AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmovi

+16
Akai
Strummer
son goten
synhro
woker
chibi
SuperGoku
WooddieBone
audiosl4ve
Lelou1524
Prince Vegeta
Sasuke Uchiha
SuperSaiyanVegeta
sajber
O-Dog
Kaio- Goku
20 posters
AniMan :: Ostalo :: Multimedia :: TV
Go down
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Thu Aug 29, 2013 4:56 pm
SuperSaiyanVegeta (citat):Da l' se isplati gledati ovaj Pacific Rim? Podsjeca me na Evangelion pa sam mislio da bi moglo biti zabavno xD
Na 11. stranici imaš moj review...

@Vegito Ma da, kako je počelo, iduće će godine napravit film Traktori ili Mopedi -.-"

Pogledao sam film R.I.P.D, film je pre smiješan XD i uz to, ima dobru dozu akcije.I na kraju filma se zamisliš kao ono:Što ako je zbilja tako kao u filmu da se mrtvaci reinkarniraju u druge ljude? XD
synhro
synhro
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 103
Reputation : 4
Pridružen : 2013-01-17
Godina : 38

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Sat Aug 31, 2013 12:36 pm
SuperSaiyanVegeta (citat):Da l' se isplati gledati ovaj Pacific Rim? Podsjeca me na Evangelion pa sam mislio da bi moglo biti zabavno xD
Nemoj to da radiš sebi..film je isto đubre kao i svi delovi Transformersa.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Sat Aug 31, 2013 1:35 pm
synhro (citat):
SuperSaiyanVegeta (citat):Da l' se isplati gledati ovaj Pacific Rim? Podsjeca me na Evangelion pa sam mislio da bi moglo biti zabavno xD
Nemoj to da radiš sebi..film je isto đubre kao i svi delovi Transformersa.
Po čemu? Nema veze s Transformerima o.O

synhro
synhro
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 103
Reputation : 4
Pridružen : 2013-01-17
Godina : 38

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Sat Aug 31, 2013 3:18 pm
Nema veze sa Transformersima, naravno. Samo sam rekao da je sranje od filma u istom rangu kao i Transformersi.

Jasnije sad?
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Sun Sep 01, 2013 1:26 pm
Jasnije mi je XD i kako kome.Meni je film bolji od Transformera, ali Transformeri imaju Megan Fox Razz
Ali takvi filmovi su uglavnom za opuštanje mozga lol.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Sun Sep 08, 2013 7:32 pm
Sorry na duplom postu...

Jučer sam s ekipom iz razreda otišao gledat neki horor novi The Conjuring (Prizivanja).
Umro sam od smijeha, pola kina se smijalo našim ispadima.Kad je neka luda žena izletila rekao sam frendu:Evo ti mame XD ili kad je došao svečenik da napravi egzorcizam ja rekao:Evo don Željka (svečenik iz naše crkve).Umirali smo, prejako je bilo XD

Ali...(uvijek postoji neki ali, zar ne?) brine me ta stvar što je film napravljen po istinitom događaju.Well, fuck Very Happy
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Mon Sep 09, 2013 12:00 am
Koliko sam shvatio, svaki put kad naprave loši horor film napišu da je po istinitom događaju da bude strašniji. Primjer: Teksaški masakr motornom pilom. Postoji istiniti događaj, ali:
a) nije masakr, ubijene se samo dvije osobe
b) nije u Teksasu
c) nije motornom pilom Shocked 

Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Mon Sep 09, 2013 6:52 am
to mi je uvijek smiješno s filmovima prema istinitoj priči, 90% se nije dogodilo. ili više .-.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Mon Sep 09, 2013 7:35 pm
Prince Vegeta (citat):Koliko sam shvatio, svaki put kad naprave loši horor film napišu da je po istinitom događaju da bude strašniji. Primjer: Teksaški masakr motornom pilom. Postoji istiniti događaj, ali:
a) nije masakr, ubijene se samo dvije osobe
b) nije u Teksasu
c) nije motornom pilom Shocked 

Haha, upravo tako se dogodilo s ovim filmom.Samo su imena ostala ista lol! 

Ali ako ste fanovi horora, ovaj film ne smijete propustit.Dobro je napravljeno, muzika ledi krv u žilama i što je najbitnije, možete napraviti dobru komediju od tog filma Very Happy
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Mon Sep 09, 2013 10:23 pm
GLedat ću u srijedu Sweeney Todda. GLume Johnny Depp i Helena Bonham Carter, a režirao ga je (gle čuda) Tim Burton. Taj filme je isto navodno (čak i na reklami tako kažu) po istinitom događaju. Pogledao sam na internetu. Prvo je bila knjiga pa je tip koji je napravio musical po knjizi izmislio da je to istiniti događaj i odtad sve obrade to tvrde -.-

Slika vezana:
Filmovi - Page 6 Tim-Burton-Should-Just-Make-a-Movie-Called-Johnny-Depp
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Mon Sep 09, 2013 11:54 pm
Haha, prema istinitom događaju. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Najsmiješnija scena svakog horor filma. Čim vidim da to piše u nekom hororu odma ga prestanem shvaćat ozbiljno. Da su svi ti horori koji su navodno rađeni po istinitim događajima stvarno istiniti živjeli bi u svijetu u kojem su na svakom ćošku demoni, duhovi, psihopatski, manijakalni serijski ubojice...

A kad smo već kod horora pogledao sam nedavno novi Evil Dead i oduševljen sam. Tako se radi remake. Uzmeš brutalan film pun krvi i gadljivih scena i napraviš takav film sa još tolko krvi i gadljivih scena i onda dodaš još krvi za svaki slučaj. Kao veliki ljubitelj originalnog Evil Deada (i Brucea Campbella) sam i više nego zadovoljan krajnjim rezultatom i sretan što su ubacili neke scene zbog kojih je Evil Dead to što je (scena s drvetom, krv, motorka...). Jedini minus je što nema Brucea Campbella.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Sat Sep 14, 2013 9:25 pm
Ahahahaha, pogledao sam Kick-Ass 2 i još se smijem XD

Motherfucker je jednostavno najbolji villian ikad, prejak film ahahahaha ahahahaha ahahahaha 
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Mon Nov 11, 2013 8:54 pm
Pogledao sam prošli tjedan Thor:The Dark World.
Jeben film, Loki owna naravno sve Very Happy
Film sam zapravo išao gledat zbog njega, ko jebe Thora :'D

Ako ste fan Thora (u mom slučaju Lokia) definitivno morate vidit film, ali evo stavit ću jedan spojler tako da ne bude dosadno Razz

Spoiler:
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Fri Dec 06, 2013 12:09 pm
Filmovi - Page 6 MV5BOTY2OTcyNzM3NF5BMl5BanBnXkFtZTgwNzgxMjkxMDE@._V1_SY317_CR1,0,214,317_

Super film sa super treningom Very Happy Fora je za promjenu vidjet plesače kako vježbaju u kampu kao da igraju košarku. I trener je zakon glumac Very Happy

Naravno, pogledao opet step up 4 poslije ovoga, ali nije više fora kao što je bio prvi put.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Sat Dec 07, 2013 2:51 pm
Rad J. K. Rowling, Fantastic Beasts and Where to Find Them, koji je radnjom smjesten u svijet Harry Pottera, dobiti ce svoju filmsku adaptaciju.
Radnja se odvija 70 godina prije Potterovog rodjenja i biti ce fokusirana na zivot Newta Scamandera.
Pretpostavlja se da ce biti vise filmova.

Malo sam skeptican prema ovome.. ali vrijedi pogledati dok izadje.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Sun Dec 08, 2013 11:07 pm
To je sad već muženja krave dok još daje mlijeka. Isto ko šta je Lucas radi sa Star Warsima.
Strummer
Strummer
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 175
Reputation : 4
Pridružen : 2013-12-06

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Mon Dec 09, 2013 11:22 pm
Sasuke Avenger (citat):Sorry na duplom postu...

Jučer sam s ekipom iz razreda otišao gledat neki horor novi The Conjuring (Prizivanja).
Umro sam od smijeha, pola kina se smijalo našim ispadima.Kad je neka luda žena izletila rekao sam frendu:Evo ti mame XD ili kad je došao svečenik da napravi egzorcizam ja rekao:Evo don Željka (svečenik iz naše crkve).Umirali smo, prejako je bilo XD

Ali...(uvijek postoji neki ali, zar ne?) brine me ta stvar što je film napravljen po istinitom događaju.Well, fuck Very Happy

I ja sam ovo sa frendovima gledao u kinu i ja sam crkavo od smijeha (samo što smo bacali štosove na račun Fra Luke hahaha).
Prijateljevu sestru sam zajebavo jer je doslovno plakala nakon nekih dijelova (npr. kad se onaj demon s onog ormara baci na onu curicu). I ja bih se usrao na toj sceni da film nisam prethodno gledao na laptopu sa prijateljicom lol! 

A s tom prijateljicom sam pogledao bar jedno 50 filmova, na njenom laptopu. I jedini film koji me poslije Conjuringa oduševio je The Rite, sa Anthoniem Hopkinsom. Nije dovoljno strašan da bude horror film, ali je o demonima i egzorcizmu i jebeno je zanimljiv. Stvarno se isplati pogledati. Nije po istinitom događaju ali više vjerujem u to nego u ono bulšitanje od Conjuringa. U zadnje vrijeme svaki horror je na istu foru.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Wed Dec 11, 2013 12:12 pm
Filmovi - Page 6 MV5BMTg0NTgxMjIxOF5BMl5BanBnXkFtZTcwMDM0MDY1OQ@@._V1_SX214_
http://www.imdb.com/title/tt0816711/?ref_=nv_sr_1

Jednog običnog dana Gerry Lane i njegova obitelj našli su se usred velikog prometnog zastoja. Bivši UN-ov istražitelj, Lane je predosjetio da se ne radi o običnoj gužvi. Policijski helikopteri letjeli su nebom, motori divljali po cestama, a u gradu je naglo zavladao kaos.

Zbog nečega su ljudi počeli divlje napadati jedni druge – zbog ubojitog virusa koji se širi putem jednog jedinog ugriza i pretvara zdrave pojedince u nešto neprepoznatljivo i životinjsko. Susjed napada susjeda, stranac koji vam je htio pomoći odjednom postaje opasni neprijatelj. Ne zna se kako se pojavio virus i broj zaraženih naglo raste svaki dan. Svijetom je zavladala pandemija. Zaraženi su porazili svjetske vojske i srušili njihove vlade. Lane je primoran vratiti se svojem opasnom prijašnjem životu kako bi osigurao sigurnost svoje obitelji, te povesti očajnu potragu po cijelom svijetu za izvorom epidemije i nečime što je može zaustaviti.


Bio je super, zombiji, invazija i tako to...
Sljedeće bi mogao pacific rim.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Wed Dec 11, 2013 8:20 pm
dobar pocetak i sve ali kraj jako jako zbrzan. Okej je film, ali kraj je prejadan
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Wed Dec 11, 2013 9:08 pm
Zašto ti je kraj prejadan?

Prije bi rekao da je kraj nedovršen nego zbrazn, ali jbg, film ima samo 2 sata, ne stane sve. 20 minuta pred kraj sam se cijelo vrijeme čudio i govorio da neće stiči završiti.

Znaš li možda hoće li biti drug dijela?
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Wed Dec 11, 2013 9:36 pm
pa zato sto su mogli jednostavno napravit da svi pomru ljudi u gradovima i onako da zombiji zavladaju svijetom i eto ti bajnog kraja sa dobrom pricom za nastavak u kojem bi mogla mala grupica ljudi 'slucajno' otkrit protuotov i onda se iscerupat iz nereda. Mislim jednostavno mrzim takve filmove, kaj su dobri na pocetku a imaju losi kraj, jednostavno izgubim volju uopce za gledanje.

Hmmm nisam bas pratio dal ce bit nastavak tak da ne bih znao
synhro
synhro
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 103
Reputation : 4
Pridružen : 2013-01-17
Godina : 38

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Thu Dec 12, 2013 10:06 am
@WWZ
Meni je film prilično bezveze..možda je i imao potencijal da uradi nešto drugačije, ali je to brzo propalo. Sve već viđeno hiljadu puta.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Thu Dec 12, 2013 5:36 pm
Bolja mi jhe parodija od South Parka-World War Zimmerman na taj film nego pravi film.Iako ideja nije loša, ali dosta se toga ponavlja i sve je predvidljivo bilo, iako mi je bilo zabavno gledati kako Brad Pitt udara zombije po glavi...i mali plus dava to što je bio u 3D-u jer ovakvi filmovi jesu za 3D.

Sutra idem gledat nastavak Hobbita.Nabrijani smo skroz ja i frendovi koji idemo gledat  kul (nerds...)
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Thu Dec 12, 2013 6:42 pm
Dobro ja nisam gledao puno filmova sa zombijima. Pamtim samo I Am Legend, tako da mi je ovo bilo super.

A ovo što bi ti htio vidjeti Vegito je več viđeno hiljadu puta, kako ostali kažu. Ovako je malo drugačije kad ih je preživilo više.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 25

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Sat Dec 14, 2013 3:06 pm
I Am Legend je jedan od boljih filmova sa zombijima i jedan od boljih novijih Sci-Fi filmova inače.
Ostali filmovi koje sam gledo sa zombijima poslije tog filma (osim Resident Evil) su mi meh...

The Hobbit:Desolation Of Smaug, film je bio očekivano za tu franšizu, epic.Sviđa mi se što su došli Legolas koji mi je najdraži lik iz LOTR-a i neka ženska njegova pomoćnica koji su jebali sve živo.Film sam gledao u HFR koji prikazuje 46 sličica u sekundi (tako sam gledo i prvi dio) i zbog toga ugođaj još bio bolji.Ali kraj je, naravno, završio na cliffhangeru, ali da vam ne spoilam neću reći kako.

Sve u svemu, ako ste fan LOTR-a i Hobbita kao ja, morate taj film pogledat i preporučujem da ga idete u kino pogledat radi HFR-a.
Sponsored content

Filmovi - Page 6 Empty Re: Filmovi

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu