AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

American Horror Story (TV Series 2011– ) Empty American Horror Story (TV Series 2011– )

Mon Sep 01, 2014 12:00 am
An anthology series that centers on different characters and locations, including a haunted house, an insane asylum, a witch coven and a freak show.
I...
Ja sam na prvoj epizodi trenutačno.
I nekako mi je sve to sjebano, hahaha. ._.
Ali briem opet neko tipično sranje? Ženska vidi nešto u podrumu i ono pa haj dobro živjeti ćemo s čudovištem...
Još sva creepy atmosfera, pa biži bre od tud. Ako ti retardirana ženska kažeš da ćeš umrijeti, a njena mati da će ti polomiti ruke, a sluga ti ima jedno čudno oko kupi stvari.
8.6 rejting vjerujem.
Budem još malo pogledao ovog čudnog pa ću nadodati komentari jeli.
Jel tko od vas gleda, mišljenja?
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

American Horror Story (TV Series 2011– ) Empty Re: American Horror Story (TV Series 2011– )

Mon Sep 01, 2014 12:18 am
Ja planiram pogledat već neko vrijeme. Kažu da je dobra serija i da je stvarno horor. A vjerojatno ću je primit na red kad-tad.
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

American Horror Story (TV Series 2011– ) Empty Re: American Horror Story (TV Series 2011– )

Tue Sep 02, 2014 11:06 pm
Evo pogledao sam prvu sezonu.
Jel strašno? Ne baš. Ima pokoja jump scena i to. Malo se trzneš tu i tamo valjda. Opening je jebeno sjeban, prvi put sam ga pogledao i više ne, jer je poremećen (barem meni) i izaziva čudni strah.
Gluma je dobra, solidna, gledljivo.
Likovi su glupi... Ali stvarno. Nemogu vjerovati kolko su tupi i arogantni.
I još na kraju se rodi Anti Krist i sa 3 godine ubije žensku, a skrbiteljica se brine za njega i dalje i još je sretna, omg, koji poremećeni umovi su radili ovo...
Čudne stvari..
Ali da eto gledajte sami i u mraku, biti će bolje.
Bolesno anyway. hahaha xD
Gledam evo sad sezonu 2.
Some weird shit opet.
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

American Horror Story (TV Series 2011– ) Empty Re: American Horror Story (TV Series 2011– )

Wed Sep 03, 2014 1:58 pm
Lelou1524 (citat):Evo pogledao sam prvu sezonu.
Jel strašno? Ne baš. Ima pokoja jump scena i to. Malo se trzneš tu i tamo valjda. Opening je jebeno sjeban, prvi put sam ga pogledao i više ne, jer je poremećen (barem meni) i izaziva čudni strah.
Gluma je dobra, solidna, gledljivo.
Likovi su glupi... Ali stvarno.  Nemogu vjerovati kolko su tupi i arogantni.
I još na kraju se rodi Anti Krist i sa 3 godine ubije žensku, a skrbiteljica se brine za njega i dalje i još je sretna, omg, koji poremećeni umovi su radili ovo...
Čudne stvari..
Ali da eto gledajte sami i u mraku, biti će bolje.
Bolesno anyway. hahaha xD
Gledam evo sad sezonu 2.
Some weird shit opet.

Meni prva sezona smeće, Asylum genijalan, Coven isto smeće.
Freakshow će vjerojatno opet bit genijalan.

špica mi je isto genijalna.
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

American Horror Story (TV Series 2011– ) Empty Re: American Horror Story (TV Series 2011– )

Thu Sep 04, 2014 11:26 pm
Evo odgledao sam drugu sezonu.
Doduše gledao sam s rodicom i to cijeli dan. Pa je vjerovatno bili manje zastrašujuće nego što bi trebalo biti.
Ha. Što da kažem.
Bilo je zakon.
Stalna napetost. Jednostavno izludilo me.
Bolje od prve sezone.
Gledam 3. sezonu. Čini se kao nešto za mlađu populaciju. Ljubav između zombija i cure pretpostavljam, tek sam na 5. epizodi pa ne znam što će biti.
Ali nije dosadno, i opet napetost. Neizvjesnost. Razz
i Jessica Lange izgleda predobro za svoje godine, omg. neki mature s njom bi bio epic.
Byakislav
Byakislav
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Broj postova : 13
Reputation : 0
Pridružen : 2014-09-10
Godina : 33

American Horror Story (TV Series 2011– ) Empty Re: American Horror Story (TV Series 2011– )

Wed Sep 10, 2014 10:52 pm
Uhh, ja volim AHS. Prva sezona mi je bila sasvim dobra da me navuče. Priča je više manje držala vodu i bilo je zabavno. Druga sezona me oduševila, unatoč silnim glupostima koje su znali ubacit (mali zeleni..) i bilo je pokoji wtf trenutak koji je učinio seriju jako dobrom. I Adam Lavine je krepao na početku prve epizode. Treća sezona je bila odlična da sam imao 14 godina u vrijeme gledanja. Vještice su bile li la. Volim Fleetwood mac pa sam uživao u glazbi a i relativno je povijesno obrađena tematika (New orleans,i iako puno bolje u Originalsima po meni).

Nova sezona će biti freakshowi što me veseli. I da, volim Jessicu Lange koja je dobila i Emmija za 3. sezonu iako je bolja bila ko časna...
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

American Horror Story (TV Series 2011– ) Empty Re: American Horror Story (TV Series 2011– )

Wed Dec 31, 2014 1:14 am
Soooo.
Pregledao sam sve.
Sad 4. sam isto pregledao iako je sad mid sezone.
Ali oke je ono, nije strašno, ali eto valja, rekoše da je poanta prikazati ljude kao čudovišta.
Kao da nam je to bilo potrebno, anyway.
U mid finalima, epka je bila tako tužna, toliko emocija, a jedva da se govorilo nešto pametno, osim STAAAY.
Pepper za predsjednike, ftw, nagrade opake treba da dobije.
Sponsored content

American Horror Story (TV Series 2011– ) Empty Re: American Horror Story (TV Series 2011– )

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu