AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chat v3

+18
son goten
Gole
Eevee
roverandom
F43LE
Strukla
Gone-Besnilo
Liki
Jovo_SSJ3
Byakislav
Kiririn
SuperSaiyanVegeta
WooddieBone
Akai
smegmarta
Sasuke Uchiha
Lelou1524
audiosl4ve
22 posters
AniMan :: Ostalo :: Spam
Go down
Liki
Liki
Senior Boarder
Senior Boarder
Broj postova : 76
Reputation : 0
Pridružen : 2015-01-08

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Wed Feb 11, 2015 4:57 pm
To baš i nije nešto čime bih se ponosio, ali dobro.
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Wed Feb 11, 2015 5:04 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
Liki (citat):To baš i nije nešto čime bih se ponosio, ali dobro.

Školske lektire su stvarno katastrofalne. Pogotovo srednjoškolske.
Kad mi uvali Rat i Mir pa oću se probost. Ili Patnje mladog Werthera.
ZAŠTO SU TO LEKTIRE? TO SU LOŠE KNJIGE!

I onda u gimnazijama daju lektire tjedno, a to je apsolutno nemoguće izvesti.
Pogotovo sa opsežnim i teškim knjigama.

Još uči za 7 ispita sljedeći tjedan.

Mislim, ja sam išel u tehničku, sestra je išla u gimnaziju pa znam.

Inače volim čitati, al uvjet je da knjiga nije u lektiri jer to je gotovo uvijek dokaz da je knjiga loša.
Orwell i još neki su iznimke.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Wed Feb 11, 2015 5:24 pm
Apsolutno se slažem s ovim što je Woodie rekao. Nije meni da mi se ne čitaju lektire, nego ih imam svaki jebeni tjedan, a ionako vodim borbe s drugim predmetima, jer u gimnaziji svaki profesor misli da je njegov predmet najvažniji. I bilo je par dobrih knjiga (Odiseja, Antigona, Lovac u žitu), ali ovo ostalo je sranje.
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Wed Feb 11, 2015 5:30 pm
Mačak u crnom, kabanica, ma pre lektire Very Happy
A inače ne čitam ih, imam najbolje ocjene u razredu, nema potrebe Razz
A i ne zanimaju me previše romantizam, realizam i modernizam. Sotonistička sranja.
Liki
Liki
Senior Boarder
Senior Boarder
Broj postova : 76
Reputation : 0
Pridružen : 2015-01-08

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Wed Feb 11, 2015 5:54 pm
Da su toliko loše, ne bi bile lektire. Šta biste vi, Igru prestola kao lektiru? :'D
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Wed Feb 11, 2015 6:11 pm
Liki (citat):Da su toliko loše, ne bi bile lektire. Šta biste vi, Igru prestola kao lektiru? :'D
Ovo ti nema smisla.

U lektirama za osnovnu i srednju školu ima više loših knjiga nego na listi Top 100 najgorih knjiga.

Uostalom, lektira ne služi kao sredstvo koje mladima daje da čitaju dobre knjige već služi da pokaže način pisanja u tom i tom književnom stilu i razdoblju.

Nepotrebna gluposti.

I da ja bi da sam profesor za lektire davao knjige iz Pjesme Leda i Vatre ili Gospodara Prstenova, Harry Potter...
Al ne samo to. Ima hrpe dobrih knjiga davno napisanih. George Orwell npr. nema lošu knjigu dok Krleža nema jednu dobru i odvratno je loš pisac, al književnost u svijetu ima onaj sindrom sranja gdje je sve dobro ako dovoljno ljudi kaže da je dobro.
I kod mene lektira ne bi bila obavezna, ali ne bi mogao imat iznad 2 ako bar pola ne pročitaš.
Znači za prolaz bi pustio ljude koji ne žele čitat. Ko ih jebe.

Dostojevski? Tolstoj? Loši pisci.

Još dan danas se trgam od smjeha i šoka na foru iz srednje kad je profa rekla da prezime Gregor Samsa iz Kafkine Preobrazbe zapravo ukazuje da je on "sam sa sobom".
Od tad sam izgubio svo poštovanje prema kritičkoj književnosti.
Sve puno debila koji moraju bit pametni pa seru izmišljotine pod izlikom piščevih ideja.
Liki
Liki
Senior Boarder
Senior Boarder
Broj postova : 76
Reputation : 0
Pridružen : 2015-01-08

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Wed Feb 11, 2015 6:37 pm
Dostojevski, Tolstoj i Kafka loši pisci?

Chat v3 - Page 19 8694886981_b9b7b7a36d
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Wed Feb 11, 2015 8:55 pm
Bas kao sto je Liki rekao Woodie, da su losi pisci ne bi ih toliko narastaja citalo za lektire. Ja kada sam isao u srednju (gimnaziju) mislim da sam svaku lektiru procitao. Bilo je dosadnjikavih ali vecina mi je bila dobra. Nas nisu mrcvarili lektirama, jedna u mjesec-dva, profa pita ko se javi i to je to (profi se nije dalo). Ali procitao sam svaku, bar od onih koje smo radili.
Sta netko moze nauciti citajuci Harry Potter? Ama bs nista. U hrvatskoj knjizevnosti barem ima necega sto te vuce hrvatskim korjenima i sto bi trebao citati s razumjevanjem da shvatis kako se prije zivilo, da se stavis u duh toga vremena, da se poistvjetis s likovima. Istina ima Krleza losih djela ali ima i dobrih kao i svaki drugi pisac, no nemozes reci da je bio odvratan pisac.
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Wed Feb 11, 2015 10:33 pm
audiosl4ve (citat):Bas kao sto je Liki rekao Woodie, da su losi pisci ne bi ih toliko narastaja citalo za lektire. Ja kada sam isao u srednju (gimnaziju) mislim da sam svaku lektiru procitao. Bilo je dosadnjikavih ali vecina mi je bila dobra. Nas nisu mrcvarili lektirama, jedna u mjesec-dva, profa pita ko se javi i to je to (profi se nije dalo). Ali procitao sam svaku, bar od onih koje smo radili.
Sta netko moze nauciti citajuci Harry Potter? Ama bs nista. U hrvatskoj knjizevnosti barem ima necega sto te vuce hrvatskim korjenima i sto bi trebao citati s razumjevanjem da shvatis kako se prije zivilo, da se stavis u duh toga vremena, da se poistvjetis s likovima. Istina ima Krleza losih djela ali ima i dobrih kao i svaki drugi pisac, no nemozes reci da je bio odvratan pisac.
Kafka nije loš, ali Dostojevski, Tolstoj i Krleža su katastrofalni pripovjedači.
Nebitna je preciznost i prikaz tadašnjeg društva. Sve pet i sve korektno, ali knjuževnost je više od dokumentiranja stanja svijeta.

Sama naracija je loša i nevalja.

Ajde Prosjak luka mi je bila solidna knjiga, ali ostale su tolko glupe da sam se morao silit čitat, a to nije odlika dobre knjige.

I nije da bubam gluposti. Pročitao sam više od 500 knjiga i znam o čem pričam.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Sat Feb 14, 2015 11:04 pm
Ovo mi se vise puta dogada... Kad ja napisem post i odem i kasnije dodem, kaze mi da je novi post napisan a ono moj, i pritisnem na "svi postovi procitani" i opet dodem kasnije i opet isto.
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Sun Feb 15, 2015 6:08 pm
Sasuke Uchiha (citat):Ovo mi se vise puta dogada... Kad ja napisem post i odem i kasnije dodem, kaze mi da je novi post napisan a ono moj, i pritisnem na "svi postovi procitani" i opet dodem kasnije i opet isto.
Nešto s forumom. Meni to od uvijek.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Wed Feb 18, 2015 8:41 pm
Idem se sisat sutra, dopizdila mi duga kosa. Vise necu bit true cult, al jebiga XD
Vjerojatno cu stavit sliku u onoj temi.

I da, najebat cu sutra u skoli hahaha
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Wed Feb 18, 2015 8:59 pm
Mhmhm. Pa valja nekad to ošišati, mhmjmjm.
Ja sutra na natjecanje iz vjeronauka, nadam se da će bit čki.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Wed Feb 18, 2015 9:23 pm
Sasuke Uchiha (citat):Idem se sisat sutra, dopizdila mi duga kosa. Vise necu bit true cult, al jebiga XD
Vjerojatno cu stavit sliku u onoj temi.

I da, najebat cu sutra u skoli hahaha

odi na full kratko, promjenit ces imidz totalno i bit ces zgodniji curama, trust me
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Wed Feb 18, 2015 9:35 pm
Ma znam, ali mene boli briga sto cure misle o meni, mene je briga samo za onu jednu.
Btw, napravit cu ovu frizuru kakvu je imao Synyster Gates, meni ce bolje stajat nego njemu.

Spoiler:

Spoiler:
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Thu Feb 19, 2015 3:32 pm
Bio zadnji na natjecanju, mislim bilo je grupno. Dogovorili smo se da budem zadnjii da možemo ići. xd
Dobio 2 snickersa.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Thu Feb 19, 2015 6:09 pm
A meni sranje frizura ispala, vjerojatno cu se osisat skroz nakratko. Ono 2 godine sto sam kosu pusto usro bezveze :/
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Thu Feb 19, 2015 10:21 pm
Lelou1524 (citat):Bio zadnji na natjecanju, mislim bilo je grupno. Dogovorili smo se da budem zadnjii da možemo ići. xd
Dobio 2 snickersa.
A bar si bio oslobodjen nastave, ne? xD

Ja imam za nekih tjedan dana zupanijsko iz eng al ono, boli me za to xD Bitno da ne moram sjedit u skoli ahaha
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Thu Feb 19, 2015 11:39 pm
Ja sam bolestan zadnjih tjedan dana i po informacijama koje dobivam cijeli tjedan u školi ništa ne rade, nisu imali ni povijest ni zemljopis i odgodili su sve kontrolne. Plakat ću.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Fri Feb 20, 2015 12:52 am
Ovaj tjedan je za mene skroz lud. Posto su maskare sad kod nas, neki profesori su se bili maskaravali. Profa iz hrv se bila maskarala u sado-mazo uciteljicu sa stapom u rukama, vjerojatno je dan prije gledala 50 Shades of Grey, i svi su se napalili naravno. Nije nas pitala biologiju cijeli tjedan, a predava nam najzajebanija profa ikad, i jos k tome, otiso sam se sisat prvi put nakon sestog mjeseca 2013. (ne racunavajuci podsisavanja) i svima se svida frizura, a jedino je meni sranje jer izgledam kao mjesavina neke zenske iz udruge LGBT i samog Fuhrera. Ali iduci tjedan ce se zato vratit u normalu, vec vidim lol...
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Fri Feb 20, 2015 1:03 am
SuperSaiyanVegeta (citat):
Lelou1524 (citat):Bio zadnji na natjecanju, mislim bilo je grupno. Dogovorili smo se da budem zadnjii da možemo ići. xd
Dobio 2 snickersa.
A bar si bio oslobodjen nastave, ne? xD

Ja imam za nekih tjedan dana zupanijsko iz eng al ono, boli me za to xD Bitno da ne moram sjedit u skoli ahaha
To je i meni bilo najjače.
Natjecanje u ponedeljak, a u petak predsat i prvi sat engleski blok.

Ja i frend smo trebali ić na županijsko i dođemo taj predsat i profa nas pita kaj mi radimo u školi.

Mi blenuli ko debili.

Rekla je da je u ponedeljak natjecanje i da moramo doma učit.

A mi odjurili prije nego je to završila.

Mislim da bi se ubio da je engleski bio zadnji sat umjesto prva dva pa mi na kraju kaže da nisam ni trebao bit u školi.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Fri Feb 20, 2015 1:35 am
Kvragu moja škola je usrana. Išao sam na po dva natjecanja u istom tjednu i svejedno sam morao doć. Bio sam oslobođen ispitivanja ali to je samo značilo da će me pitat prvog čim budu mogli -.-"

@Sasuke Čekaj, pustili su je da predaje gomili napaljenih tinejdžera tako obućena? Kvragu, odijeliš grad od ostatka Hrvatske i postane najbolje mjesto u državi. I ako te to tješi, Hitler trenutno pobjeđuje anime best guy contest na redditu pa ti frizura vjerojatno nije toliko loša.
roverandom
roverandom
Senior Boarder
Senior Boarder
Broj postova : 91
Reputation : 1
Pridružen : 2015-02-09
Godina : 30

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Fri Feb 20, 2015 4:26 am
Meni je najgora stvar kod natjecanja bila što sam morao izostajat s nastave (zato i nikad nisam bio dežuran, rađe dao onim budalama koje ionak ništ pametno nisu radili da me zamjene.), a išao sam na doslovno sva moguća. Jer bi onda morao nadoknađivat, al zato sam i većinom imao petice jer su neki nastavnici rekli da ko prođe na županijsko ne mora pisat iduća dva testa ili nešt slično Razz
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Fri Feb 20, 2015 8:06 am
Nije lijepo smijati/čuditi se informatički nepismenim (da to tako kažem jer ne znam kako bi drukčije) osobama, ali ovo je prestrašno...

Idem zadnja s posla jedan dan i kao zadnja moram ugasit uređaje (radio, kompove, kopirke i sl.) i usput zgasim i monitore na svim kompovima u sobi.
Drugo jutro, došle kolegice, niti jedna nije na prvu skužila da je monitor ugašen već je prva već počela šizit da "komp opet ne radi". Ajd, druga je skužila u čem je "problem" nakon minutu-dvije.
Mislim, znam da su gospođe već u godinama i ne vise za kompom 0-24 kao mi mlađi, ali opet... Kad smo krenuli s uporabom kompova u poslu? Prije više od 20 godina pobogu...
Eevee
Eevee
Junior Boarder
Junior Boarder
Broj postova : 31
Reputation : 6
Pridružen : 2014-07-03
Godina : 25

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Fri Feb 20, 2015 9:31 am
Strukla (citat):Nije lijepo smijati/čuditi se informatički nepismenim (da to tako kažem jer ne znam kako bi drukčije) osobama, ali ovo je prestrašno...

Idem zadnja s posla jedan dan i kao zadnja moram ugasit uređaje (radio, kompove, kopirke i sl.) i usput zgasim i monitore na svim kompovima u sobi.
Drugo jutro, došle kolegice, niti jedna nije na prvu skužila da je monitor ugašen već je prva već počela šizit da "komp opet ne radi". Ajd, druga je skužila u čem je "problem" nakon minutu-dvije.
Mislim, znam da su gospođe već u godinama i ne vise za kompom 0-24 kao mi mlađi, ali opet... Kad smo krenuli s uporabom kompova u poslu? Prije više od 20 godina pobogu...

Razumijem te...
Mi smo imali stariju razrednicu u osnovnoj. Stavi ona prozirnicu na grafoskop, uperi na platno i hoće nešto dopisati. Uzme marker i ispiše sve preko platna. Mi vićemo da stane, a ona: "Tišina! Čekajte da dovršim!" I kasnije kad je maknula prozirnicu, čudi se kako to da je platno uprljano i pita nas zašto ju nismo upozorili. *sigh*
Sponsored content

Chat v3 - Page 19 Empty Re: Chat v3

Na vrh
Similar topics
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu