AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konzole

+5
WooddieBone
Sasuke Uchiha
Kaio- Goku
Grgo
SuperSaiyanVegeta
9 posters
Go down
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Konzole Empty Konzole

Sat Feb 18, 2012 12:07 pm
Evo i thread o konzolama.
Koje konzole posjedujete? Koje bi ste željeli posjedovati? Koje igre igrate na njima? Imate problema s konzolom? Zamjerke?
Trenutno imam: neku kopiju NES-a uz koju sam provodio sate sa Super Mariom, PS1, PS2 slim i PS3 Phat 80gb.
Evo imam jednu zamjerku PS3-u, a to je instaliranje igara. Znači nije dovoljno to što ju skinete još morate i instalaciju proći.

Imam i jedno pitanje.
Je li ovo dovoljno za spojiti PS3 na PC monitor (AOC F22+ 21,5"),
Roline Value DVI - HDMI kabel,- http://www.infomark.hr/Kablovi/185/Roline%20Value%20DVI%20-%20HDMI%20kabel,%203m#naslov
Konzole Roline_dvi_hdmi_3m_veca
...Ili trebam još koji kabel?
Grgo
Grgo
Junior Boarder
Junior Boarder
Broj postova : 25
Reputation : 0
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 30
http://www.wix.com/grgopetrov/grgo-petrov

Konzole Empty Re: Konzole

Sat Feb 18, 2012 5:40 pm
Imam PS2 ali kao da nemam, ne koristim već 3 godine jer se skroz s*ebao, ne čita niti jednu igru, zuji, zamrzne se čim se uključi...niti previše plačem, samo bi mi odnio vremena...ustvari, to vrijeme nadoknadim igrajući se na kompu. afro
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Konzole Empty Re: Konzole

Sat Feb 18, 2012 6:37 pm
Hehe, moj PS2 je prestao čitati igre par dana prije nego što sam nabavio PS3 Razz .
avatar
Kaio- Goku
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 879
Reputation : 1
Pridružen : 2012-02-16
Godina : 24
http://luckyluka@gmail.com

Konzole Empty Re: Konzole

Sun Feb 19, 2012 7:21 am
Ja imam ps2 i to mi je dosta. Kad vidim neku zakon igricu, samo se dogovorim s tatom, pa pola plaća on, a pola ja Very Happy
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Konzole Empty Re: Konzole

Sun Feb 19, 2012 3:15 pm
Ja ću dobit PS3.Imam PS2 I PSP, ali hoću PS3 radi dobrih igara, a pogotovo radi Naruto Storm Seriesa, jer su igre zakon.Grafički, ništa ne može dokučit PS3, jedino Xbox, ali ostalo je nula...
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Konzole Empty Re: Konzole

Sun Feb 19, 2012 3:57 pm
Imam PS2, PSP i X360, ali u zadnje vrijeme se najviše igram na kompu.
Planirao sam uzeti PS3, ali sam lovu spiskao na stripove i ME3 N7 Edition (PC).
Prije sam imao i PSX, ali sam ga dao bratićima.
U buduće ću si sigurno kupiti PS3, ali cjena je još uvijek previsoka.
PS Vita me dosta zanimala, uglavnom zbog jako niske cijene, ali sam nakon PSP-a shvatio da su handheldi ogavni za igrat, a odbilo me i to što za igranje treba posebna PS Vita memorijska kartica koja nije uključena u pakiranje, a sama konzola nema unutarnju memoriju.
Čak se ni slušalice ne dobiju u kutiji nego ih treba posebno kupit.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Konzole Empty Re: Konzole

Mon Feb 20, 2012 8:03 pm
PS Vita ti je bezveze...naprednija verzija PSP-a, koji je također bezveze...
A ja sam tako mislio za Nintendo 3DS, skupo, a zabole te oči kad igraš pola sata...
PS3 i Xbox tu najbolje konzole, ali što su više napredniji to su više gluplji, za 4-5 godina češ imat Play Station na touch, ako ne i prije...
Ili ono što su rekli da će napravit Nintendo koji se priključi za glavu pa se igra razmišljajući, pa ko je tu glup, lol...
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Konzole Empty Re: Konzole

Mon Feb 20, 2012 11:11 pm
Sasuke Avenger (citat):PS Vita ti je bezveze...naprednija verzija PSP-a, koji je također bezveze...
A ja sam tako mislio za Nintendo 3DS, skupo, a zabole te oči kad igraš pola sata...
PS3 i Xbox tu najbolje konzole, ali što su više napredniji to su više gluplji, za 4-5 godina češ imat Play Station na touch, ako ne i prije...
Ili ono što su rekli da će napravit Nintendo koji se priključi za glavu pa se igra razmišljajući, pa ko je tu glup, lol...
Pa Vita je na touch Smile
avatar
Kaio- Goku
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 879
Reputation : 1
Pridružen : 2012-02-16
Godina : 24
http://luckyluka@gmail.com

Konzole Empty Re: Konzole

Tue Feb 21, 2012 6:49 am
Mene PSP nikad nije privlačio, pa tako ni Ps Vita. Mislim da ne bi sada trebali forsirat konzole za touch i slično, već bi trebali stat negdje na ovoj razini.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Konzole Empty Re: Konzole

Tue Feb 21, 2012 12:08 pm
WooddieBone (citat):
Sasuke Avenger (citat):PS Vita ti je bezveze...naprednija verzija PSP-a, koji je također bezveze...
A ja sam tako mislio za Nintendo 3DS, skupo, a zabole te oči kad igraš pola sata...
PS3 i Xbox tu najbolje konzole, ali što su više napredniji to su više gluplji, za 4-5 godina češ imat Play Station na touch, ako ne i prije...
Ili ono što su rekli da će napravit Nintendo koji se priključi za glavu pa se igra razmišljajući, pa ko je tu glup, lol...
Pa Vita je na touch Smile
Znam, ali mislio sam kao PS 3 pa češ na TV-u igrat na touch...
JezFrizuraMan
JezFrizuraMan
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 181
Reputation : 0
Pridružen : 2012-02-06
Godina : 27

Konzole Empty Re: Konzole

Wed Aug 22, 2012 11:13 pm
Imam pitanje... PS3 ili xbox 360?
Koi je bolji?
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Konzole Empty Re: Konzole

Thu Aug 23, 2012 1:24 am
Da.. sve ti je to isto. Ugl. je pretezito razlika u osvijetljenju i sijenama (nebitno dok igras). Razlika u grafici se u dosta slucajeva bitno primjecuje u ekskluzivama.
I ako trazis neku anime igru onda uzmi ps3 jer ima veci broj ekskluziva.

Ps: Moj ps3 uskoro (nadam se) ide pa-pa. :3.. i imao sam svakakve konzole od snesa do ps-a, i sa snesom,psxom i ps2 sam se jedino posteno zabavio, a ni wii nije za bacit.
JezFrizuraMan
JezFrizuraMan
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 181
Reputation : 0
Pridružen : 2012-02-06
Godina : 27

Konzole Empty Re: Konzole

Thu Aug 23, 2012 9:21 am
Znači ps3 je bolji...
Jesi imo xbox?
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Konzole Empty Re: Konzole

Thu Aug 23, 2012 9:53 am
PS3 sigurno ima bolje ekskluzive, a iako su neke za box prezakon tipa Fable-a i Gears of Wara, PS3 ekskluzive su čista genijala i nemogu se usporedit sa ovozemaljskim igrama (Uncharted, Killzone, Metal Gear Solid 4, Heavy Rain...)
Kaj se tiće multiplatforma Xbox tu nosi pobjedu jer iz nekog čudnog razloga sve multiplatform igre izgledaju bolje na njemu nego na PS3.

I KAJ GOD TI NETKO REKAO
RESISTANCE 1,2,3 NISU DOBRE IGRE. (TOČKA)
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Konzole Empty Re: Konzole

Thu Aug 23, 2012 1:59 pm
Nisu :S, slazem se.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Konzole Empty Re: Konzole

Thu Dec 05, 2013 6:09 pm
Jedno ozbiljno i teško pitanje.Skupljam pare za konzolu nove generacije i ne mogu se odlučiti između PS4 i Xbox One.Pa ovako stvari stoje:

Xbox One mi se nekako čini primamljivijim izborom zbog više razloga, a najbitniji je taj da još nisam imao Xbox, nikada, a imam sve PS konzole osim Vite.
U vezi Xbox One-a mi se sviđaju neke, amo reć stvari koje nisu baš vezane za gaming, kao npr. kontrola Xboxa ili TV-a u koji je priključen (Xbox) glasom.Rečeš "Xbox One Nova TV" i prebaci ti na Novu, ne treba nam više daljinski Razz
Ali sviđaju mi se i stvari vezane za gaming, npr. uz konzolu dobiješ Kinnect koji ako ga kupuješ odvojeno košta 800 kn, a o grafici konzole da ne govorim.Ali postoje 2 problema:
1.Postoji dosta problema s Xbox One-om kao što su grebanje diskova ili crashanje igara (to su problemi koji su navedeni u ovih mjesec dana otkako je izišao u prodaju), ali možda Microsoft riješi to dok dođe u nas.
2.Cijena-dosta je skuplji od PS4, pogotovo u nas u Europi (kontaj da će u Hrvatskoj bit skuplji za još 50 eura nego u drugim državama), znači, Xbox one košta 500 eura a PS4 košta 400 eura.


Prvo sam razmišljao o kupovini PS4 jer sam navikao na PS i rekao bih da sam do sad bio "vjeran" Sony-u i PS-u.Oduvijek sam više volio PS i imam hrpu igara za sve konzole koje su dosad izašle osim za Vitu koju nemam.Kad je Xbox One tek bio najavljen, bilo je kao i rješeno da ću uzet PS4, ali onda sam shvatio da PS4 i nije neki noviji tip konzole već samo poboljšana verzija PS3.Ali i PS4 ima neke dobre specifikacije, grafika je mrvicu bolja od Xbox One-a i vidi se da Sony prati svaki Microsoftov korak, Microsoft objavi da će se uz Xbox One dobiti jedna igra gratis, Sony objavi da će se uz PS4 dobiti dvije igre gratis.I dosad nije bilo nekih većih problema u vezi PS4 koliko ih je imao Xbox One pa mi se čini da će PS4 manje puta ići na servis nego Xbox One.I tu je još pristupačnija cijena, u nas će koštati od 3100 do 3300 kn, a kad je PS3 tek izašao, bio je od 3500 do 4000 kn.

U velikoj sam dilemi Razz
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Konzole Empty Re: Konzole

Thu Dec 05, 2013 6:35 pm
Rečeš "Xbox One Nova TV" i prebaci ti na Novu, ne treba nam više daljinski
Xbox One nece biti podrzan na podrucju RH, dakle nista od takvih mogucnosti za nas.
Kakva dilema? Microsoft nije ozbiljna firma, to ti moze svatko objektivno reci.
PS4 ce sigurno nastaviti dominaciju nad Xbone-om, a za to su si sami krivi u Microsoftu.

PS fanboy sam, ali pisem sasvim objektivno na temelju vidjenog. Nema neutemeljene mrznje.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Konzole Empty Re: Konzole

Thu Dec 05, 2013 9:04 pm
kanite se konzola... Rade nadogradi PC...
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Konzole Empty Re: Konzole

Thu Dec 05, 2013 9:18 pm
Daleko je lijepse igrati na PC-u, ali ako hoces biti miran barem 6-7 godina onda ti preostaju jedino konzole.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Konzole Empty Re: Konzole

Thu Dec 05, 2013 11:15 pm
A možda ima i u tome nešto. Ali svejedno je PC još svjetlosnim godinama daleko od konzola i dok ne izmisle nadogradivu konzolu PC nije u nikakvoj opasnosti. A i da sad kupiš PC sa recimo najnovijim komponentama miran si isto par godina, pa ćeš onda morat malo smanjit detalje na jedno par godina, pa tek onda možeš razmišljat o nadogradnji. Konzole jedino imaju neke ekskluzive koje PC nema, ali se barem pola porta na PC nakon nekog vremena tako da ni to nije prevelika prednost.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Konzole Empty Re: Konzole

Fri Dec 06, 2013 10:48 pm
Lol, koji je vama k****? Odakle meni te pare za taj neki "dobar gaming PC", mogo bih kupit oba dvije konzole za cijenu tog PC-a.Evo, frend mi kupio kao neki dobar gaming PC za 4000 kn, sranje žešće.Nadogradnja mog PC-a se ne isplati, evo slikovito rečeno, to je kao da budalu učiš nuklearnu fiziku.I koliko vam puta moram reć da nisam PC gamer, već konzolaš, end of story.

I nitko mi dosad nije dao neki dobar odgovor osim SuperSaiyanVegete koji je u krivu.
U početku se mislilo da to neće moći biti za RH, ali moći će ako ga kupiš u RH, pratim sve najnovije vijesti... Smile
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Konzole Empty Re: Konzole

Sun Dec 08, 2013 10:57 pm
Nitko nije rekao da ti imaš para ni da moraš odma kupit neki nabrijani gejmerski PC. Samo hoću reći da je PC nadmoćniji nad konozolama i da će to tako i ostat bar u nekoj predvidivoj budućnosti. A to što ti više voliš igrat igre na konzolama to je druga stvar.
Jovo_SSJ3
Jovo_SSJ3
Senior Boarder
Senior Boarder
Broj postova : 86
Reputation : 0
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 26

Konzole Empty Re: Konzole

Tue Jan 07, 2014 11:01 pm
Zna li netko nekog ko prodaje Playstation 3  Slim za 500 kuna (ili manje) ?
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Konzole Empty Re: Konzole

Wed Jan 08, 2014 2:39 pm
Zbilja? Ti bi PS3 Slim za 500 kn? Are you fucking kidding me!?

Ja sam svoj platio 1400 kn prošle godine, i to je bilo najjeftinije što sam našao.Mislim, možeš ga ti nać za 500 kn, ali vjerovatno ne radi i porazbijen je cijeli...

Ja ti preporučujem da čuvaš pare i skupljaš za PS4, šta će ti PS3 sad ionako...
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Konzole Empty Re: Konzole

Wed Jan 08, 2014 4:40 pm
Zasto Sasuke?
PS4 je naravno isplativiji, biti ce vise ekskluziva za PS4, developeri ce se fokusirati vise na njega, no PS3 i X360 ce zariti i paliti jos nekoliko godina.
PS2 je do prosle godine i dalje izbacivao igre (i dalje izlaze u Japanu), dakle usudim se reci da PS3 ima jos barem 3-4 kvalitetne godine dok PS4 ne preuzme stvar u svoje ruke.
Nece to biti nikakvi spektakli, no siguran sam da se velike fransize nece odreci toga samo tako.

Nego, tesko da ces naci PS3 za 500 kn i jos k tome slim verziju. Fat bi vec mogao i naci, samo je isto pitanje u kakvim je uvjetima.
Sponsored content

Konzole Empty Re: Konzole

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu