AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Tengen Toppa Gurren Lagann Empty Tengen Toppa Gurren Lagann

Sun Jun 17, 2012 11:50 pm
Sad sam pregledao cijeli forum i začudio sam se kad sam vidio da ne postoji ova tema.

Tengen Toppa Gurren Lagann

Tengen Toppa Gurren Lagann 5123

Tengen Toppa Gurren Lagann, ili samo Gurren Lagann, je anime nastao 1.4.2007. i njegovih se 27 epizoda emitiralo do 30.9.2007. Gurren Lagann je i danas vrlo popularan anime i jedan od njegovih glavnih likova, Kamina, je u listi popularnosti anime likova na vrhu, skupa s Pikachuom. Very Happy Anime ima manga adaptaciju i dva filma koji opisuju dvije cjeline animea.

Radnja animea je smještena u futurističkom svijetu u kojem se čovječanstvo preselilo u podzemlje i "površina" je samo mit. Jednog dana mladi kopač po imenu Simon nabasa na ključ u obliku bušilice i ubrzo na robota po imenu Lagann. Tog istog dana u njegovo podzemno selo upadne Ganmen (jap. lice) robot kojeg on skupa sa svojim prijateljem i "velikim bratom" (nije mu stvarno brat) Kaminom pobijedi kada se pojavi cura po imenu Yoko. Tako započnu njihove pustolovine na površini i borbe protiv protivničkih Ganmena sa njihovim Ganmenima Gurrenom i Lagannom.

Anime ima tri glavna lika.
Simon - Simon je mladi kopač čiji se život promijeni kada naiđe na Laganna. On je sramežljiv i plah te se često prestraši i pobjegne usred borbe.
Kamina - Jednom riječju, faca. Kamina je pilot Gurrena i Simonov najbolji prijatelj. Kamina je značajan po tome što je jedan od najpopularnijih anime likova ikad.
Yoko - Cura iz susjednog sela od Simonovog. Njeno selo je izašlo na površinu uz pomoć naprednog oružja i od tada se bore protiv Ganmena.

Ovaj anime je stvarno izvrstan. Uz njega ćete se smijati, plakati i nećete razumjeti pola toga što Kamina kaže jer on često govori besmislice. Very Happy Anime je jako popularan na intenetu te savjetujem da ga ne googlate ako ne želite spoilere. Ovaj anime je također poznat po pjesmi "Row Row Fight the Power"



P.S. Ispričavam se ako sam prekratko napisao jer nisam želio puno spoilati radnju.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Tengen Toppa Gurren Lagann Empty Re: Tengen Toppa Gurren Lagann

Mon Jun 18, 2012 12:26 am
Prince Vegeta (citat):

Kamina - Jednom riječju, faca. Kamina je pilot Gurrena i Simonov najbolji prijatelj. Kamina je značajan po tome što je jedan od najpopularnijih anime likova ikad.

Hahahaha, na ovo sam se nasmijao jako. Bez uvrede animeu i tebi, a nisam u nikakvoj poziciji da previše kritiziram kad prvi put čujem za ovo. Ali smiješno mi je jer nikad nisam čuo za tog "jednog od najpopularnijih anime likova ikad", a smatram da sam pogledao dovoljan broj animea da sudim o tome. Mogao bih nabojati bar 10 likova iz DBZ-a koji su "jedni od najpopularnijih ikad". Kad se spomene najpopularniji anime likovi ikad pomislim na npr.: Gokua, naravno, Vegetu, Naruta, Luffyja, Lighta, Spikea, Shinjija, Yoha, Edwarda i Alphonsea.... A ovog još nisam imao prilike upoznati, a bojim se da i neću jer me ne zanima previše taj mecha žanr (naravno Evangelion je iznimka). Još jednom bez ikakve uvrede, al bilo mi je smiješno.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Tengen Toppa Gurren Lagann Empty Re: Tengen Toppa Gurren Lagann

Mon Jun 18, 2012 12:29 am
Ne vrijeđam se, to sam samo kopirao s interneta. Trebao sam dosad shvatiti da se ne može vjerovati svemu što piše na internetu. Very Happy
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Tengen Toppa Gurren Lagann Empty Re: Tengen Toppa Gurren Lagann

Mon Jun 18, 2012 12:35 am
Da, to je prvo pravilo interneta.
Sponsored content

Tengen Toppa Gurren Lagann Empty Re: Tengen Toppa Gurren Lagann

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu