AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dragon Ball - Glavna Diskusija

+18
son goten
Prince Vegeta
audiosl4ve
Bayonetta
Kaio- Goku
Sasuke Uchiha
Baddaku
SuperVegitoSSJ4
danielX^^
SuperSaiyanVegeta
woker
Lelou1524
Goku SSJ2
sajber
WooddieBone
AlanViBritannia
Gamaran
JezFrizuraMan
22 posters
Go down
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Sun Jan 06, 2013 10:22 am
Pazi, pojam fan je precjenjen Very Happy

Meni je fora taj mali. Dudouše, nisam gledao, ali čitao sam mangu i tamo je baš kul nacrtan.
scrym5555
scrym5555
Junior Boarder
Junior Boarder
Broj postova : 27
Reputation : 0
Pridružen : 2012-10-21
Godina : 29
https://www.facebook.com/pavle.perunicicscrym

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Sun Jan 06, 2013 8:23 pm
Meni je skroz detinjasto nacrtan.
Nego sajberko brate iz kog animea ti je ovaj lik na avataru?
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Sun Jan 06, 2013 10:59 pm
ako ti nijedan anime osim Cowboy beopa ne valja onda prestani gledat anime i prestani se zaliti...
I avatar mu je iz anime-a koji se zove Kuroko no Basket
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Sun Jan 06, 2013 11:09 pm
Pa i mora bi ti djetinjasto nacrtan kad je djete xD

Anime je Kuroko no Basket, preporuka...
scrym5555
scrym5555
Junior Boarder
Junior Boarder
Broj postova : 27
Reputation : 0
Pridružen : 2012-10-21
Godina : 29
https://www.facebook.com/pavle.perunicicscrym

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Mon Jan 07, 2013 1:43 am
Vegito puno se meni animea svidja i puno sam ih odgledao ali najbolji mi je dbz to sto su mu fimovi losi to je drugo i niko te nista nije pitao uzmi casu mleka i spavaj najbolje je tako. Wink

@sajberko: Odgledacu deluje mi zanimljivo po tom avataru Wink xD


scrym5555: komentar modifikovan dana: Mon Jan 07, 2013 1:49 am; prepravljeno ukupno 3 puta
scrym5555
scrym5555
Junior Boarder
Junior Boarder
Broj postova : 27
Reputation : 0
Pridružen : 2012-10-21
Godina : 29
https://www.facebook.com/pavle.perunicicscrym

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Mon Jan 07, 2013 1:44 am
Vegito puno se meni animea svidja i puno sam ih odgledao ali najbolji mi je dbz to sto su mu fimovi losi to je drugo i niko te nista nije pitao uzmi casu mleka i spavaj najbolje je tako. Wink
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Mon Jan 07, 2013 4:32 pm
uopce nisu lose anpravljeni o cem ti pricas. Animacija je ista kao i u originalnom dbz-u. To sto radnja nije na razini dbza je sasvim druga stvar.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Mon Jan 07, 2013 7:52 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
vegito (citat):To sto radnja nije na razini dbza je sasvim druga stvar.

Haha. Ovo me nasmijalo. Radnja DBZ-a je na jako niskoj razini općenito (u biti za obični borbeni shounen je i ok). Ali šta fali filmovima? Nisu svi loši, npr. film o Bardocku je možda bolji i od pola DBZ-a, i onaj o Trunksu također (i onaj u budućnosti i onaj kad je Trunks mali i dobije mač od Tapiona).
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Mon Jan 07, 2013 8:05 pm
Yup, filmovi su skoro uvijek bolji. DBZ nema neku priču. Obično dođe novi protivnik, pa sljedi trening, pa šibanje. I tako u krug... Neki DBZ filmovi su možda čak malo više razrađeniji, mda, nisu ni oni nešto po pitanju priče.
scrym5555
scrym5555
Junior Boarder
Junior Boarder
Broj postova : 27
Reputation : 0
Pridružen : 2012-10-21
Godina : 29
https://www.facebook.com/pavle.perunicicscrym

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Mon Jan 07, 2013 9:42 pm
Ne lupajte friz saga ima dobru pricu i bas je originalna dok je cell malo popustila a buu jeste malo losa mada meni se svidja svaka.
Filmovi neki jesu dobri to ste u pravu sto znaci da sam ja pogresio ali kad vidim nekog zeca ili nekog chileda zivot mi se smuci.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Mon Jan 07, 2013 11:46 pm
A baš da je neka priča i u Frieza sagi, al ajd nek ti bude. To šta su malo ubacili povijest Saiyana i Super Saiyana je kao neka priča. Al to je shounen koji je rađen više manje zbog tučnjava i priča bi trebala bit jednostavna.

Kažeš da Frieza saga ima dobru priču, a da Chilleda ne možeš smislit. A on je više-manje neki mali Frieza po izgledu. A zamisli, zec (pretpostavljam ovaj s postera). Pa šta, nek je. To je u Dragon Ball svemiru čist normalno. Zato mi je Dragon Ball bolji od DBZ-a, ima ljudi, ima ogromnih tigrova, zečeva, svinja i svakakvih spodoba. I ima puno humora i ne odugovlači se kao DBZ bezveze. I nisu toliko overpowerani likovi. I bolji je u svakom pogledu.
scrym5555
scrym5555
Junior Boarder
Junior Boarder
Broj postova : 27
Reputation : 0
Pridružen : 2012-10-21
Godina : 29
https://www.facebook.com/pavle.perunicicscrym

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Thu Jan 10, 2013 1:51 am
To je tebi bolje.
razmisli malo sta se desavala od prve epizode dbz do 106 pa ces videti ima li pricu.
Sto se tice episode of bardock ne kazem da nema pricu nego su jadno nacrtani.
I sto se tice borbi mnogo su bolje u dbz i ozbiljnije na neki nacin.
Ne volim kad vidim neke zeceve i te gluposti nisam u tom fazonu jednostavno.
Sto se tice snage i toga ja volim sto u dbz borbe onakve i sto su nabudzeni onoliko. xD
U svakom slucaju mnogo je shonena kopija db/z to je definitivno.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Thu Jan 10, 2013 9:46 am
ti si jedan od rijetkih koji tako misli. Da dbz ima dobru pricu lol!
Prica je kao i u svakom battle animeu, dode protivnik, pobjedi ga, dode drugi koji je jaci. Ista prica uvijek. A to sto su filmovi tebi losi na to nemam komentara...
scrym5555
scrym5555
Junior Boarder
Junior Boarder
Broj postova : 27
Reputation : 0
Pridružen : 2012-10-21
Godina : 29
https://www.facebook.com/pavle.perunicicscrym

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Thu Jan 10, 2013 10:49 am
Ortak hvala bogu da ce goku da pobedi na kraju okreni se malo prici koja se izdesavala pre glavne borbe jbt. xD
To sto se zna da ce goku da pobedi na kraju ne znaci da je cela prica losa.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Thu Jan 10, 2013 1:15 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
scrym5555 (citat):To je tebi bolje.
razmisli malo sta se desavala od prve epizode dbz do 106 pa ces videti ima li pricu.
Sto se tice episode of bardock ne kazem da nema pricu nego su jadno nacrtani.
I sto se tice borbi mnogo su bolje u dbz i ozbiljnije na neki nacin.
Ne volim kad vidim neke zeceve i te gluposti nisam u tom fazonu jednostavno.
Sto se tice snage i toga ja volim sto u dbz borbe onakve i sto su nabudzeni onoliko. xD
U svakom slucaju mnogo je shonena kopija db/z to je definitivno.

Pa bolje mi je jer je Dragon Ball krenuo puno neozbiljnije jer je takav anime, a onda se počeo sa DBZ-om uozbiljavati i pred kraj pretjerivati s napadima i svime. Istina je da je onaj dio do Frieze vjerojatno bolji od druge polovice DBZ-a, ali ni to nije nešto prespecijalno. Priča je i u cijelom DBZ-u, kao što i vegito kaže, pojavi se negativac, prvo ih sve zatuče, pa treniraju pa ga ubiju. I opet ispočetka. A to što ubaci koju dodatnu temu (Saiyani, Trunks iz budućnosti...) ne znači da je priča nevjerojatna i jako komlicirana. Klasični battle shounen. I to je ok, jer on je najprodavaniji i to prolazi. I daleko od toga da Dragon Ball i DBZ nisu bili imitirani, jesu (One piece, Naruto, Fairy Tail... vjerojatno ne bi ni postojali da nije bilo Dragon Balla). Ali da DBZ ima neku priču koja je ne znam ni sam šta, nema. Ako hoćeš pričat o priči u battle shounenu pogledaj FMA: Brotherhood. To je super primjer battle shounena koji ima priču i završio je točno tamo gdje je trebao, a ne kao DBZ da je još nastavljen jer je bio prepopularan. A vjerojatno je i FMA nastao pod utjecajem Dragon Balla, ali je to onda malo bolje razrađeno i izvedeno.
scrym5555
scrym5555
Junior Boarder
Junior Boarder
Broj postova : 27
Reputation : 0
Pridružen : 2012-10-21
Godina : 29
https://www.facebook.com/pavle.perunicicscrym

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Fri Jan 11, 2013 11:36 am
Odgledao sam i fma i fmab i znam da se vecini svideo anime i meni je dobar ali mi nije nesto posebno jer nisam u tom fazonu.
Sto se tice dbz lepo si objasnio.
Ono sve pre friza je bilo ok bila je dobra prica to sam vec rekao imalo je price i u cell sagi ali nije nesto posebno nego ja jednostavno volim dbz kao da je napravljen za mene, nekako ima nesto sto drugi nemaju.
Malo me nervira sto za dbz svi kazu kao e goku trenira i na kraju pobedi i sve se svodi na to.
E pa samo da kazem da to nije samo tu negu skoro u svakom shonenu.
Tako je i u bleachu i narutu i u svim filmovima,animeima,serijama gde god se radi o nekom fajtu uvek je tako.
son goten
son goten
Gold Boarder
Gold Boarder
Broj postova : 237
Reputation : 3
Pridružen : 2012-02-03
Godina : 27

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Sun Feb 24, 2013 7:45 pm
evo,počeo opet gledati dragon ball i uživam Very Happy
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Tue Feb 26, 2013 11:39 am
Ne sumnjam da uživaš ^^

I gdje si stao?
son goten
son goten
Gold Boarder
Gold Boarder
Broj postova : 237
Reputation : 3
Pridružen : 2012-02-03
Godina : 27

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Tue Feb 26, 2013 12:23 pm
evo negdi sam tamo blizu king piccola,mislim stvarno nastavljam di sam stao s gledanjem dragon balla (ne Z xD)
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Thu Feb 28, 2013 12:31 pm
Taj dio mi je najdosadniji od svih u dragon ballu. Kad je šibao RR je bio najbolji, i turnir poslije toga je jako dobar. Doduše, ne mogu se odlučiti koji mi je bolji turnir. Privi ili drugi....
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Fri Nov 15, 2013 1:13 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 D2LLRSL

Goku vs RRA
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Fri Nov 15, 2013 8:33 pm
omiljena saga kad je goku klinjo bio Embarassed 
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Thu Nov 21, 2013 11:21 pm
Yup, najljepši dio je bio kad su išli isod u onu špilju, vatali se uokolo sa General Blue-om (koji je usput peder ahahahaha ) Ah, more, avantura, Roshi... Very Happy


Btw, tko bi htio imat ovo u sobi na zidu?

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 5RbqRuw
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Wed Jan 08, 2014 12:43 am
hah dragonball evolution će biti na rtl, malo na fejsu ja sad ko bio i ono na tvu mi se to prikaza ._.
oh bože
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Wed Jan 08, 2014 1:47 am
http://www.imdb.com/title/tt1098327/
Dat score  Bed 
Sponsored content

Dragon Ball - Glavna Diskusija - Page 6 Empty Re: Dragon Ball - Glavna Diskusija

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu