AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

DBZ Remastered Empty DBZ Remastered

Fri Mar 16, 2012 9:25 pm
Jel netko vidio ovu katastrofu što je napravio Funimation? Ovaj Remastered su pre loše napravili. Likovi ne izgledaju. Face su im skroz drukčije i nepoznate. Crtež je pre loš. Dragon ball Kai je isto crtao nanovo, ali ono liči na nešto. Ovo je za mene ne gledljivo.
avatar
Kaio- Goku
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 879
Reputation : 1
Pridružen : 2012-02-16
Godina : 24
http://luckyluka@gmail.com

DBZ Remastered Empty Re: DBZ Remastered

Fri Mar 16, 2012 10:47 pm
Da,malo je čudno,ali navikneš se
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

DBZ Remastered Empty Re: DBZ Remastered

Sat Mar 17, 2012 10:28 am
Pogledao danas jednu episodu i slažem se sa oba dvojicom. Crtež je loš, ali navikneš se.
Grgo
Grgo
Junior Boarder
Junior Boarder
Broj postova : 25
Reputation : 0
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 30
http://www.wix.com/grgopetrov/grgo-petrov

DBZ Remastered Empty Re: DBZ Remastered

Mon Mar 19, 2012 8:44 pm
jel to ovo?
DBZ Remastered Dragon_Ball_Z_DVD_Vol._1_%2528region_2%2529
avatar
Kaio- Goku
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 879
Reputation : 1
Pridružen : 2012-02-16
Godina : 24
http://luckyluka@gmail.com

DBZ Remastered Empty Re: DBZ Remastered

Mon Mar 19, 2012 10:13 pm
Iz ovog nemrem puno zaključit,ali gledam remastered epizode i navikao sam se na čudne crteže
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

DBZ Remastered Empty Re: DBZ Remastered

Sun May 20, 2012 12:23 am
Naletio na ovo.

Ne znam zašto svi toliko mrze Remastered, tj. DBZ Remastered. Gledao sam samo DB Remastered i nije bio nešto nečuveno. Malo su boje drukčije (i to ne drastično, nego samo poboljšane) i kvaliteta je poboljšana i opći dojam je da je bolja kvaliteta slike, doduše davno sam to gledao pa sam govorim iz sjećanja. Jedino su u DBZ-u format sa 4:3 prebacili na 16:9 i tu se gubi na slici. Ali ne vidim zašto svi pljuju po tome umjesto da budu sretni jer su poboljšali kvalitetu slike animea koji je temelj shounen žanra. Nije kao da je Lucas po 100. put mijenjao Star Warse (a tom bi isto sad opet mogli romane pisat, počevši od toga da je Han Solo prvi pucao do Fantomske prijetnje 3D).

Upravo se skida DB Remastered svih 153 epizode, naravno imam ih negdje doma na hardu, ali nisu sad tu na laptopu.
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

DBZ Remastered Empty Re: DBZ Remastered

Sun May 20, 2012 1:04 am
chibi23 (citat):Naletio na ovo.
...da je Han Solo prvi pucao
Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

DBZ Remastered Empty Re: DBZ Remastered

Sun May 20, 2012 7:45 am
Nisam gledo DB remastered, ali na DBZ remastered sam bacio oko i nemam ništa protiv kvalitete, ali ne volim što su im face izmjenjene. Ne samo face već i cijela strktura tijela. Mislim da je ovdje Goku puno mršaviji nego u pravu DBZ, možda se i varam. Ali, pogledaj na Yubitubi fajt Gokua i Majin Vegete, face im ne liče. Pogotovo faca od vegete, nije to isti Vegeta.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

DBZ Remastered Empty Re: DBZ Remastered

Sun May 20, 2012 12:00 pm
WooddieBone (citat):
chibi23 (citat):Naletio na ovo.
...da je Han Solo prvi pucao
Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

Da. U originalnoj verziji koja je bila u kinu '77. je samo Han pucao u Greeda i otišao, a Greedo nije ni stigao zapucati. Pa je Lucas izmijenio (tko bi rekao) da je Greedo pucao prvi pa je onda Han ubio Greeda. I zadnja izmjena je da su pucali gotovo u isto vrijeme i da je Han ubio Greeda.

Spoiler:

Pogledaj malo po internetu, ak to zanima, to je jedan od raspravljanijih tema u vezi promjena Star Warsa.

EDIT: @sajber Ne znam, baš i ne vidim neku veliku promjenu osim možda u boji i detaljima. Možda malo jesu drukčija lica, ali zbog promjene sa 4:3 na 16:9 pa se proporcije čine drukčije.

JOŠ JEDAN EDIT: Jel u DBGT Remastered mijenjan format slike ili je ostao na 4:3. Jer bih mogao pogledat sad preko ljeta DB/Z/GT pa da znam da skidam Remastered GT ili ne jer imam doma obični.
Sponsored content

DBZ Remastered Empty Re: DBZ Remastered

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu