AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmovi

+16
Akai
Strummer
son goten
synhro
woker
chibi
SuperGoku
WooddieBone
audiosl4ve
Lelou1524
Prince Vegeta
Sasuke Uchiha
SuperSaiyanVegeta
sajber
O-Dog
Kaio- Goku
20 posters
AniMan :: Ostalo :: Multimedia :: TV
Go down
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Mon May 07, 2012 10:11 am
sajber (citat):Mislim da sam vidio neki trailer za taj fan made. Nije izgledalo tako loše iako vjerujem da će biti loše.

Dugo već nisam pogledao neki pošten film, zapravo bilokakav film. Nemam niti neke posebne želje, eto možda jedino Kick Ass 2.
Na žalost i Kick-Ass 2 je otkazan. Što mi je čudno jer je prvi film prilično uspio. Ali donekle mi je i drago zato što su neke stvari gadno zeznuli u filmu i dvojka nebi mogla baš vjerno pratit strip.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Mon May 07, 2012 1:55 pm
Šteta, film je bio "genijalan". Nisam čitao strip ali čuo sam da je super, iako ga ja ne želim čitat.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Mon May 07, 2012 5:26 pm
Sinoč sam pogledao film.Potvrdio je sva moja očekivanja i jedva čekam idući nastavak.Thor je potvrdio da mi je najdraži, ali Hulk je bio genijalan XD a ne smijem zaboraviti onu famoznu rečenicu:
Spoiler:
Anyway, ovo je bio jedan od boljih filmova što sam gledao u kinima i jedan od boljih uopče o super herojima, Marvelov je ovo najbolji film Very Happy jedva čekam idući nastavak Very Happy Very Happy Very Happy
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Mon May 07, 2012 6:26 pm
sasuke sljedeci put stavi spoilere u spoiler jer si mi upravo pokvario odlazak u kino Razz
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Mon May 07, 2012 6:38 pm
vegito (citat):sasuke sljedeci put stavi spoilere u spoiler jer si mi upravo pokvario odlazak u kino Razz
Pa zapravo sve što ti je pokvario je to da Loki NE umre, a i nije baš neki spoiler. I preporučao bih ti da pošto si moderator editiraš post zbog drugih ljudi.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Tue May 08, 2012 10:27 pm
Kao prvo, hvala na spojlerima. Ja čekam da se pojavi neka normalna verzija za skinut jer kao neki prosječni student koji tu i tamo ode van pa potroši para baš i nemam 30-ak kuna viška za kino. A polažem nade u taj film da je dobar ne zbog Marvela i likova i sličnog nego zbog toga što je redatelj i scenarist Joss Whedon.

Drugo, prva vijest da je Kick-Ass 2 otkazan. Ali s obzirom na strip ne očekujem da će biti prevjeran. Jer će ga cenzura brutalno dotuć i osakatit. To se dogodilo i s prvim dijelom, ali ne u tolikoj mjeri i dosta prati strip.

I novi Spider-Man bi mogao biti dobar, bar po trailerima i onom što su nam rekli o filmu. Jedino kostim ne mogu probaviti. I koliko god vi svi govorili da su Avengersi najbolji film ove godine, i da ih se još neznam koliko očekuje i blabla za mene je samo jedan jedini film ove godine bitan a to je Hobit. Trailer je izašao pred skoro pola godine i od tad jedva čekam da taj film dođe, i to definitivno idem u kino gledat. Jer me zanima kako Smaug izgleda, a i rekli su mi da je cijela knjiga obrađena u prvom dijelu,a drugi će biti poveznica Hobita i Gospodara Prstenova i skroz nova radnja.

I naravno, imamo još novog James Bonda, Bournea i par filmova s Elizabeth Olsen, od kojih je novi redateljski uradak Josha Radnora.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Tue May 08, 2012 10:39 pm
chibi23 (citat):I koliko god vi svi govorili da su Avengersi najbolji film ove godine, i da ih se još neznam koliko očekuje i blabla za mene je samo jedan jedini film ove godine bitan a to je Hobit. Trailer je izašao pred skoro pola godine i od tad jedva čekam da taj film dođe, i to definitivno idem u kino gledat. Jer me zanima kako Smaug izgleda, a i rekli su mi da je cijela knjiga obrađena u prvom dijelu,a drugi će biti poveznica Hobita i Gospodara Prstenova i skroz nova radnja.
Baš to Wink
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Sat Jul 07, 2012 1:02 pm
Skinuo sam jučer Gantz, a danas ću ga pogledat. Vjerujem da će biti dobar budući da nisam čitao mangu.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Sat Jul 07, 2012 4:41 pm
dobro da si me sjetio. I ja to moram pogledat. Imaju dva nastavka ako se ne varam?
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Sat Jul 07, 2012 4:48 pm
Valjda. Netko je jučer na THR uploadao Blue rayeve pa skini Wink
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Sat Jul 07, 2012 5:33 pm
lol. Vise od 480p nemogu gledat Very Happy
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Sat Jul 07, 2012 6:12 pm
Daj, ak mogu ja, može svatko.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Sun Jul 08, 2012 12:49 pm
mislim mogu ali mi proc radi 100 % a to nije bas pametno
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Mon Jul 09, 2012 10:44 am
Odgledao sam prvi Gantz i super je. Vjerovatno mi nebi bio tako dobar da sam prvo čitao mangu ali ipak, pre dobar je. Sad se sigurno hvatam mange.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Mon Jul 09, 2012 8:12 pm
Ja stalno odgadam i nikako da pogledam. Mangu moras pricitat, makar je ongoing, jer je stvarno odlicna. Jedino mi pred kraj pocinje gubit ono NESTO sto je na samom pocetku imala. Nadam se da ce se popraviti situacija
woker
woker
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 189
Reputation : 0
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 31

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Tue Jul 10, 2012 8:34 pm
Gantz je jebeno dobar film i sad cekamo subotu da pogledam 2jku, premocan je...
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Tue Sep 25, 2012 10:45 am
Pogledao sam 21 Jump Street za kojeg kažu da je naj bolja komedija ove godine. Ali, nebih se složio. Nisam gledao puno iz 2012, ali svakako mislim da ima i boljih komedija. Film je bio pre smješan u početku kad su se nadrogirali, ali kasnije i nije nešto smješno. Rekoh bi da mamurluku nije ni do koljena.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Tue Sep 25, 2012 6:01 pm
Ako misliš na Mamurluk 2, onda je 21 Jump Street komedija desetljeća za Mamurluk 2, a i jedinicu. Jer dvojka je u biti jedinica u Bangkoku, a ni jedinica nije najbolja komedija ikad. Momačka večer je bolja komedija na tu temu i to neusporedivo. Mamurluk je previše precijenjen, kao i Teorija velikog praska.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Tue Sep 25, 2012 7:52 pm
Meni je dobar. Daleko bolji od 21 Jump Stret. I puno smješniji naravno.
Nisam gledao momačku večer, ali pretpostavljam da je jako slično mamurluku?
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Tue Sep 25, 2012 10:11 pm
Ne, Mamurluk je sličan Momačkoj večeri. I kak to nisi gledo, film je iz negdje '84. (kad i Gremlini) i vjerojatno najbolji film o raskalašenoj zabavi (Project X me razočarao, a od nastavku Momačke večeri da ne govorimo).
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Sat Sep 29, 2012 10:11 am
Pogledao Amaizing Spiderman (napokon) i mogu reći da mi nije bolji od predhodnih filmova. Priča jeste dobra i prati strip? Igrao sam igricu i gledao crtić kao mali pa odprilike znam dosta radnje i likova. Šteta što Konors nije imao neku ulogu u predhodnim filmovima jer se on u crtiću na početku pojavljuje.
Film me baš podsjetio na crtić i neke Spaydi tajne ^^
Npr. podsjetio me je da je Peter sam radio mrežu, dok u starijim filmovima je dobi zajedno sa moćima, što mi je i bolje. Mreža je trebala biti njegova glavna moč pauka, ali on je dobio nešto drugo, a mrežu koja je naj bitnija, je sam morao izmišljat. Ugl. da se vratim na film. Malo mi je loše odrađen ako uzmem u obzir predhodne filmove. Nekako u predhodnim filmovima su scene bilo puno bolje odrađene. Ono vješanje, effekti, i ostale stvari. U pravu sam, zar ne? Ovaj me film nekako podsječa na Kick Ass, nekako su previše slični Very Happy
I da, odjelo wtf. Staro je bilo 3x bolje urađeno.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Sat Sep 29, 2012 11:09 am
ja cekam da izade normalna verzija jer nema smisla gledat CAM verzije. Ali svakako cu ga pogledat.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Sat Oct 20, 2012 9:29 pm
E pa ovako dragi moji, ovo će malo poduži sastavak bit ^^

Ovo ljeto sam pogledao hrpu novih filmova.
Prvi je bio The Amazing Spider-Man.
Bio je deset puta bolji od prethodna tri zajedno, malo je uništen jer je bio u 3D-u, ali to je moje osobno mišljenje.
Onda, The Dark Knight:Rises
Osobno, najjebeniji film godine, jednostavno neam riječi, mog najdražeg heroja su doveli do savršenstva *__*
Tatin Sin, odlićna komedija u glavnoj ulozi Adama Sandlera, jedna klasična njegova
Resident Evil:Osveta, je bio nevjerovatan film, bolji od prethodnog RE-a
Taken 2 je solidan film i ako naprave treći dio, uništit će serijal.
Total Recall izniman film, svrstao bih ga u jednih od najboljih akcijskih filmova 21. stoljeća.
Bouerneovo Nasljeđe me je razočaralo, svi govore da je film savršen, nije mi baš sjeo.
Looper je bio poprilično dobar film i isto tako ga svrstavam među bolje akcijske filmove.
Ted, najjača komedija stoljeća XDDDD
I danas, Paranormal Activity 4, nadam se da ću zaspat do kraja ove godine, film je odlićan bio, u početku poprilično dosadan, pred kraj i sam kraj je bio pre epic.

Eto, to su filmovi koje sam gledao od ljeta pa do sad, mislim da je ova godina bila odlićna u kinematografiji i još išćekujem Hobita i Skyfall pa da mi godina bude savršena ^^
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Sat Oct 20, 2012 9:32 pm
Ovo ljeto pogledao sam hrpu filmova~ Bazinga! Nisam gledao ni jedan!
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Sat Oct 20, 2012 9:37 pm
Gospodar Prstenova. NIkad ne dosadi.
Sponsored content

Filmovi - Page 2 Empty Re: Filmovi

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu