AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Goku SSJ2
Goku SSJ2
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 275
Reputation : 0
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 27

Aion Empty Aion

Thu Mar 22, 2012 9:47 am
Spoiler:
Aion:
U početku, Aion blagonaklono gledao preko svoje svjetske Atreia. On je stvorio čovjeka, a Balaur čuvati i paziti na njih. Na kraju, Balaur postao opsjednut moći i diskriminacije.Pet od Balaur-a porastao je na visini od snage iznad ostatka, te je postao poznat kao pet Dragon Lords. Kad Aion je odbio dati im snagu da želite, snage uz bok njegov, oni su revoltirani i objavila rat na boga koji ih je stvorio. Aion je ruku bio prisiljen, a on je stvorio dvanaest raj Gospodarima, bića božanstvenosti i moći kako bi zaštitili "Tower of Eternity".Neki ljudi su "uzašao" postati Daeva i, kao nebeski lordova, imali krila i sposobnost u borbi protiv Balaur. S vremenom, dovoljno Daevas porasla za formiranje vojske.Raj Lords bi dovesti Daeva u borbu i neprestano boriti. Na kraju pokušaj u miru s Balaur je napravio. Pet Drakan Gospodari su pozvani unutar barijere za mirovne pregovore, ali prije mira razgovori mogli početi, jedan od lordova Drakan gotovo ubijen od strane nepoznatog napadača. U borbi koja je uslijedila, Tower of Eternity je bio uništen, što dovodi do kataklizme koji su se nametnuli Atreia na pola.Pet nebeski gospodara, od kojih je većina protivi mirovni sporazum, došao na vlast u tamnom dijelu svijeta ", Asmodae", te je postao poznat kao Shedim lordova. Još pet godina koji je uglavnom željeni mir postao Seraphim Lords i vladao donjoj polovici Atreia "Elysea". Dva raj lordova se žrtvovali da bi Ateria od pucaju u cijelosti.

Oni koji su živjeli u svjetlu dijelu svijeta, Elyos, vidio malo promjene. Ovi sljedbenici Gospodara anđela stvorio grad svetište. Stanovnici gornjeg dijela, Asmodians i vidio mnoge promjene. Njihove ruke postaje pandža-kao što su; noge postala talons.Tama je njihov ten cool, a njihove oči rastao crveno prilagodbe na odsutnost svjetla. Oni žive u gradu Pandaemonium pod vlašću Gospodara Shedim.Igrači počinju igru kao lika čija pozadina nije potpuno poznat. To je nagoviješteno, preko ranih zadataka, da igrač lik došao na različite frakcije kroz nesreće, iako su oni (igrač) ne sjećam se odakle su došli. Zbog toga gubitak pamćenja, pretpostavlja se da je igrač čovjek, i oni se tretiraju kao takve. Međutim, tijekom vremena, tako da ispunite zadatke povećanje u veličini, spriječava Balaur od toga da bude pozvan na početku zone, oni "penjati" kao krilatim, besmrtni Daevas.Uzašašće proces odvija na njihovim Capitol gradovima, iako ton je različita, ovisno o utrci izabrali. U slučaju Elysea, uzašašće se sastao s velikom slavlju i tretira kao da je u igrača "prijatelji" (NPC iz potraga lanca) osumnjičen sve zajedno da je igrač bio je jedan od besmrtnog Daeva. Međutim, u slučaju Asmodae, ton je vrlo različita. Lika je zadataka koji vode do tog trenutka su im djeluje kao "čistač" sorti, i oni su vidjeli i tretira kao "niži" oblik života od donje stanice. Međutim, kada je pitao kako bi dokazali svoju božanstvenost, pod kaznom smrti, Asmodae igrač širi svoja krila u šoku (i strave) na neki od okupljenih gostiju. Od tog trenutka na znatiželjne iskustvu je relativno slični, iako još manje nijanse su utvrdili da ne diferenciraju dvije utrke.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Aion Empty Re: Aion

Sun Mar 25, 2012 9:21 pm
Ok, ne vidim svrhu ovog posta. Prvo, zašto izgleda kao da si skinuo tekst sa engleske wikipedije i preveo ga preko Googlea? I drugo ako si htio otvoriti temu o Aionu trebao si to napraviti ovako:

Aion Aion-box-art

Aion
Korejski MMORPG izdan od strane NCSofta 2008. u Koreji, a 2009. u ostatku svijeta. Pokupio je dosta nagrada i uglavnom je dočekan s pozitivnom kritikama. Jedina negativna strana je to što je možda malo previše grinderski orijentiran. Grafika je jako dobra, među boljima od MMORPG-ova i osvaja na prvi pogled. Jedna od stvari koja da odvaja od sličnih igara je ta da igrači nakon 10. levela dobiju krila i mogu letjeti (to još ima recimo u Perfect Worldu). Inače, stil igranja se ne razlikuje puno od ostalih MMORPG-ova. Napravite lika, izvršavate kampanje i questove, dobivate nove skillove, oružja... U Aionu nema posebno PvP i PvE servera nego je svaki server PvPvE i svaki lik nakon 25. levela može sudjelovati u PvP-u, koji su masovni. U početku imate na izbor 4 osnovne klase: Scout, Mage, Priest i Warrior. One se na 10. levelu dijele na podklase i to: Warrior na Templara i Gladiatora; Scout na Rangera i Assassina; Mage na Sorcerera i Spiritmastera; Priest na Clerica i Chantera. To bi recimo bilo ukratko osnovno o Aionu.

U veljači ove godine, Aion je na području Europe prešao sa pay to play na free to play način. Što znači da je sada igra besplatna za igranje svima (u Europi naravno). Jedini je problem što su napravili više vrsta accountova pa oni koji tek sad kreću igrati dobiju Starter account koji je u najmanju ruku ograničen (samo dva lika, nema trejdanja...). Oni koji su prije prelaska na free to play kupili Aion su dobili Veteran account i on je više-manje normalan i ima sve opcije. Postoji još Gold account koji se može dobiti kupnjom Gold Packa koji vrijedi mjesec dana i on pruža samo malo više nagrada nego Veteran. Obećali su u skorijoj budućnosti omogućiti igračima besplatan način prelaska sa Starter na Veteran pa držimo fige da to bude što prije. A za to vrijeme u Americi su najavili da i oni 11. 4. također prelaze na free to play i da će njihov biti tzv. "truly free to play" što bi koliko sam shvatio značilo da neće biti ograničenja tipa Startera u Europi.

I vjerojatno se vidi iz posta da igram Aion. Prošle godine sam probao free trial i svidio mi se, najviše grafika i letenje i sad sam pred nekih tjedan dana napravio account jer besplatno i lagano igram. Ako je netko zainteresiran ja sam na engleskom serveru Anuhart i lik je Josko (Ranger, 22. lvl).

I za one koji žele znati više:
http://www.aionfreetoplay.com/website/ službena stranica europskog free to play

http://na.aiononline.com/home službena američka stranica

http://truly-free.aiononline.com/ službena stranica američkog "truly free to play"

Ako se pokaže interes imam još par korisnih strenica sa popisima skillova, armora...


chibi23: komentar modifikovan dana: Mon Mar 26, 2012 12:16 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Goku SSJ2
Goku SSJ2
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 275
Reputation : 0
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 27

Aion Empty Re: Aion

Sun Mar 25, 2012 11:25 pm
Eto hvala gospodinu Chibi23-u...ahhhh nisam znao kako nego igraš li ti Aion-a?
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Aion Empty Re: Aion

Mon Mar 26, 2012 12:18 am
Pomalo da, nisam ga trebao ni skinut jer imam sad za faks i previše posla, ali nađe se vremena. Baš bi mi dobro došla neka ekipa, taman mi fali tank i healer za neke questove.
Goku SSJ2
Goku SSJ2
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 275
Reputation : 0
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 27

Aion Empty Re: Aion

Mon Mar 26, 2012 3:42 pm
Na kojem si serveru?Amo se jednom dogovorit ja sam na Permento....I jesi li asmodijan ili elijos
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Aion Empty Re: Aion

Mon Mar 26, 2012 4:26 pm
Anuhart kao što sam već rekao. I Elyos, lvl 22. Ranger (Josko). Nemam baš namjeru mijenjat server jer baš nemam ni vremena ni volje ponovo do 22. levela igrat. Ako hoćeš možeš napravit novog lika pa se možemo nać. Po mogućnosti tank ili healer, a ako imaš još koje prijatelje samo ih zovi.
Goku SSJ2
Goku SSJ2
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 275
Reputation : 0
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 27

Aion Empty Re: Aion

Thu Apr 12, 2012 6:35 am
Ja sam Asmodian 28.lvl
Goku SSJ2
Goku SSJ2
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 275
Reputation : 0
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 27

Aion Empty Re: Aion

Mon May 07, 2012 1:09 pm
ej koji si sada lvl?
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Aion Empty Re: Aion

Tue May 08, 2012 10:15 pm
Odusto sam je živcira to pvpve. Nemožeš u miru sjest i odigrat sat vremena a da ti ne dođe neki idiot i sredi te u jednom potezu i sa 10 stunova.
Goku SSJ2
Goku SSJ2
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 275
Reputation : 0
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 27

Aion Empty Re: Aion

Wed May 09, 2012 12:44 pm
xDDD.ja sam 41.
Goku SSJ2
Goku SSJ2
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 275
Reputation : 0
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 27

Aion Empty Re: Aion

Mon Jul 23, 2012 1:35 pm
EJ chibi igraš li još Aion-a?
Sponsored content

Aion Empty Re: Aion

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu