AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Suisei no Gargantia Empty Suisei no Gargantia

Wed Jan 22, 2014 12:54 am
Suisei no Gargantia 48817
Tip: TV
Epizoda: 13
Žanr: Akcija, Mecha, Sc-Fi
Trajanje: 23 minute po epizodi

Opis:

Priča počinje u dalekoj budučnosti, bogu iza nogu u dalekim putevima galaksije. Ljudska rasa se već neko vrijeme bori protiv zastrašujuće rase zvane "Hidiaazu". Tokom jedne borbe, mladi poručnik Ledo, zajedno sa svojim mobilnim, gigantskim robotom, biva progutan u rupu vremena i prostora i tko zna koje pičke matere. Progutan i potpuno udaljen od svog saveza i svega što zna, Ledo se probudi na planetu zvanom Zemlja. Ista ona Zemlja iz koje su ljudi prije mnogo, mnogo godina odselili jer ju je ocean progutao. Na Zemlji nema ništa osim vode, a ljudi koji su bili zaboravljeni, sada žive na brodovima. Jedan od brodova na koje Ledo dolazi, naziva se Gargantia. Ledo , iz daleke galaksije, ne poznaje Zemljanski jezik, iako i sam potjeće od tamo. Vjerojatno se u svemiru priča drugim jezikom (ironično). Ne znajući Zemljanski jezik, Ledo ima sreće što njegov gigantski robot kojeg naziva Kabina, ima program za skoro sve jezike u galaksiji. Tamo upoznaje 15-godišnju djevojku koja mu pomaže kako bi se uklopio među Zemljanima. Ledu je sada jedini prioritet pronaći put kući, a ujedno se i uklopiti među Zemljake kako bi lakše preživio.

Komentar:
Ledo, koji dolazi iz dalekog svemira je treniran kao ratnik, bez emocija i sličnih stvari. Na Zemlji po prvi put nauči što su to emcije i ljudska brižnost. Uči o tome kako su svi ljudi jednaki i kako ne smije istrijebiti gusare koji ih napadu, haha. U svemiru slabi i beskorisni ne zaslužuju život, samo najjači opstaju kako bi vodili ratove, zbog čega Ledo biva zbunjen tome kako ljudi žive. Polako upija njihovu zastarjelu kulturu.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Suisei no Gargantia Empty Re: Suisei no Gargantia

Wed Jan 22, 2014 10:32 am
fora anime sa super pocetkom. Kasnije malo dosadnjikavo bud ali je solidan anime sa dobrom animacijom i likovima
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Suisei no Gargantia Empty Re: Suisei no Gargantia

Wed Jan 22, 2014 12:40 pm
Mislim da sam jednom slucajno skinuo epizodu ovoga umjesto neceg drugog xD
Ugl. cini se zanimljivo, no jedini mecha anime koji mogu probaviti je NGE Razz
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Suisei no Gargantia Empty Re: Suisei no Gargantia

Wed Jan 22, 2014 12:49 pm
Kasnije je bilo zanimljivo. Nije mi dalo mira dok nisam otkrio cijelu istinu o Hidiazima. Ali da, pola animea je dosadnjikavo, ali ne u toj razini da ne možeš pogledat.

@SSVegeta, nema toliko mecha. Samo je taj jedan robot, što je razlog zašto mi se ovoliko svidio Very Happy
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Suisei no Gargantia Empty Re: Suisei no Gargantia

Wed Jan 22, 2014 6:05 pm
da upravo to. Nisam neki ljubitelj meche ali ovaj robot je bas dao car nekakvu animeu Smile
Sponsored content

Suisei no Gargantia Empty Re: Suisei no Gargantia

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu