AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PokemonHR

+11
SuperSaiyanVegeta
audiosl4ve
chibi
Bayonetta
Gamaran
AlanViBritannia
Prince Vegeta
Lelou1524
Kaio- Goku
Sasuke Uchiha
sajber
15 posters
Go down
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 26

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Thu Aug 15, 2013 4:20 pm
Da, novi je, a usto i žensko (barem po glasu, nisam siguran je li potvrđeno).
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 26

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Sat Aug 17, 2013 11:57 pm
PokemonHR - Page 6 996914_527306447340979_637268914_n



Sad mogu umrijeti u miru. cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Sun Aug 18, 2013 12:30 pm
bah another pokemon ._.
where the faq is ash.
do penisa.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Sun Aug 18, 2013 12:34 pm
Ok, ok, zanimljivo. To se čekalo dugo, al bilo bi još bolje da je rađeno i prema mangi i da Red ima Bulbasaura. Malo mi je glupo vidjet da Red ima Charizarda.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Thu Oct 03, 2013 7:35 pm
Dupli post, nema veze.

Sad sam pogledo The Origin (istina samo je prva epizoda imala titlove, ali šta sad) i očaran sam. Jeben je crtić.
Spoiler:
Sad sam baš dobio volju da opet zaigram FireRed.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 26

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Thu Oct 03, 2013 8:39 pm
Ja čekam da treću i četvrtu subbaju, danas sam pogledao prve dvije, valjda će do sutra i zadnje dvije. S tim da je druga koju sam pogledao prevedena sa španjolskog, a pola rečenica nije prevedeno Neutral  Dobro da govorim nešto španjolskog

Spoiler:
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Wed Oct 09, 2013 9:07 pm
Pogledao sam i ja Origins. Ne mogu opisati koliko mi se svidjelo. Trenutno, meni je ovo jedna od najboljih Animea ikad.
Jedino mi je bilo malo glupo kad je onaj Team Rocket tip ubio Marowacka. Čovjek nebi trebao biti jači od pokemona kao što je Marowack.

Također sam bio iznenađen kad je Charizard evoluirao.
Takođe, na kraju, kad su skužili da nisu uhvatili mew-a, to ispada kao 151 pokemon. Zašto nisu računali mega Charizarda?
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 26

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Thu Oct 10, 2013 12:52 am
Mislim da se Mega Charizard računa kao form change (kao i Deoxys i sva slova Unowna), a ne novi Pokemon.

Pogledao sam i ja do kraja i sad mi je Megaton Punch najdraži napad u Pokemonima Very Happy
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Sun Nov 24, 2013 11:50 am
Venosaur Smile

PokemonHR - Page 6 1461122_10151798627353806_560392887_n
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Mon Feb 24, 2014 9:14 pm
Znači, gledam ja danas i toliko je bilo smješno da sam morao izrezat i stavit na YT



 ahahahaha ahahahaha ahahahaha 
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 26

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Mon Feb 24, 2014 10:13 pm
Odakle ti epizode na hrvatskom  Shocked 
I jesam li ja jedini pomislio da mu pokazuje srednji prst?
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Mon Feb 24, 2014 11:10 pm
Skinuo sam na THR - Privatna torrent stranica gdje možeš naći skoro sve domaće sa naše televizije, pa i strano. Jedini uvijet je da svaki torrent koji skineš seeduješ 42 sata.

Ak oš, dam ti pozivnicu.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 26

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Tue Feb 25, 2014 1:21 am
Aha, i mislio sam da je THR. Naravno da može pozivnica, pošalji mi je u poruci  Very Happy 
son goten
son goten
Gold Boarder
Gold Boarder
Broj postova : 237
Reputation : 3
Pridružen : 2012-02-03
Godina : 27

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Thu Oct 15, 2015 11:01 pm
Moze li mi neko poslati pozivnicu za THR da mogu skidat epizode ?
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Thu Oct 15, 2015 11:50 pm
Imam ja jednu, ali nisam siguran radi li još. PM ću te.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Thu Oct 15, 2015 11:54 pm
1. Tko je bio Bananko?

2. Šta se opet mogu pozivnice kreirat?
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Fri Oct 16, 2015 11:52 am
Mogu se kupiti za određeni broj karma bodova.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Fri Oct 16, 2015 7:04 pm
nemogu se kupiti. Ukinuli su to prije par mjeseci. Daju donatorima i ako si dugogodisnji clan mozes dobit jednu (npr ja sam tako skoro 6 godina i mogo bi uzicati koju pozivnicu ako bi mi trebala za nekoga Very Happy)
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Sat Oct 17, 2015 12:27 pm
Kvragu, onda stvarno slabo gledam novosti.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Wed Sep 14, 2016 6:38 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
U nedostatku ideja i čekanju rezultata ispita da znam kad je usmeni odlučio sam pogledat epizode Pokemona kad je Ash imao zadnje borbe u pojedinim Pokemon Ligama. I zaključio sam da oscenaristi izrazito jako ne vole Asha jer je većinu izgubio zbog jebeno debilno retardiranih razloga. Pa ajmo redom:

Indigo Liga - Ash vs Ritchie (3 vs 3) - Ash u prvih 16
Ritchijev Butterfree uspava Ashovog Squirtlea i sudac kaže, Ash je izgubio. Ok, ajde. Ashov Pikachu pobijedi Butterfreeja, pa onda Ritchijev Charmander pobijedi Pikachua. I na kraju Ash izabere Charizarda koji pobijedi Charmandera. Ritchiju je ostao Pikachu i pošto je Charizard odlučio ne jebat Asha ni pola posto sudac kaže Ritchie je pobijedio. Retardirano, ali eto. Ajd pošto je prva Liiga nek im bude, al svejedno je Ritchie pobijedio zbog glupog razloga.

Johto Liga - Ash vs Harrison (6 vs 6) - Ash u prvih 8
Iskreno za ovo nemam nekih primjedbi. Harrison je bio malo bolji trener i imao je Pokemon iz Hoenna za koje Ash nije znao, prvenstveno Blaziken i zato je Ash izgubio.

Hoenn Liga - Ash vs Tyson (6 vs 6) - Ash u prvih 8
Za čudo opet slična priča kao s Harrisonom. Tyson je bio vidno bolji trener i Ash je pošteno izgubio.

Sinnoh Liga - Ash vs Tobias (6 vs 6) - Ash u prvih 4
Ovo je valjda najgora borba. Znači Tobias je trener koji je sve dvoranu u Sinnohu dobio s jednim Pokemonom, naravno legendarnim, Darkraijem. Već se tu vidi kud ovo ide. I počinje borba - Darkrai sredi prva tri Ashova Pokemona (Heracross, Torkoal i Gibble) bez da je trepno. Ok, ipak je to legendarni Pokemon, ali svejedno nije poštena borba ni najmanje (pa valjda bi službene Lige trebale imat pravila da nema jebenih legenradnih Pokemona jer onda Liga nema smisla - to je ko da neki klub u Ligi Prvaka pokupuje sve najbolje igrače za svaku poziciju). Onda dolazi Ashov Sceptile i pobijedi Darkraija. Tu se Tobias malo iznenadio, ali nema veze ima on još jednog legendarnog Pokemona - Latiosa. Latios pomete Sceptilea i nakon malo borbe Swellowa. Pikachu ostaje zadnji i nakon dobre borbe oba Pokemona su nokautirana i pošto Tobias ima još 4 Pokemona na lageru (a tko zna kolko još legendarnih od ta 4) Ash gubi meč. Jebeno debilno i retardirano. I da stvar bude još gora u idućem meču Tobias pobijedi frajer samo sa Darkraijem.

Unova Liga - Ash vs Cameron (6 vs 5) - Ash u prvih 8
U početku ok borba, malo je Cameron bio OP sa Hydreigonom, ali Ash se snašao i pobijedio 4 Cameronova Pokemona. I Cameron pošalje Riolua kao svog zadnjeg Pokemona jer je debil mislio da je Full borba 5 na 5, a ne 6 na 6 šta mu čak i Ash rekao da je glup. Ashu ostala dva Pokemona, Snivy i Pikachu. Snivy lagano mete pod s Rioulom i taman kad se čini da je gotovo Rioul jebeno evoluira u Lucaria. Normalo Lucario pobijedi Snivyja i nakon malo borbe Pikachua koji je već bio malo iscrpljen jer se već borio u tom meču. Opet je Ash izgubio zbog jako glupog razloga.

Kalos Liga - Ash vs Alain (6 vs 6) - Ash završio 2.
Najnovija borba i u ovoj je Ash stvarno imao šanse pobijedit, imao je odličan tim Pokemona i trebo je pobijedit. U početku je bio Pokemon za Pokemonom. I Pikachu je bio jebeni MVP. Alain ostane na dva Pokemona - Bisharp i Charizard. Pikachu već dosta iscrpljen zada par udaraca Charizardu i na kraju ga Charizard pobijedi. Ahu ostaju još dva Pokemona koji se nisu borili i prvi ide Goodra. Alain mijenja Charizarda za Bisharpa koji je praktički krepan jer ga je Ash dobro isprašio prije u meču. Goodra počne borbu Rain Danceom i počne kiša, ali normalno Bisharp nakon kraće borbe pobijedi Goodru. Ashu ostaje samo Greninja koji još pojačan kišom pobijedi Bisharpa. I Alain ostaje samo na Charizardu. Nije još puno trajala kiša, ali je Greninja bio svejedno brži i jači Pokemon (naravno imo je i prednost jer je vodeni, ali to u animeu nema apsolutno nikakve veze, osim kad treba imat). Sve izgleda super za Asha i Greninja "evoluira" u Ash-Greninju koji je kao još i jači oblik od mega evolucija, a naravno Charizard evoluira u Mega Charizarda X. Sad više nije tolko Greninja u prednosti, ali svejdeno je Charizard pretpio batina i od Pikachua i od Greninje. I sad se ta dva najjača Pokemona bore i u završnom sudaru dva najjača napada naravno Ash-Greninja izgubi. Opet prejadno. U ovoj borbi je Ash bio pa usudio bih se reć bolji, imao je u prvoj polovici sve pod kontrolom, imo je odlične Pokemone i na kraju je izgubio jer je očito moro izgubit.

Eto to bi bilo to, neke su borbe bile poštene, ali više ih je bilo nepoštenih ali eto očito to tak mora bit.
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Wed Sep 14, 2016 8:37 pm
Sad čitam ovaj tvoj post i već sam se na Johto Ligi pogubila (zaboravih kak izgleda Harrison a i kak je izgledao sami meč). Sinnoh i ove dalje nisam ni gledala, doduše.

Možda je cijela poanta njegovog gubljenja da autori imaju razlog gurati "radnju" (koju radnju?) dalje jer nije "postao najbolji" i naravno, nije "skupio sve". Što ni inače nikada nije napravio.
A možda i pričam gluposti (umor, ispričajte me).

Uglavnom, da, izgleda da nitko ne voli Asha, čak ni autori animea.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Wed Sep 14, 2016 9:36 pm
Uh, al sam se načitao spoilera Very Happy

Al ako ništa drugo, borbe su malo razvijenije nego one u početku. Pokemoni koristi toxic spikes i neki pokemoni imaju ability, čega prije nikad nije bilo.

A to što Ash izgubi na glup način je vjerojatno da ispadne kako on nije slab, samo nema sreće, meh.

Kad je Ash došo u unovu, borio se protiv onog novog rivala. Klinca koji je tek dobio prvog pokemona. I sad ide taj klinac baci tog lvl 1 pokemona i ash baci svog lvl 100000 pikachua. Ovaj pomete pod sa pikachuom, haha. E ako to nije najgluplja stvar onda ne znam koja je Very Happy
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Wed Sep 14, 2016 11:14 pm
A jebiga - spojleri u mom prethodnom postu. Very Happy

Kao prvo, Snivy je bio lvl 5, a kao drugo Zekrom je Pikachuu uzeo struju. Al s druge strane Pikachu je mogo ubit tog glupog Snivya da a je samo krivo pogledo, tak da... Al da bi mogli bolje napisat scenarij, bi, mogli bi.
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Thu Sep 15, 2016 11:08 pm
Nego, divim vam se što vam se to još da gledati.
Ja sam praktički štovala Pokemone odkad su se pojavili pa sad... Pogledala sam prvih 270-tak epizoda ili koliko i stvarno mi se više ne da. Plus filmovi.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Fri Sep 16, 2016 1:17 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
Ista stvar i kod mene. Gledo sam ih jedino na Novoj šta je bilo. I to sam čak i ulovio koju epizodu kad su krenuli pred par godina novi. Al igre su druga stvar, to je uvijek na kompjuteru i skoro stalno se igra neka. Još samo kad bi proradio emulator za 3ds i da radi X i Y to bilo super.
Sponsored content

PokemonHR - Page 6 Empty Re: PokemonHR

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu