AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Elder Scrolls

+2
WooddieBone
SuperSaiyanVegeta
6 posters
AniMan :: Ostalo :: Multimedia :: Igre
Go down
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

The Elder Scrolls Empty The Elder Scrolls

Sun Feb 19, 2012 9:33 pm
The Elder Scrolls 256px-ElderScrolls_Logo
The Elder Scrolls (skraćeno kao TES) je akcijski Open world RPG serijal razvijen od strane Bethesda Game Studia te izdan od strane Bethesda Softworksa.

The Elder Scrolls serijal može sigurno biti uvršten u role-playing igre (RPG), iako ukljućuje elemente preuzete iz akcijskih i pustolovnih igara. U Areni, kao i u mnogo role-playing igara, igrač napreduje kroz igru boreći se s protivnicima (a time se i stječu tzv. experience bodovi) do određenog dijela igre , nakon čega igrač napreduje u tzv. Levelu. Međutim, u Daggerfallu, Morrowindu i Oblivionu, niz skill-based pristupaka je put do napretka. Igrači razvijaju vještine svojih likova tako što ih primjenjuju. Napreduju samo kada je određeni skup vještina razvijen. Skyrim je igračima ponudio potpuno novi pristup igri. Što više igrači podižu skillove, igrač brže napreduje kroz levele.

The Elder Scrolls: Arena
Elder Scrolls: Arena je Open world RPG video igra razvijena od strane Bethesda Softworksa i izdana u 1994 za MS-DOS. To je prva igra u serijalu Elder Scrolls.
Poput njezinih nastavaka, Arena se odvija na kontinentu Tamrielu, ispunjenom divljinom, tamnicama, i sustavom za stvaranje čarolija koji omogućuje igračima da stvaraju različite spellove dokle god imaju novca.

The Elder Scrolls II: Daggerfall
Elder Scrolls II: Daggerfall je video igra razvijena od strane Bethesda Softworksa i izdana u 1996 za MS-DOS. To je nastavak The Elder Scrolls: Arene, i drugi dio "glavne" serije The Elder Scrolls. 9. srpnja 2009, bio je dostupan za besplatno preuzimanje na web stranici The Elder Scrolls. To je prva igra u seriji ocijenjena ocijenom M (mature).

The Elder Scrolls III: Morrowind
Elder Scrolls III: Morrowind je RPG O-W video igra razvijena od strane Bethesda Game Studia, te objavljena od strane Bethesda Softworksa i Ubisofta. To je treći nastavak u seriji Elder Scrolls igara, nakon Daggerfalla. Objavljena je u Sjevernoj Americi 2002. za Microsoft Windows i Xbox. Jako je dobro prihvaćena javno i kritički, s više od 4 milijuna prodanih primjeraka i više od 60 dobivenih nagrada (uključujući i Game of The Year nagradu), igra je izbacila dvije ekspanzije za PC, a to su Tribunal i Bloodmon. Obje su ekspanzije eventualno izdane u Game of the Year izdanju, koji je isporuečen 30. listopada 2003. za PC i Xbox.

The Elder Scrolls IV: Oblivion
The Elder Scrolls IV: Oblivion je RPG O-W video igra razvijena od strane Bethesda Game Studia, te objavljena od strane Bethesda Softworksa. To je četvrti nastavak The Elder Scrolls akcijskog Role-Playing serijala, nakon Morrowinda. Oblivion je prvi put izdan u ožujku 2006. za Microsoft Windows i Xbox 360. PlayStation 3 (PS3) verzija je izdana u ožujku 2007. u Sjevernoj Americi, te u travnju 2007. u Europi i Australiji. Nakon niza manjih sadržaja za javnost, ekspanzija, Shivering Isles, je distributirana. The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year izdanje (paket koji uključuje ekspanziju Shivering Isles i službeni plug-in Knights of the Nine) objavljeno je u rujnu 2007. za Microsoft Windows, Xbox 360 te PlayStation 3, a na Steamu se pojavilo u lipnju 2009.

The Elder Scrolls V: Skyrim
The Elder Scrolls V: Skyrim je RPG Open World (poput svojih prethodnika) video igra razvijena od strane Bethesda Game Studia te je objavljena od strane Bethesda Softworksa. To je peti nastavak akcijskog RPG serijal The Elder Scrolls, Obliviona. Skyrim je objavljen 11. studenog, 2011. za Microsoft Windows, PlayStation 3 te Xbox 360.

Skyrimova glavna priča vrti se oko igrača koji se svim naporima bori za poraz Alduina Zmajskog kralja koji je prorekao uništenje svijeta. Igrina priča odvija se 200 godina nakon Obliviona, igra se odvija u izmišljenoj pokrajini Skyrim, na kontinentu Tamriel koji se nalazi na planteu Nirn. Open World gameplay The Elder Scrolls serijala vraća se u Skyrim, igrač može neprestano istraživati zemlju po volji i ignorirati ili odgoditi glavni quest na neodređeno vrijeme. Skyrim je dobio pohvale od kritičara kao i komercijalni uspjeh.


SuperSaiyanVegeta: komentar modifikovan dana: Mon Feb 20, 2012 7:31 pm; prepravljeno ukupno 3 puta
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

The Elder Scrolls Empty Re: The Elder Scrolls

Sun Feb 19, 2012 11:17 pm
Odigrao sve od Morrowinda. Skyrim je naravno najbolji i jedini koji sam prošao glavni questline, ali bit Elder Scrollsa ionako nikad nije bio main quest Smile
avatar
Kaio- Goku
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 879
Reputation : 1
Pridružen : 2012-02-16
Godina : 24
http://luckyluka@gmail.com

The Elder Scrolls Empty Re: The Elder Scrolls

Mon Feb 20, 2012 6:38 am
Igrao sam Morrowind, iako baš nisam kužio kako se prelazi igrica, bilo mi je zabavno. Prvo sam samo ubijao i krao zlato, a kad sam opet počeo, pratio sam igru.
Pa kaj se TES IV ne zove nešto kao Severing Isles( neznbam jesam točno pogodio)
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

The Elder Scrolls Empty Re: The Elder Scrolls

Mon Feb 20, 2012 6:19 pm
Shivering Isles i Knights of the Nine su dvije ekspanzije za Oblivion.
KOTN je samo jedan relativno nevažan questline, ali Shivering Isles dodaje skroz novu lokaciju, oružja, stvorenja i okruženje vrlo slično Morrowindu.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

The Elder Scrolls Empty Re: The Elder Scrolls

Mon Feb 20, 2012 6:42 pm
Update: Preveden sav tekst!
son goten
son goten
Gold Boarder
Gold Boarder
Broj postova : 237
Reputation : 3
Pridružen : 2012-02-03
Godina : 27

The Elder Scrolls Empty Re: The Elder Scrolls

Mon Nov 05, 2012 8:44 pm
oblivion je stvarno prejaka igrica i moram reći kad se na kraju martin septim žrtvovao i pretvorio u akatoshija moram reć pustio sam suzu neeeee
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

The Elder Scrolls Empty Re: The Elder Scrolls

Mon Nov 05, 2012 11:14 pm
SuperSaiyanVegeta (citat):Update: Preveden sav tekst!

Bravo, pohvala na trudu. Nije lako napisat toliko teksta i da to još na nešto liči, ima tu i tamo koja gramatička greška i malo je mogao neki poredak riječi bit bolji, ali to su sitnice.

Igrao sam Oblivion, Morrowind i malo Daggerfall. Oblivion sam par puta prešao (ne toliko ko moj stari, on ga prelazi svako malo, nebi se čudio da zna cijelu mapu napamet). Skyrim nisam igrao jer me iskreno nije previše ni privlačio (ali zbog toga što bi mi oduzeo previše vremena). Sve u svemu dobar serijal od dobre firme (nemojte zaboravit Fallout 3) i mogao bih pogledat Elder Scrolls Online kad postane free to play.
sarcasticGirl
sarcasticGirl
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 133
Reputation : 4
Pridružen : 2012-09-11
Godina : 29

The Elder Scrolls Empty Re: The Elder Scrolls

Tue Nov 06, 2012 2:48 pm
....po Skyrimu sam brljala malo xD., a Oblivion igram sada...tj. igram ga već dulje vrijeme i svaki put zbog škole imam zabranu(roditelji najdivniji Very Happy) pa se nikad mrdnuti s mjesta, ali eto..ugl. najbolja igra Very Happy
son goten
son goten
Gold Boarder
Gold Boarder
Broj postova : 237
Reputation : 3
Pridružen : 2012-02-03
Godina : 27

The Elder Scrolls Empty Re: The Elder Scrolls

Sat Nov 10, 2012 1:45 pm
meni su u oblivionu najdraži deadric armor jednostavno je prejak i imam cijeli outfit i shield i sword ma sve brale
son goten
son goten
Gold Boarder
Gold Boarder
Broj postova : 237
Reputation : 3
Pridružen : 2012-02-03
Godina : 27

The Elder Scrolls Empty Re: The Elder Scrolls

Fri Feb 22, 2013 8:34 pm
evo ovako,jako sam se iznervirao pa ću moliti pomoć,dajte molim vas neka netko nađe dobar link za skyrim,pa niđe ga nać ne mogu Crying or Very sad
Sponsored content

The Elder Scrolls Empty Re: The Elder Scrolls

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu