AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konzole

+5
WooddieBone
Sasuke Uchiha
Kaio- Goku
Grgo
SuperSaiyanVegeta
9 posters
Go down
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Konzole - Page 2 Empty Re: Konzole

Wed Jan 08, 2014 6:55 pm
Jedine igre (zasad barem) koje izlaze ove godine i izlaze za PS3 su Watchdogs i Thief, one su zasad potvrđene za PS3 i next gen konzole.Meni se nedavno pokvario PS3 i fino skupljam za PS4, nema smisla kupovati PS3 jednostavno, jedino ako želiš igrat The Last Of Us ili Beyond:Two Souls.I sumnjam da će PS3 i xBox 360 više žarit i palit kao prije, jedino kod ljudi koji su prije kupili te konzole pa će kupovati igre koje budu izlazile, kupnja će se itekako smanjit, već je pala prema IGN-u.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Konzole - Page 2 Empty Re: Konzole

Wed Jan 08, 2014 7:05 pm
Vjeruj mi hoce Smile
PS3 je jos uvijek daleko bolja investicija od PS4, za godinu-dvije kad PS4 krene normalno s igrama tek onda ce trenutna, tj. bivsa generacija konzola biti relativno neisplativa.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Konzole - Page 2 Empty Re: Konzole

Sun Feb 23, 2014 12:57 am
za sve fanboye konzolica i sve one koji se tako osjecaju Smile

EDIT: it's a .gif

Konzole - Page 2 2y2i3wg
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Konzole - Page 2 Empty Re: Konzole

Sun Feb 23, 2014 2:43 am
Makni mi tu ljenu svinjčugu od Gabe Newella.
Napravi jednu od najboljih igara ikad i ostavi Cliffhanger i umjesto da završi priču, vuče nas za nos svake godine sa nekim lažnim "leakanim" concept artovima i bere lovu sa steama.


Steam je ujedno i jedan od razloga zašto ne kupujem igre za PC.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Konzole - Page 2 Empty Re: Konzole

Sun Feb 23, 2014 11:26 am
sta fali Steamu. COvjek bar zna kako zahuktati mnostvo. Pa da izda HL3 bila bi najprodavanija igra u povijesti valjda je rtolko ljudi ju ceka da to nije istina. I svaka mu cast sto i dalje uzbuduje ljude oko toga, makar svi znamo da HL3 nece izac koliko got to zeljeli...
I da Steam je odlican!
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Konzole - Page 2 Empty Re: Konzole

Sun Feb 23, 2014 12:28 pm
Sasuke Avenger (citat):Jedine igre (zasad barem) koje izlaze ove godine i izlaze za PS3 su Watchdogs i Thief, one su zasad potvrđene za PS3 i next gen konzole.Meni se nedavno pokvario PS3 i fino skupljam za PS4, nema smisla kupovati PS3 jednostavno, jedino ako želiš igrat The Last Of Us ili Beyond:Two Souls.I sumnjam da će PS3 i xBox 360 više žarit i palit kao prije, jedino kod ljudi koji su prije kupili te konzole pa će kupovati igre koje budu izlazile, kupnja će se itekako smanjit, već je pala prema IGN-u.

Haha. Nema smisla kupovat PS4 osim ako si zagriženi fan tehnike i PS-a i ako imaš viška novaca jer svaka nova igra dođe bar 500 kuna. A s druge strane za te nove konzole (i još next gen konzole) koje su u optjecaju već par mjeseci je izašlo premalo igara i ne najavljuju previše novih (a rade hd remakeove sam tak (Tomb Raider npr., a to si mogao odma imat ako si igrao na PC-u)), a to je glavni razlog zašto bi ljudi kupili te konzole.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Konzole - Page 2 Empty Re: Konzole

Sun Feb 23, 2014 2:23 pm
Igrao sam na PS4-u i puno je bolji od PS3.Od grafike pa do stvari koje možeš raditi na joysticku i samoj konzoli.Fora mi je što se sa joystickom može upaliti ili izgasiti konzola.Joystick je puno bolji, lijepo stane u ruku i dodaci na njemu su super.
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Konzole - Page 2 Empty Re: Konzole

Sun Feb 23, 2014 11:35 pm
chibi23 (citat):
Sasuke Avenger (citat):Jedine igre (zasad barem) koje izlaze ove godine i izlaze za PS3 su Watchdogs i Thief, one su zasad potvrđene za PS3 i next gen konzole.Meni se nedavno pokvario PS3 i fino skupljam za PS4, nema smisla kupovati PS3 jednostavno, jedino ako želiš igrat The Last Of Us ili Beyond:Two Souls.I sumnjam da će PS3 i xBox 360 više žarit i palit kao prije, jedino kod ljudi koji su prije kupili te konzole pa će kupovati igre koje budu izlazile, kupnja će se itekako smanjit, već je pala prema IGN-u.

Haha. Nema smisla kupovat PS4 osim ako si zagriženi fan tehnike i PS-a i ako imaš viška novaca jer svaka nova igra dođe bar 500 kuna. A s druge strane za te nove konzole (i još next gen konzole) koje su u optjecaju već par mjeseci je izašlo premalo igara i ne najavljuju previše novih (a rade hd remakeove sam tak (Tomb Raider npr., a to si mogao odma imat ako si igrao na PC-u)), a to je glavni razlog zašto bi ljudi kupili te konzole.
Igara se da nabavit i za 100 kuna ako znaš di tražit. Od rabljenih preko akcija pa do digitalnih na PS storeu.
Po meni se više isplati uzeti prvo konzolu i kasnije igre jer ako kupim za dvije godine bit će 300 igara koje ću htjeti igrati, a neću imati love. Ovako se trošak rasporedi na duže vrijeme i lakše je.
Zaboravio si na PS+ sa kojim za cijenu jedne igre godišnje dobiješ minimalno 12 igara (na PS3 24 jer su dvije mjesečno).
Sponsored content

Konzole - Page 2 Empty Re: Konzole

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu