AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trenutno gledam...

+32
Liki
Byakislav
Eevee
smegmarta
Leo13
Strummer
Strukla
Facyber
vele
sarcasticGirl
Sasuke Uchiha
Akai
synhro
dubrovački fan DBZ-a
Heiwajima_Mayu
Shogun
Japi
WooddieBone
audiosl4ve
JezFrizuraMan
chibi
Goku SSJ2
Prince Vegeta
~Death Ripper~
Bayonetta
AlanViBritannia
Rin Okumura
Lelou1524
SuperSaiyanVegeta
Gamaran
nyan-cat
sajber
36 posters
Go down
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Mon Mar 17, 2014 10:27 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
Pogledao i Nasu: Suitcase no Wataridori i sada sam pogledao sve biciklističke Anime??? Šteta, šteta...
Leo13
Leo13
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 350
Reputation : 5
Pridružen : 2014-02-22
http://myanimelist.net/clubs.php?cid=32947

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Tue Mar 18, 2014 5:03 pm
JoJo's Bizarre Adventure (2012)
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Sat Apr 05, 2014 7:14 pm
Napisat ću koje animee planiram gledati, ali kad već postam sam mislio i napraviti mali review ovih koji su završili ove sezone.

1. Buddy Complex
Generičan mecha anime, ali uopće nije loš. Ne ističe se ni po čemu, ali ima zanimljivu radnju. Zadnja epizoda je bila jako dobra i Sunrise je opet napravio onu stvar kad te natjeraju da napeto čekaš drugu sezonu (koju su najavili). Međutim, glavni zaplet prve sezone je razriješen pa se pitam što bi moglo biti u drugoj sezoni.
Ako je netko gledao pa ga zbunjuje koji se vrag dogodio u zadnjoj epizodi:

2. Tokyo Ravens
Anime je bio u redu, a zadnjih par epizoda je bilo jako dobro. Likovi su zanimljivi ,a zanimljivo je i to što su sve čarolije bazirane na pravim japanskim ritualima. Jedini je problem što je ponestalo LN-ova za adaptaciju pa će druga sezona, ako ikad dođe, doći jako kasno.

3. Kill la Kill
Anime je počeo kao zabavan, ali s bezveznom radnjom. Međutim, nakon 5. epizode svaka sljedeća je bolja od prošle, a nakon 16. je bila prava muka čekati za nove epizode jer su sve završavale jako napeto. Znam da je dosta ljudi stalo gledati oko 2. epizode, ali zapravo postane bolji već oko 3. Četvrta je izuzetak jer je to bila neka filler epizoda.

4. Golden Time
Izvrstan slice of life od autorice Toradore. Anime je imao dosta dirljivih, ali i smiješnih scena, a kraj je bio jako zadovoljavajuć. E da, glavni lik se zove Banri.

5. Nagi no Asukara
U početku su me likovi živcirali, ali kako su se razvijali su mi postali sve simpatičniji. Početak je i bio malo dosadan, ali to prestaje oko 10. epizode i, mislim, u 13. ima ogroman plot twist. Kraj je bio izvrstan.

6. Strike the Blood
Prve tri epizode su bile dobre, ali je problem što se ista radnja ponavlja svake tri epizode i to ide otprilike ovako: pojavi se neko čudovište, dođe neka nova cura, Akatsuki mora njoj popit krv da oslobodi novog familiara, Yukina šizi, Akatsuki se želi sam boriti, ali ga Yukina prekine (i reče istu prokletu rečenicu svaki prokleti put). Navodno je u sljedećem LN-u neki veliki preokret pa ako ikad bude druga sezona, valjda će biti bolja.

7. Sekai Seifuku: Bouryaku no Zvezda
Jako zabavan anime, ali iznenađujuće dubok. Završava najavljujući drugu sezonu, nadam se da su bili ozbiljni.


Ok, sad ovo što gledam ove sezone:
1. Nisekoi
Nastavljam od ove sezone.

2. Akuma no Riddle
Radnja je u nekoj ženskoj školi gdje su sve učenice osim jedne ubojice koje pokušavaju ubiti tu jednu, ali se jedna od njih zaljubi u nju. Gledam zbog ubojica i sjajne animacije, ne zbog yurija. Možda malo zbog yurija.

3. Captain Earth
Čini mi se kao još jedan obilni mecha anime, ali se premisa čini bolja od uobičajenog i čujem da je jako očekivan jer su meche 2D, a ne CGi.

4. Gokukoku no Brynhildr
Anime napravljen prema mangi autora Elfen Lieda. Radnja je dosta slična Elfen Liedu samo s nekim izmjenama (npr. "vještice" ne "dicloniusi" i glavni lik se sjeća da je nekoga sreo kao mali, ali mu nije pobila po obitelji i preglup je da shvati da je glavni lik ona).

5. Soul Eater NOT
Radije bih remake nego spinoff, ali i ovo će poslužiti. Čitao sam mangu, ali su je prestali prevoditi na najzanimljivijem dijelu.

6. Date a Live II
Nova sezona. Gledao sam prvu i stvarno mi se svidjela, a prema LN-ovima bi radnja ove trebala biti 10 puta više badass. Šteta što je samo 10 epizoda.
Leo13
Leo13
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 350
Reputation : 5
Pridružen : 2014-02-22
http://myanimelist.net/clubs.php?cid=32947

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Sat Apr 05, 2014 9:19 pm
InuYasha
Akai
Akai
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 330
Reputation : 19
Pridružen : 2012-10-16
http://www.animedimenzija.com/forum/index.php

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Sat Apr 05, 2014 9:33 pm
Akazukin Chacha! Very Happy

Trenutno gledam... - Page 8 Jl39Buf
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Sat Apr 05, 2014 10:43 pm
TTGL
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Mon Apr 07, 2014 2:56 pm
Puno si ti toga pratio prinče vegeta xD Od toga, ja sam gledao samo 4 epizode Date A Live jer mi je anime čisto sranje.
Sad iz ove nove sezone, gledat ću svašta, ali napisat ću kad izađe.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Mon Apr 07, 2014 7:35 pm
Date A Live mi je zabavan jer ga ne shvaćam kao ozbiljan anime. Dobar je za opustit se.
Leo13
Leo13
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 350
Reputation : 5
Pridružen : 2014-02-22
http://myanimelist.net/clubs.php?cid=32947

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Mon Apr 07, 2014 10:55 pm
Hoozuki no Reitetsu
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Sat Apr 12, 2014 1:35 am
We, Without Wings - under the innocent sky
Valja li Shiki?
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Sun Apr 27, 2014 11:56 am
Trenutno gledam... - Page 8 55197

Harmonie - to je sve što sam u zadnje vrijeme pogledo. Inače gledam samo stvari koje izlaze epizodu po epizodu.

Nije bio loš filmić, iako je nedovršen ili barem tako izgleda. Ali sve u svemu, okej za 25 minuta.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Fri May 02, 2014 5:43 pm
Nisam pogledao nista vec dobrih mjesec-dva..
Polako gubim interes u sve to Q_Q

Preporuke plz xD
Nesto slicno Bleachu za vrijeme Soul Society arc-a, ili OP-u za vrijeme Marineforda xD
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Fri May 02, 2014 7:10 pm
Hmmm, nije slično ko ti arcovi, ali... jesi možda gledao Hunter x Hunter?
Akai
Akai
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 330
Reputation : 19
Pridružen : 2012-10-16
http://www.animedimenzija.com/forum/index.php

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Fri May 02, 2014 9:23 pm
A možda i boku no pico?

Ako te anime ne interesira, nemoj gledat Razz
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Fri May 02, 2014 9:42 pm
What was seen, cannot be unseen xD

Mozda pogledam HxH, dizajn likova nije najljepsi na svijetu, al fightovi izgledaju dobro.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Fri May 02, 2014 11:01 pm
Akai (citat):A možda i boku no pico?

Baš sam jučer vidio na redditu nekog tipa koji je natjerao prijatelja da pogleda boku no pico i napravi detaljne bilješke: [You must be registered and logged in to see this link.]

 ahahahaha ahahahaha ahahahaha ahahahaha ahahahaha
Akai
Akai
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 330
Reputation : 19
Pridružen : 2012-10-16
http://www.animedimenzija.com/forum/index.php

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Sat May 03, 2014 12:02 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
Kako nekog možeš NATERATI da gleda Boku no Pico? Valjda je normalno da svako oseća nezadrživu želju i poriv da gleda to, i samo vreba pravi moment da ga neko "kao" nagovori.

Keikaku dori.

XD
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Fri May 09, 2014 10:31 am
Pogledao Mind Game, jako čudan i dosta bezveze film Very Happy
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Wed Jul 02, 2014 10:51 pm
Vrijeme je za moje anualno najavljivanje animea koje ću gledati uz mali review jer mi je dosadno u životu i nemam pametnijeg posla.

Ove sezone sam gledao:
1. Akuma no Riddle
Ovaj anime je reklamiran kao lezbijke koje se ubijaju, a nema ni jednog ni drugog. Ima samo 12 epizoda pa je razvijanje svih osim najglavnijih likova ograničeno na onu epizodu u kojoj se pojave. Bilo je par dobrih epizoda, ali uglavnom s likovima koji su zapravo bili razrađeni u ranijim epizodama. Kraj je bio zbunjujuć i neobjašnjen i potpuno razočaravajuć. Čitao sam izvornu mangu i tu je mnogo bolje obavljeno opisivanje likova jer oni zapravo nešto rade i prije nego što je njihov red da budu u epizodi i imamo flashbackove na njihovu prošlost kad se čini prikladno, a ne samo u njihovoj epizodi i to kad uopće nema smisla. Zaključak, ako se nekome ovo čini zanimljivo radije pročitajte mangu koja je još ongoing.

2. Date a Live II
Jedna od glavnih atrakcija u Date a Liveu su scene borbi, a ova sezona je imala samo dvije, a jedna je bila offscreen. Mislim da su pojačali fanservice u ovoj sezoni pa se činila dosta više kao obični harem. Međutim, zadnje tri epizode to poprave i vrate se na izvorni DaL. Očekivao sam više od ove sezone, ali je bila u redu. Valjda će film koji su najavili bit bolji.

3. Captain Earth
Tek je na pola, ali zasad je dobar. Očekivao sam generičan mecha anime, ali me zapravo podsjeća na starije animee kao stare Tranformere. Likovi su simpatični, radnja je dobra iako trenutno izvode neko epizodično upoznavanje zlikovaca, ali to zapravo dobro izvode, a ionako je to završilo u prošloj epizodi. Glavni zlikovci me iz nekoga razloga podsjećaju na Tim Raketa. Također, animacija je super, pogotovo u borbenim scenama kojih bi trebalo biti više, a čini mi se kao da i hoće u drugom dijelu. Anime u cijelosti mi daje nekako nostalgični dojam jer me, kao što sam rekao, podsjeća na starije animee koje sam gledao prije na Novi.

4. Gokukoku no Brynhildr
Prva primjedba mi je ta da je taj naslov retardirano težak za napisat. Mangu je adaptirao isti studio kao i Elfen Lied, ali su odlučili ići na drugačiji pristup i umjesto da adaptiraju pola pa daju drugu sezonu ili izmisle neki prikladni kraj, adaptirali su 50 chaptera u deset epizoda i onda strpali drugih 50 u zadnje tri. Te zadnje tri su toliko ubrzane da ih je jako teško ozbiljno shvatiti. To sa strane, nisam još pročitao mangu (koja je ongoing i ima još radnje nakon onoga što je u animeu), ali sam čuo da je prvih deset epizoda jako vjerno mangi pa mogu reći da je dosta vedrija od Elfen Lieda, ali ima svojih Elfen Lied trenutaka. Zaključak je isti kao i za Akuma no Riddle, ako vas zanima ne pokušavajte anime, pročitajte mangu.

5. Soul Eater NOT
Anime više nalikuje na spin-off na K-On nego na Soul Eater, ali to je i namjeravano. Prva polovica je slice of life koji služi da proširi svijet Soul Eatera i da neke dodatne informacije, a u drugoj polovici ubace neku radnju koje je pomalo Soul Eaterasta, ali je zbog likova teško tako shvatiti. Kraj je dobar, ali neke stvari nisu objašnjene. Ukratko, ne očekujte da će ovo biti drugi Soul Eater, uopće mu ne sliči.

6. No Game No Life
Kasno sam počeo gledati, ali ovo mi je najdraži anime ove sezone. Animacija je fantastična, likovi su super, humor je humorističan, Steph je Steph. Super anime i očekujem drugu sezonu.

7. Nisekoi
Manga je već dovoljno šašava da je Shaftu bilo teško ovo zashaftati, ali su bome dobro obavili posao. Osim izbacivanja nekih fillera, anime je skroz isti kao i manga (na nekim mjestima se Shaftu nije dalo animirati pa su samo uzeli stranicu iz mange i vrtili je po ekranu). Čini se da se dobro prodaje pa  će vjerojatno izbaciti i drugu sezonu. Radnja se čini klišejasta, ali likovi su dovoljno simpatični da im to prolazi. Humor je super i više obilježava mangu nego to što je harem žanr pa se trpi povremena glupost glavnog lika. Sporedni likovi su vjerojatno najbolji dio ovog animea, ali ova sezona još nije došla do dijela mange koji se fokusira na njih. Sve u svemu, jako dobar anime koji se isplati pogledati.

Gledam sljedeće sezone:
1. Sailor Moon Crystal
Imam svih 200 epizoda originala na DVD-ovima. Pročitao sam mangu i nešto je ozbiljnija od animea, a ovo bi trebalo biti vjernije mangi. Zasad su najavili adaptaciju samo prvog djela, ali se nadam i za druge jer mi je treći dio najdraži. Malo sam podijeljen oko nove animacije i voice actora jer sam naviknut na staru animaciju i glasove za ove likove. Međutim, nova animacija izgleda dobro, samo nisam siguran kakva će bit u pokretu. Jedino Usagi ima istu voice actoricu, ali su sve druge za glavne likove poznate i dobre  (jedino me živcira što nisu uzeli Kanu Hanazawu sa Ami jer bi super pristajala  Sad ). Uglavnom, očekujem da će biti dobro i čekam da vidim kako će sve ispasti.

2. Aldnoah Zero
Mecha anime od Gena Urobuchija (Puella Magi Madoka Magica, Fate/Zero). Ekipa koja radi na ovome je jako zanimljiva. Osim Gena, muziku radi Hiroyuki Sawano (Attack on Titan, Kill la Kill), a scenarij tip koji je napisao Boku no Pico. Ovo će biti ili super uspjeh ili najveći promašaj sezone. Radujem se užasnim stvarima koje je Gen pripremio ovim likovima,  Twisted Evil 

3. Glasslip
Od studija P.A. Works, koji su već radili na Angel Beats-u i napravili Nagi no Asukara. Čini mi se dosta slično kao Nagi no Asukara, a to mi je bio dobar anime pa se radujem ovome.

4. Zankyou no Terror
Radnja mi se čini zanimljiva, nešto kao Death Note i Code Geass. Uglavnom, dva brata izvedu teroristički napad na Tokyo i sad svih drže u nekakvoj igri. Zanima me kako će ovo odraditi.

5. Persona 4 the Golden Animation
Nova anime adaptacija moje omiljene igre i još s Kanom Hanazawom. Naravno da gledam. Prva anime adaptacija je bila dobra, ali je imala lošu animaciju pa će valjda to popraviti u ovoj.

6. Nastavljam Captain Earth.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Tue Jul 08, 2014 10:19 am
Mangaka-san to Assistant-san to The Animation
Trenutno gledam... - Page 8 62219l

The story depicts the work-life of a perverted mangaka, Aito Yuuki, and his assistant, Ashisu Sahoto. Constantly pressured by his editor and lacking experience with girls, Aito asks Ashisu to act as a reference.

Eto, tko hoće nešto kratko, smješno i pomalo perverzno, može pogledat ovo. Meni je bilo smješno Very Happy
smegmarta
smegmarta
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 160
Reputation : 4
Pridružen : 2014-06-29
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Tue Jul 08, 2014 10:55 pm
Ao Haru Ride i Gekkan Shoujo Nozaki-kun, prve epizode su me baš uvukle. Dobri shoujo ove sezone. ;D Jedino što mi se čini da je nova Sailor Moon velika pogreška. Osim toga gledam i gledat ću petsto drugih stvari.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Tue Jul 08, 2014 11:19 pm
Počeo sam gledati Steins;Gate jer sam čuo da je sjajan. Zasad mi se čini dobar, ali još nisam došao do glavnog zapleta.

Nova Sailor Moon mi je u redu, samo se trebam naviknuti na novi crtež. Teško je još reć pošto je tek prva epizoda, ali ako dodaju nešto karakterizacije i malo uspore radnju iz mange moglo bi dobro proć, a mislim da i hoće jer imaju 26 epizoda za 14 chaptera mange. Subovi za prvu epizodu su bili grozni, doduše.
smegmarta
smegmarta
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 160
Reputation : 4
Pridružen : 2014-06-29
Godina : 31

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Tue Jul 08, 2014 11:25 pm
Prince Vegeta (citat):Počeo sam gledati Steins;Gate jer sam čuo da je sjajan. Zasad mi se čini dobar, ali još nisam došao do glavnog zapleta.

Nova Sailor Moon mi je u redu, samo se trebam naviknuti na novi crtež. Teško je još reć pošto je tek prva epizoda, ali ako dodaju nešto karakterizacije i malo uspore radnju iz mange moglo bi dobro proć, a mislim da i hoće jer imaju 26 epizoda za 14 chaptera mange. Subovi za prvu epizodu su bili grozni, doduše.

Istina. Možda postanje bolje. Vidjet ćemo. I Steins;gate je savršen i neće te razočarati sigurno. Smile
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Wed Jul 09, 2014 11:59 am
ja sam Steins;Gate pogeldao do pola i jednostavno nisam nastavio. Bio mi je dobar donkle ali nekako se nisam mogao nagovorit na nastavak. Trenutno pratim novu sezonu, Znam da cu pratiti novi Free, SAO 2, Tokyo Ghoul i jos neke naslove. A izmedu toga gledam drugu sezonu K-ON!-a. Anime je odlican. Yui-chan  yeeeeee 
Eevee
Eevee
Junior Boarder
Junior Boarder
Broj postova : 31
Reputation : 6
Pridružen : 2014-07-03
Godina : 25

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Wed Jul 09, 2014 6:04 pm
Ove sezone pratim Akame ga Kill,Ao Haru Ride,Barakamon,Dramatical Murder,SAO 2 i Tokyo Ghoul.
Trenutno dovršavam Shaman King,koji sam započela odavno,a tek sam se sad sjetila da bi ga mogla i nastaviti.
Sponsored content

Trenutno gledam... - Page 8 Empty Re: Trenutno gledam...

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu