AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škola i drugo

+20
smegmarta
Leo13
Akai
Strummer
Rin Okumura
nyan-cat
O-Dog
chibi
Jovo_SSJ3
Prince Vegeta
Goku SSJ2
son goten
Grgo
SuperSaiyanVegeta
Kaio- Goku
audiosl4ve
WooddieBone
Sasuke Uchiha
sajber
Lelou1524
24 posters
Go down
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Škola i drugo - Page 6 Empty Re: Škola i drugo

Tue Mar 11, 2014 11:35 am
A radi se ne.
lol.
a to je tužno.
ja planiram početi nekada ubrzo s nekim programčićima i prek jutjuba nabaviti neke novce,nevažno doduše. xd
a dobro da, istina sve što kažete.
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Škola i drugo - Page 6 Empty Re: Škola i drugo

Tue Mar 11, 2014 12:00 pm
Jutub ti nema kod nas sređeno za lovu kolko ja znam.

A kaj se tiče finomehanike kad te pita da mu kažeš jedan finomehanički element samo reci klizna tarenica. Odma ćeš pet dobit.

Zapamti: "KLIZNA TARENICA"
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Škola i drugo - Page 6 Empty Re: Škola i drugo

Tue Mar 11, 2014 7:59 pm
@Prince Vegeta I ja koristim anime stvari u školi, ali iz filmova isto.Npr. neki dan sam citirao Uncle Bena iz Spidermana na vjeronauku "Velika moć dolazi s velikom odgovornošću" i dobio 5 Very Happy
Na hrvatskom stalno citiram Naruta, Code Geass i Evangelion.Jedino zato zadaćnice dobivam 5 Razz

I evo, kad se nešto dogodi u školi što je barem malo zanimljivo (meni je rijetko što u školi zanimljivo pa je barem malo zanimlijivo drugima super) ja ću pisat taj događaj XD.

@Strummer Ma sve je to razmažena stoka.Misle da novac na stablu raste jer imaju novca pa se kurče.Barem 90% Dubrovnika je takvo, a sve se ko nema, a nakrali se ko Sanader.A ti tatini sinčići i mamine kurvice će jednog dana na svojoj koži osjetit kako je to kad se radi na baušteli i sličnim mjestima.Sve bi ja to na bauštelu pa nek radi...meh, ne da mi se ni nervirat na njih više.
I ja isto skupljam za gitaru (onu koju sam već prije pokazao ovdje, Synyster Gates Schecter) i ta gitara je stvarno ful skupa.Ali bome neću trošit na mobitele ili šta ja znam već ne samo da bih ispao "netko" u društvo koje je zapravo "nitko".

@Lelou Mani se toga, nema od tog hljeba ništa.Barem ne zasad kod nas, ali sumnjam da će i za 10 godina bit bolje.Jedino ako hočeš otiđi kod PewDiePiea da te zaposli...

Ako hočeš nabrzinu zaradit, pričekaj do ljeta pa ako imaš gdje na more otić onda možeš nekome bukirat brodove za izlete po otocima, to ja planiram radit ovo ljeto i mogu zaradit par tisuća kuna u mjesec dana (ne ja, nego moji roditelji, ali ipak), a ako imaš obrt s time, možeš zaradit preko 6000 kn u mjesec dana, kad je najveća sezona naravno.Ako želiš sve to, budi spreman stajati na nogama na suncu nekih 6 do 7 sati...
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Škola i drugo - Page 6 Empty Re: Škola i drugo

Tue Mar 11, 2014 8:30 pm
a poznam tipa koji zarađuje par stotina prek jutjuba.
ah ta finomehanika.
ha što to woodie.
danas sam dobio dvije jedinice iz ispita, netrebam još xD. iz finomehanike. a tip se ono smijao dok nam je čitao ocjene, baš se moglo vidjeti ta sreća na njegovom licu. mmmm... nešto tako.
a retard tip. ali stvarno.
Akai
Akai
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 330
Reputation : 19
Pridružen : 2012-10-16
http://www.animedimenzija.com/forum/index.php

Škola i drugo - Page 6 Empty Re: Škola i drugo

Tue Mar 11, 2014 9:42 pm
Eh deco šta ja da kažem, ja se tek osećam staro.

Sećam se vremena bez računara, interneta... neki nisu imali ni fiksni telefon. A mi smo imali dvojnika ( tj. dve kuće na isti broj XD ).

VHS i audio kasete... some unbelievable good times. Na TV-u je bilo samo 2 programa i počinjao je 3. eksperimentalni ahahah.
Strummer
Strummer
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 175
Reputation : 4
Pridružen : 2013-12-06

Škola i drugo - Page 6 Empty Re: Škola i drugo

Tue Mar 11, 2014 9:52 pm
Akai (citat):Eh deco šta ja da kažem, ja se tek osećam staro.

Sećam se vremena bez računara, interneta... neki nisu imali ni fiksni telefon. A mi smo imali dvojnika ( tj. dve kuće na isti broj XD ).

VHS i audio kasete... some unbelievable good times. Na TV-u je bilo samo 2 programa i počinjao je 3. eksperimentalni ahahah.

Aaa imam brdo video kazeta doma. Šteta što ih više nemam gdje turit jer je stara bacila onaj video.

Al kad je kabelska došla in da town  kul 
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Škola i drugo - Page 6 Empty Re: Škola i drugo

Tue Mar 11, 2014 10:56 pm
Lelou1524 (citat):a poznam tipa koji zarađuje par stotina prek jutjuba.
ah ta finomehanika.
ha što to woodie.
danas sam dobio dvije jedinice iz ispita, netrebam još xD. iz finomehanike. a tip se ono smijao dok nam je čitao ocjene, baš se moglo vidjeti ta sreća na njegovom licu. mmmm... nešto tako.
a retard tip. ali stvarno.
Stvar je u tome da se klizanje temelji na nedostatku trenja, a tarenica je element koji se temelji na trenju što je oksimoron. Ja sam to svom reko i dao mi je 5 zato jer "kao" je iz toga vidio da nisam štrebao nego učim sa razumjevanjem. Naravno odmah kad sam to rekel sam napomenuo da se šalim.

Istina kad je profesor majmun teško se prolazi.
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Škola i drugo - Page 6 Empty Re: Škola i drugo

Tue Mar 11, 2014 11:11 pm
a dobro nije što sam samo ja dobio dvije jedinice, već pola razreda. a sretan bio Malči.
mmm zanimljivo to.
a mislim nitko kod nas ne uči taj predmet, imamo šalabahtere na mobu i tekst na papirima, ali eto nije dovoljno bilo xD
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Škola i drugo - Page 6 Empty Re: Škola i drugo

Wed Mar 12, 2014 2:26 am
Sasuke Avenger (citat):@Prince Vegeta I ja koristim anime stvari u školi, ali iz filmova isto.Npr. neki dan sam citirao Uncle Bena iz Spidermana na vjeronauku "Velika moć dolazi s velikom odgovornošću" i dobio 5 Very Happy
Na hrvatskom stalno citiram Naruta, Code Geass i Evangelion.Jedino zato zadaćnice dobivam 5 Razz

Ja sam jednom u nekom eseju iz vjeronauka citirao TTGL i dobio pet. To mi je zapravo formula svaki put kad dobijem neku slobodnu temu i nemam pojma što pisati. Ubacim "believe in the you who believes in yourself" na pet načina i svaki put upali. I nikad ne shvate. Osim jednog prijatelja koji mi broji koliko puta koristim riječ "vjerovati" u esejima.

Kad već govorimo o zarađivanju novca, meni se pola razreda zaposlilo preko ljeta, a ja sam imao stipendiju. Zaradio sam više od svih drugih i onda sam im se rugao.  ahahahaha 

@Lelou  Kad su takvi idiotski profesori, ne možeš ništa. Meni je iz latinskog bila neka luda profesorica koja bi čim bi čula glas u razredu prestala predavati i onda tražila da mi to sami radimo. Jednom je u kontrolnom dala lekciju koju uopće nismo radili i svi dobili jedan (ja sam uspio navući dva) i onda kad smo pisali ispravak sam naučio napamet gramatiku latinskog od početka do kraja i nekako dobio 4. Hvala Bogu da je latinski samo dvije godine.
Strummer
Strummer
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 175
Reputation : 4
Pridružen : 2013-12-06

Škola i drugo - Page 6 Empty Re: Škola i drugo

Wed Mar 12, 2014 1:38 pm
Profesori općenito imaju najlakši posao na svijetu lol. Posebno ovim u mojoj školi, što mi praksu predaju. Lade guzicu, gledaju nas kako radimo i kukaju kako im je mala plaća.

A ni konobari nisu ništa bolji.

...

Ni glumci.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Škola i drugo - Page 6 Empty Re: Škola i drugo

Wed Mar 12, 2014 1:50 pm
Ah ti anime citati.. Very Happy
Jedan jedini razlog zasto dobivam pet iz zadacnica xD
Leo13
Leo13
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 350
Reputation : 5
Pridružen : 2014-02-22
http://myanimelist.net/clubs.php?cid=32947

Škola i drugo - Page 6 Empty Re: Škola i drugo

Wed Mar 12, 2014 2:25 pm
Strummer (citat):Profesori općenito imaju najlakši posao na svijetu lol. Posebno ovim u mojoj školi, što mi praksu predaju. Lade guzicu, gledaju nas kako radimo i kukaju kako im je mala plaća.

A ni konobari nisu ništa bolji.

...

Ni glumci.

Neznam kroz sta tvoji profesori prolaze ali u mom razredu od 7 (ali su bili dovoljno divlji za pun razred) ucenika samo ja sam bas dobar (jer se ne micem sa stolice cak kad je odmor i skoro pa ne recem nista cijeli dan) je uzas niko ne slusa, pricaju, ne dolaze na sat itd. Sad su dobri prije su lomili i palili klupe, micali vide sa prozora i jos gluposti koje se ne mogu sjetiti.
Strummer
Strummer
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 175
Reputation : 4
Pridružen : 2013-12-06

Škola i drugo - Page 6 Empty Re: Škola i drugo

Wed Mar 12, 2014 2:28 pm
Leo13 (citat):
Strummer (citat):Profesori općenito imaju najlakši posao na svijetu lol. Posebno ovim u mojoj školi, što mi praksu predaju. Lade guzicu, gledaju nas kako radimo i kukaju kako im je mala plaća.

A ni konobari nisu ništa bolji.

...

Ni glumci.

Neznam kroz sta tvoji profesori prolaze ali u mom razredu od 7 (ali su bili dovoljno divlji za pun razred) ucenika samo ja sam bas dobar (jer se ne micem sa stolice cak kad je odmor i skoro pa ne recem nista cijeli dan) je uzas niko ne slusa, pricaju, ne dolaze na sat itd. Sad su dobri prije su lomili i palili klupe, micali vide sa prozora i jos gluposti koje se ne mogu sjetiti.

Ne znam* xD

A to je seljakluk isto, bilo je toga kod mene u osnovnoj. Šta njih uostalom boli kuac za to.
Leo13
Leo13
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 350
Reputation : 5
Pridružen : 2014-02-22
http://myanimelist.net/clubs.php?cid=32947

Škola i drugo - Page 6 Empty Re: Škola i drugo

Wed Mar 12, 2014 2:35 pm
Grammar nazi  Laughing 

Neke ne boli kurac i njima je na kraju naj lakse, ali ima onih koji se stvarno trude da nesto zapamtis a ovi svi na mobitel ili jos bolje spavaju, tesko je to gledat.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Škola i drugo - Page 6 Empty Re: Škola i drugo

Wed Mar 12, 2014 5:17 pm
Strummer (citat):Profesori općenito imaju najlakši posao na svijetu lol. Posebno ovim u mojoj školi, što mi praksu predaju. Lade guzicu, gledaju nas kako radimo i kukaju kako im je mala plaća.

A ni konobari nisu ništa bolji.

...

Ni glumci.

profesor je nastresniji posao na svijetu, tako kazu istrazivanja tako da nije nimalo lagan posao, a to mi mozes primit na rijec jer znam, zatoo sto mi je sestra profesorica.
Konobar? To je pak posao koji te jako ako fizicki iscrpi i jako je naporan. Po ljeti u spici se radi i po 18 sati bez prestanka, konobar je uvijek na nogama i on uvijek mora biti nasmijan.
Glumci... Oni su prica za sebe. Uza sve kaj sam naveo uvijek ali UIJEK postoje iznimke , ja sam govorio samo za opcenito kako je.

@sajber svida mi se ova svijetlo plava boja iza foruma. ostavi tako, nekako daje ugodniji osjecaj
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Škola i drugo - Page 6 Empty Škola i drugo

Mon Mar 17, 2014 9:52 pm
Uff, sad moram učit povijest u 10 sati navečer...Pa baš fino, zar ne? Very Happy
Leo13
Leo13
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 350
Reputation : 5
Pridružen : 2014-02-22
http://myanimelist.net/clubs.php?cid=32947

Škola i drugo - Page 6 Empty Re: Škola i drugo

Mon Mar 17, 2014 10:15 pm
Ima i goreg, ja trebam naucuti za 5 ili 6 mjesec 535 pitanja iz kuharstva a prije toga za 4 mjesec naucuti i obraniti radnju i skuhati cjeli meni (a jedino sta znam skuhati je kajgana i hrenovke).
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Škola i drugo - Page 6 Empty Re: Škola i drugo

Mon Mar 17, 2014 10:16 pm
povijest je još super.
ja moram fiziku i povijest, omfg. moram povijest tek se sada sjetio xD.
a imam hrvatsku povijest od prvog do drugog razreda samo da pročitam sve treba mi sat vremena...
a fizika da ne govorim xD
Leo13
Leo13
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 350
Reputation : 5
Pridružen : 2014-02-22
http://myanimelist.net/clubs.php?cid=32947

Škola i drugo - Page 6 Empty Re: Škola i drugo

Mon Mar 17, 2014 10:18 pm
učenje  Sretno  učenje
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Škola i drugo - Page 6 Empty Re: Škola i drugo

Tue Mar 18, 2014 2:08 am
Ja sam sinoć do tri sata ujutro učio biologiju. Škola mi je u sedam ujutro. Otkako je ovo polugodište počelo ne spavam više od četiri sata dnevno. Imam podočnjake veličine dječje šake. I još sam bio dovoljno pametan da sjednem u prokletu prvu klupu da ne mogu ni u školi spavat.  Bed 
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Škola i drugo - Page 6 Empty Re: Škola i drugo

Tue Mar 18, 2014 3:35 pm
Ljudi, isplatilo se.Dobio sam dvije petice Very Happy istina, učio sam do ponoća i onda još u šest ujutro...ali...ISPLATILO SE JEBEM IM MATER!!  Hero hahaha 

Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Škola i drugo - Page 6 Empty Re: Škola i drugo

Tue Mar 18, 2014 3:53 pm
Mi kad učimo povijest moramo doslovno znat sve što piše u bilježnici napamet. Imamo nekakve natuknice koje profesor stavi (a on je toliko obzira da sve makne za pet minuta) i onda ih moramo prepisat i naučit. Srećom smo mu zdipili file s laptopa  ahahahaha 
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Škola i drugo - Page 6 Empty Re: Škola i drugo

Wed Mar 19, 2014 4:47 pm
Prince Vegeta (citat):Ja sam sinoć do tri sata ujutro učio biologiju. Škola mi je u sedam ujutro. Otkako je ovo polugodište počelo ne spavam više od četiri sata dnevno. Imam podočnjake veličine dječje šake. I još sam bio dovoljno pametan da sjednem u prokletu prvu klupu da ne mogu ni u školi spavat.  Bed 

meni jedna stvar nejde u glavu. Kako mozete toliko uciti? Mislim em vam lose utjece na zdravlje, i sto posto sam siguran da od 10 navecer nema smisla uciti jer samo citas i nis ti ne ulazi u glavu + jos si osnovna/srednja u kojoj ej ucenje prakticki bespotrebno za razliku od faksa. Ja sam isao u matematicku gimnaziju pa sam prolazio sa 4 uceci mozda 2-3 sata tjedno (ako i toliko). Ne shvacam danasnju djecu koja uce po 5 sati i onda dobe dva-tri. Ili je srednja teza(cisto sumnjam) ili je ova generacija previse zatupljena (bez uvrede).
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Škola i drugo - Page 6 Empty Re: Škola i drugo

Wed Mar 19, 2014 4:58 pm
vegito (citat):
Prince Vegeta (citat):Ja sam sinoć do tri sata ujutro učio biologiju. Škola mi je u sedam ujutro. Otkako je ovo polugodište počelo ne spavam više od četiri sata dnevno. Imam podočnjake veličine dječje šake. I još sam bio dovoljno pametan da sjednem u prokletu prvu klupu da ne mogu ni u školi spavat.  Bed 

meni jedna stvar nejde u glavu. Kako mozete toliko uciti? Mislim em vam lose utjece na zdravlje, i sto posto sam siguran da od 10 navecer nema smisla uciti jer samo citas i nis ti ne ulazi u glavu + jos si osnovna/srednja u kojoj ej ucenje prakticki bespotrebno za razliku od faksa. Ja sam isao u matematicku gimnaziju pa sam prolazio sa 4 uceci mozda 2-3 sata tjedno (ako i toliko). Ne shvacam danasnju djecu koja uce po 5 sati i onda dobe dva-tri. Ili je srednja teza(cisto sumnjam) ili je ova generacija previse zatupljena (bez uvrede).

Je li nešto ne valja s tobom ili jako loše trollaš? U osnovnoj/srednjoj je bespotrebno učit? U nižim razredima osnovne da, od 6-8. razreda bogami ne.Pa nisam jebeni genije da znam napamet bez učenja, evo recimo sad što učimo iz biologije, hormonsku regulaciju, hipofizu i ostala hipo-sranja.A u srednjoj je još gore jer se uči i latinski, plus nadodavanje gradiva iz osnovne.

Btw, ne znam nikoga da je učio 5 sati pa dobio 2 ili 3.Ja dobijem 2 ili 3 kad pročitam samo u 5 min nešto iz knjige.Kad učim najmanje sat vremena, dobijem peticu.I svi vi koji kažete da ste učili jako jako malo u nekom vremenu, serete.Tko zna što bi onda bilo od tebe da učiš ko mi, ha? Bio bi novi Einstein...malo morgen, učio si isto ko i mi...No možda imaš više sreće nego pameti pa si stvarno učio tako malo, ali sumnjam.Ne bi onda išao u matematičku gimnaziju Wink
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Škola i drugo - Page 6 Empty Re: Škola i drugo

Wed Mar 19, 2014 5:05 pm
Ne ucim gotovo nikad pa imam sasvim ok ocijene. xD
Istina... matka se do sad vec trebala ispraviti, but, ain't nobody got time fo dat xD

PS: S vegitom bih se u jednu ruku slozio. Uciti u osnovnoj je glupo, naravno uz preduvjet da pazis na satu (kolko god bilo zabavno izvoditi gluposti valjda si dosao nesto nauciti), a ni srednja nije neki problem osim sto neke predmete treba izvjezbati dok ne sjednu (jer realno, srednja nije obavezna i boli onog profesora razumijes li ti to ili ne).
Sponsored content

Škola i drugo - Page 6 Empty Re: Škola i drugo

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu