AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrana

+6
audiosl4ve
sarcasticGirl
chibi
nyan-cat
Sasuke Uchiha
Kaio- Goku
10 posters
Go down
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Hrana - Page 2 Empty Re: Hrana

Tue Mar 03, 2015 12:46 am
Cek, jesi na njegovoj strani ili na mojoj?

Off-topic: Sasuke mi je jedan od najdrazih anime likova, mislim da to nema nikakve veze s time kakav sam kao covjek lol.
roverandom
roverandom
Senior Boarder
Senior Boarder
Broj postova : 91
Reputation : 1
Pridružen : 2015-02-09
Godina : 30

Hrana - Page 2 Empty Re: Hrana

Tue Mar 03, 2015 12:51 am
Zapravo ima lol, uvijek ću zamišljat da komentare piše neki edgy emo klinac (što nije daleko, al mlad si tako da je to i za očekivat, svi smo takvi bili).

I nisam ni na čijoj strani lol, nek rade ljudi šta oće. Ja jedem jer mi je fino i da ne umrem. Samo je razlog nejedenja mesa jer kolju stoku glup.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Hrana - Page 2 Empty Re: Hrana

Tue Mar 03, 2015 12:57 am
Hej! Uvrijedi me bilo kako, boli me briga, ali reci metalcu da je emo je isto kao da hdzovcu kazes da je komunjara.
Ozbiljno, sve samo ne to. Emace prezirem mozda vise nego vegane, tu su mi negdje.

Nego, nastavimo mi u vezi hrane...
roverandom
roverandom
Senior Boarder
Senior Boarder
Broj postova : 91
Reputation : 1
Pridružen : 2015-02-09
Godina : 30

Hrana - Page 2 Empty Re: Hrana

Tue Mar 03, 2015 1:17 am
Haha, ma sve moje postove treba čitat s malom dozom sarkazma. Moram te malo zezat za nick Wink . Malo mi je glupo na anime forum doć i nazvat se tak nešt. Bolje osmisli neki nick koji ćeš koristit svagdje il neš.

Liki
Liki
Senior Boarder
Senior Boarder
Broj postova : 76
Reputation : 0
Pridružen : 2015-01-08

Hrana - Page 2 Empty Re: Hrana

Tue Mar 03, 2015 1:28 am
Pošto diskusija nema svrhu i rizikujem da će me emo metalac izvređati zato što neko, pobogu, voli životinje (Very Happy) da odgovorim na neke stvari, ne volim ovakve diskusije jer ničemu ne vode.

Elem, roverandome, znam da je sarkazam i to vrlo loš, ali da ti odgovorim za mleko: http://saveourbones.com/osteoporosis-milk-myth/



Za meso nisam rekao da je nezdravo, no, ljudi koji unose manje mesa imaju manji rizik od srčanog udara, kardiovaskularnih bolesti itd. Tako da ne treba preterivati.

@Sasuke
Ne hoda par minuta, video sam to bezbroj puta, trgne se, mahne krilima i to je to, poslednji refleks traje nekoliko sekundi. I nemoj da mi trpaš u usta (tastaturu) svoje reči.
Energiju možeš da dobiješ i iz drugih izvora.
Nije to nikakav "trend", uvek će u većini biti bolesnici tipa NE VOLIŠ MESO, KAKAV SI TI LUZERAHAHAHA.

Odoh da jedem šargarepu. Faca sam
roverandom
roverandom
Senior Boarder
Senior Boarder
Broj postova : 91
Reputation : 1
Pridružen : 2015-02-09
Godina : 30

Hrana - Page 2 Empty Re: Hrana

Tue Mar 03, 2015 1:40 am
Da nije bilo čovjeka, te kokoši ni ne bi bilo.

I još jedno pitanje, jel jedeš ribu?
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Hrana - Page 2 Empty Re: Hrana

Tue Mar 03, 2015 2:25 am
Da se nadovežem na ono jel biljke osjećaju bol što je netko spomenuo. Navodno su neki znanstvenici bili priključili biljke na EEG pa kad su razmišljali o tome da im spale lišće, signal je poludio. Mislio sam da je vrijedno spomenut, ali mi zvuči kao gomila izmišljotina.

Uglavnom, ja jedem više-manje sve što mi nije bljakavo, a bljakavo mi je uglavnom zelje i povezani proizvodi koji izgledaju ko nešto što je izašlo iz Shreka. Vjerojatno jedem previše tjestenine, ne znam koji je vegetarijanski stav za tjesteninu, znam da ima nekih koji jedu sir i slično i nekih koji ne jedu, nisam previše upućen, najbolji izvor mi je jedna cura u razredu koja tvrdi da bi mesari trebali ubijat i ljude kad već ubijaju životinje Shocked
Uglavnom, čisto sa znanstvenog gledališta, čovjek je evolucijski svejed i trebao bi imati uravnoteženu prehranu mesa i biljnih proizvoda inače one bakterije u crijevima nemaju šta radit i bezveze su se tu selile. Međutim, ukoliko nije od razvojne faze djetinjstva, vegetarijanstvo nije nikakav problem. Kod razvojne faze djeci treba kalcija i sličnih stvari koje se dobivaju iz životinjskih prerađevina i može doći do problema ako se djeca odgajaju kao vegetarijanci. Također, prehrana od isključivo mesa, a pogotovo crvenog, nije zdrava za krvožilni sustav jer masnoće iz mesa uzrokuju zadebljanje žila. Zaključak: ljudskom organizmu je za potpuni razvoj potrebna balansirana prehrana, ali nakon toga je bilo koji oblik prehrane valjan, s tim da je vegetarijanski zdraviji sve dok ne prijeđe u fanatizam kao u osobe navedene poviše. Naravno, osoba s mesnom prehranom će biti fizički jača, ali u modernom svijetu to nije prevelika potreba.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Hrana - Page 2 Empty Re: Hrana

Tue Mar 03, 2015 9:31 am
@roverandom Ma sve pet haha, ali sta ces, to mi je jedan od najdrazih likova otkad sam bio mali i svi me znaju na ovom forumu kao Sasuke jer sam se na prijasnjem forumu tako zvao gdje sam upoznao ove likove koji pisu po forumu najvise (Sajber, Prince, Lelou, Chibi, audiosl4ve, SuperSaiyan, Woodie itd...)

@Liki Nisam emo, zadnji put. Mrs XD
Ma jedi ti sto god hoces, svejedno mi je. Samo mislim da su svi oblici neke izolirane prehrane gluposti jer kao sto Prince kaze, covjek je svejed u umjerenim kolicinama.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Hrana - Page 2 Empty Re: Hrana

Tue Mar 03, 2015 6:16 pm
@roverandom ffs nemogu nijedan tvoj post procitati kako spada zato kaj 5 minuta gledam u tvoj potpis Razz

OT: jedem meso, kakvo got bilo. Da nema mesa jeo bi nes drugo. Jednostavno. Da sam u japanu zderao bi samo ribu i njihove kerefeke, ali posto sam tu "sa sela" jedem puricu s mlincima, pecenu svinjicu i razne stare specijalitete. Ja volim meso!
Sponsored content

Hrana - Page 2 Empty Re: Hrana

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu