AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
son goten
son goten
Gold Boarder
Gold Boarder
Broj postova : 237
Reputation : 3
Pridružen : 2012-02-03
Godina : 27

Kladionica Empty Kladionica

Sat Nov 02, 2013 8:53 pm
znači,ovo je za malo starije i stavljena je u sport zato što se u sportu najviše i kladimo,kladite li se vi,koji vam je največi dobitak i kladite li se sistemski ili nesistematski?
evo ja danas dobio 160 kn Cool 
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Kladionica Empty Re: Kladionica

Sat Nov 02, 2013 9:02 pm
nikad nisam nit ne namjeravam. Dabe mi to sve kad si uvijek tu negdje. A i prevelki rizik i prevelka gnjavaza a i dobio bi slom zivaca poprilicno brzo. Tako da ne bih hvala
son goten
son goten
Gold Boarder
Gold Boarder
Broj postova : 237
Reputation : 3
Pridružen : 2012-02-03
Godina : 27

Kladionica Empty Re: Kladionica

Sat Nov 02, 2013 9:15 pm
vegito (citat):nikad nisam nit ne namjeravam. Dabe mi to sve kad si uvijek tu negdje. A i prevelki rizik i prevelka gnjavaza a i dobio bi slom zivaca poprilicno brzo. Tako da ne bih hvala
pa evo ja tako nekada preko vikenda uplatim listić od 5 kn,pa mi nije neki rizik,a ne namjeravam se kladit u više para
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Kladionica Empty Re: Kladionica

Sun Nov 03, 2013 11:24 am
Jednom se mi ekipa kladili, svatko dao po 10 kn i sve izgubili lol.Ali navuče te jer stalno očekuješ da češ dobit.Ali kao što je vegito rekao, samo se iznerviraš, to je bolje onda tako iz zajebancije se kladit nego ić na to da dobiješ pare, ali treba znat kad treba odustat.
Sponsored content

Kladionica Empty Re: Kladionica

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu