AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Monster

+2
sajber
sarcasticGirl
6 posters
Go down
sarcasticGirl
sarcasticGirl
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 133
Reputation : 4
Pridružen : 2012-09-11
Godina : 29

Monster Empty Monster

Sat Oct 26, 2013 3:51 pm
Monster 18793

Dr. Tenma Kenzo je poznati mladi neurokirurg japanskog podrijetla koji radi u Europi. Vrlo je hvaljen od strane svojih vršnjaka kao jedan od najvećih mladih umova, blagoslovljen prekrasnom zaručnicom te je na vrhuncu karijere visokim promaknućem u bolnici u kojoj radi. Međutim, sve to će se promijeniti odlukom kojom će dr. Tenma biti suočen jedne noći-hoće li spasiti život mladog djeteta ili gradonačelnika. Unatoč tome što je pritisak od strane nadređenih da operira gradonačelnika, moral ga prisili da operira dijete, spašavajući mu život, dok gradonačelnik umire. Odjednom, Tenmin život je okrenut naglavačke. Zbog odluke koju je donio gubi sve što je nekoć imao. Liječnik je učen da vjeruje da je svaki život jednako vrijedan, međutim, kada se dogodi niz ubojstava kojima svjedoči Tenma, a svi dokazi upućuju na dijete koje je spasio, Tenmina uvjerenja su potresena.

Type: TV
Episodes: 74
Status: Finished Airing
Genres: Mystery, Drama, Horror, Police, Psychological, Thriller, Seinen

znači Monster… xD
šta da kažem..moj omiljeni anime..prvih nekoliko ep. su mi bile dosadne i imala sam filling da će biti među „dropped“ grupom no eto, brdo zanimljivih događaja and stuff ..
mystery, drama, horror, police, psychological, thriller… također spada u grupu žanrova koji su mi omiljeni tako da je i to jedna od prednosti., bar je meni bila xD (i horror....da....recimo da ga ja ne bi svrstala tu.. nema baš nekih elemenata horrora, al' dobro)..
Johan Liebert—jedna od meni dražih „ličnosti“ anime svijeta xD
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Monster Empty Re: Monster

Sat Oct 26, 2013 5:44 pm
Odgledao sam 5 epizoda i stoji na on-hold već duže vrijeme. Jednostavno znam da će kasnije biti super, i da neću moći stati gledati, ali isto tako se ne mogu prisliti da gledam ovaj dosadni početak. Zapravo, nije bilo dosadno, ali ne tjera me dalje gledati. U svakom slučaju, pogledatu ću jednom, samo ne znam još kad.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Monster Empty Re: Monster

Sat Oct 26, 2013 9:05 pm
Ma nije valjda tolko zanimljivo. - reče on sarkastično

A kad sam ja hvalio i uzidizo Urasawu u nebesa skupa sa svim njegovim mangama nitko me nije doživio. Konačno ste skužili da je Urasawa najbolji (možda malo diskutabilno, ali više-manje je). Samo vi to gledajte neće vam bit žao. E da nemojte spojlat kraj jer nisam još mangu do kraja pročito.
synhro
synhro
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 103
Reputation : 4
Pridružen : 2013-01-17
Godina : 38

Monster Empty Re: Monster

Sun Oct 27, 2013 9:49 am
Najverovatnije i moj omiljeni naslov..svake godine ga iznova rivačujem.

Nažalost, početak odbija većinu, jer ne pokušava na jeftin način i glorifikacijom da kupi publiku..jednostavno, od početka gradi svoj tempo u smeru kojim želi da ide.

Svakako, creme of the crop za ljubitelje ozbiljnijeg štiva.
Exar Kun
Exar Kun
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Broj postova : 12
Reputation : 0
Pridružen : 2014-02-16
http://www.nnw-serbia.com/

Monster Empty Re: Monster

Sun Feb 16, 2014 9:17 pm
Za ovo nije potrebno diskutovati anime je legenda
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Monster Empty Re: Monster

Wed Sep 21, 2016 10:44 am
Oh, krenuo sam gledati. Jako je dobro.
Samo što je glavni lik pomalo gej, ali haj. Oprostiti ću im to.
Baš ono napeto, već u 6.-7. epizodi. Baš se pitam s čime će popuniti radnju do 70. epizode.
Sponsored content

Monster Empty Re: Monster

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu