AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Holokaust... Laž ili istina?

+4
Prince Vegeta
WooddieBone
Sasuke Uchiha
Lelou1524
8 posters
Go down
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Holokaust... Laž ili istina? - Page 2 Empty Re: Holokaust... Laž ili istina?

Thu Feb 20, 2014 9:02 pm
Ti mene podsječaš na Barneya iz How I Met Your Mother XD i tako...off-topic...so, potato...
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Holokaust... Laž ili istina? - Page 2 Empty Re: Holokaust... Laž ili istina?

Thu Feb 20, 2014 9:09 pm
ah nisi jedini saske mnoge podsjećam na barneya i đeka sparova.
možda što sam kao neka muška kurva (nisam previše sada, jebote ko od nas nije pomalo muška kurva), možda zato što sam neki jako zakon ljud. i tako.
zapravo najzakon stvorenje nakon boga. << ._. dobra mi je ta spika gdje sam ja najzakon čovjek, ljudi umiru od smjeha i ja, ah...
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Holokaust... Laž ili istina? - Page 2 Empty Re: Holokaust... Laž ili istina?

Fri Feb 21, 2014 6:45 pm
drzite se teme ili ce ici pod lock
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Holokaust... Laž ili istina? - Page 2 Empty Re: Holokaust... Laž ili istina?

Sun Feb 23, 2014 12:38 pm
Malo kasnim, al da i ja kažem nešto. Mislim da naziv teme nema nekog prevelikog smisla jer je to istina kao što je istina da Sunce izlazi na istoku ili da je Isus povijesna osoba koja je stvarno postojala. I jedan prijatelj s faksa ima baku koja je preživjela Auschwitz i ima na suci istetoviran neki broj pa je to samo dokaz više da je istina. Ne znam uopće otkud ideja da je to izmišljeno. Zašto bi netko išao izmišljati smrti milijuna ljudi i podmetati tijela i šta ja znam šta još?
avatar
ledzepp68
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Broj postova : 2
Reputation : 0
Pridružen : 2014-12-30

Holokaust... Laž ili istina? - Page 2 Empty Re: Holokaust... Laž ili istina?

Tue Dec 30, 2014 1:55 pm
Pošto vidim da vi ovdje ne razmišljate glavom nego samo ponavljate naučeno u školama pokušat ću vam objasnit neke stvari.

Holokaust se nije dogodio. Postoje brojni dokazi za to. Navest ću neke. Kao prvo broj žrtava holokausta se non stop smanjuje, u početku je žrtava bilo oko 6 milijuna, da bi ih 1989. smanjili na 4 milijuna. 90-ih su opet smanjili broj žrtava na jedan milijun. Nadalje, Auschwitz danas nije u originalnom stanju, sovjeti su nakon rata dodali dimnjak koji uopće nije povezan sa takozvanim "plinskim komorama", dodali su i otvore u stropovima kroz koje je puštan zyklon b. I to se zna, ljudi koji su zaduženi za muzej u Auschwitzu to sve znaju iako vodiči govore turistima da je logor u originalnom stanju. Tijekom rata saveznici su slikali Auschwitz i ostale logore i zraka, ali na njima se ne vidi kolona ljudi koja ide u komore, nema dima, nema hrpa mrtvih ljudi. Nadalje, Fred Leuchter je 80-ih godina prošlog stoljeća istražio te plinske komore i nije pronašao nikakve tragove zyklona b u prostorijama. Vrata "plinske komore" su drvena sa staklenim prozorčićem i ne mogu se hermetički zatvoriti i ljudi bi lako izašli kroz ta vrata uzimajući u obzir da smrt od zyklona b nastupa nakon 10 minuta. Isto tako nema ventilacijskog sustava u prostoriji koji bi očistio prostoriju od plina. Obavljene su stotine autopsija tijela u Auschwitzu te je zaključeno da nitko nije umro od trovanja plinom. Zyklon b je koristen zbog epidemije tifusa, kao dezinfekcijsko sredstvo a ove slike mrtvih ljudi koje vidate po internetu su sve zrtve tifusa. I daj uključite malo mozak, zašto bi Hitler trošio milijune maraka na takva postrojenja kad je mogao jednostavno narediti vojnicima da im stave metak u glavu ili ih pustiti da umru od gladi? Auschwitz i ostali logori su bili radnički, u njemu nisu bili samo židovi. Nadalje postoje snimke koje prikazuju nogometne utakmice u samom logoru, kazališne predstave i brojne slike djece sa smiješkom na licu. Ne postoji niti jedan materijalni dokaz za holokaust, samo lazni svjedoci kojima je placeno da to govore. Sad se vi pitate: zašto bi netko lagao o holokaustu?

1916. Njemačka je bila nadomak pobijedi u ratu, niti jedan metak nije ispucan na njenom teritoriju, njemačke su podmornice uništile sve brodske konvoje i Engleska je ostala bez opskrbe oružjem, Francuska je izgubila 600 tisuća mladih ljudi, u Rusiji je bjesnjela revolucija te je naposljetku izašla iz rata. Što se dogodilo? Židovi u Njemačkoj ( ne mislim na potomke Semita, ovo su bili potomci Hazara, samo su preuzeli židovstvo, oni nemaju nikakve veze sa izabranim narodom iz Biblije), jako bogati ljudi (Rotschildi), otišli su u Englesku i dali im ponudu. Naime, Njemačka je Engleze nagovarala na mirovne sporazume i Englezi su počeli ozbiljno razmišljati o predaji. Židovi izdajice su zatim Englezima rekli da će uvući SAD u rat na strani Antante, ako im Englezi nakon rata pomognu osnovati izraelsku državu u Palestini. I donesena je poznata Balfourova deklaracija. SAD do tada nije uopće želio sudjelovati u ratu. Židovi su potegli svoje veze i uvukli ih u rat. Njemačka je poražena zbog židovskih izdajica i nametnute su joj nepravedne reparacije. Izgubila je istočni dio svog teritorija koji je pao pod Poljsku. U Njemackoj su zavladali Židovi koji su pokupovali sve živo jer nisu sudjelovali u ratu i potpomognuti nemogućim inflacijama zasjeli su na najviše položaje u državi. Berlin je nakon rata bio Sodoma i Gomora Europe. Prostitutke na ulicama, kina u kojima se prikazivao homoseksualni sadržaj, a glad je ubijala stanovništvo. Zatim je došao Hitler koji je vratio dostojanstvo njemačkom narodu. Izbacio je Židove sa vodećih položaja, ukinuo njihov robovlasnički monetarni sistem bankarstva i Njemačka je u samo 5 godina postala najveća sila Europe. Hitler nije želio istrijebiti židove nego ih izbaciti iz Njemačke. To je i radio, slao je židove u Palestinu gdje će nastati Izrael potpomognut Engleskom. Slao ih je i na Madagaskar. Ali onda je nastupio rat. Poljaci su vršili genocid nad starosjediocima, Nijemcima koji su se našli na teritoriju Poljske spomenutim nepravednim reparacijama. 50 tisuća Njemaca izgubilo je svoj život. Poljaci su čak planirali ofenzivu na Njemačku jer bijahu nezadovoljni teritorijalnim ustupcima. Hitler je osvojio Poljsku i spasio svoje ljude. Zatim je napao SSSR, najveću prijetnju Europi, žrtvovao je Njemačku kako bi spasio zapadnu Europu. Jer Staljin je planirao invaziju na zapad, to je dokazano, nakon pada komunizma u javnost su izašli tajni spisi i jedan pod nazivom Nr.103202/06. U njemu je opisana takozvana Operatsia Groza, invazija na Europu. Na kraju rata sam je Patton izrekao da su porazili krivog neprijatelja, znate da je umro u sumnjivoj prometnoj nesreći, vjerojatno likvidiran. Vidite da su židovi krivi za sve nedaće njemačkog naroda. Zašto lažu o Holokaustu. Dva razloga- Njemačkoj su nametnute reparacije kojima su morali isplatiti milijarde dolara Židovima, na tom je novcu nastao Izrael, čitava infrastruktura, gospodarstvo Izraela nastalo je uz pomoć njemačkog kapitala, pod zaštitom Engleza i Amera. Drugi razlog Hitler se odupro židovima, izbacio ih i uništio njih bankarski sustav zbog čega je Njemačka prosperirala. I zbog toga je Hitler toliko demoniziran, zato sto se suprotstavio pravim demonima koji danas kontroliraju sve.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Holokaust... Laž ili istina? - Page 2 Empty Re: Holokaust... Laž ili istina?

Tue Dec 30, 2014 2:53 pm
Bez uvrede, ali zvucih kao jedan od onih neo-nacista ili neo-ustasa. To sve sto si napisao je isto kao i ono kad su Srbi govorili da ratuju s nama za mir. Nasa rijec protiv njihove i obrnuto. To sto si napisao je teorija zavjere i ne moze se dokazati, mogu jedino oni koji su tad bili u Njemackoj u to doba, a oni su odavno pricali o tome u dokumentarcima. I zbilja mislis da bi netko lazirao smrti milijune ljudi? To je nemoguce. Sigurno je holokaust medijski napuhan, ali ovo sto si napisao je malo veci science fiction. Pogotovo ovo u vezi logora.
avatar
ledzepp68
Fresh Boarder
Fresh Boarder
Broj postova : 2
Reputation : 0
Pridružen : 2014-12-30

Holokaust... Laž ili istina? - Page 2 Empty Re: Holokaust... Laž ili istina?

Tue Dec 30, 2014 3:30 pm
Ja sam nabrojao dokaze, a ti ih negiras ili uopće ne želiš promisliti svojom glavom i malo istražiti cijelu stvar. Laž izrečena milijun puta postaje istina.

chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Holokaust... Laž ili istina? - Page 2 Empty Re: Holokaust... Laž ili istina?

Tue Dec 30, 2014 5:03 pm
TI tvoji dokazi zvuče kao teorije zavjere, a i glupo mi je vjerovat da bi lažirali smrt milijuna ljudi zbog toga da jedan čovjek ispadne kao najgora osoba koja je ikad hodala Zemljom. Vjeruj ti što hoćeš, ali ja i dalje mislim da se holokaust dogodio.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Holokaust... Laž ili istina? - Page 2 Empty Re: Holokaust... Laž ili istina?

Tue Dec 30, 2014 5:45 pm
Kao prvo, revolucija u Rusiji je bila 1917., ne 1916. Kao drugo, prilično sam siguran da je ulazak SAD-a u rat imao veze s tim što su Nijemci potopili njihov brod pun civila što je bilo ilegalno prema pomorskim zakonima, a ne zato što su im Židovi platili. Ali tko zna, možda su me Židovi hipnotizirali svojim zlim moćima Hipno
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Holokaust... Laž ili istina? - Page 2 Empty Re: Holokaust... Laž ili istina?

Tue Dec 30, 2014 8:26 pm
Parapsihologija is reaal bro. ._.
The spiritsm is stronk.
And Antichrist će vladati zemljom. :$
Kako si samo naletio na ovu temu moju, djete drago. Već staro dosta, to je.
A ovaj prvi dio s pobrao s onog dokumentarnog filma od onog nekog Židova, pravo dobar filmić moram priznati.
A ovo drugo prvi put onako, "prvi put", jel, čujem.
F43LE
F43LE
Junior Boarder
Junior Boarder
Broj postova : 38
Reputation : 1
Pridružen : 2015-01-28
Godina : 28

Holokaust... Laž ili istina? - Page 2 Empty Re: Holokaust... Laž ili istina?

Tue Feb 24, 2015 12:11 am
I evo ga napokom jedna od mojih omiljenih tema (ne znam kako je nisam prije uocio). Od prethodnih komentara procitao sam samo neke, ali dati cu svoje misljenje. HOLOKAUST ZIDOVA je postojao, ali mislim da je stvar dosta preuvelicena. Drugo ja mogu reci da stvarno ne volim zidove (nadam se da nisam nekoga uvrijedio) razlog tomu je da su zidovi gadan i pokvaren nardo. 1. Izrael od 48 neprestano ratuje i oduzima zemlju koja nikada nije bila njihova, 2. zidovi drze cijeli svijet u saci i određuju sve vazne stvari u njemu kroz banke i novac, 3. poslije 1. sv. rata zidovi su tlacili njemce kroz ekonomiju do tog nivoa da njemac nije imao za kruh, sto je dovelo do izdizanja Fuhrera jer je narod trebao heroja za spas iz take jade i tlake, zato postavljam pitanje je li zaista holokaust bio nopravdan, ja vam kazem da samnom netko raspolaze i kontrolira svaki moj pokret i na posljetku jos me tlaci da nisam sef u svojoj zemlji nego da sam "okupiran" kapitalom drugih i da nemam za kruh, ja bi pobio svako takvo govno, mozda jesam nemoralan i govno od covjeka, ali opet uvijek sam i uvijek cu cijeniti njemce jer su pokazali da zidovi ne mogu kontrolorati svijet barem u tih 6 godina. Istina mnogo je ljudi pobijeno koji nisu imali veze sa time ali opet tu krivnju nose i ostali zidovi sa svojom pohlepom. Zato nemojte vjerovat medijima mislite svojom glavom jer medije kontrolira lova, a sjetite se tko kontrolira lovu. Neutral
Sponsored content

Holokaust... Laž ili istina? - Page 2 Empty Re: Holokaust... Laž ili istina?

Na vrh
Similar topics
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu