako se vec zove, prvotno zamisljen kao tajni identitet Homera, ali kasnije je zbog previse kompliciranja jednostavno maknuto tj nije spominjano nigdje.
Family Guy mi je odlican zato sto nekako ima sve sto treba i svaka epizoda me nasmije. Imamo glupog oca koja radi sranja (slika i prilika Homera), briznu i pametnu majku, kcer koju svi tuku i tlace, jednog sina koji ima zescih mentalnih problema, psa koji je fini gospodin (u novoj sezoni su ga ubili i zamjenili drugim prom -.-) i najjboljeg lika ikada, malog Stewiea, bebaca koji zeli pokoriti svijet Very Happy
Mislim nekako koliko got gledao Family Guy nikada mi ga nije dosta. Redovito ga pratim i veselim se svakoj novoj epki. Tako da FamilyGuy >> Simpsoni >> Futurama
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Crtići - Page 3 Empty Re: Crtići

Sat Feb 15, 2014 11:09 pm
Familiy Guy mi je bezveze. Pogledao sam jednu epizodu i nije me uopće privuklo, nije imala radnju, samo su sjedili na kauču i pričali priče, ko vicevi o Muji i Hasi samo ne toliko smiješno. A simpsoni su i dalje ok. Ali da si imalo gledao Futuramu bi i sam vidio da je bolja od Simpsona.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Crtići - Page 3 Empty Re: Crtići

Sun Feb 16, 2014 11:23 am
u tom i je stos kaj nema pricu nego random nabacane price. Dobro futurami nisam bas dao neku sansu, sjecam je se oanko kaj sam bio na tv-u gledao malo. Ali znam da je mozda bolja od Simpsona. Ali i dalje mi je Family Guy najbolji injega pratim samo od takvih serija.
Sponsored content

Crtići - Page 3 Empty Re: Crtići

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu