AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaše loše navike

+8
sarcasticGirl
Evil Mastermind
chibi
Baddaku
Bayonetta
Lelou1524
SuperSaiyanVegeta
Kaio- Goku
12 posters
Go down
avatar
Kaio- Goku
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 879
Reputation : 1
Pridružen : 2012-02-16
Godina : 24
http://luckyluka@gmail.com

Vaše loše navike Empty Vaše loše navike

Sun Feb 26, 2012 2:29 pm
Koje su vaše ooše navike? Ja sam pomalo lijen, a i ne mogu prestat gristi nokte
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Vaše loše navike Empty Re: Vaše loše navike

Sun Feb 26, 2012 4:54 pm
Griefanje u Minecraftu Embarassed
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Vaše loše navike Empty Re: Vaše loše navike

Sun Feb 26, 2012 6:47 pm
xd Very Happy Kaj ste svi se zapalili za mine craft Razz.
Nemam loših navika, valjda... Dobivam perverzne misli pod satom geografije o.O xD ahaha Very Happy What a Face o kojim pričam sa kompićem (misli nisu o nastavnici)


Lelou1524: komentar modifikovan dana: Mon Feb 27, 2012 7:11 am; prepravljeno ukupno 1 puta
avatar
Kaio- Goku
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 879
Reputation : 1
Pridružen : 2012-02-16
Godina : 24
http://luckyluka@gmail.com

Vaše loše navike Empty Re: Vaše loše navike

Sun Feb 26, 2012 7:55 pm
Imam ja jos losih navika, ali necu o njima her ovaj tab nine moj, pa da se ne procuje u mojoj obitelji
Bayonetta
Bayonetta
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 129
Reputation : 1
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 24

Vaše loše navike Empty Re: Vaše loše navike

Sun Feb 26, 2012 9:23 pm
aaaa, imam ih ko dijamant sjaja. bezobrazna sam, drska, tvrdoglava, volim kad je moja zadnja, svaki zvuk ili škriptaj me izbaci iz kože i volim crtati ružne (jako jako ružne) stvari za vrijeme matematike praveći se da zapravo prepisujem s ploče Basketball i uvijek kažem ono što mislim.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Vaše loše navike Empty Re: Vaše loše navike

Sun Feb 26, 2012 11:20 pm
Bayonetta (citat):volim kad je moja zadnja, svaki zvuk ili škriptaj me izbaci iz kože i volim crtati ružne (jako jako ružne) stvari za vrijeme matematike praveći se da zapravo prepisujem s ploče i uvijek kažem ono što mislim.
Zašto imam osjećaj da radim potpuno iste stvari Razz
avatar
Kaio- Goku
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 879
Reputation : 1
Pridružen : 2012-02-16
Godina : 24
http://luckyluka@gmail.com

Vaše loše navike Empty Re: Vaše loše navike

Mon Feb 27, 2012 6:12 am
Ja također, sad sam ih se baš sjetio. Ponekad zezam ljude dok ne puknu, često uzimam previše sa stola, svađam se sa roditeljima, uvijek kažem nešto u što poslije povrijedi nekog, ne mogu kontrolirat snagu, a kad me se razljuti ne mogu prestat. Svima u padam u riječ, bezobrazan sam i još 99999999999999999999 drugih stvari
Baddaku
Baddaku
Junior Boarder
Junior Boarder
Broj postova : 28
Reputation : 0
Pridružen : 2012-02-03
Godina : 34

Vaše loše navike Empty Re: Vaše loše navike

Thu Mar 01, 2012 4:17 pm
uuuu a ja mislia da san ja zločest uuu Twisted Evil pored vas moj alkohol uopće ne pari loša strana Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
avatar
Kaio- Goku
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 879
Reputation : 1
Pridružen : 2012-02-16
Godina : 24
http://luckyluka@gmail.com

Vaše loše navike Empty Re: Vaše loše navike

Thu Mar 01, 2012 10:25 pm
Kako sam ovo mogao zaboravit. Ja često i jako LAŽEM!!!!
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Vaše loše navike Empty Re: Vaše loše navike

Fri Mar 02, 2012 11:22 pm
Iskreno na alkohol i laganje više ne gledam kao na loše navike nego na društevno prihvatljivo ponašanje. Alkohol više nije uopće tabu tema (kao ni seks) i pristan je u svakodnevnom životu i to što ja odem vikendom van i napijem se i bude mi super ne znači da ću ja postati alkoholičar ili ako odem preko tjedna s prijteljem na pivu. Naravno, želosno je što sve više mladih sve ranije počinje izlaziti i piti, ali još mi je žalosnije onih koji su po cijele dane za konjuterima i slabo idu van, pogotovo ne vikendom. A laganje s druge strane je po meni isto sasvim prihatljivo jer neće neko umrijeti ako ti kažeš da nemaš npr. 10 kuna da mu posudiš, a imaš. A i laganje može biti korisno u razvijanju nekih komunikacijskih vještina ili ako čak i u usavršavanju uleta i sličnih stvari. Recimo ja svojim lošim navikama smatram odgađanje stvari, lijenost i tvrdoglavost.
Evil Mastermind
Evil Mastermind
Senior Boarder
Senior Boarder
Broj postova : 56
Reputation : 0
Pridružen : 2012-02-05

Vaše loše navike Empty Re: Vaše loše navike

Tue Mar 06, 2012 9:39 pm
Lemme see this shitto.

Cackam kosu i trpam je u usta, mrzi me da se pomeram, jako sam drska and mah main weapon is sarcasm, obozavam da naredjujem [why is that bad? :3], obozavam da udaram, cesto se ne javljam na pozive jer me mrzi i ima ih jos puno. XD
sarcasticGirl
sarcasticGirl
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 133
Reputation : 4
Pridružen : 2012-09-11
Godina : 30

Vaše loše navike Empty Re: Vaše loše navike

Wed Oct 17, 2012 10:48 pm
pa evo nekih..cigarete, litre i litre kave dnevno, vikendima alkohol, grizem nokte, gluposti me lako izbace iz takta, uživam živcirati ljude do te mjere da se razbjesnu i počnu se svađati samnom, a onda nastavim uživati u svađi xD , često ignoriram sve oko sebe(obitelj nije iznimka), uvijek imam neumjesni komentar za profesore, previše psujem, UVIJEK sam ja u pravu, ne mogu ići spavati u "normalne" sate, svima kažem sve u facu pa me smatraju bahatom, često ljudima govorim da su glupi...opaaaa yeeeeee pa ja sam divna osoba
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Vaše loše navike Empty Re: Vaše loše navike

Thu Oct 18, 2012 12:03 am
Tek sam sad vidio ovu temu. Ovo će potrajat.

Da vidimo. Zbog opsesivno-kompulzivnog poremećaja stalno premještam stvari po kući pa nerviram sve oko sebe, ali su oni krivi jer drže jastuke naopako i ostavljaju stvari tako da nisu paralelno sa rubom stola (da, stvarno tako razmišljam). Nisam sposoban odgovoriti na pitanje bez sarkazma. Jako rijetko priznajem da sam u krivu jer ne volim kad su drugi u pravu. Stalno vrijeđam sve oko sebe bez razloga. Kad mi je dosadno radim jako čudne stvari. Danas sam prijatelju sakrio pernicu i nisam mu htio reći gdje je pa je on uzeo moju. Ukratko, zaplijenio sam mu pernicu dok mi nije vratio moju. Bez razloga. Bilo mi je dosadno. Zašto se ljudi uopće druže sa mnom? Ne mogu predugo stajat na jednom mjestu dok pričam na telefon pa samo hodam u krugu oko stola i svih nerviram. Grizem nokte kad sam nervozan ili kad mi je dosadno. A jako mi često bude dosadno. Nikad ne dam ljudima da diraju moje stvari, ali mislim da je to samo zbog OKP-a. Ozbiljno, danas mi je prijatelj posudio kalkulator i brisao sam ga minutu-dvije o majicu kad mi ga je vratio. Hmmm, mislim da je to sve zasad.
avatar
Kaio- Goku
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 879
Reputation : 1
Pridružen : 2012-02-16
Godina : 24
http://luckyluka@gmail.com

Vaše loše navike Empty Re: Vaše loše navike

Sun Oct 21, 2012 9:04 pm
Znas, mislim da smo si nas dvojica jako slični po ovome kaj si nabrojao
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Vaše loše navike Empty Re: Vaše loše navike

Mon Oct 22, 2012 7:37 pm
Grizem nokte, djelomičan sam ovisan o čistoći i malo me strah kad sam u bolnici, uništavam skoro sve što nije moje a upadne mi u ruke (a i moje stvari kadkad ^^).
avatar
Kaio- Goku
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 879
Reputation : 1
Pridružen : 2012-02-16
Godina : 24
http://luckyluka@gmail.com

Vaše loše navike Empty Re: Vaše loše navike

Mon Oct 22, 2012 10:22 pm
Nekad mi je jezik brži od pameti pa često izlajem stvari za koje ni jednom nisam promislio i uvalim se u probleme
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Vaše loše navike Empty Re: Vaše loše navike

Fri Dec 14, 2012 9:42 pm
son goten (citat):ja ne pijem,ne pušim i tebi bi savjetovao isto (ja nemam kontrolu kada imamo 6 boca cole,a ne alkohol da pijem xD),uglavnom budi glas razuma na maturalcu,ja sam mnogo njih odvuko od toga pa ih je na kraju pilo samo 6 od nas 18 Faca sam

Ima više smisla da tu postam nego da zaspamam temu bezveze. Znači ovako, ako piješ nije dobro, ako pušiš nije dobro, a ne daj bože oboje u isto vrijeme. Ok, ako ti ne piješ ni ne pušiš, tvoj izbor i neću ja sad tebe tjerat da počneš. Nećeš, ne moraš. Ali to ne znači da oni koji to rade da su automatski lošije osobe. Jer nisu. Ako ti odeš vikendom van i napiješ se ne znači da ćeš postat alkoholičar koji cijeli dan u potkošulji hoda po kući s cigarom u ustima i pivom u ruci i tuče ženu, nego si jednostavno otišao van i napio se jer je to više neka rutina, a ne inat. Naravno da se može zabavit i bez alkohola, ali to uglavnom nije vikendom u birtiji i ovisi o društvu. A isto i za cigarete. Ak sam popušio jednu ne znači da ću odmah umrijet od raka. I to što odem svako malo navečer s nekim na pivu neće isto nikog ubit. Moj izbor hoću li ja popit pivu il kolu, a s druge strane možda je piva/vino zdravije od kole, a u svakom slučaju jeftinije u dućanu (mislim na Coca-Colu, ne Sky Colu i sl.). I za kraj ću reći da sam preko ljeta propušio (bilo je pitanje vremena) i ovaj semestar sam dosta išao van i pio i unatoč svim tim "lošim navikama" sam prošao sve kolokvije. Čak i dok nisam pušio nije mi smetalo što drugi puše (navikao sam se). A onda sam usavršio i tehnike žicanja cigara (za druge naravno), a i ja sam uvijek imao upaljač.

Alkohol na svakog utječe drukčije i ako netko pije ili puši nije manje vrijedna osoba. Sad si idem zapalit jednu i slušat Billy Idola.
son goten
son goten
Gold Boarder
Gold Boarder
Broj postova : 237
Reputation : 3
Pridružen : 2012-02-03
Godina : 27

Vaše loše navike Empty Re: Vaše loše navike

Sun Dec 23, 2012 12:35 am
chibi23 (citat):
son goten (citat):ja ne pijem,ne pušim i tebi bi savjetovao isto (ja nemam kontrolu kada imamo 6 boca cole,a ne alkohol da pijem xD),uglavnom budi glas razuma na maturalcu,ja sam mnogo njih odvuko od toga pa ih je na kraju pilo samo 6 od nas 18 Faca sam

Ima više smisla da tu postam nego da zaspamam temu bezveze. Znači ovako, ako piješ nije dobro, ako pušiš nije dobro, a ne daj bože oboje u isto vrijeme. Ok, ako ti ne piješ ni ne pušiš, tvoj izbor i neću ja sad tebe tjerat da počneš. Nećeš, ne moraš. Ali to ne znači da oni koji to rade da su automatski lošije osobe. Jer nisu. Ako ti odeš vikendom van i napiješ se ne znači da ćeš postat alkoholičar koji cijeli dan u potkošulji hoda po kući s cigarom u ustima i pivom u ruci i tuče ženu, nego si jednostavno otišao van i napio se jer je to više neka rutina, a ne inat. Naravno da se može zabavit i bez alkohola, ali to uglavnom nije vikendom u birtiji i ovisi o društvu. A isto i za cigarete. Ak sam popušio jednu ne znači da ću odmah umrijet od raka. I to što odem svako malo navečer s nekim na pivu neće isto nikog ubit. Moj izbor hoću li ja popit pivu il kolu, a s druge strane možda je piva/vino zdravije od kole, a u svakom slučaju jeftinije u dućanu (mislim na Coca-Colu, ne Sky Colu i sl.). I za kraj ću reći da sam preko ljeta propušio (bilo je pitanje vremena) i ovaj semestar sam dosta išao van i pio i unatoč svim tim "lošim navikama" sam prošao sve kolokvije. Čak i dok nisam pušio nije mi smetalo što drugi puše (navikao sam se). A onda sam usavršio i tehnike žicanja cigara (za druge naravno), a i ja sam uvijek imao upaljač.

Alkohol na svakog utječe drukčije i ako netko pije ili puši nije manje vrijedna osoba. Sad si idem zapalit jednu i slušat Billy Idola.

ja nisam reko da ste vi lošije osobe,u redu je ako se ideš provesti,ali nervira me ovo:moji prijatelji se opijaju svaki dan i onda su neke face,a počeli su s baš navlačiti na alkohol svaki dan -.-,što se cigareta tiče puše i moji roditelji i ne smeta ni meni kad neko u mojoj blizini puši,ali opet na alkos da se vratim:meni bilo ok da je neko na maturalcu rekao aj idem se zabavit il tak neš a ne se opijat jel će ispast faca,kužiš to mene nervira.
ne mislim da ste lošije,a i ne pijem kolu često,samo za blagdane lol! lol! lol!,ali uglavnom moj je brat bio dosta ovisnik o alkoholu,prvo se opijao subotom a onda i svim danima,nažalost nemaju svi kontrolu,a bome baš ii nemaju neko društvo,mislim ono u bratovome društvu je bilo i drogeraša i svega,a moj brat inaće pada pod utjecaje drugih lol! lol!
Rin Okumura
Rin Okumura
Junior Boarder
Junior Boarder
Broj postova : 46
Reputation : 0
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 28

Vaše loše navike Empty Re: Vaše loše navike

Sun Jan 13, 2013 12:51 am
Brzo mijenjam raspoloženja, tvrdoglava sam, naivna sam (ponekad), lako padnem u depresiju, Bed preosjetljiva sam i tako dalje. nemrem se sjetit više. Razz
Sponsored content

Vaše loše navike Empty Re: Vaše loše navike

Na vrh
Similar topics
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu