AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Digimon

+12
frekman
JezFrizuraMan
chibi
Bayonetta
Sasuke Uchiha
fsbn3
woker
Prince Vegeta
Kaio- Goku
sajber
~Death Ripper~
Lelou1524
16 posters
Go down
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 26

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Fri Aug 01, 2014 5:12 pm
U Digimon Adventures 02 ima 14 godina. U američkoj verziji su to promijenili u 16.
smegmarta
smegmarta
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 160
Reputation : 4
Pridružen : 2014-06-29
Godina : 30

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Sun Sep 21, 2014 7:55 pm
Jucer sam nasla nekoliko tih figurica Digimona iz sladoleda. Very Happy Bas se veselim novim Digimonima, ali nekako mi je uvijek bilo previse likova. Najdraza mi je treca sezona, Digimon Tamers, gdje ih je samo troje glavnih. Ta je daleko iznad prve dvije. I samo zbog te sezone Digimona mislim da su bolji od Pokemona.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 26

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Wed Mar 11, 2015 5:36 pm
Upravo sam saznao da će novi Digimoni imat nove remixe Butterfly i Brave Heart za opening i insert. Također, izašao je novi poster na kojem dizajni izgledaju bolje nego na prvom. The hype is real.
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Wed Mar 11, 2015 8:36 pm
Aqwww shieeet jedva čekam
Eevee
Eevee
Junior Boarder
Junior Boarder
Broj postova : 31
Reputation : 6
Pridružen : 2014-07-03
Godina : 25

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Wed Mar 11, 2015 10:16 pm
Ja sam veliki fan Pokemona i Digimona^^
Zanimljivo je što su mi Tamersi bila najlošija sezona (iako ju svi vole).
Najbolje su mi bile definitivno prve 2 sezone,ali i Digimon Frontier. Data Squad je isto ok. Dalje nisam gledala.
Što se tiče nove sezone, jedva čekam, iako sam malo skeptična oko animacije.
roverandom
roverandom
Senior Boarder
Senior Boarder
Broj postova : 91
Reputation : 1
Pridružen : 2015-02-09
Godina : 30

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Thu Mar 12, 2015 12:28 am
Dobro da nisam nostalgiafag da moram ovo pratit, i ovako već mislim 20-ak naslova pratit iduće sezone Crying or Very sad
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Fri Mar 13, 2015 8:15 am
Jel zna ko di mogu gledat engleski dub originala, al bez retardirane uvodne pjesme jer iskeeno čak i naš dub je bolji od tog sto puta.
To je još iz doba kad su naši dubali preko japanskog, a ne engleskog tak da je naša pjesma zakon.

Ouououououo za sva vremenaa zajednooo...
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Fri Mar 13, 2015 4:35 pm
Prince Vegeta (citat):Upravo sam saznao da će novi Digimoni imat nove remixe Butterfly i Brave Heart za opening i insert. Također, izašao je novi poster na kojem dizajni izgledaju bolje nego na prvom. The hype is real.

Ma uopće mi se ne sviđa dizajn likova. A oni isto znaju koji će studio radit digimone...

roverandom (citat):Dobro da nisam nostalgiafag da moram ovo pratit, i ovako već mislim 20-ak naslova pratit iduće sezone Crying or Very sad

Ne gledaju se digimoni samo radi nostalgije hehe

WooddieBone (citat):Jel zna ko di mogu gledat engleski dub originala, al bez retardirane uvodne pjesme jer iskeeno čak i naš dub je bolji od tog sto puta.
To je još iz doba kad su naši dubali preko japanskog, a ne engleskog tak da je naša pjesma zakon.

Ouououououo za sva vremenaa zajednooo...

Možeš na skoro svakoj stranici, a pjesmu premotaš, nije problem xD

Eevee (citat):Ja sam veliki fan Pokemona i Digimona^^
Zanimljivo je što su mi Tamersi bila najlošija sezona (iako ju svi vole).
Najbolje su mi bile definitivno prve 2 sezone,ali i Digimon Frontier. Data Squad je isto ok. Dalje nisam gledala.
Što se tiče nove sezone, jedva čekam, iako sam malo skeptična oko animacije.

Ja sam gledao samo prve 3, ali dobar mi je tamers. Zapravo, kraj je bio užasno glup i nategnut. Od onda kad su se vratili iz digi svijeta je bilo loše, ali opet, sveukupan dojam je bio okej. Naravno prva i druga sezona su i uvijek će biti najbolje hehe
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 26

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Fri Mar 13, 2015 9:49 pm
Ni meni nisu dizajni dobri, ali izgledaju bolje na drugom posteru nego prvom pa možda budu u redu kad se bude emitiralo.
Tamersi su mi bili u redu, ali glavni likovi su mi 90% vremena išli na živce. Jedini koji mi je baš bio dobar lik je Beelzebumon.

@wooddie Naš ti je prijevod zapravo napravljen preko njemačkog koji je napravljen preko japanskog, početna špica je doslovni prijevod njemačke. I super je.
Ako ti ne smeta japanski, imam ti link za japanski dub s engleskim titlovima. Engleski dub meni nije baš dobar jer su zezli neke ozbiljnije dijelove s glupim vicevima i cenzurirali neke bezvezne stvari (Yamato i Takeru su sad polubraća jer djeca ne smiju znat da postoji rastava OMG Rolling Eyes ).
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Sun Mar 15, 2015 1:09 am
Prince Vegeta (citat):Ni meni nisu dizajni dobri, ali izgledaju bolje na drugom posteru nego prvom pa možda budu u redu kad se bude emitiralo.
Tamersi su mi bili u redu, ali glavni likovi su mi 90% vremena išli na živce. Jedini koji mi je baš bio dobar lik je Beelzebumon.

@wooddie Naš ti je prijevod zapravo napravljen preko njemačkog koji je napravljen preko japanskog, početna špica je doslovni prijevod njemačke. I super je.
Ako ti ne smeta japanski, imam ti link za japanski dub s engleskim titlovima. Engleski dub meni nije baš dobar jer su zezli neke ozbiljnije dijelove s glupim vicevima i cenzurirali neke bezvezne stvari (Yamato i Takeru su sad polubraća jer djeca ne smiju znat da postoji rastava OMG Rolling Eyes ).
Ma ameri su idioti.
Mislim da dalje od Sanjieve lizalice ne moramo ić Very Happy

Al Digimoni su stvarno jedan od najnevinijih anime serijala, ako ne i najneviniji. čak su i Pokemoni imali momente koji su zaslužili cenzuru više od Digimona.

Kaj se tiče tamersa, mene strašno odbija dizajn digimona. Opčenito se od Digimon Adventure 02 dizajn rapidno kvari.
Veemon, Hawkmon i Armadillomon su mi bile jedne od najdražih igračaka kao klincu ako izuzmemo pregenijalnog WarGreymon transformera koji se pretvara u Agumona.

E taj:
Digimon - Page 3 Hqdefault
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Sun Mar 15, 2015 1:10 am
Prince Vegeta (citat):Ni meni nisu dizajni dobri, ali izgledaju bolje na drugom posteru nego prvom pa možda budu u redu kad se bude emitiralo.
Tamersi su mi bili u redu, ali glavni likovi su mi 90% vremena išli na živce. Jedini koji mi je baš bio dobar lik je Beelzebumon.

@wooddie Naš ti je prijevod zapravo napravljen preko njemačkog koji je napravljen preko japanskog, početna špica je doslovni prijevod njemačke. I super je.
Ako ti ne smeta japanski, imam ti link za japanski dub s engleskim titlovima. Engleski dub meni nije baš dobar jer su zezli neke ozbiljnije dijelove s glupim vicevima i cenzurirali neke bezvezne stvari (Yamato i Takeru su sad polubraća jer djeca ne smiju znat da postoji rastava OMG Rolling Eyes ).
Ma ameri su idioti.
Mislim da dalje od Sanjieve lizalice ne moramo ić Very Happy

Al Digimoni su stvarno jedan od najnevinijih anime serijala, ako ne i najneviniji. čak su i Pokemoni imali momente koji su zaslužili cenzuru više od Digimona.

Kaj se tiče tamersa, mene strašno odbija dizajn digimona. Opčenito se od Digimon Adventure 02 dizajn rapidno kvari.
Veemon, Hawkmon i Armadillomon su mi bile jedne od najdražih igračaka kao klincu ako izuzmemo pregenijalnog WarGreymon transformera koji se pretvara u Agumona.

E taj:
Digimon - Page 3 Hqdefault
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 26

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Thu May 07, 2015 2:03 am


Izašao je prvi PV za nove Digimone. Najvažnije vijesti su da neće biti cijela sezona, nego 6 animiranih filmova/OVA, prvi će se emitirati 21.11.2015.  neeeee

Inače, animacija mi je još uvijek čudna, ali iz ovog trailera mogu vidjeti da bi dizajni trebali izgledati kao starije verzije likova (čini se da manje oči = stariji likovi za dizajnera) i mislim da će bolje izgledati kad zapravo bude animirano. Također, čini mi se da će biti vrijedno čekanja jer već u prvom filmu imamo Omegamona/Omnimona protiv Alphamona. Za one koji nisu pogledali onaj CGI Digimon film, Alphamon je badass i neka vrsta Omnimonovog rivala.
Također Butterfly/Brave Heart/I Wish su potvrđeni za OP/Insert/ED. Idem sad plakat u kutu što ću vjerojatno imat unučad prije nego svih 6 izađe i bude prevedeno kako ove stvari idu.
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Thu May 07, 2015 8:51 am
NOOOOO.
Ajme, ajme, tek 21.!?
Pa osjećaji su pobuđeni, mhm, mogao bih skinuti sad digimon sezonee do 4. doduše. Pogledati.
Malo me jebe dizajn likova, jer jedva da se prepoznaju likovi, osim taičija.
Ali biće, biće, to fino.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 26

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Thu May 07, 2015 2:55 pm
Po meni osobno Taichiju uopće ne pristaje ovaj novi dizajn jer na njegovu osobnost jednostavno ne idu ove male oči. Djeluju preozbiljno, a svi znamo da on nije takav. Yamato, u drugu ruku, najbolje izgleda s ovim novim dizajnom. Kad ga pogledam, očito mi je da je to isti Yamato samo stariji pa s oštrijim crtama lica.

P.S. Kad već govoriš o pobuđenim osjećajima, pogledaj ovo. Čini mi se da direktor stvarno zna što radi i da neće izmrcvarit originalnu priču.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Thu May 07, 2015 10:13 pm
Meni se nikako ne svidja dizajn likova. Izgledaju kao iz Zankyou no Terora...
Al dobro, siguran sam da će sami digimoni biti dobri
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 26

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Thu May 07, 2015 10:51 pm
Digimoni bar po ovom traileru izgledaju super.
Meni je dizajn likova u Zankyou no Terroru bio dobar, ali takav stil se ovdje uopće ne slaže. Puno bolje ide uz realističan crtež kao u ZnT. Ovdje imaš narančaste dinosaure i kontrast je prevelik.
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Fri May 08, 2015 7:41 am
Why you did dis Prince, why.
;(
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Fri May 08, 2015 6:44 pm
Pa ak ste gledali prvi Digimon film animacija nije puno drugačija od tamošnje.

Digimon - Page 3 04e1665bf49b6d238ae21ea41b59defc

Vrlo slično samo modernije, ali u istoj mjeri drugačije od serije.

Digimon - Page 3 200_s
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 26

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Fri May 08, 2015 6:59 pm
Zanimljiva činjenica: tip koji je animirao film je učio direktno pod Miyazakijem i zato film ima tako jedinstvenu animaciju.
Ne smeta mi moderniji crtež, samo mi smetaju jako sitne oči. Iako mi se sad čini da je to samo do plakata jer je crtež na njima drugačiji od prave animacije. Sad sam opet pogledao trailer i sve mi bolje izgleda.
Npr. ovaj plakat koji sam maloprije stavio. Evo ista scena u traileru. I Taichi i Agumon izgledaju bolje. Vjerojatno će biti situacija kao i s novom Mjesečevom ratnicom gdje se samo treba naviknuti na crtež.
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Mon May 11, 2015 12:17 am
Prince Vegeta (citat):Zanimljiva činjenica: tip koji je animirao film je učio direktno pod Miyazakijem i zato film ima tako jedinstvenu animaciju.
Ne smeta mi moderniji crtež, samo mi smetaju jako sitne oči. Iako mi se sad čini da je to samo do plakata jer je crtež na njima drugačiji od prave animacije. Sad sam opet pogledao trailer i sve mi bolje izgleda.
Npr. ovaj plakat koji sam maloprije stavio. Evo ista scena u traileru. I Taichi i Agumon izgledaju bolje. Vjerojatno će biti situacija kao i s novom Mjesečevom ratnicom gdje se samo treba naviknuti na crtež.
Agumon na posteru izgleda sličniji originalnoj seriji.

Ne čude me uopče takve razlike.
Ako ste vidli razlike između TV i Blu-ray verzija pojedinih anime serija, neki izgledaju kao da su ih totalno drugi animatori radili.
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Tue Oct 27, 2015 7:36 pm

ajme
skoro sam suzu pustio.
5 min filma navodno
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 26

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Tue Oct 27, 2015 9:57 pm
RIP 02 likovi Sad

Znači, Alphamon je ili zaražen nekakvim virusom ili je virus. To mi se malo čini slično radnji Our War Gamea, ali siguran sam da će biti inovativnije, pogotovo jer se čini da je opet otvorio vrata za Digitalni svijet (jadni Blackwargreymon je umro uzalud Sad Sad ).
I super mi je ova nova brža verzija Butter-Fly, nije dobra koliko i original, ali je svejedno sjajna.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Wed Oct 28, 2015 5:21 pm
Wut... kakvi su ovo spojleri
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Tue Nov 24, 2015 6:24 pm
odgledao sam sada 4 epizode novog Digimona.
i ne znam ,nekako, koliko god mi je drago, isto mi je i slabo, loše napravljeno.
mislim da su se previše žurili.
ništa posebno emotivno, moglo je bolje. ne obrađuje mi baš neku tematiku.
ali ono, osjećao sam se mlado. Very Happy
a butterfly je presuper.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 26

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Wed Nov 25, 2015 12:36 am
Pa mislim ima smisla da ne obrađuje još nikakvu tematiku, ovo je tek uvodni od šest filmova Razz Ako će bit 6 filmova po 4 epizode, znači da je ovo kao prve 4 epizode animea od 24 epizode.
Slažem se da je neke stvari moglo bolje, na primjer evoluciju u Omegamona na kraju filma, ali čini se da će već u drugom filmu bit više akcije jer su na posteru Rosemon (mega Palmon) i Vikemon (mega Gomamon) protiv Imperialdramona. Čini mi se da će radnja filmova bit kako likovi ispunjavaju svoje crestove sad kad su zreli, npr. već vidimo da je Taichi manje hrabar sad kad je svjestan posljedica i da Joe mora birati između odgovornosti za svoju edukaciju i za digimone. Sve u svemu, ovaj film mi nije bio nešto previše mindblowing, osim nostalgične vrijednosti, ali mi se stvarno čini da će svih 6 skupa bit fenomenalno.
Sponsored content

Digimon - Page 3 Empty Re: Digimon

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu