AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Dragon Ball Z: Battle of Z Empty Dragon Ball Z: Battle of Z

Sat Jun 22, 2013 5:46 pm
Dragon Ball Z: Battle of Z (PS3, X360, PSVITA)

Ovih dana najavljen je Dragon Ball Z: Battle of Z, nova borilačka igra prema priči poznatog istoimenog anime serijala.
Izdavač Namco Bandai najavio je da igra stiže na PS3, Xbox 360 i PS Vita konzole, iako konkretan datum izlaska nije objavljen.

Dragon Ball Z: Battle of Z nudit će opciju kooperativnog igranja za četiri igrača te borbe osam igrača protiv ogromnih protivnika poput Vegetine Great Ape transformacije koju možete pogledati u videu ispod. Naravno, za sve igrače koji nisu ljubitelji multiplayer aspekata ove igre, postojat će i singleplayer način igranja.



Olivier Comte, jedan od izvršnih potpredsjednika europskog ogranka Namco Bandaia izjavio je:„Dragon Ball igre nastavljaju očaravati obožavatelje diljem Europe, a Dragon Ball Z: Battle of Z donosi vrlo uzbudljive nove značajke u serijal.
Ogromne kooperativne timske borbe su nešto što igrači još nisu vidjeli unutar Dragon Ball igara. Fanovi si ne mogu dopustiti da ovo propuste.“
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Dragon Ball Z: Battle of Z Empty Re: Dragon Ball Z: Battle of Z

Thu Jan 23, 2014 5:45 pm
Strah me da ne ispadne kao Ultimate Tenkaichi, više se sam lik bori nego kaj ti s njim upravljaš.
Raging Blast serijal mi je bio najbolji po pitanju kontrola i mehanike i nadam se da su se vratili tom konceptu.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 26

Dragon Ball Z: Battle of Z Empty Re: Dragon Ball Z: Battle of Z

Thu Jan 23, 2014 9:48 pm
Čuo sam da se ne može multiplayer na istom PS3-u, nego se mora preko interneta. Može li tko to potvrdit?

I kvragu, još jedan razlog da kupim PS3. Kao da The Last of Us nije dovoljan.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Dragon Ball Z: Battle of Z Empty Re: Dragon Ball Z: Battle of Z

Thu Jan 23, 2014 10:12 pm
SuperSaiyanVegeta (citat):Dragon Ball Z: Battle of Z (PS3, X360, PSVITA)

Izdavač Namco Bandai najavio je da igra stiže na PS3, Xbox 360 i PS Vita konzole, iako konkretan datum izlaska nije objavljen.

U Infomarku izlazi 31.1.  lol! 
Može se prednaručiti...

Inače, igra mi nije zanimljiva.Prestale su mi bit takve igre (tipa Naruto Storm) zanimljive, jedino Mortal Kombat koji je kralj svih tih i sličnih igara.

@Prince Vegeta- Zar ti ni jedan frend nema PS3 i The Last Of Us? Glupo bi bilo kupiti PS3 za samo dvije igre, 3 ako ćemo još i GTA V u to dodati.Mislim, radi ti što god hočeš, ali ja ti preporučujem da kupiš PS4 ako već želiš PS zato što će sve te igre biti reizdane, kao npr. Tomb Raider koji izlazi uskoro za PS4, a izašao je prošle godine za PS3 i još će biti unaprijeđen, nuff said...
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 26

Dragon Ball Z: Battle of Z Empty Re: Dragon Ball Z: Battle of Z

Fri Jan 24, 2014 12:47 am
Ima još igara, ali su mi ove dvije najglavniji razlog.

Ne, nijedan mi prijatelj nema, svi barem donekle gamer prijatelji su mi PC gameri.  Neutral 
Nisam htio uzimati PS4 jer sam čuo da ne može igrati stare igre, ali nisam znao da će igre biti reizdane. Možda razmislim o tome.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Dragon Ball Z: Battle of Z Empty Re: Dragon Ball Z: Battle of Z

Fri Jan 24, 2014 6:34 am
Vecina ih nece biti reizdana, to varira od developera do developera.

A ovaj DBZ je po onom sto sam vidio smece od igre. Tipican hype trailerom, a od dobrog gameplaya nema ni "g".
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Dragon Ball Z: Battle of Z Empty Re: Dragon Ball Z: Battle of Z

Fri Jan 24, 2014 4:44 pm
SuperSaiyanVegeta (citat):Vecina ih nece biti reizdana, to varira od developera do developera.

Istina, ali recimo GTA V bi trebao doći i za PS4 kad dođe i za PC, ili Beyond:Two Souls te The Last Of Us bi isto tako trebale doći za PS4 jer su one igre samo za PS platforme, tj PS3 platforme.Ako ništa, nastavci tih igara će definitivno izaći za PS4.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Dragon Ball Z: Battle of Z Empty Re: Dragon Ball Z: Battle of Z

Fri Jan 24, 2014 6:22 pm
Pa, tesko da ce The Last of Us stici na PS4 jer je to realno gledano jedan od glavnih razloga zasto se PS3 dobro prodavao prosle godine (i jos se prodaje), pa mi je tesko povjerovati da bi Sony samo tako smanjio zaradu (jer neces kupiti samo TLoU i to je to s konzolom). Ali mozda i dodje na PS4, tko zna.

Nemojmo ici toliko u off-topic, vidjet cemo sami kako ce biti Smile

On-topic:



Nije nesto posebno, ali barem su se rijesili onih 3d animacija.
Sponsored content

Dragon Ball Z: Battle of Z Empty Re: Dragon Ball Z: Battle of Z

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu