AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

+14
Shogun
Japi
chibi
JezFrizuraMan
Prince Vegeta
SuperSaiyanVegeta
AlanViBritannia
~Death Ripper~
Lelou1524
Sasuke Uchiha
nyan-cat
audiosl4ve
Gamaran
sajber
18 posters
Go down
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Wed Jun 25, 2014 11:14 pm
Meni je to sljedeća stranica
Spoiler:
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Jun 26, 2014 12:01 am
Da, sve je to bilo super. Ma to ulazi u anale kao highlight Naruta. A mislim da je to i konačna potvrda da više ni Kishimoto ne shvaća Naruto ozbiljno. A kad autor prstane shvaćat svoj rad ozbiljno znači da radi samo zbog para.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Jun 27, 2014 6:17 pm
nije da kasnim preko 100 chaptera ali ono. Odustao sam odavno od naruta...
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Wed Jul 02, 2014 6:58 pm
Ah sad je manga opet postala fangirl fan fiction.Doduše, u animeu je sad sve bolje i bolje, dok opet ne dođu to bezveznih momenata.Ja iskreno ni ne razumijem mangu više, kao da je piše emo petnestogodišnjakinja koja je usred menge.Sto stvari se odjednom dogodi, kako je Kishi u raspoloženju, ako je u emo raspoloženju, ili super emo raspoloženju.Samo čekam da završi više, kao što je bilo i sa How I Met Your Mother.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Wed Jul 02, 2014 9:56 pm
Ako ovo završi kao i HIMYM ubit ću nekoga.  lol! 

Čini mi se kao da Kishi pokušava odugovlačiti, ali očito to nema pojma. Trebao bi učiti od Kuba, on je kralj odugovlačenja.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Jul 03, 2014 12:30 am
Ajmo polako, Narutu skoro da i nema spasa. A šta ste mi napali Teda? Je, zadnja sezona je bila malo odugovlačena, ali nije bila loša sve u svemu. A finale? A jebiga, nije baš moglo bit puno drukčije, cijelu seriju su se natezali oko Teda i Robin. Nije bilo tolko neočekivano, da Ted na kraju nije završio s Robin, to bi bilo kao da Hank na kraju nije završio s Karen.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Aug 14, 2014 4:47 pm
Nova epizoda Naruta je bila tako epic. Trnci su me prošli kad su se Hokagei i Sasuke došli borit protiv Ten Tailsa i Madare. Sad ne mogu dočekat idući četvrtak Very Happy
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Mon Sep 08, 2014 8:56 pm
HAHA

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 10644966_10203869529112008_3353444718015690_n
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Wed Sep 10, 2014 4:12 pm
Bože dragi, novi chapter je užasan. I Sasuke samo potvrđuje svoju poziciju kao najgori lik ikad u literaturi, a Kishimoto očito više nema ideja šta bi s pričom i hoće još malo izmusti para. I baš ga briga za likove.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Wed Sep 10, 2014 5:05 pm
kaj se uopce dogada? Ja sam prestao citati oko 650 chaptera. Gledam malo od novijih chaptera crtez, pa to je zivi ocaj majke mi Sad
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Wed Sep 10, 2014 9:50 pm
Spoiler:
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Wed Sep 10, 2014 10:03 pm
Spoiler:
Zasto pobogu Kishi nije zavrsio mangu kad je trebalo...
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Sep 11, 2014 3:50 pm
Pa zbog para. A najbolje je bilo dok je Sasuke pred desetak ili više chaptera izjavio da hoće bit Hokage, a sad hoće ubit sve Kage. Ma prejak je Naruto, nema šta.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Sep 12, 2014 3:54 pm
Ovaj Naruto je sjebaniji od Kosovske vlade.
Spoiler:
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Sep 12, 2014 6:57 pm
Ne, to je jedina dobra stvar koja je još ostala u Narutu. To da će Sasuke umrijet, a ni to nije sigurno s obzirom kak se odvijela priča zadnjih mjeseci. Ali jedno je sigurno, Naruto će pobijedit pa makar umro na kraju. Ali nadam se da će ostat živ i bit Hokage pa makar i poslije Kakashija jer je to stvarno zažio više nego ikoji drugi lik.

Ali, ajmo malo skrenut s teme. Sasukeova smrt je jedina stvar koja može donijet malo poštovanja nazad mangi. Jer budimo realni velika većina shounen mangi tipa Naruta (znači DB, One Piece, Fairy Tail, Bleach...) su jako jako slični. A jedna od stvari koja se skoro uvijek pojavljuje je lik tipa Vegeta, u ovom slučaju Sasuke. Prvo je negativac, pa je onda dobar i na kraju je najbolji prijatelj glavnog lika bez obzira što su se nekad htjeli ubit. I zato volim FMA jer ne postoji takav lik.

Ali vratimo se na Naruta, Sasuke je kao što stalno kažem po mom mišljenju najgori lik iz bilo koje vrste literature koju sam pročitao. Prvo, čitajući mangu stekao sam dojam da i sam autor uopće ne voli lika kojeg je stvorio jer prvo imamo malog Sasukea kojem je veliki brat (u kojeg se on ugledao naravno) pobio cijelu užu i širu obitelj i rodbinu (i na kraju je ispao mučenik zbog toga što je ispalo kao dobra spisateljska odluka) i tu moramo žalit Sasukea. Zatim Sasuke ko klinac koji hoće ubit brata i sad moramo suosjećat s njim, pa mu Orochimaru da cursed seal i na kraju Sasuke pobjegne iz sela pa ga traže i sad opet moramo osjećat neko žaljenje prema liku jer ga Orochimaru iskorištava. I onda dolazi Shippuden skoro cijelu prvi dio (do borbe s Itachijem) moramo mrzit Sasukea (ili ga opet žalit jer je prešao na tamnu stranu). Pa borba s Itachijem i na kraju ispadne da je Itachi bio najdobriji lik ikad, pa Sasuke pokazuje nekakve znakove žaljenja što do sad nije baš pokazivao. I tu je još uvijek bio odlučan uništit Konohu. I onda five Kage summit pa Sasuke opet ubija i dolazimo do rata. Tu se svašta izdogađalo za Sasukea i u jednom trenutku je odlučio spasit Konohu da bi kasnije odlučio da želi bit Hokage. I sad se kao iskupio da bi na kraju ipak odlučio ubit Kage i izazvat nekakvu revoluciju. Što se mene tiče trebao je umrijeti odavno, ali jebiga nije to praksa u shounenima. Jer on kao like nije imao neki karakterni razvoj koji bi čitatelja natjerao da se poistovjeti s njim, malo ga trebamo mrzit, malo žalit, a da ne govorimo o njegovim odlukama koje mijenja češće nego ja čarape. Za razliku od Naruta koji je od početka htio bit Hokage i ostao je pri toj odluci, i nije nikad bio malo dobar, malo zločest uvijek isti. A druga stvar je trening, Naruto se namučio , iskrvario i dobro iznojio da bi bio tu gdje je i naučio sve što zna (be obzira na Kuraminu čakru, a kasnije od ostalih tailed beastova). A suske je skoro sve dobio na pladnju, prvo sharingan kad je Itachi pobio sve, drugo Orochimaruov cursed seal, pa opet Eternal Mangekyo Sharingan od Itachija, pa sad na kraju i Rinnegan. A Naruto na početku nije ni znao obični Clone jutsu, a da ne govorimo da se mučio sa Rasenganom. Uglavnom, razvoj Sasukea kao lika je loš i ne vidi se neki napredak od početka mange za razliku od Naruta koji je sasvim drugi lik.

Na kraju, Sasuke možda umre, možda ne. Ali sigurno je da će ga Naruto pobijedit čak po cijenu svoje smrti. I za očekivati je da će Naruto bit Hokage. Jedino što još može razljutit sve je to da Naruto na kraju završi sa Sakurom. Jer se onda kroz mangu nije uopće dokazala kao vrijedna Naruta, a i Naruto je valjda do sad shvatio da ona ima oči samo za Sasukea. Po meni bi Naruto trebao na kraju (ako već mora s nekim završit) završit s Hinatom jer se ona jedina suprotstavila Painu i spasila Naruta. A ne pišem ja mangu pa ćemo vidjet što će bit.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Sep 12, 2014 8:23 pm
U nekim dijelovima se slažem s tobom, a u nekim ne, ali to je sve normalno.

Meni je Sasuke najdraži lik u cijelom Narutu (No shit Sherlock) i mislim da je dobro napisan lik. Možda zato što sam mu ja sličan u tom mjenjanju raspoloženja i sve to. Zato suosjećam s njim. Plus, moja veza s mojim starijim rođakom je više-manja ista kao njegova s Itachiem (osim dijela u kojem moj rođak ubije moju obitelj i tjera me na osvetu lol). Hoću reć da je taj moj rođak kao moj stariji brat i jako je sličan Itachiu po razmišljanju. Zato mi se jako sviđaju ta dva brata Uchihe. Tebi se očito ne sviđa Sasuke, ali svakome njegovo naravno.

Sad da li Sasuke treba umrijeti ili ne je opet pitanje pojedinca. Ako umre, vjerojatno će umrijet na način na koji je Itachi umro. Umrijet će s osmijehom na licu dok govori nešto dubokoumno Narutu, ako će tako umrijet ako baš mora, onda u redu. Ali možda na kraju oba dvoje umru i iza sebe ostave svoje nasljeđe kao što su Madara i Hashirama, ali u boljem smislu. Da se naprave njihove kipovi kao u Final Valleyu i da budu zapamćeni kao heroji Konohe. Onda je tu pitanje tko bi bio Hokage, po meni bi bio Kakashi najbolji Hokage. Ako ne on, onda vjerojatno Konohamaru, samo zato što je i on kao i Naruto odpočetka htio biti Hokage i zato jer je njegova priča neizrečena. U svakom slučaju, ili će Sasuke umrijet a Naruto postat Hokage, ili će oba dvoje umrijet. Kako god bilo, ja jedva čekam kraj jer je ovaj anime/manga predstavljao moje djetinstvo/tinejdžerstvo i volim ga bez obzira na duge, besmislene djelove.

I da, Naruto i Hinata bi trebali završit zajedno, a Sasuke sa Sakurom. Tko zna, možda Sasuke zbari i Sakuru i Karin Very Happy
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Sep 12, 2014 8:35 pm
ajme bome sam se načitao dobrih stvari.
volim tragedije neka umru netko ugl.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Sep 12, 2014 11:19 pm
Mislim da neće ubit Sasukea jer su rekli da im treba za poništit Eternal Tsukuyomi.
Kad smo već kod toga tko će umrijet, ako su glasine da je ovaj Naruto the Last Movie zapravo epilog na radnju mange, onda je sigurno da neće ni Naruto umrijet i da će se izvuć sa nekim blesavim happy endom. Čuo sam da Kishi planira nakon Naruta napisat seinen mangu pa mi mogao nešto zakomplicirat, ali vjerojatno mu glavešine u Jumpu neće to dat.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Sep 12, 2014 11:29 pm
kolko ovaj kishi odvlaci mangu ne bih se cudio da ce napraviti trecu sezonu sa mrtvim narutom i sasukeom i kao konohamaruom kao naruto #2. Manga mi se gadi, em prica em crtez koji je valjda najgori od svih kaj izlaze em likovi, ma sve sve. Pain kralj i kod njega je trebao biti kraj i basta. Ostalo su gluposti i price za malu djecu...
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sat Sep 13, 2014 3:44 am
Sasuke Uchiha (citat):
Meni je Sasuke najdraži lik u cijelom Narutu (No shit Sherlock) i mislim da je dobro napisan lik.

Hah, dobro napisan lik je Tom Bombadil recimo. I bolji lik nego što će Sasuke bit da postoji još 10 godina Naruta. Iskreno to konstantno mijenjanje mišljenja i raspoloženja je ubilo Sasukea. Jer nije neka curica od 12 godina da se tako ponaša, a s druge strane ako si nešto zacrta kao cilj ne može za 2 dana imat novi cilj. To je jednostavno lijenost autora da razradi lika kak spada.

Istina, da Pain je bio odličan i moglo je tamo i završit sa Narutom kao herojem sela. Ne bi vjerojatno bio Hokage, ali bi konačno bio priznat od svih u selu što je oduvijek i htio.

Ma daj molimte, Kishimoto da će pisat seinen mangu? HAHAHAHAHA. Pa frajer ne zna napisat ni dobru shounen mangu. Da se razumijemo, nisam ja nikakvi ovlašteni kritičar i Kishimoto je uspio u životu puno više od mene i svaka mu čast na tome, ali da je mogao bolje Naruta završit - je. Ipak je Naruto pokazivao neke pozitivne znakove na početku, pa čak i u prvom dijelu Shippuena. Ali dat ćemo mu šansu, ipak mu je ovo prvi veći projekt, tko zna možda bi bolje bilo da se primi seinena. Ili da to ipak ostavi Urasawi (on bar zna napravit zaplet).
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Oct 02, 2014 4:19 pm
Eh...
Spoiler:
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Oct 03, 2014 7:09 pm
Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 10516805_570603903071923_5619191225470469600_n
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Oct 03, 2014 7:14 pm
Sad sve ima smisla. Naruto će kombinirat moć te trojice i stvorit jacuzzi da se Sasuke opusti i prestane sa svojim genocidalnim planovima. I onda će Naruto nešto pričat 100 chaptera pa će se Sasuke preobratit.
Najgore je što bi se ovo stvarno moglo i dogodit. Barem ovaj drugi dio.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Oct 03, 2014 7:49 pm
Ovaj drugi dio će se navjerojatnije i dogodit. U svakoj borbi u Shippudenu jedan lik govori drugome da se preobrati na drugu stranu, a ovdje će se pogotovo govorit. Bilo bi zanimljivije da Sasuke pokuša preobratit Naruta na njegovu stranu priče.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Oct 03, 2014 8:28 pm
Oduvijek sam bio za negativce u Narutu.
Uvijek su imali neki plan i ozbiljno stajaliste iza njega... tipa prvi Akatsuki, Madara itd..
I onda dodje naruto sa svojim "hocu postat hokage" spikama i usere sve sta moze.
Sponsored content

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 12 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu