HomePortalKako koristiti ovaj Forum?Pravila forumaTražiLista članovaMibitGrupe korisnikaRegistracijaLogin

Share | 

Kingdom

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Mr.Manga
Junior Boarder
Junior Boarder

Broj postova : 44

KomentarNaslov komentara: Kingdom   Fri Jul 13, 2012 12:47 pm

In the Warring States Period of ancient China (475-221 BCE), Shin and Hyou are war-orphans in the kingdom of Qin. They dream of one day proving themselves on the battlefield. One day, however, Hyou is taken to the palace by a minister. Winding up on the losing side of a power-struggle, Hyou manages to return to the village, barely alive. Shin then meets a boy who closely resembles Hyou, Ei Sei. For now he is the king of Qin; later he will become the emperor Shi Huangdi.

Type: TV
Episodes: 38
Status: Currently Airing
Aired: Jun 4, 2012 to ?
Producers: Studio Pierrot, FUNimation EntertainmentL
Genres: Action, Historical, Military, Seinen

Gleda li neko?

--------------------------
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://otaku-rs.darkbb.com
animefun1234
Fresh Boarder
Fresh Boarder

Broj postova : 10

KomentarNaslov komentara: Re: Kingdom   Wed Jun 19, 2013 1:35 pm

Pogledao sam ga, a sad sam krenuo gledati i drugu sezonu. Priča je zanimljiva, ali je animacija mogla biti bolja. Sve u svemu anime je super. neeeee
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
vele
Junior Boarder
Junior Boarder

Broj postova : 40

Godina : 23

KomentarNaslov komentara: Re: Kingdom   Fri Oct 25, 2013 10:56 am

Yup, anime je odličan ko voli ovakve ratne pričice i generalno ko voli da se opusti uz anime. Na početku je animacija kruta i odbojna, CGI bode oči, ali kasnije sve postaje znatno bolje i CGI-a u drugoj sezoni skoro i da nema. Ko preživi prvih par epizoda, odgledaće sve, siguran sam. Very Happy

Treniutni razvoj događaja mi se sviđa, Xin napokon postaje značajan rival Wang Ben-u i Meng Tian-u. I onaj pokušaj kopljem je bio cool. Very Happy

You can only feel the flow of time when the film is running and the frames follow one another. Now unfold the film and look at all frames at once. Where did the time go? All frames exist simultaneously.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
sajber
Admin
Admin

Broj postova : 2639

Godina : 24

KomentarNaslov komentara: Re: Kingdom   Sat Oct 26, 2013 9:07 am

Ponadao sam se da će ga Xin srediti kada ga je gađao koplje, ali on fula Bed 

Sad će im Xin upasti u oko i porasti će mu reputacija, iako ga nije ubio. Ali očekujem da ubije barem jednog, ako ne i glavnog generala tjekom ovog rata.

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
vele
Junior Boarder
Junior Boarder

KomentarNaslov komentara: Re: Kingdom   Sat Oct 26, 2013 10:06 am

Čini mi se da u openingu ili endingu ima scene gde se Xin bori protiv Lian Po-a. Mada ne znam koliko je to merodavno.

You can only feel the flow of time when the film is running and the frames follow one another. Now unfold the film and look at all frames at once. Where did the time go? All frames exist simultaneously.
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
sajber
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Kingdom   Sat Oct 26, 2013 4:47 pm

E ti openinzi često znaju lagati, mda prvi opening je imao neke stvarne scene. Ne sumnjam u to da će se boriti portiv njega, ali vjerojatno će biti više od toga da će ga samo ubiti, ili što već.

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
vele
Junior Boarder
Junior Boarder

KomentarNaslov komentara: Re: Kingdom   Sun Aug 23, 2015 5:04 pm

Čita li ko mangu? Treća sezona (ne znam kad će, nisam nigde našao neki datum) će biti definitivno najbolja, arc koji ide posle druge sezone je baš dug i baš epic! Manga je genijalno odrađena, nadam se da će anime biti doslovna kopija jer ne bi valjalo da šta promene. Very Happy

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
sajber
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Kingdom   Tue Aug 25, 2015 1:55 pm

Ne čitam jer mi se neda ispočetka čitati, a bezveze mi je da samo nastavim tamo gdje je anime stao, a i vjerujem da će biti treće sezona uskoro, iako se ništa ne prila. Pa ima materijala, a i bio je popularan anime

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
vele
Junior Boarder
Junior Boarder

KomentarNaslov komentara: Re: Kingdom   Wed Aug 26, 2015 3:35 pm

Imaju sad materijala za otprilike dve sezone po 25 epizoda. Ako ne i više. Baš me čudi da još nije ništa izašlo.

Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Kingdom   

Na vrh Go down

Kingdom

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1