AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Igre

+13
Strukla
son goten
Prince Vegeta
Akai
audiosl4ve
chibi
Sasuke Uchiha
Lelou1524
Goku SSJ2
WooddieBone
sajber
SuperSaiyanVegeta
Kaio- Goku
17 posters
AniMan :: Ostalo :: Multimedia :: Igre
Go down
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Tue Jun 11, 2013 12:56 pm
Ta je bila sinoć. Nisam je pogledao jer je bila kasno. Samo znam da je prezentacija za PS4 bilo puno bolja od one za XBOX One.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Tue Jun 11, 2013 1:07 pm
Znam, pogledao sam ju maloprije.
Sony owna kao i obicno.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Wed Aug 07, 2013 11:30 pm
Message reputation : 100% (1 vote)
Lagani osvrt na par postova u temi Grand Theft Auto (https://animan.forumcroatian.com/t160p20-grand-theft-auto):

@SuperSaiyanVegeta Da, nema nikakve potrebe da novi nastavci izlaze svake godine, a još je manja potreba da ti nastavci dobivaju redovite DLC-ove koji su očito rezultat nedovršenosti igre jer ih je pritiskao rok u 11. mjesecu i nisu to mogli ubaciti u konačnu verziju, a i to ima automatski znači više para. I još je manje potrebno da se već u 4. mjesecu zna sve o igri koja izlazi u 11. Zbog svega toga sam izgubio poštovanje prema Ubisoftu i AC-u (koji mi je bio jedno vrijeme najdraži serijal i hvalio sam ga kad god sam mogao i stigao). A i Ubisoft je zbog AC-a zanemario ostale serijale kao npr. Princa. Ovo što sad izlazi remake Shadow and the Flame za iPhone nećemo ni spominjati.

Sasuke Avenger Nije poanta preć povijest nego je poanta skupit što više para. Čak su i iz Ubisofta rekli da više ne misle radit igre koje neće postat franšize. A to će se skoro sigurno dogodit i sa Watch Dogsima i zato se bojim da igra koja je potencijalno dobra će se vremenom propasti kao i AC.

I sad da se malo bacimo na ovogodišnje igre:

Last of Us nisam igrao, tako da ne mogu sudit. Nešto slično sam igrao, a to je I am Alive i igra je i više nego dobra i taman za ubit popodne ili dva. I sad u obranu Tomb Raidera. Da se mene pita za sad reboot godine definitivno, ako ne i igra (vidjet ćemo kad novi Thief dođe). Zašto je vama sranje ne razumijem. Kao prvo igra je unaprijeđena za razliku od zadnjih par nastavaka (od kojih sam većinu igrao) i puno je bolja skoro u svakom pogledu. Borbe su realistične, znači ne možeš se zaletit u hrpu frajera i sve ih pobit s pištoljem, treba koristit zaklon i pobit ih dok su dvojica da ne stignu pozvat pojačanje. Drugo, uvođenje rpg-ovskih elemenata je samo plus. Treće, mape su super napravljene i potiču istraživanje i to istraživanje je jako zadovoljavajuće i nije dosadno, nije uopće tlaka riješit 100%. Četvrto, odlično je dočaran element preživljanja što nas opet vraća na borbu u kojoj nema zaletanja bezveze. I naravno grafika je predivna. Jedini minus koji ne utječe toliko na igrivost su quick time eventovi koji znaju na dijelovima bit užasni (vuk tebe gledam), ali to je manji minus. Igra ima od mene ocjenu najmanje 9/10. Ne znam, jeste li uopće igrali Tomb Raider, ali ako niste prvo igrajte pa onda recite da ne valja. E da, Camilla Ludington daje glas (a mislim i stas Lari, tako da...). A što se tiče God of Wara, čuo sam da je novi jako dobar. Ja sam igrao samo 1 i 2 i svidjeli su mi se, jedino me razočarao secret ending jedinice kad je otkriveno da je Kratos Zeusov sin. Iskreno, Zeus ovak ionak ima previše djece, a s druge strane Kratos je bio puno bolji kao obični čovjek, smrtnik, koji je ubio boga.

Eto, toliko od mene i ako treba i dalje branim Laru.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Thu Aug 08, 2013 4:02 pm
Dobro, poanta jest skupit više para, ali poanta igre je prijeći povijest, zato Desomond i jest ušao u Animus, ne samo zato naravno.

Tužilaštvo napada Tomb Raider XD Jednostavno mi se nikad nije sviđala igra niti film, sve je to viđeno, nije ništa specijalno.Iskreno mislim da je rip-off na Indianu Jones-a ali ostavimo to po strani.
The Last Of Us moraš odigrat, sviđao ti se ili ne.Ja sam negdje na pola puta jer mi se kraj ne sviđa, ali to je moje mišljenje.I sve sam rekao u vezi novog God Of Wara, ako si fan te igre, bit će ti zakon, ako baš i nisi, mišljenje ti se neće promjenit.I meni se ne sviđa što smo u jedinici otkrili da je Zeusov sin, ideja je onako, ali barem su mogli to ostaviti za kraj, ali valjda im je gušt, nek im bude.
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Thu Aug 08, 2013 6:45 pm
Po ljetnim danima igram naruto shp ninja stirm generations uhm ya ._. Its cool, malo prince of persia, nes od lotra :'P i malo assassins creeda :'0
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Thu Aug 08, 2013 6:49 pm
Tomb Raider vjerojatno je nastao pod utjecajem Indiane Jonesa, ali da nije bilo Princa ne bi ni Tomb Raidera, a ni puno akcijskih igara. A sve je već viđeno, pa i AC je više-manje isti, kao i GTA i većina ostalih serijala... A s druge strane AC je trebo bit novi Princ i promijenili su mišljenje u toku izrde igre pa je nasto AC i zato je prvi AC jako podjsećo na Ubisoftovog Princa. I da je cilj AC-a proć povijest onda ne bi bile tri igre u renesansi, nego bi svaka bila u nekom drugom vremenskom periodu. Cilj im je zaradit novce, jer u industriji igara skoro više ni jedna velika firma ne gleda na potrošače nego kako zaradit pare.

A ovo ne mogu igrat jer nemam PS3.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Thu Aug 08, 2013 7:28 pm
Tri igre u renesansi su vjerovatno zato što je po povijesti to bilo najzlatnije doba pravih "Assassina" u Italiji i Siriji, čak se mislilo da će jedan Assassin postat Papa, tako sam nešto pročitao.Ali naravno da im je cilj zaraditi novac, zato i smišljaju te stvari da zarade.

I stvarno bi trebao igrati The Last Of Us, možda u nekog prijatelja XD zanimaju me i ostala mišljenja o toj igri jer su podjeljena uglavnom, kao i moje.Jedan frend kaže da je epic, a drugi da je sranje radi kraja, kao što i ja mislim.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Thu Aug 08, 2013 7:36 pm
Sasuke Avenger (citat): po povijesti to bilo najzlatnije doba pravih "Assassina" u Italiji i Siriji, čak se mislilo da će jedan Assassin postat Papa, tako sam nešto pročitao.
Po povijesti. Hahahaha, vic dana. To je možda bila renesansa mafije u Italiji baš zbog Borgia. Ali AC ima jako malo veze s pravom povijesti, osim osoba. A Rodrigo Borgia, ilitiga papa Aleksandar VI, je imao dosta ljudi koji su ubijali za njega.

Nemam PS3, a ni ne znam nekog tko ima Last of Us, a nema baš ni vremena. A i uvijek će se mišljenja razlikovat kod različitih ljudi.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Thu Aug 08, 2013 9:06 pm
chibi23 (citat):
Sasuke Avenger (citat): po povijesti to bilo najzlatnije doba pravih "Assassina" u Italiji i Siriji, čak se mislilo da će jedan Assassin postat Papa, tako sam nešto pročitao.
Po povijesti. Hahahaha, vic dana. To je možda bila renesansa mafije u Italiji baš zbog Borgia. Ali AC ima jako malo veze s pravom povijesti, osim osoba. A Rodrigo Borgia, ilitiga papa Aleksandar VI, je imao dosta ljudi koji su ubijali za njega.

Nemam PS3, a ni ne znam nekog tko ima Last of Us, a nema baš ni vremena. A i uvijek će se mišljenja razlikovat kod različitih ljudi.
Ja sam ozbiljan lol.Jesi li gledao seriju Borgia? Jesi li uopče pročitao ikakve knjige? Jesi li vidio slike? Jesi gledao dokumentarce? Sve jesam, i stvarno su Assassini postojali i ne samo u Italiji.I AC ima dosta veze s poviješću, pogledaj na netu.

U vezi TLOU, nema veze XD
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Thu Aug 08, 2013 10:38 pm
Pročitao sam knjigu Obitelj, o Borgiama i imam nekog pojma o tom što se događalo. Mada ni knjiga ne serija nisu potpuno povjesno točne. Pa assassini su postojali uvijek, u japanu ninđe i samuraji, mafija je uvijek imala svoje hitmene... Pa nisam rekao da AC nema vezes povijesti, ima. Osobe koje se spominju u igrama su bile stvarne povijesne osobe i postojale su, ali ne na taj način kako su opisane u igrama, tj. nisu imale nikakve veze s Altairom i Eziom, a ni s apple of Eden, jer su oni izmišljeni. I povijest je pormijenjena u igrama da se uklopi i radnju igre i ubačeni su likovi koji nisu u povijesti postojali. U bitci za Forli Ezia nije bilo, Ezio nije spasio Caterinu Sforza...

EDIT: I AC je teško utemeljen na teorijama zavjera tako da...
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Fri Aug 09, 2013 4:18 pm
Nisu imali veze s Altairom i Eziom niti Connorom, iako postoji priča da je indijanac spasio došljake a to je Connor, samo su to sve zapakirali i smislili za igru.
Ja na AC gledam kao zabavni dio povijesti, teorija zavijere, ali se možeš dobro zabavit Very Happy

chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Fri Aug 09, 2013 8:58 pm
Postalo je prezavjereno sa svakim novim nastavkom. Bilo je zabavno u početku.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Wed Aug 21, 2013 8:33 pm
Je li itko zna gdje mogu kupiti Saints Row IV za PC online? U Infomarku ni u Sophos Labu nemaju.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Wed Aug 21, 2013 8:50 pm
Zaplovi u Piratski Zaljev Wink
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Wed Aug 21, 2013 8:51 pm
Ne hvala, kompjuter mi se raspada.Torrent sam morao de-instalirat zbog manjka memorije i zbog virusa.
Radije ću čekat da dođe u Infomark za par mjeseci Smile
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Wed Aug 21, 2013 8:52 pm
A jbg xD
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Wed Aug 21, 2013 10:50 pm
Kako možeš bez torrenta ijedan dan izdržati? xD
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Thu Aug 22, 2013 4:56 pm
Pa za što bi mi trebao torrent? Sve što trebam već imam....
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Thu Aug 22, 2013 6:28 pm
A Anime? lol! 
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Thu Aug 22, 2013 6:30 pm
Ne skidam anime, niti ne gledam u zadnje vrijeme....
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Thu Aug 22, 2013 7:33 pm
How dare you?! xD jk Very Happy
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Tue Aug 27, 2013 11:40 am
ako niste vidli. Imate jos cca 2 dana. Najbolja ponuda do sad Very Happy

https://www.humblebundle.com
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Tue Aug 27, 2013 6:44 pm
Imam sva 3 Dead Spacea odavno, šta će mi Crysis 2 kad imam Crysis 3, Medal Of Honor ne volim, Battlefield 3 imam....lol....

Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Fri Sep 20, 2013 6:18 pm
Izašao GTA V, nažalost moram čekat PC verziju jer mi je PS3 crknuo prošli mjesec neeeee 
Ali nema veze, prijatelj je kupio igru za Xbox 360 i kaže da je fenomenalna.Prešao je 10 misija u 3 sata igranja i kaže da je najbolji Franklin (onaj crnac, no racism).I meni se on činio najbolji, ali jedva čekam zaigrat i sa ostalima.Vaš prvi dojmovi? Very Happy
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Fri Sep 20, 2013 10:20 pm
jebes GTA. 1.10. izlazi patch za Terrariu. So much new stuff kul 
Sponsored content

Igre - Page 4 Empty Re: Igre

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu