AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Igre

+13
Strukla
son goten
Prince Vegeta
Akai
audiosl4ve
chibi
Sasuke Uchiha
Lelou1524
Goku SSJ2
WooddieBone
sajber
SuperSaiyanVegeta
Kaio- Goku
17 posters
AniMan :: Ostalo :: Multimedia :: Igre
Go down
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Sat Sep 21, 2013 2:29 am
I ja cekam Terrariu, to je igra Very Happy

A sto reci za GTA.. Jad i bijeda kao i zadnjih par naslova.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Sat Sep 21, 2013 4:15 pm
Jebeš GTA?! Jad i bijeda?! Jeste vi na kakvim drogama?! Šta? lol! 
Vi očito niste dobro shvatili, jeste pogledali trailer ili gameplay?
Igra je zakon, da ne može bit veći zakon, ja ne znam šta vam ne valja...

SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Sat Sep 21, 2013 9:34 pm
Nista ne valja, eto sta Very Happy
Grozno je, da je groznije ne moze biti.
Mapa.. grafika.. Uzas.

Naravno da je svima super jer je igra ostvarila ogroman komercijalni uspjeh, no to ju ne cini dobrom igrom. Na trzistu postoji gomila indie igara koje nitko ne zeli ni pogledati jer nemaju nekog XY poznatog izdavaca, a puno su bolje nego svi ovi 3A naslovi.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Sat Sep 21, 2013 9:52 pm
da igram novi GTA na konzolici koja nije nista jaca od mojega 10 godina starijeg kompjutera? Ma daj molim te. Konzolice su smece i oduvijek ce biti smece pogotovo za ovakve AAA naslove kao sto je GTA. Pa ne mogu ni zamislit kako sugavo i blijedno izgleda igra. Sve dok ne izace PC verzija igra je jad i bijeda
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Sun Sep 22, 2013 1:30 pm
Message reputation : 0% (1 vote)
Isuse ne vjerujem šta čitam lol! 

@SuperSaiyanVegeta-
Bez uvrede, ali je li ti vidiš dobro? Mapa grozna?! Grafika grozna?!
Mapa je deset puta veća od mape za San Andreas i u tu mapu mogu stat 3 mape Red Dead Redemptiona.Pogledaj malo bolje.A grafika se toliko poboljšala da je bolja od ovih novih 3D animiranih crtanih filmova.

@Vegito-
Očito si PC gamer i duboko hejtaš konzole (vjerovatno zato jer ih nemaš, i ja sam kad ih nisam imao).
Nema tog kompjutera koji bi izdržao veću rezoluciju od 1024 x 720 za GTA V, ni Alienware, ni Mac, niti ijedan drugi.Znači, grafika za PC će bit lošija nego na konzolama i možeš očekivat masu glitcheva.Najgore je igrat na PC-u, iz osobnog iskustva i iz objektivnog razmišljanja govorim.

Btw, obojici, prvo pogledajte pa onda sudite LoL 
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Sun Sep 22, 2013 3:05 pm
Kako ce pobogu grafika na PC-u biti losa, ja ne znam je l' ja dobro vidim sto pises ili sam stvarno corav, kako kazes.
Grafika je na razini one od prije dvije godine, prica je grozna, likovi su usrani (iznimka - Trevor) i da mapa je takodjer grozna. Uzeli su mapu iz San Andreasa i dodali 70% suma i pustosi. Pa ne igram RDR da sve oko mene mora biti ziva pustos (sto je dobro za igru koja se smjestila u 19.-20. stoljece, a ne 21.).
Na konzolama se ne isplati igrati nista osim arkada i platformera (tu i tamo trkacih igara), jer se tek onda moze iskoristiti pun potencijal gamepada. Igrati te zanrove na misu i tipkovnici je ubitacno, ali da jedan shooter ili TPS igram na gamepadu... hmm... ne.
Imao sam dosta konzola (SNES, PS, PS2, PS3, Wii, PSP...) i one na kojima se dalo zabaviti bile su ove prve tri. PS3 i Xbox360 meni nisu pojam zabavnog igranja i nikad nece biti. PC je jedna multiplatforma uz koju mozes sjediti cijeli dan i da ti ne dosadi, jer ces uvijek imati neku drugu zanimaciju osima igranja koju mozes upotpuniti na njemu.

I naravno da sam vidio mnostvo GTA V gameplaya, trailera.. i ne znam cega sve ne. Nista me nije impresioniralo. Jedina zabava koju ja vidim jest mozda se malo provozati gradom, zgaziti par ljudi, srusiti svaki rasvjetni stup i semafor pred sobom.. i mozda posijetiti Grove Street.. aha.. da, cekaj malo.. Fizika je glupa (ok, nemoj me krivo shvatiti odlicna je, ali za ovakvu igru nije), AI takodjer nije nesto pametan koliko vidim, auti su totalno sjebani. Ono, jel ovo sandbox igra ili trkaci naslov? A Grove Street?.. home, at least it was before Rockstar fucked everything up.


SuperSaiyanVegeta: komentar modifikovan dana: Sun Sep 22, 2013 6:56 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Sun Sep 22, 2013 6:11 pm
Razmišljam si. ko više burna koga D:
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Mon Sep 23, 2013 1:36 pm
SuperSaiyanVegeta (citat):Kako ce pobogu grafika na PC-u biti losa, ja ne znam je l' ja dobro vidim sto pises ili sam stvarno corav, kako kazes.
Grafika je na razini one od prije dvije godine, prica je grozna, likovi su usrani (iznimka - Trevor) i da mapa je takodjer grozna. Uzeli su mapu iz San Andreasa i dodali 70% suma i pustosi. Pa ne igram RDR da sve oko mene mora biti ziva pustos (sto je dobro za igru koja se smjestila u 19.-20. stoljece, a ne 21.).
Na konzolama se ne isplati igrati nista osim arkada i platformera (tu i tamo trkacih igara), jer se tek onda moze iskoristiti pun potencijal gamepada. Igrati te zanrove na misu i tipkovnici je ubitacno, ali da jedan shooter ili TPS igram na gamepadu... hmm... ne.
Imao sam dosta konzola (SNES, PS, PS2, PS3, Wii, PSP...) i one na kojima se dalo zabaviti bile su ove prve tri. PS3 i Xbox360 meni nisu pojam zabavnog igranja i nikad nece biti. PC je jedna multiplatforma uz koju mozes sjediti cijeli dan i da ti ne dosadi, jer ces uvijek imati neku drugu zanimaciju osima igranja koju mozes upotpuniti na njemu.

I naravno da sam vidio mnostvo GTA V gameplaya, trailera.. i ne znam cega sve ne. Nista me nije impresioniralo. Jedina zabava koju ja vidim jest mozda se malo provozati gradom, zgaziti par ljudi, srusiti svaki rasvjetni stup i semafor pred sobom.. i mozda posijetiti Grove Street.. aha.. da, cekaj malo.. Fizika je glupa (ok, nemoj me krivo shvatiti odlicna je, ali za ovakvu igru nije), AI takodjer nije nesto pametan koliko vidim, auti su totalno sjebani. Ono, jel ovo sandbox igra ili trkaci naslov? A Grove Street?.. home, at least it was before Rockstar fucked everything up.
o hvala dragom Bogu da se netko u potpunosti slaze samnom. Igre tipa GTA nisu uopce predvidene za konzolice. Jednostavno NE. Za konzolice su igre tipa 2D tabacine, voznja autiju, arkadne, platformeri, mozda turn based igre ako se dobro razrade... Mislim jednostavno igra tipa GTA nemoze postici puni potencijal na ps3 ili xboxicu nego jedino i SAMO na pc-u. I da kada izade i ako izade na PC grafika ce biti mnogo bolja nego na bilo kojoj konzolici. Jednostavno takve igre nemozes igrat na konzoli i eto neznam zasto su toliko popularne na njima. No dobro to je ipak moje skromno misljenje kojeg prihvaca mozda i to mozda 5 % gamera. No dobro uvijek sam volio biti poseban Very Happy
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Mon Sep 23, 2013 8:23 pm
I ja volim igrati GTA na kompu ili bilo koju pucačinu D:
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Thu Sep 26, 2013 7:45 pm
vegito (citat):
SuperSaiyanVegeta (citat):Kako ce pobogu grafika na PC-u biti losa, ja ne znam je l' ja dobro vidim sto pises ili sam stvarno corav, kako kazes.
Grafika je na razini one od prije dvije godine, prica je grozna, likovi su usrani (iznimka - Trevor) i da mapa je takodjer grozna. Uzeli su mapu iz San Andreasa i dodali 70% suma i pustosi. Pa ne igram RDR da sve oko mene mora biti ziva pustos (sto je dobro za igru koja se smjestila u 19.-20. stoljece, a ne 21.).
Na konzolama se ne isplati igrati nista osim arkada i platformera (tu i tamo trkacih igara), jer se tek onda moze iskoristiti pun potencijal gamepada. Igrati te zanrove na misu i tipkovnici je ubitacno, ali da jedan shooter ili TPS igram na gamepadu... hmm... ne.
Imao sam dosta konzola (SNES, PS, PS2, PS3, Wii, PSP...) i one na kojima se dalo zabaviti bile su ove prve tri. PS3 i Xbox360 meni nisu pojam zabavnog igranja i nikad nece biti. PC je jedna multiplatforma uz koju mozes sjediti cijeli dan i da ti ne dosadi, jer ces uvijek imati neku drugu zanimaciju osima igranja koju mozes upotpuniti na njemu.

I naravno da sam vidio mnostvo GTA V gameplaya, trailera.. i ne znam cega sve ne. Nista me nije impresioniralo. Jedina zabava koju ja vidim jest mozda se malo provozati gradom, zgaziti par ljudi, srusiti svaki rasvjetni stup i semafor pred sobom.. i mozda posijetiti Grove Street.. aha.. da, cekaj malo.. Fizika je glupa (ok, nemoj me krivo shvatiti odlicna je, ali za ovakvu igru nije), AI takodjer nije nesto pametan koliko vidim, auti su totalno sjebani. Ono, jel ovo sandbox igra ili trkaci naslov? A Grove Street?.. home, at least it was before Rockstar fucked everything up.
o hvala dragom Bogu da se netko u potpunosti slaze samnom. Igre tipa GTA nisu uopce predvidene za konzolice. Jednostavno NE. Za konzolice su igre tipa 2D tabacine, voznja autiju, arkadne, platformeri, mozda turn based igre ako se dobro razrade... Mislim jednostavno igra tipa GTA nemoze postici puni potencijal na ps3 ili xboxicu nego jedino i SAMO na pc-u. I da kada izade i ako izade na PC grafika ce biti mnogo bolja nego na bilo kojoj konzolici. Jednostavno takve igre nemozes igrat na konzoli i eto neznam zasto su toliko popularne na njima. No dobro to je ipak moje skromno misljenje kojeg prihvaca mozda i to mozda 5 % gamera. No dobro uvijek sam volio biti poseban Very Happy
Okej, ne želim vas vrijeđati, ali ovo je jako glupo.
Kako PC grafika može bit bolja od svake konzole? Uzmite u obzir sam ekran, za konzolu možeš imat ekran koji jebe sve živo(LCD, plazme), a za PC ne možeš (iako možeš imat neke LCD monitore ali ništa veliko tipa 1700 x 1000 megapiksela).Onda, uzmite u obzir da je konzola napravljena da bi se na njoj igrala ta igra, dok PC ima drugu svrhu, ali među ostalim je i igranje igara, no to mu nije primarna svrha.To je isto kao da kažeš da je bolje praviti palačinke u ekpres loncu nego na tavi.PC ima procesor koji ne može izdržat sve, ajde da vidim koji će PC izdržat GTA V, WoW, Assassin's Creed 3, Call Of Duty:Black Ops 2 i Fifu 14.Ni jedan neće.
Konzola je predviđena za to, sve ostalo ispada smiješno.

A sad, igrivost GTA na konzoli ili PC-u je do osobe.Ja preferiram konzolu jer osim toga što je bolje, odgovara mi više mlatit po joysticku nego po keyboardu.Ali to je samo moje mišljenje.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Thu Sep 26, 2013 9:14 pm
Ja ne znam o kakvom ti PC-u govoris ali PC namijenjen za gaming mora biti u stanju podnjeti sve ovo sto si ti nabrojio, a zapravo sve sto si nabrojio vec je na PC-u.
Ovo mozda nije najbolji primjer i mozda je PS3 slika malo zamucena, ali i ovako se vidi OGROMNA razlika;

Moj savjet ti je... Gejmaj na toj konzolici dok ti ne dosadi, ali kad se vec ne razumijes u snagu racunala... pa.. onda nemoj biti svakom loncu poklopac Smile
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Fri Sep 27, 2013 6:56 pm
Sasuke Avenger (citat):Okej, ne želim vas vrijeđati, ali ovo je jako glupo.
Kako PC grafika može bit bolja od svake konzole? Uzmite u obzir sam ekran, za konzolu možeš imat ekran koji jebe sve živo(LCD, plazme), a za PC ne možeš (iako možeš imat neke LCD monitore ali ništa veliko tipa 1700 x 1000 megapiksela).Onda, uzmite u obzir da je konzola napravljena da bi se na njoj igrala ta igra, dok PC ima drugu svrhu, ali među ostalim je i igranje igara, no to mu nije primarna svrha.To je isto kao da kažeš da je bolje praviti palačinke u ekpres loncu nego na tavi.PC ima procesor koji ne može izdržat sve, ajde da vidim koji će PC izdržat GTA V, WoW, Assassin's Creed 3, Call Of Duty:Black Ops 2 i Fifu 14.Ni jedan neće.
Konzola je predviđena za to, sve ostalo ispada smiješno.

A sad, igrivost GTA na konzoli ili PC-u je do osobe.Ja preferiram konzolu jer osim toga što je bolje, odgovara mi više mlatit po joysticku nego po keyboardu.Ali to je samo moje mišljenje.
zbilja? Znaci izbacju novu generaciju konzola koja ce opcinit javnost svojom snagom i svojim odlicnim preformansama, a isti takav pc si mogao kupit prije 2-3 godine. Mislim ukljuci mozak malo. Mogu i ja PC spojit na 30'' plazmu i imat 5x vbolju grafiku nego na konzoli. To sto oni prvo rade igru na konzoli pa ju prebacuju na PC je samo zato sto je tako puno jednosavnija procedura te se puno brze to odradi posto su kodovi za PC slozeniji i bla bla bla. Da mi netko ponudi novi ps4 ili DUPLO slabiji komp ja bi bez razmisljanja uzeo pc jer bi on mogao vrtiti sve kao i ps4, jer je on u svakom slucaju bolje ujednacen i bolje ustiman nego plejkica. No eto svatko ima svoje. Kao sto sam vec rekao konzolice valjaju za igre koje se igraju u vise igraca i za arkadne igre, utrke i sve igre koje se mogu igrat sa kontrolerom u normalnoj mjeri. Pa brate mili nemozes mi igrat fps na konzoli, po meni to je takav gubitak vremena i zivaca da to nije istina.

Znas li da su na jednom COD (neznam tocno kojem) imali jedno istrazivanje. Znaci udruzili su igrace sa PC i xboxa da igraju medusobno na istim serverima da vide mogu li to provesti u buducnosti. Rezultat je bio da su igraci na PC-u doslovno potopili igrace na konzoli, ali doslovno. To ti sve govori koliko su mis i tipkovnica superiorniji u vecini stvari naspram kontrolera.
Eto just for the record...
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Fri Sep 27, 2013 7:39 pm
vegito (citat):
Sasuke Avenger (citat):Okej, ne želim vas vrijeđati, ali ovo je jako glupo.
Kako PC grafika može bit bolja od svake konzole? Uzmite u obzir sam ekran, za konzolu možeš imat ekran koji jebe sve živo(LCD, plazme), a za PC ne možeš (iako možeš imat neke LCD monitore ali ništa veliko tipa 1700 x 1000 megapiksela).Onda, uzmite u obzir da je konzola napravljena da bi se na njoj igrala ta igra, dok PC ima drugu svrhu, ali među ostalim je i igranje igara, no to mu nije primarna svrha.To je isto kao da kažeš da je bolje praviti palačinke u ekpres loncu nego na tavi.PC ima procesor koji ne može izdržat sve, ajde da vidim koji će PC izdržat GTA V, WoW, Assassin's Creed 3, Call Of Duty:Black Ops 2 i Fifu 14.Ni jedan neće.
Konzola je predviđena za to, sve ostalo ispada smiješno.

A sad, igrivost GTA na konzoli ili PC-u je do osobe.Ja preferiram konzolu jer osim toga što je bolje, odgovara mi više mlatit po joysticku nego po keyboardu.Ali to je samo moje mišljenje.
zbilja? Znaci izbacju novu generaciju konzola koja ce opcinit javnost svojom snagom i svojim odlicnim preformansama, a isti takav pc si mogao kupit prije 2-3 godine. Mislim ukljuci mozak malo. Mogu i ja PC spojit na 30'' plazmu i imat 5x vbolju grafiku nego na konzoli. To sto oni prvo rade igru na konzoli pa ju prebacuju na PC je samo zato sto je tako puno jednosavnija procedura te se puno brze to odradi posto su kodovi za PC slozeniji i bla bla bla. Da mi netko ponudi novi ps4 ili DUPLO slabiji komp ja bi bez razmisljanja uzeo pc jer bi on mogao vrtiti sve kao i ps4, jer je on u svakom slucaju bolje ujednacen i bolje ustiman nego plejkica. No eto svatko ima svoje. Kao sto sam vec rekao konzolice valjaju za igre koje se igraju u vise igraca i za arkadne igre, utrke i sve igre koje se mogu igrat sa kontrolerom u normalnoj mjeri. Pa brate mili nemozes mi igrat fps na konzoli, po meni to je takav gubitak vremena i zivaca da to nije istina.

Znas li da su na jednom COD (neznam tocno kojem) imali jedno istrazivanje. Znaci udruzili su igrace sa PC i xboxa da igraju medusobno na istim serverima da vide mogu li to provesti u buducnosti. Rezultat je bio da su igraci na PC-u doslovno potopili igrace na konzoli, ali doslovno. To ti sve govori koliko su mis i tipkovnica superiorniji u vecini stvari naspram kontrolera.
Eto just for the record...
To za CoD se slažem jer su pucačine bolje na PC-u.I slažem se da je na konzolama bolje igrat multiplayer igre, ali igre poput GTA je jednostavno neizbježno igrat na konzoli, po meni barem.
I kompjuter ne može idržat sve, kao što sam već rekao, dok konzola može.Ne znam, meni je draže na konzoli, a tebi na PC-u, sve je fer.

@SuperSaiyanVegeta

Sorry ali totalno si u krivu.Ni jedan PC nema dovoljno memorije za one igre, ama baš ni jedan.
Ni najjebeniji hakeri, ne znam tko sve ne ne mogu uštimat kompjuter da bi se igrale te sve igre na njemu.Znaš što bi se dogodilo? Hard bi pregorio.I očito ne znaš što znači skračenica PC-Private Computer.Kompjuter je napravljen da bi olakšao ljudima neke stvari, npr. mail.Rijetko sad ljudi šalju pisma poštom ako imaš mail.Druge svrhe su programi i internet.
To što se mogu igrat igre na toj platformi je samo zato što mu to Windowsi omogučavaju, plus određen broj gigabajta.Da je ompjuter napravljen isključivo za igranje igara, sumnjam da bi ga koristili svi ljudi...
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Fri Sep 27, 2013 8:10 pm
Sasuke nadovezat cu se na ovo sta si rekao Vegeti. To sto govoris uopce nije istina. Ako komp koji ima 4gb rama, quad core proc i neki 1 gb grafu moze vrtit Crysis 2 (ili 3) na high preformansama a kao sto znas (ili ocito neznas) Crysis je i dalje jedna od najzahtjevnijih i najboljie odradenih grafiskih igra. Da se ta igra stavi na konzolu grafika ne da bi bilo 3x losija nego to jednostavno ne bi bio onaj Crysis kakav postoji na PC-u. Sto got ti rekao pc NEMOZES usporedivat sa konzolom jer je u svakom pogledu bolji i jaci. End of story..
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Fri Sep 27, 2013 8:21 pm
Nema smisla više, svatko drži svoju priču i misli svoje mišljenje, možemo ovako do dogodine, bilo bi najbolje da tu završimo...

audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Fri Sep 27, 2013 9:01 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
gle mora ti netko reci da si u krivu. Zalosno je to da vi jos mislite da konzole mogu ikako biti u rangu sa PC-em. Jednostavno nemogu i nikad nece. Tolko od mene...
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Fri Sep 27, 2013 11:26 pm
Ajd da se i ja priključim pošto sam popio par pivi pa sam raspoložen za raspravu.

Neda mi se sad svakom posebno odgovarat, pa ću u jednom postu sve:
Prvo: kratica PC - Personal Computer (ne private).
Drugo: Postoje PC-evi koji su rađeni samo sa igranjem igara kao prvom svrhom, recimo Alienware na prvom mjestu, i oni imaju komponente koje mogu posramit komponente i PS i XBOX zajedno.
Treće: sve igre koje se proizvode se programiraju na PC-u i na njima se testiraju (bar pokreti likova i animacije/filmovi (koje su do unazad par godina bile uvijek rađene u većoj razoluciji i kvaliteti nego sam gameplay), ako već ne gameplay) i teoretski se po tome sve igre koje se proizvedu mogu igrati na PC-u
Četvrto: do sad još nije napravljena konzola koja može konkurirati trenutno najboljem PC-u koji se može nabaviti (pod time mislim da se uzmu najbolje komponente, znači trenutno najbolja grafička, matična... na tržištu i spoje u jedan PC)
Peto: otprilike pola igara (ako ne i više) koje se rade za konzole se kad-tad portaju na PC uglavnom sa još više sadržaja i malo boljom grafikom što opet pokazuje superiornost PC-a nad konzolama
Šesto: do sad su napravljeni emulatori za većinu konzola, osim novijih, i mogu se igrati te igre na PC-u bez ikakvih problema. Razlog zašto još nisu usavršeni emulatori za PS3 i XBOX360 je taj što te konzole imaju komponente u rangu PC-eva rađenih pred kojih 5 godina i trebat će još neko vrijeme dok se ne razviju komponente da budu nekoliko puta jače od onih i PS3/XBOX360 pa da se mogu emulirati, ali i to će doći kad-tad

Uglavnom, zaključak je da su PC-evi u svakom pogledu superiorniji od konzola i to će vrlo vjerojatno, skoro sigurno, uvijek tako i biti. Ali uvijek će biti igara koje su po gameplayu pogodnije za konzole, tj. gamepade, i za PC, tj. miš i tastaturu. I ako ćemo gledati u najdalju povijest igara, prve igre su rađene za tadašnje PC-eve jer konzole još nisu ni bile u planu.

Nisam doduše nikad imao konzolu nikakvu, uvijek sam igrao na PC-u igre. Naravno prijatelji su imali konzole i kod njih sam proveo isto toliko vremena kao i doma na PC-u i prošao sam puno igara na konzolama. Ali činjenica je da su PC-evi bolji u svakom pogledu, i ne to nije zbog neke mržnje jer nisam nikad imao konzolu nego je to činjenica koja jednostavno je.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Wed Oct 02, 2013 5:13 pm
vegito (citat):gle mora ti netko reci da si u krivu. Zalosno je to da vi jos mislite da konzole mogu ikako biti u rangu sa PC-em. Jednostavno nemogu i nikad nece. Tolko od mene...
Lol, ja nisam u krivu.Svatko ima svoje mišljenje tako da ne postoji osoba koja je u pravu a tko u krivu.Ne možeš me natjerat da zavolim PC više od konzola...

Isto vrijedi i za Chibia, možda vama jest bolji PC, no meni nije.I to je skroz u redu.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Wed Oct 02, 2013 7:06 pm
Nitko tebe ne tjera da zavoliš bilo što, nego je činjenica da je PC jači od konzola.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Fri Oct 04, 2013 1:16 pm
upravo tako. Ja ti cijelo vrijeme hocu reci koliko su konzolice inferiorne prema PC-u ali ti ocito ne zelis to cuti tj priznati. No dobro sve je receno, ne da mi se opet samog sebe ponavljati.

i da evo ako netko nije probao igru koja je prezarazna. Probajte i necete moci stati. Sada evo nis ne klikcem. Samo cekam i kupujem stvari Smile
LINK od igre

i evo pica od moje proizvdonje trenutno Very Happy

Igre - Page 5 4HfLq
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Fri Oct 04, 2013 8:30 pm
ah cookie clicker, to igraju ovi neki iz mog razreda, ja sam par puta prvi put klinuo i ono ništa, nisam doživio ono nešto D: ovi ovisni lol
NEMOJTE ZAPOČINJATI VEOMA ZARAZNO.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Tue Oct 22, 2013 5:36 pm
Za 7 dana mi dolazi Assassin's Creed:Black Flag Buccaneer Edition yeeeeee 
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Wed Oct 23, 2013 12:39 pm
Sjecam se da smo se znali okupljati na starom forumu na nekoj DBZ online igri.
E pa.. ne mogu se sjetiti kojoj, pa ako mozda znate bio bih vam zahvalan xD

Grafika je podsjecala na ovo cudo -
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Wed Oct 23, 2013 1:50 pm
Jel misliš na DBZ Heroes?
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Wed Oct 23, 2013 6:42 pm
Ma nije :I

Edit: Evo, pronasao sam sam xD Igra se zove Dragon Ball Z ZEQ2 xD
Sponsored content

Igre - Page 5 Empty Re: Igre

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu