AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

+14
Shogun
Japi
chibi
JezFrizuraMan
Prince Vegeta
SuperSaiyanVegeta
AlanViBritannia
~Death Ripper~
Lelou1524
Sasuke Uchiha
nyan-cat
audiosl4ve
Gamaran
sajber
18 posters
Go down
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Mon Oct 06, 2014 12:26 pm
Još 5 chaptera do kraja i Naruto se završava Very Happy
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Mon Oct 06, 2014 2:14 pm
Kako znaš? Malo mi je to pre malo Neutral

Ako je tako, onda ništa od borbe Naruta i Sasukea, ili možda netko od njih zapne za kamen tijekom borbe, padne na glavu, umre, i završi Naruto.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Mon Oct 06, 2014 2:59 pm
Rekao Shounen Jump:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Mon Oct 06, 2014 3:08 pm
Znam da je rekao da će završit ove godine ili početkom iduće, ali 5 chaptera je meni barem, malo. Sad kad se traži još materijala, barem još 8 - 10 chaptera do kraja, on strpa to u 5, a vuće nas godinama s bezveznim i nepotrebnim materijalom i background pričama koje su na kraju krajeva i došle Narutu glave.

Ali ajde, barem znam da će Naruto završit prije nego što mi stara ode na informacije u školu (do tad će se skupit svega i svaćega u imeniku) pa mi digne kompjuter Razz
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Mon Oct 06, 2014 3:49 pm
sajber (citat):Još 5 chaptera do kraja i Naruto se završava Very Happy

BRAVES THE LORD!!!! Napokon i to govno zavrsava. Prestaje hype vesele djecice koja se pale samo na naruto Very Happy
Wohoooo. One piece ce izlazit jos 10 godina. Eat my dust Kishimoto!
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Mon Oct 06, 2014 4:19 pm
One Piece će izlaziti još 10 godina? Čisto sumnjam. Mada bi bilo fora jer bi onda One Piece bila najdugovječnija manga. (Otakui ispričajte me ako ne znam za neku dužu)

I da, hvala Bogu da više i Naruto završava. Samo opet kažem, nekako mi je 5 chaptera malo, valjda će sve nekako natrpat on to u 5 chaptera na svoj Kishijevski način. Vidjet ćemo.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Mon Oct 06, 2014 6:49 pm
Eh, po meni su naruto i bleach mange koje se odugovlače, i one piece naravno, ali ne tolko kolko ovo dvoje. Ipak je one piece svijet veliki i može ga crtat još godinama.

audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Mon Oct 06, 2014 7:17 pm
Sasuke Uchiha (citat):One Piece će izlaziti još 10 godina? Čisto sumnjam. Mada bi bilo fora jer bi onda One Piece bila najdugovječnija manga. (Otakui ispričajte me ako ne znam za neku dužu)

I da, hvala Bogu da više i Naruto završava. Samo opet kažem, nekako mi je 5 chaptera malo, valjda će sve nekako natrpat on to u 5 chaptera na svoj Kishijevski način. Vidjet ćemo.

sry ali ne. Nemozes mi reci da nisi cuo za Hajime no Ippo koja izlazi vjecno i ima trenutno 1073 chaptera vani i jos uvijek izlazi Very Happy
sry OP ali nemres preko hajime no ippoa Very Happy
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Mon Oct 06, 2014 7:35 pm
Eto, već sam se unaprijed ispričao za moje neznanje ^^
I stvarno nisam čuo, ionako više ne pratim mangu i anime kao prije, možda sam čuo bio, ali zaboravio.

Sad vidiš za par mjeseci, Kishimoto ponovno rodi Naruta, u nekom alternate svijetu, nešto slično kao u onom filmu Road To Ninja, samo ovaj put zamjeni uloge Naruta i Sasukea, i fino opet počne on masno zarađivat Very Happy A ne bi me čudilo hahaha.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Mon Oct 06, 2014 7:38 pm
One Piece anime nije ni u top 15 najdužih animea, a pogotovo manga.

Najdruži anime ima preko 7000 epizoda i još uvijek izlazi. One Piece je u top 20.
A One Piece manga po dužini stoji u top 30.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Mon Oct 06, 2014 9:36 pm
vegito (citat):
sajber (citat):Još 5 chaptera do kraja i Naruto se završava Very Happy

BRAVES THE LORD!!!! Napokon i to govno zavrsava. Prestaje hype vesele djecice koja se pale samo na naruto Very Happy
Wohoooo. One piece ce izlazit jos 10 godina. Eat my dust Kishimoto!

Praise the lord! si valjda mislio, ali da slažemo se oko toga.

Da, ima neki anime sa preko 2000 epizoda, tj. 7000, ali to će vjerojatno bit da je 7000 jer su epizode podijeljene po dvije od 10 tipa Dexter ili Johnny Bravo, ali nemam pojma nisam nikad gledo. A ima neka manga o nekom policajcu koja je krenula izlazit u 70-ima i još ide, i ima čini mi se preko 1700 chaptera.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Mon Oct 06, 2014 10:40 pm
je je to sam mislio, neznam zasto sam ovo napisao Very Happy

vezano za mange i animee ima na wikipediji lista i ono vecinom su to neki znj animei kaj nitko ziv ne gleda. Ovaj kaj ima prek 7000 epizoda je o nekoj klinki a svaka epizoda traje 6 min. Ma daj lako ti od toga anime napravit Very Happy
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Tue Oct 07, 2014 1:04 am
Čuo sam teorije da bi u jumpu mogli dat dulje chaptere za ovih zadnjih 5, što bi vjerojatno i bila najbolja ideja za završit ovo nekako pristojno, ali znajući Naruta 4 chaptera će bit priča/flashbackovi, u jednom će se udarit pet puta i onda će bit posebni epilog chapter da broj dođe ravno na 700.

I najdulji anime je Sazae-san sa preko 7000 epizoda (tri epizode odjednom, sve skupa 24 minute, znači svaka epizoda 8 minuta) o nekoj domaćici i počeo se prikazivati 1969-te (heh, 69-te). Najdulja manga je Kochira Katsushika-ku Kameari Kōen Mae Hashutsujo sa preko 1700 chaptera (192 volumea) i izlazi od 1976-te. Hajime no Ippo je deseti po volumeima, ali šesti po chapterima. Ne znam zašto sam sad pola sata to istraživao po internetu, vjerojatno se volim natjecati Neutral
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Wed Oct 08, 2014 1:41 pm
Spoiler:
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Wed Oct 08, 2014 5:45 pm
Spoiler:
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Wed Oct 08, 2014 10:42 pm
Spoiler:
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Oct 30, 2014 1:39 am
Spoiler:
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Oct 31, 2014 12:48 pm
Ovaj novi chapter je vjerojatno jedini chapter u kojem sam 100% pogodio ishod na kraju. A svi su znali da će tako bit, i sad još ova 2 chaptera ostala kao prequeli za film i to je to. Onda moramo čekat 2015. da saznamo što je i kako je sve bilo.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Fri Oct 31, 2014 5:43 pm
Film izlazi 6.12. koliko ja znam pa bi mogao neki fansub biti već krajem 2014. ako se ljudi dovoljno angažiraju, a pošto je to kraj Naruta, vjerojatno će se angažirati.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sat Nov 01, 2014 12:47 pm
Ma 100% će se nafurana ekipa naložit i napravit engleski sub, samo će vjerojatno to netko dić s YouTubea ili gdje god da stave radi copyrightsa.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sat Nov 01, 2014 6:09 pm
Sasuke Uchiha (citat):Ovaj novi chapter je vjerojatno jedini chapter u kojem sam 100% pogodio ishod na kraju. A svi su znali da će tako bit, i sad još ova 2 chaptera ostala kao prequeli za film i to je to. Onda moramo čekat 2015. da saznamo što je i kako je sve bilo.

Pogodio si da će oboje ostat bez pol ruke? To mi nije uopće palo na pamet.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Nov 02, 2014 12:45 pm
chibi23 (citat):
Sasuke Uchiha (citat):Ovaj novi chapter je vjerojatno jedini chapter u kojem sam 100% pogodio ishod na kraju. A svi su znali da će tako bit, i sad još ova 2 chaptera ostala kao prequeli za film i to je to. Onda moramo čekat 2015. da saznamo što je i kako je sve bilo.

Pogodio si da će oboje ostat bez pol ruke? To mi nije uopće palo na pamet.

Nisam baš točno to pogodio, ali mislio sam da će imat neke posljedice zbog Rasengan vs Chidori, pogotovo zbog onih slika iz novog filma gdje su im rane zamotane svuda po tijelu.

Ali nisam na to mislio kad sam rekao da sam sve pogodio, nego na to da će oboje ostat živi i da će borba bit zapravo neriješena.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Sun Nov 02, 2014 1:27 pm
Sasuke Uchiha (citat):
chibi23 (citat):
Sasuke Uchiha (citat):Ovaj novi chapter je vjerojatno jedini chapter u kojem sam 100% pogodio ishod na kraju. A svi su znali da će tako bit, i sad još ova 2 chaptera ostala kao prequeli za film i to je to. Onda moramo čekat 2015. da saznamo što je i kako je sve bilo.

Pogodio si da će oboje ostat bez pol ruke? To mi nije uopće palo na pamet.

Nisam baš točno to pogodio, ali mislio sam da će imat neke posljedice zbog Rasengan vs Chidori, pogotovo zbog onih slika iz novog filma gdje su im rane zamotane svuda po tijelu.

Ali nisam na to mislio kad sam rekao da sam sve pogodio, nego na to da će oboje ostat živi i da će borba bit zapravo neriješena.

To se nije moralo ni pogađat, to se znalo od prvog chaptera. Jedino je davo neke lažne nade da će možda Sasuke umrijet u ovoj borbi, ali ipak je preživio.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Nov 06, 2014 4:16 pm
<span class="sceditor-selection sceditor-ignore" style="line-height: 0; display: none;" id="sceditor-end-marker"></span><span class="sceditor-selection sceditor-ignore" style="line-height: 0; display: none;" id="sceditor-start-marker"></span>Dupli post, al baš me briga.

I? Zadnji nastavak/chapter Naruta. Mišljenja/kritike?

Ima spojlera, pa se smatrajte upozorenima.

Plus je što je bio u boji, još da je bio malo duži bilo bi idealno, a sigurno bi dali Kishimotu da napravi duplo duži nastavak, jebiga ipak je 15 godina donosio para Jumpu. Dobro je što je napravio skok u zadnjem nastavku i stariji su likovi i djeca njihova (koja su isti roditelji budimo realni). Sviđa mi se kraj, je očekivano, ali neka. I naravno, oprostili su Sasukeu sve jer je prvo Naruto se za to pobrino, a i Kakshi je bio Hokage. A čak i nije tolko začuđujuće da je Kakashi dao ostavku kao Hokage, jer je on uvijek bio flegma i mislim da je on bio Hokage samo dok se Naruto ne oporavi do kraja i dok ne obnove selo (i naravno bio je jedini logični izbor, a poslije Naruta mislim da je logičan izbor Shikamaru čisto zbog pameti, a nije ni za bacit u borbi, ipak je on zaslužan što su ubili Hidana). Skoro sam zaboravio da je Neji umro i onda sad vidim Hinatu sa kćeri na njegovom grobu, šteta šta je umro, jedino on od chunina iz Konohe. Jedino me muči tko je onaj klinac kojeg Lee trenira (njegov sin? I ako da s kim?) Naravno da će Sasuke i Sakura imat kćer, kad Naruto ima sina (i kćer). Uglavnom zadnjih par chaptera je bilo osvježenje za razliku od zadnjih skoro godinu dana i kraj je mislim zadovoljio sve. Jedino mi je glupo šta su Sasukeu sve tako lako oprostili, ali jebiga drukčije nije ni moglo bit.

Šta mislite jel će bit dalje nastavak sa glavnim likovima djecom Naruta, Sakure, Shikamarua...? Nešto kao Shaman King Flowers. Ne bi se uopće začudio. Idući tjedan u Jumpu - Bolt #001: Enter Bolt Uzumaki!

E da, još jedno pitanje: Sad kad je Naruto gotov tko će ga zamijeniti u velikoj trojci (četvorci?) Jumpa (pod pretpostavkom da ne bude Bolt)?

Još jedan edit: Šta nitko ne žali za Jirayom? Ke? Spasio ih sve od Paina i sad ko ga jebe, čak ga nisu ni oživjeli sa svim ostalima. I gdje su nestali Orochimaru i Kabuto?
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Thu Nov 06, 2014 4:51 pm
I ja mislim da bi bilo bolje da je bio malo duži chapter, ali je bio dobar. Sviđaju mi se paralele s prvim chapterom između Naruta i Bolta (ne mogu napisat to ime, a da ne pomislim na psa iz crtanog  Neutral  , djeca stvarno imaju neka glupa imena, pogotovo Salata). Sviđa mi se što je Sasuke naratirao predzadnji chapter jer to pokazuje da je sad stvarno dobar, a ne opet osveta i ta sranja.
Mislim da je očito da je Leejevom sinu majka Guy. Očito. (Mislim da je najvjerojatnije Tenten, valjda će to objasnit u filmu).
I najavili su da će u proljeće 2015. biti nova Naruto manga koja će se fokusirati na novu generaciju. Naravno. Ali će barem biti samo neka spinoff minimanga pa se valjda neće razvuć
Kod velike trojke, mislim da će sada biti One Piece, Bleach i Fairy Tail, a Toriko će doći na četvrto mjesto jer sam čuo da je to jako popularno. Samo ne znam koliko će još Bleach potrajati jer se čini da se i to bliži kraju, ali znajući Kuba otkrit će se da je Aizen zapravo sam svoja baka ili tako nešto pa će se razvuć još koju godinu.


Prince Vegeta: komentar modifikovan dana: Thu Nov 06, 2014 7:46 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Sponsored content

Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija - Page 13 Empty Re: Naruto, Shippuden - Glavna Diskusija

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu