AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
son goten
son goten
Gold Boarder
Gold Boarder
Broj postova : 237
Reputation : 3
Pridružen : 2012-02-03
Godina : 27

Najsramotniji pijani trenutci u vašem životu  Empty Najsramotniji pijani trenutci u vašem životu

Fri Oct 09, 2015 12:27 am
Mislim da ste vecina vas bili u nekom izlasku subotom ili petkom izasli van u provod,opili se i napravili nesto zbog cega se kajete drunken
Meni je definitivno najneugodnija situacija bila kada sam pokusavao kao zbariti neku konobaricu atariju od mene 10 godina hahaha,naravno da je proslo neuspjesno,poslije sam jos i povracao pokraj tog kafica pa me jos i ismijavala pred prijateljima. lol! imate li vi kakvih neugodnih iskustva da podijelite s ostalima da se malo smijemo?
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Najsramotniji pijani trenutci u vašem životu  Empty Re: Najsramotniji pijani trenutci u vašem životu

Mon Oct 12, 2015 5:57 pm
Uh. I previše.
Ali nedavno je bilo. Pio sam čistu vodku, i ispovraćao se prvo u klubu, pa onda smo išli na kebab. Pa sam povraćao i bacao se po cesti kraj ovog jednog drugog mjesta. A bilo je dosta ljudi. Smile Smile Smile Smile
A jednom sam se napio u kafiću kraj mjesta gdje obavljam praksu, nisam još kreno obavljati u to vrijeme. Tako da su me moji velike vođe vidjeli tog dana kako se bacam po stolicima i padam s njih. I bio sam previše iskren prema nekim curama. Ali dobro, ajd, ništa sramotno.
Rin Okumura
Rin Okumura
Junior Boarder
Junior Boarder
Broj postova : 46
Reputation : 0
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 28

Najsramotniji pijani trenutci u vašem životu  Empty Re: Najsramotniji pijani trenutci u vašem životu

Sat Apr 15, 2017 1:46 am
Ima, al malo ozbiljniji. prva plaća, vratila se iz šopinga tolko sam potrošila da sam medića gratis dobila, na putu svratila po spizu i vidila votku od litre, uzela 2l. e sad, tad sam prolazila krizu, išla kod psihe radi anksioznosti i paničnih napadaja i depresije koje nije liječeno skoro 8 godina. i ofc imala terapiju, ukupno 30 tableta, carica popila 1.5 same votke e onda još sa juicom, plus ja msm 10 tableta jednih i dvi drugih. pijana ko letva, zvala momka i ja govorim da ne vrijedim ovo ono, odmah skonto došo do mene, plače vrišti koja je adresa. ja se cerekam sve ravno, ne vidim ga kako treba al all cool i ja govorim nađi drugu j***š mene, on plače. i on pošo van par puta ja vičem Nemoj ić, i na kraju nisam mogla na noge stat i pala ajd on hitnu zove, došla hitna, ja sam gola pred njima bila, raskrivila se dobila napad. zavšila na hitnoj kontali me na odjel stavit. i tako na hitnoj cijelu noć s momkom pričala, pišala, pred jutro zaboravila ko sam gdje sam i ko je on kraj mene. tokom dana nisam mogla hodat i glava me satrala. eto od tad mi se gadi. Bed
Sponsored content

Najsramotniji pijani trenutci u vašem životu  Empty Re: Najsramotniji pijani trenutci u vašem životu

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu