AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najakward thing koji vam se ikad dogodio

+3
Sasuke Uchiha
Lelou1524
TrueNaruto
7 posters
Go down
TrueNaruto
TrueNaruto
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Broj postova : 16
Reputation : 1
Pridružen : 2012-02-07

Najakward thing koji vam se ikad dogodio Empty Najakward thing koji vam se ikad dogodio

Thu Oct 25, 2012 1:35 pm
Nemam vremena sad pisat jer idem u skolu, rec cu kad dodem doma a sada sam postao temu tako da je ne zaboravim u skoli učenje
TrueNaruto
TrueNaruto
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Broj postova : 16
Reputation : 1
Pridružen : 2012-02-07

Najakward thing koji vam se ikad dogodio Empty Re: Najakward thing koji vam se ikad dogodio

Fri Oct 26, 2012 11:00 am
Vidite, eto bio zaboravio na ovu temu ali najawkward thing koji mi se dogodio je sigurno kada sam nesto pricao sa dvjema curama i pitao ih ja bi li one ikad htjele strajkat ( i meni vilo vruce pa krenuo ja skinut trenerku) i on su rekle ne da ce ih profa ubit a ja njima ma jebes profu, one se pocele smijat, a ja sam vec Pretpostavio da je profa iza mene i okrenuh se ja i imao sam pravo. E sad pokusajte vi profi objasnit zasto govorite zenskima zajebi profu dok skidate trenerku…
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Najakward thing koji vam se ikad dogodio Empty Re: Najakward thing koji vam se ikad dogodio

Fri Oct 26, 2012 3:46 pm
lol
ja sam napisao u onaj, leksikon, davno nešto jako ružno o jednom tipu
da je pede*ki je*ač konja gad smrdljivi nešto nešto.
profa pronašla imenik, jer je jedan tip pisao u njega pod satom -_-
i krenula čitati i sazvala roditeljski.
lol
ima tu još svakakvih stvari poput nemogućnosti čitanja 6-znamenkastog broja,
trčanje kao curica (dok sam pijan, ili je to jack sparrow style o_O), i tak to.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Najakward thing koji vam se ikad dogodio Empty Re: Najakward thing koji vam se ikad dogodio

Fri Oct 26, 2012 5:30 pm
To su meni se čini više sramotni trenutci nego awkward trenutci XD
Iskreno, moj cijeli život jest jedan awkward moment Razz
son goten
son goten
Gold Boarder
Gold Boarder
Broj postova : 237
Reputation : 3
Pridružen : 2012-02-03
Godina : 27

Najakward thing koji vam se ikad dogodio Empty Re: Najakward thing koji vam se ikad dogodio

Wed Oct 31, 2012 4:50 pm
eto meni je jedan awkard moment mi je bio neki dan,ima ta je profesorica što dežura i majke mi moje što je seksi,i ja kažem prijatelju da bi je **** ka ono ona iza mene pogleda me i pita me kako se zovem idemo kod ravnatelja a ja ubacio u petu i uteko Faca sam
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Najakward thing koji vam se ikad dogodio Empty Re: Najakward thing koji vam se ikad dogodio

Wed Oct 31, 2012 7:14 pm
Ime profesorice molim ^^

Hahahaha šalim se XD
Bayonetta
Bayonetta
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 129
Reputation : 1
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 24

Najakward thing koji vam se ikad dogodio Empty Re: Najakward thing koji vam se ikad dogodio

Mon Dec 17, 2012 8:15 am
Nešto slično kao u tebe Naruto. Nešto sam švrljala po mobitelu i iza mene su kolege iz razreda šaputali ''Opa, op, ko ti se sviđa to, aa?'' i tako me gurkali i nije mi se dalo derat se na njih i ignorirala sam ih i tako minutu-dvije i na kraju se okrenem i zaderem se ''AAA KU** MI SE SVIĐA, ODJE**!!!'' i zaderala sam se tako glasno da me čuo nastavnik iz vjeronauka koji je baš tada moro bit dežurni, razrednica i nastavnica iz hrvatskog.
I ja sam isto pokušavala trčat ko Jack Sparrow čisto iz šale i onda me nastavnica iz tjelesnog oponašala kako trčem i svi se povalili od smijeha.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Najakward thing koji vam se ikad dogodio Empty Re: Najakward thing koji vam se ikad dogodio

Mon Dec 17, 2012 7:54 pm
Ah, pubertet pa mnogo awkward trenutaka Very Happy

Otkako mutiram, sad me svi za*ebavaju kad čitam u školi iako je i meni to smiješno xD

Zapravo je cijeli moj život awkward thing, ja iskreno ne znam kako sam još živ xD

son goten
son goten
Gold Boarder
Gold Boarder
Broj postova : 237
Reputation : 3
Pridružen : 2012-02-03
Godina : 27

Najakward thing koji vam se ikad dogodio Empty Re: Najakward thing koji vam se ikad dogodio

Mon Dec 17, 2012 9:32 pm
ajkwar moment kad sam imo osjećaj da mi je netko iza leđa i ja napravio stunner na njemu,a ono moj prijatelj me htio zafrkavat,fala bogu pa nije profesora bilo
avatar
Kaio- Goku
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 879
Reputation : 1
Pridružen : 2012-02-16
Godina : 24
http://luckyluka@gmail.com

Najakward thing koji vam se ikad dogodio Empty Re: Najakward thing koji vam se ikad dogodio

Tue Dec 18, 2012 10:35 pm
Evo dva dobra: prije 2 mjeseca stajali ja i par frendova ispred ženskog wc-a, i frend me gurne u wc koji je bio pun cura. One zatvore i krenu mi raskopčat košulju da mi vide trbuh3( pločice xD). Kad sam konačno izašao van još sam bio napola raskopčan, profesor me vidi i pozove. A ko zna što si je mislio kad je vidio mene da poluraskopčan izlazim iz ženskog wca
Drugi je bio nekidan kad sam pri izlazu iz razreda zaderao se: Horseshit, još dva sata, pred profom, dobro da me pustila
Bayonetta
Bayonetta
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 129
Reputation : 1
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 24

Najakward thing koji vam se ikad dogodio Empty Re: Najakward thing koji vam se ikad dogodio

Sun Dec 30, 2012 12:38 am
Zaboravila sam i na jedan najgori awkward moment koji mi se dogodio prije mjesec. Meni u školi bilo dosadno i ja bzze prpala po mobitelu i stavila pedobear song za ringtone umjesto nyan cat jer mi dosadilo to. I u primaćoj ja sjedim i gleam tv sa roditeljima i odjednom zazvoni pedobear song... a ja mislim da svi znate lyrics tog songa.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Najakward thing koji vam se ikad dogodio Empty Re: Najakward thing koji vam se ikad dogodio

Fri Aug 09, 2013 5:30 pm
Jutros smo ja i sestra vidili jednu staru prijateljicu njenu (note:sestra mi ima 30 god.) koju nismo vidili 2 godine.I promjenila se žena skroz, ja je pitao u kojem je mjesecu trudnoće a ona je rekla da nije trudna, oh well... ._.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Najakward thing koji vam se ikad dogodio Empty Re: Najakward thing koji vam se ikad dogodio

Fri Aug 09, 2013 5:58 pm
Woooooooow Very Happy
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Najakward thing koji vam se ikad dogodio Empty Re: Najakward thing koji vam se ikad dogodio

Fri Aug 09, 2013 10:19 pm
Nije to Woooooooow Very Happy

Grozno se osjećam, ali ipak mali dio mene umire od smijeha XD
Sponsored content

Najakward thing koji vam se ikad dogodio Empty Re: Najakward thing koji vam se ikad dogodio

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu