AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmovi

+16
Akai
Strummer
son goten
synhro
woker
chibi
SuperGoku
WooddieBone
audiosl4ve
Lelou1524
Prince Vegeta
Sasuke Uchiha
SuperSaiyanVegeta
sajber
O-Dog
Kaio- Goku
20 posters
AniMan :: Ostalo :: Multimedia :: TV
Go down
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Sat Oct 20, 2012 9:39 pm
jucer pogledah novog Spidermana i mogu reci da jecis okej. Svida mi se kako je glavni lik totalni zbunjola Very Happy
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Sat Oct 20, 2012 9:41 pm
Tek sad? o.O

Ja 12.7. XD
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Sun Oct 21, 2012 11:46 am
pa necu gledat cam verziju. Nisam tolko jadan Razz
Ceka se uvijek dvd ili bluray rip Smile
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Sun Oct 21, 2012 12:09 pm
Pa onaj stari je bio puno veča z bunjola, samo što ovaj izgleda nekako jadnije.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Sun Oct 21, 2012 12:55 pm
Meni onaj stari Spidey izgleda kao peder.Ovaj mi je bolji Very Happy
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Sun Oct 28, 2012 1:21 pm
Sorry na duplom postu no ova vijest zaslužuje dupli post.

Potvrđeno je da će napraviti film Assassin's Creed *.*
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Sun Oct 28, 2012 1:30 pm
Vec su napravili neki kratki film.
Inace bolje im je da ne rade jer ce upropastiti vec upropaseni serijal..
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Sun Oct 28, 2012 8:29 pm
A velika je vjerojatnost da će film upropastit, ali uvijek se možemo nadat. I što svi imaju protiv AC? Svi stalno govore da je upropašten. Po meni je to školski primjer dobrog serijala koji sa svakim nastavkom postaje sve bolji.

OT:
Znači, imamo AC koji je bio u najmanju ruku iznenađenje među AAA naslovima kad je izašao. Pred kraj postane malo monoton i previše se ponavlja, ali to je jako mali minus s obzirom na cijelu igricu. Dalje, imamo AC2 koji je bio poboljšanje u odnosu na prvi dio u svakom smisli te riječi. Nije bilo toliko monotonih ponavljanja misija, plivanje, glavni lik je detaljnije obrađen... Pa onda Brotherhood, opet poboljšanje u odnosu na AC2. Ne toliko drastično kao AC2 u odnosu na AC, ali neke izmjene u sustavu borbe, oružja, sinkronizacije, misije sa ratnim strojevima, regrutiranje assassina... I još više sidequestova sa čak i nekom pričom. I onda dolazi Revelations. E sad Revelations nisam igrao pa ne mogu sudit, ali koliko sam vidio ima neke sitne izmjene u odnosu na Brotherhood. A one drastičnije tipa Desmondove misije i one neke obrane dvoraca šta su svi popljuvali ne znam zaslužuju li to ili ne. To može opet biti slučaj kao i sa prvim dijelom, a to je da je to minus koji je relativno zanemariv u odnosu na cjelinu.

I to nas dovodi do AC3. Koji izlazi za nekih tjedan dana i trebao bi biti najbolji do sad. Uvedene su izmjene u kretanju (penjanje na drveće i sl.), borbi, masovne bitke na kopnu i moru (to me ne veseli), lovačke misije... I novi lik je poluindijanac! I po svemu sudeći igrica izgleda jako lijepo, a i ima potencijala biti dobra. No to ćemo vidjeti kad izađe.

A osim svega ovoga, čar AC-a nije bila ubijanje nekih povijesnih ličnosti, od kojih su neke stvarne (ok, dijelom je, ipak je bilo kul razbijat papu šakama) nego u lokacijama. Možda ne toliko u prvom dijelu koliko od drugog na dalje. Radnja se odvija u stvarnim gradovima koji su preneseni realno da ne može realnije biti. Jednom nam je iz povijesti konstrukcija na predavanju pokazivala neke crkve iz Italije i jedna mi je bila poznata ali se nisam mogao sjetiti od kuda, a kad sam se sjetio AC mi je postao još draži. I priča. Priča je super, malo previše teorije zavjere, ali bože moj. Da ta razdoblja i gradovi nisu toliko detaljno prenesena u konačan proizvod, AC bi bio osrednji akcijski serijal, ali ovako je dijelom i poučan. Uglavnom, ja ne vidim po čemu je upropašten jer sam igrao do sad sve nastavke osim Revelationsa i svaki je imao neka poboljšanja u odnosu na prethodnika.

A ako je problem što se gameplay nije mijenjao skoro ništ od prvog dijela onda je to licemjerje. Jer pogledaj Tekken, Street Fighter, Pokemoni, Counter Strike ili bilo koju drugu pucačinu koja je imala više nastavaka, Diablo, strategije, MMO igre... Sve imaju isit gameplay godinama i nkom to ne smeta, a to ni u AC-u nije problem.

EDIT:
Zaboravio sam spomenut da su u Brotherhood stavili multiplayer kojeg nisam igrao, ali sigurno nije bezveze jer se odonda pojavio u svakom novom nastavku.

Da se vratimo na topic:
Evo pogledo Teda jučer i mogu reć da je dobar. Možda sam očekivao da će biti malo bolji (a s druge strane napravio ga je lik koji radi Family Guy-a, pa u biti nisam očekivao ništa jer Family Guy ne mogu smislit), ali je ok komedija, koja bi se dala pogledat par puta po mogućnosti s nekom ekipom.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Mon Oct 29, 2012 3:39 pm
Trebam preporuku za film. Dosadno mi je, htio bih pogledati neku dobru komediju.
I ako je moguce da nema marvelovih budala u njemu.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Mon Oct 29, 2012 7:17 pm
Evo, čovjek ti je fino napisao poviše tebe TED!

@Chibi23
OT:
Ja jedva čekam da izađe AC3 Very Happy Odmah uzimam.
Predobro je što se na stablo možeš popet XD i čini se da će ovo bit najteži AC ikad, pogotovo za xBox igrače, ja imam PS3 pa za mene ne važi toliko ^^
Revelations je bio najbolji do sad, DO SAD, kao što si rekao, svaki AC je imao poboljšanje od prethodnog, i ne znam da li je sigurno, ali ovo je možda zadnji AC.
Igra je fantastična, preporučujem ju svakome *.*
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Mon Oct 29, 2012 9:18 pm
Nije zadnji skoro sigurno, jer im donosi puno novaca i neće ga samo tako prekinuti. Rekli jesu da će bit trilogija, ali... Lako kaprave još jedan nastavak s istim likom koji će i dalje bit AC3, kao i Brotherhood i Revelations.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Fri Dec 14, 2012 5:52 pm
Ide se gledat Hobit sutra :3 Very Happy

Sutra ili preksutra očekujte poduži post od mene i moguće je da će bit spojlera hehe Razz
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Fri Dec 14, 2012 7:11 pm
I ja sam trebo danas ić, al kad je prijateljica išla kupovat karte nije ih bilo više, pa idemo idući tjedan. I bolje ti je da ne bude spojlera (mada sam pročito knjigu i sad je opet čitam, i pogledo crtić, al nek ih ne bude). Ak ne zbog mene, zbog drugih.

I pošto sam ovih dana prehlađen i skoro ne idem nikud iz stana imao sam viška vremena za gledat filmove:

Sid i Nancy - a malo me razočarao. U biti sam ga pogledao zato što sam opet pročitao God hates us all. Za pogledat jedanput čist ok.

Star Trek (2009) - vau. Jako dobar film. Pozitivno iznenađen, moram priznat. Nisam uopće očekivao da će film bit tako dobar. Sad jedva čekam novi nastavak nagodinu. I uopće me ne odbija činjenica da glumi onaj glupi britanski glumac.

Novi Batman - u rangu prva filma trilogije. Ništa prespecijalno, dobar film, čak i bolji od drugog (jebiga, ipak sam ja neki Burtonov fan). I malo mi je glupo što su svi likovi najednom nevjerojatno pronicljivi i svi znaju tko je Batman.

5 Cenitmeters Per Second - bilo mi je dosadno, a negdje sam vidio da bi to trebalo pogledat. Ok za pogledat jedanput, al je The Girl Who Lept Through Time i dalje bolji.

Akira - pogledaj opis pod Star Trek. Stvarno film koji bi svatko tko se smatra bar nekakvim ljubiteljem animea morao (ne trebao, morao) pogledati.

EDIT: Koji fail. Umjesto Star Trek sam napisao Star Wars. Sva sreća pa sam skužio.


chibi23: komentar modifikovan dana: Sun Jan 06, 2013 12:09 am; prepravljeno ukupno 1 puta
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Fri Dec 14, 2012 7:59 pm
5 Cenitmeters Per Second je i meni bio dosadan. Onaj drugi dio će donekle bio zanimljiv, ali ostalo je bilo dosadno. The Girl Who Lept Through Time je svakako puno bolji.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Sun Dec 16, 2012 11:27 am
*Tantantantaaaaan Tantantantantaaaan*

Pogledao sam Hobita Very Happy
Film je super, očekivano sve za prvi dio trilogije.
I ovaj HFR(High Frame Rate) 3D Version je predobar, baš je realistično Smile
Prvi dio Hobita je jako sličan prvom djelu Gospodara Prstenova, sad slijedi spoiler, ne čitajte ako ne morate :')

Spoiler:

Ako ste fanovi Tolkienove književnosti, morate pogledati taj film.
Sigurno je među Top 3 filma godine

Jedva čekam nastavke Very Happy

audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Sun Dec 16, 2012 2:59 pm
cek kaj ce ih biti jos?
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Sun Dec 16, 2012 3:33 pm
Hobita? Pa da. To su rekli još početkom godine. Prvi dio je kolko sam upućen do Smauga. Drugi do kraja knjige. A treći nešto novo, izmišljeno što spaja Hobita i Gospodara Prstenova.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Sun Dec 16, 2012 8:44 pm
aha. Nisam znao. Ma moraju ga razvlacit. Gade mi se vise...
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Sun Dec 16, 2012 9:42 pm
A jebiga uvijek treba više para zaradit na nečem. Al svejedno vjerujem da će bit dobri filmovi.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Sun Dec 16, 2012 10:09 pm
a gle sa takvom produkcijom i novcima ulozenim u njega film jednostavno nemoze ispasti los, ali eto nije ni nista posebno. Kao sto ovog Hobita uzdizu u nebesa...
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Mon Dec 17, 2012 12:37 am
Pa nek ga uzdižu. Uzdizali su i Batmana, pa nikom ništ. To je definitivno najočekivaniji film godine. A i sam Jackson je postavio visoko ljestvicu s Gospodarom Prstenova i samim time ljudi puno očekuju od Hobita. A nije bezveze Hobit (skupa s Gospodarom Prstenova) jedan od (a vjerojatno i) najboljih fantastičnih romana u povijesti. Tolkien je bez ikakve rasprave bio i ostao (za sad, još moram pročitat Pjesmu Leda i Vatre, a i Kronike iza Narnije su isto u toj priči negdje zajedno s Pričom bez kraja) najbolji pisac fantastike i definitivno zaslužuje da se prema njegovim knjigama snime filmovi i to dobri.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Mon Dec 17, 2012 2:36 pm
a gle nekima je naocekivaniji nekima nije. Mislim meni je trilogija GP stvarno dobra ali da zeljno iscekujem hobita, to bome ne. Mislim da bi bolje bilo da je ostalo ovako kako je na trilogiji i da nisu snimali ovaj film ali eto glad redatelja, glumaca i pisaca ocito je prevelika.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Mon Dec 17, 2012 7:50 pm
Meni je preglupo što Hobit ima samo jednu knjigu i snimit će tri filma.
Jest da oni trebaju zaradit, no to je kao da od pjesme od 2 kitice napravim knjigu.
No ajde, još ću se malo veselit u 2013. i 2014. kad dolaze 2. i 3. dio Very Happy

Film definitivno spada u Top 3 filmova godine, po meni su to Hobit, Avengers i The Dark Knight:Rises, sad neki misle da je film bezveze, neki ne.

I je li ga itko pogledao? Very Happy
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Sun Jan 06, 2013 12:39 am
Message reputation : 100% (1 vote)
Evo da prokomentiram nakon pogledanog Hobita (još pred dva tjedna, al jebiga praznici su bili, al to je već druga/duga priča).

Al prvo malo o novom Batmanu. Mislim da mogu sa sigurnošću reć da je najbolji stripovski film ove godine. Sori Avengersi (stvarno mi je žao jer mi je Whedon jedan od najboljih i pogledao bi da snimi travu kak raste, a o nastavku Firefly-ja da ne govorimo) i Spider-Man. Avengerse mi je nažalost 9gag pokvario sa previše spojlera i više jednostavno to nije to bilo kad sam gledao film. Da se vratimo na Batmana, pogledao sam ga par puta na preskokce i dvaput cijelog u roku mjesec dana. To je jedan od onih filmova koji sa svakim novim gledanjem postaju sve bolji i bolji. Bane je predobar lik, predobro napravljen i odglumljen (i zakon glas Cool ), definitivno najbolji negativac u ovoj novoj trilogiji i baš je ubio Batmana. Jebeš Batmana, ja sam bio za Banea cijelo vrijeme. Samo se zbog Banea isplati pogledat film.

E sad Hobit, bit će puno spojlera pa:
Spoiler:

Eto, toliko od mene.
synhro
synhro
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 103
Reputation : 4
Pridružen : 2013-01-17
Godina : 38

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Thu Jan 17, 2013 5:42 pm
Django Unchained

Filmovi - Page 3 220px-Django_Unchained_Poster
(nešto forum slabo čita slike)

Da..ovo je samo još jedan od Tarantinovih filmova, ali to nikako ne iznosim kao lošu osobinu. Šteta pa ih nema mnogo više. Možete ga voleti ili ne, ali zaista se malo režisera u ovom dobu može pohvaliti tako unikatnim i prepoznatljivim stilom. Kao i sa Basterdsima, pokazuje kako mu nije potrebna komplikovana priča da bi nam maljem utisnuo poruku u glavu. Ne beži od klišea, već ih prihvata i natera vas da pomislite kako oni to uopšte i nisu. Kristof Volc je opet maestralno odglumio, vidi se da uživa u ulogama čudaka. Šta još reći..svaka čast gosn Tarantino, opet ste pobedili.

Sponsored content

Filmovi - Page 3 Empty Re: Filmovi

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu