AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horori

+5
Sasuke Uchiha
Kaio- Goku
Bayonetta
woker
JezFrizuraMan
9 posters
AniMan :: Ostalo :: Multimedia :: TV
Go down
JezFrizuraMan
JezFrizuraMan
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 181
Reputation : 0
Pridružen : 2012-02-06
Godina : 26

Horori Empty Horori

Mon Feb 06, 2012 7:53 pm
Najjdraži horori??? affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid


Horori 1zj1qt
woker
woker
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 189
Reputation : 0
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 31

Horori Empty Re: Horori

Mon Feb 06, 2012 9:41 pm
Vise se ne sjecam kad sam zadnji put gledo dobar horor,zadnje sto sam gledo je bila zadnja slagalica strave,niti u jednoj sceni nema cima niti icega samo stvari koje su odurne a horor bi trebao biti da se userem dok ga gledam a sto je najgore sve je vise takvih horora kao slagalica strave,nema cimova i strasnih prizora nego stvari koje su odvratne i ostanu ti u glavi...bezveze
Bayonetta
Bayonetta
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 129
Reputation : 1
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 24

Horori Empty Re: Horori

Sat May 26, 2012 1:20 am
Nijedan, svi su prepreumjetni iako se bojim ići na spavanje nakon njih 10 noći uzastopno.
avatar
Kaio- Goku
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 879
Reputation : 1
Pridružen : 2012-02-16
Godina : 24
http://luckyluka@gmail.com

Horori Empty Re: Horori

Sat May 26, 2012 8:44 am
Istina, na neke stvari ne nemreš naviknut, ostanu ti u glavi i ne idu van
Spoiler:
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Horori Empty Re: Horori

Fri Oct 26, 2012 5:34 pm
Najbolji horor jest The Grudge i The Ring.
Paranormal Activity se isto tako može svrstati među bolje, iako je samo treći dio najbolji, no u svakom slučaju je bolji series od npr.Vrisak koji je više triler nego horor i uopče nije strašan
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Horori Empty Re: Horori

Sat Oct 26, 2013 2:18 pm
woker (citat):Vise se ne sjecam kad sam zadnji put gledo dobar horor,zadnje sto sam gledo je bila zadnja slagalica strave,niti u jednoj sceni nema cima niti icega samo stvari koje su odurne a horor bi trebao biti da se userem dok ga gledam a sto je najgore sve je vise takvih horora kao slagalica strave,nema cimova i strasnih prizora nego stvari koje su odvratne i ostanu ti u glavi...bezveze
Potpisujem, sve više se guraju krv i iznutrice u prvi plan, a manje je toga stavljeno na atmosferu i osjećaj užasa.
Ustvari mi je u zadnje vrijeme u tom žanru bio dobar tek:

- Megan is Missing

Film počinje biti horrorac u smislu na kojeg smo navikli tek pred kraj, ali ja zadnjih pola sata nisam mogla pogledati. I ima jedan šok-tretman nešto ranije usred filma, no dotad sve ide tijekom normalnog filma o buntovnim tinejdžerima.
Neki kažu da je kraj i cijeli taj "horror" dio malo pretjerano napravljen, nisam sigurna slažem li se ili ne. No obzirom da se takve stvari stvarno događaju sa stvarnim posljedicama, navodim ga ovdje, jer to je najveći "horror" od svih. Znati da smo sposobni za takve stvari.

S druge strane, V/H/S-evi (1 i 2) su mi bili zabavni. Nisu strašni već su baš to: zabavni. Što ih valjda također na neki način svrstava ovdje, jer je bit filma da ti ne bude žao potrošiti sat i pol gledajući ga, ne?

Edit: oh, i evo nešto našega.

Horor na obali Drave

Traje samo 8 minuta, pa preporučam, ako ništa, onda rasprave radi, da ga pogledate.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Horori Empty Re: Horori

Sat Oct 26, 2013 9:10 pm
Nisam neki preveliki ljubitelj horora, ali Evil Dead mi je svetinja. A remake je odličan i ne znam kad sam zadnji put pogledao tako dobar remake, pogotovo horor remake (jer remake Strave u Ulici Brijestova je bio kriminalno očajan i ubio je serijal, koji je već bio ranjen lošim nastavcima).
Strukla
Strukla
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 419
Reputation : 11
Pridružen : 2013-10-26
Godina : 35
http://tanukisubs.crotaku.net/

Horori Empty Re: Horori

Sat Oct 26, 2013 9:45 pm
chibi23 (citat):Nisam neki preveliki ljubitelj horora, ali Evil Dead mi je svetinja. A remake je odličan i ne znam kad sam zadnji put pogledao tako dobar remake, pogotovo horor remake (jer remake Strave u Ulici Brijestova je bio kriminalno očajan i ubio je serijal, koji je već bio ranjen lošim nastavcima).
Kvragu, da, Evil Dead originali, super omjer bizarnog i crnog humora.

[to Ash, after picking up a ceremonial dagger adorned with skulls]
Scotty: This kinda looks like your old girlfriend! Ha ha ha.
vele
vele
Junior Boarder
Junior Boarder
Broj postova : 40
Reputation : 0
Pridružen : 2013-10-25
Godina : 29

Horori Empty Re: Horori

Sat Oct 26, 2013 9:56 pm
Prvih par Saw filmova, The Final Destination svi delovi su mi ok... I naravno Nightmare on Elm Street. Nisam neki fan horror filmova od kad sam izgubio strah od njih. A pre toga sam ih gledao na TV-u i slabo kome sam znao naslov. xD
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Horori Empty Re: Horori

Sat Oct 26, 2013 10:23 pm
Neznam da sam ikadao gledao neki horor od kojeg bi se uplašio ili nebi mogao spavati.
Slažem se sjebana su većina horora...
Sponsored content

Horori Empty Re: Horori

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu