AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmovi

+16
Akai
Strummer
son goten
synhro
woker
chibi
SuperGoku
WooddieBone
audiosl4ve
Lelou1524
Prince Vegeta
Sasuke Uchiha
SuperSaiyanVegeta
sajber
O-Dog
Kaio- Goku
20 posters
AniMan :: Ostalo :: Multimedia :: TV
Go down
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Sat Dec 14, 2013 3:35 pm
Hahahaha, da vam ne spojlam. Hobit je izašao pred 50 godina i snimljen je pred 30 godina crtić. Ak se tu još šta ima spojlat onda svaka čast. A to što su ubacili Legolasa i tu žensku nema veze s knjigom. Kao ni druga polovica prvog filma. Zato mi se Hobit ne sviđa toliko kao Gospodar Prstenova. Ok, u Gospodaru nema nekih likova iz knjige (Tom Bombadil na prvom mjestu) ali je adaptacija usprkos tome odlična, i jedna od boljih adaptacija knjige na film. A s druge strane Hobit (prvi film) u prvoj polovici prati doslovno knjigu i onda se samo počinje razilaziti jako od knjige (a o akciji da ne govorim, ima je više nego skor u sva tri Gospodara zajedno). A u drugom filmu je Legolas kojeg opet nema u knjizi. Razačarao me Hobit što se tiče adaptacije jer je Gospodar bio puno bolje napravljen. A s druge strane, Hobit je prvenstveno napisan kao knjiga za djecu, pa je očito Jackson osjetio potrebu dosta promijeniti scenarij u odnosu na knjigu, a usput ubaciti i likove iz Gospodara kojih nema i Hobitu. Da je Hobit adaptiran kao i Gospodar bio bi bolji film, sve i da je samo jedan film, a ne tri (jer ako ćemo iskreno i od Gospdara bi se dala snimit najmanje tri filma od svakog dijela).
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Sat Dec 14, 2013 3:50 pm
Jackson je promjenio dosta stvari, čitao sam Hobita i jučer sam gledao drugi dio filma, valjda znam je li se nešto promjenilo ili nije i da, ima spoiler, odi pogledati film pa češ vidjet.Ali i meni je Gospodar bio bolji, bitke su mi žešće nego u Hobitu i u Hobitu uglavnom prevladavjau dijalozi iako je i u Gospodaru bilo dosta dijaloga pogotovo sa Frodom i Samom kad su išli do Klete gore.U Hobitu ih ima još više.Kao što si rekao, Hobit je napravljen za djecu prvobitno, to se može vidjeti i u filmu radi nekih scena koje su napravljene za djecu da izazove smijeh kod gledatelja.I grafika se uopće nije puno promjenila, osim tog HFR-a ostalo ništa puno.Orci su ostali isti, patuljci isti, vilenjaci isti, gradovi isti, znači da je lijepo odrađeno u Jacksonovom stilu, ali ne vidi se neki veći pomak osim u scenariju.
synhro
synhro
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 103
Reputation : 4
Pridružen : 2013-01-17
Godina : 38

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Sat Dec 14, 2013 5:25 pm
Glavni problem sa Hobitom nije toliko u izvornom materijalu, koliko u pohlepi kreatora..jednostavno, ima premalo sadržaja da bi se od njega napravila 3 podugačka filma, a ako se dopunjeni ili izmenjeni segmenti na urade smisleno i na pravi način, onda celokupni proizvod deluje istanjeno.
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Sat Dec 14, 2013 6:34 pm
^
ista stvar sa retardiranim Harry Potterom. Zasto napravit jedan film kad mogu biti 2 ili 3?!
synhro
synhro
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 103
Reputation : 4
Pridružen : 2013-01-17
Godina : 38

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Sat Dec 14, 2013 7:31 pm
Sad za Harija ne mogu ništa da kažem, jer nisam (niti nameravam) čitao knjige..ali da, gomila franšiza prati taj oprobani recept: zašto naplatiti ulaznice za bioskop/prodati diskove samo 2 puta, kada to možeš 3 ili 4 za neznatno više uloženog novca? Iako filmovi zbog toga najčešće ispadnu inferiornije, opet ih većina gledališta proguta sa hvalom.

Msm to je ok ako tražiš samo puku zabavu, ali lično od filma tražim da ima makar dašak supstance.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Sat Dec 14, 2013 7:41 pm
@Sasuke Avenger Ma kako može biti spojler ako sam čitao knjigu dvaput i znam što se radi? Nema za mene spojlera. Ima spojlera jedino to što je Jackson mijenjao scenarij i uvodio nove likove.
Ja nisam ništa rekao protiv izgleda likova, lokacija... To je sve lijepo napravljeno kao i pred 10 godina kad je rađen Gospodar. Daleko od toga da nema dijaloga u filmovima, u Gospodaru pogotovo ima dijaloga, a ima ih i u Hobitu. Ali u Hobitu u knjizi uopće nema toliko akcije i likova kao u filmu. Što se tiče Hobita jedini problem mi je odmak od izvornog materijala koji u Gospodaru nije bio prisutan u tolikoj mjeri (jednostavno je izostavio neke dijelove i to je to).

@synhro Bit će da je pohlepa najveći problem.

Na kraju krajeva, Hobit je dobar film ali nije u rangu s Gospodarom Prstenova (bilo kojim nastavkom).
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Sat Dec 14, 2013 8:25 pm
chibi23 (citat):Na kraju krajeva, Hobit je dobar film ali nije u rangu s Gospodarom Prstenova (bilo kojim nastavkom).

ovdje se potpuno slazem. Gledao sam prvog Hobita u kinu i nije mi nis posebno bio. Mislim ono bilo je wow kad sam izasao iz kina ali sada kada se pokusam sjetit filma nemam pojma ni o cem je film bio iskreno dok se gospodara prstenova vecinom sjecam (omiljeni nastavak Dvije kule i ona epska sora koja mi je uvijek u sjecanju).
synhro
synhro
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 103
Reputation : 4
Pridružen : 2013-01-17
Godina : 38

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Sat Dec 14, 2013 9:43 pm
@chibi
Slažem se. Meni je takođe Hobit dobar film, opet lošiji od bilo kog nastavka Gospodara..ali šteta, jer je morao biti bolji. Previše su se trudili da naprave od njega nešto što nije, npr. kao što si sam rekao, ubacivanjem akcionih sekvenci i novih likova. Hteli su novog Gospodara po svaku cenu, jer nisu imali dovoljno hrabrosti da probaju drugačiji koncept: avantura, više humora, bajkovita atmosfera potrage za blagom. Dok ga gledam jednostavno mu fali taj 'avanturistički duh' iz knjige..
Strummer
Strummer
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 175
Reputation : 4
Pridružen : 2013-12-06

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Sat Dec 14, 2013 11:29 pm
Knjiga > Film.

To je oduvijek bilo poznato. Jer ne može se re-kreirati onaj ambijent koji ste vi stvorili čitajući knjigu. Ali i filmovi su krenuli nabolje, bar kakvi su bili početkom 2000ih.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Sun Dec 15, 2013 1:12 am
To je istina jer svatko kad čita knjigu ima svoj subjektivni doživljaj likova i prostora, ali ako se film drži knjige trebao bi ispasti dobar (bar u teoriji).
Strummer
Strummer
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 175
Reputation : 4
Pridružen : 2013-12-06

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Sun Dec 15, 2013 1:21 pm
Problem je što pisci nisu i filmadžije  Smile 
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Sun Dec 15, 2013 7:55 pm
Jebiga, Tolkien je u grobu 40 godina, ali Peter Jackson nije loš redatelj.Jedini redatelj kojeg mrzim je Joel Schumacher koji je uništio Batmana.Ali sva sreća na Nolanu koji je napravio savršenu trilogiju.


chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Sun Dec 15, 2013 8:55 pm
Uništio Batmana. To je malo preopćenit zaključak. Istina je da su Batman Zavijek (tu je ipak bio Jim Carrey i Tommy Lee Jones) i Batman i Robin bili malo lošiji filmovi o Batmanu (pogotovo Batman i Robin) ali su i dalje čisto solidni filmovi o superherojima s obzirom na to kakvih sve ima. A s druge strane Nolanovi Batmani su jedni od naprecijenjenijih (superherojskih) filmova zadnjih godina (pogotovo drugi dio i to samo zato što je heath Ledger umro na snimanju). Daleko od toga da su filmovi dobri i zadnji je najbolji jer je Batman strgan doslovno. A što se tiče trilogija ima puno boljih od Nolanove Batman trilogije.

A to što pisac nije redatelj ili scenarist ne znači ama baš ništa. Jer Suzanne Collins je autorica trilogije Igre Gladi i napisala je scenarij za prvi i drugi film. Drugi film još nisam gledao, ali prvi jesam i mogu reć da me razočarao s obzirom da je ista osoba napisala i knjigu i scenarij. Knjiga mi je super i dok sam ju čitao sam se uživio i pročitao u jednoj noći, a film je naravno neke stvari izostavio, ali najveća greška je što je film PG-13, a neke scene iz knjige bi se mogle okarakterizirati kao 18+. I zato je film lošiji od knjige. Ali i to razumijem jer će ovako film pogledati barem duplo više ljudi i zaradit će više.
Strummer
Strummer
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 175
Reputation : 4
Pridružen : 2013-12-06

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Sun Dec 15, 2013 9:00 pm
Ne znam, meni Igre Gladi i nisu nešto. Ima puno puno boljih trilogija koji nisu doživjeli takav komercijalni uspjeh. Npr. Vitez Templar Guilloua, švedskog pisca je doživio filmsku adaptaciju al ne preveliku komercijalizaciju, iako su i filmovi i knjige jako jako dobri.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Tue Dec 17, 2013 8:07 pm
chibi23 (citat):Uništio Batmana. To je malo preopćenit zaključak. Istina je da su Batman Zavijek (tu je ipak bio Jim Carrey i Tommy Lee Jones) i Batman i Robin bili malo lošiji filmovi o Batmanu (pogotovo Batman i Robin) ali su i dalje čisto solidni filmovi o superherojima s obzirom na to kakvih sve ima. A s druge strane Nolanovi Batmani su jedni od naprecijenjenijih (superherojskih) filmova zadnjih godina (pogotovo drugi dio i to samo zato što je heath Ledger umro na snimanju). Daleko od toga da su filmovi dobri i zadnji je najbolji jer je Batman strgan doslovno. A što se tiče trilogija ima puno boljih od Nolanove Batman trilogije.

A to što pisac nije redatelj ili scenarist ne znači ama baš ništa. Jer Suzanne Collins je autorica trilogije Igre Gladi i napisala je scenarij za prvi i drugi film. Drugi film još nisam gledao, ali prvi jesam i mogu reć da me razočarao s obzirom da je ista osoba napisala i knjigu i scenarij. Knjiga mi je super i dok sam ju čitao sam se uživio i pročitao u jednoj noći, a film je naravno neke stvari izostavio, ali najveća greška je što je film PG-13, a neke scene iz knjige bi se mogle okarakterizirati kao 18+. I zato je film lošiji od knjige. Ali i to razumijem jer će ovako film pogledati barem duplo više ljudi i zaradit će više.

Dobro, eto jedino zbog Carreya i Lee Jonesa je film "dovoljan", ali Batman i Robin je tako grozan, da je u rangu s Daredevillom i Ghost Riderom.Što se tiće Nolanove trilogije, naravno da je treći dio najbolji.Drugi dio, moram priznati, je hvaljen zbog toga što je Ledger umro pred kraj snimanja, ali iskreno, bolji mi je Joker od Nicholsona.I naravno da ima puno boljih trilogija od Nolanove, Goli Pištolj recimo...

Igre gladi: Ako si razočaran prvim dijelom filma, onda će ti drugi dio biti još gori zbog puno stvari.Meni je recimo drugi dio gori zbog toga što završava na cliffhangeru i idući (treći) dio će biti podijeljen u dva filma kao zadnji dio Harry Pottera (I see a profit here...jebeno su lukavi), pa očekujem još veće cliffhangere.Još mi se ne sviđa zbog toga što se priča uopče ne vrti oko Igara, tek na više od pola filma budu Igre.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Tue Dec 17, 2013 10:45 pm
A to šta svi mrze te Batmane ne znači da su najgori filmovi ikad snimljeni, kao prvo. Kao drugo, Daredevil je isto dobio možda malo previše mržnje nego što je zaslužuje jer film nije uopće užasan, a Ghost Rider je isto ok. Oba filma su za pogledat za zabavu, a to što ljudi od njih (a nažalost i većine drugih hit filmova) očekuju da budu novi Kum ili Građanin Kane je glupost A s druge strane ljudi nisu uopće shvaćali ozbiljno filmove o superherojima dok nije izašao Spider-Man 2. Ja mislim da su filmovi o superherojima prvenstveno snimani kao (ljetni) blockbusteri i amen. I ne vidim razlog što ljudi dižu Avengerse u nebo, po meni je to bio još jedan ljetni blockbuster (dobar je film, i volim Whedona, ali ništa prespecijalno) da zarade kina i studiji.

A što se tiče Igara Gladi one pate prvenstveno od toga što su PG-13, a knjige su malo ipak za stariju publiku. A i nisu same Igre Gladi glavna tema knjiga, nego pobuna i ujedinjenje ljudi iz svih okruga protiv glavnog grada da se konačno razbije njihova vladavina.

A kad smo se već dotakli Nicholson protiv Ledgera, ja kažem da Nicholson pobjeđuje i to za puno. Ok, kao prvo Ledger je jako dobro glumio u filmu, to ću mu priznat. Ali njegov Joker je precijenjen i Oscar je skoro više kao utješna nagrada samo zato što je umro. Ledgerov Joker je bio mračniji i ozbiljniji od Nicholsonovog i na kraju krajeva lošiji. Nicholson je odlično odglumio Jokera jer je stvoren na uloge ludih (psihopata). A takav je i Joker. Ledgerov Joker je bio premračan i predepresivan, Joker je ludi psihopat koji se zajebava sa svim i do ničeg mu nije stalo. A Nicholson je to savršeno skino. Joker je anarhistički, narcistički psihopat i luđak kojem je na pameti samo uništavanje, a Ledgervo Joker je bio nekako preemotivan i ne toliko lud kao Nicholsonov.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Thu Dec 19, 2013 7:19 pm
Daredevil možda je dobio previše mržnje, ali takav film se ne može shvatiti ozbiljno.Od glume pa do scenografije.Isto tako i Ghost Rider, iako moraš priznat da je moglo puno bolje.

Nicholsonov Joker možda jest luđi, a Ledgerov mračniji, no ne bi li bilo glupo da je Ledger išao na fintu Nicholsona? Ledger je napravio drukčijeg Jokera, a i po meni je cijela Nolanova trilogija emotivnija i depresnija, npr. Rachel umre u drugom dijelu i Batmana svladaju osjećaji.
Kad sam gledao bonus dodatke sa The Dark Knight Rises, Nolan je izjavio da je htio napraviti malo mračnijeg Batmana, što se ljudima dopalo.Da je Ledger išao napraviti Jokera kao Nicholson, onda bi to ispalo jako loše i svi bi govorili da je kopija Nicholsona i zato mi se Ledgerov više sviđa, napravio je svog Jokera i ispalo je super.I njegov Joker je samo precijenjen zbog toga što je umro pa je zato dobio Oscara.Da nije umro, mediji bi manje hvalili njegova Jokera.

Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Sat Jan 04, 2014 3:44 pm
Danas idem gledati The Wolf Of Wall Street.Po reviewovima, film je jedan od najboljih filmova ove godine.Film traje 3 sata, to mi je malo čudno, ali dobro.Svi koji su ga gledali su rekli da je jebenica, pa ćemo danas vidjet je li tako.Glumi Leonardo Di Caprio-što je dobra stvar, jer mi je Di Caprio jedan od najdražih glumaca i paše mu ta uloga.Bit će zanimljivo sigurno Very Happy

Btw, sorry na duplom postu...

EDIT: The Wolf Of Wall Street je predobar film.Spaja humor i tugu života i zato je poseban.Baš je ovo film za moje trenutno razmišljanje o svijetu, jako je poučan (možda to netko krivo shvati kad odgleda film).I rađen je prema pravoj priči, provjerio sam na netu i skoro je sve istina.Dakle, morate ga pogledat.Jedan od najboljih filmova godine (Ne ove, već 2013.)
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Thu Jan 09, 2014 10:42 pm
oke malo kasnim ali odgledao sam project x, ah ono tulumaranje, žao mi je što nisam bio tamo :/ . iili to što sumnjam da ću ikad biti na tako ujebanoj zabavi ._. . Razz
dobar film malo sjeban pred kraj ali ono oke.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Thu Jan 09, 2014 10:54 pm
Jesam li ja jedini kojem se nije svidio taj film? Svima oko mene se sviđa, samo meni ne ._.

Btw, večeras sam išao gledati neki novi film o Herculesu, bio je u 3D-u.Zabavan film, iako mi neki dijelovi nisu imali veze s vezom, ali neka im bude.Ali zapravo je dobar film jer su bila meni sva nepoznata lica, nije bio nijedan "poznati glumac", osim eto Rade Šerbedžije, on je bio najpoznatiji tamo.I zanimljivo je da nije američki, već bugarski film (sniman u Americi), produkcija je bila dobra, ali neki dijelovi u 3D-u su jako glupi, a neki su bili epic.Slow motion je bio jako loš, ali efekti i zvuk su bili sasvim na nivou 3D filma.Sad, i preporučujem ga i ne preporučujem ga.Ako želite ići u kino, morate ić gledat The Wolf Of Wall Street jer je film zakon, a ako ste gledali taj film, Hercules nije loša opcija jer je to sat i pol dobre zabave.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Fri Jan 10, 2014 1:55 am
Meni je Projekt X veliko sranje koje nema nikakve normalne radnje i koji bi mogao biti jedna epizoda neke serije. Prijatelj me natjerao da ga pogledam pa sam mu rekao da zauzvrat pogleda prvu epizodu Elfen Lieda. Drugi dan me je u školi pitao: "Zašto? Zašto?" i onda skoro počeo plakati.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Sun Feb 16, 2014 9:47 pm
Pogledao sam 12 Godina Ropstva.Fenomenalan film.Na početku je bilo jako dosadno, prvih 10 min. ništa se nije događalo.Onda je polako priča krenula i stvarno je film epic.No i tijekom dobrih stvari bilo je silent momenta u kojoj se ništa nije događalo (podsjeća me na Family Guy...) ali odmah nakon toga neko žešće sranje! Moram priznat da je bilo gadno gledat ta silna bičevanja i one rane, ali zbog toga je film još i privlačniji.Ovaj film je kako bi to neki rekli Movie that makes a man to cry (nisam suzu pustio da se zna lol)
Još je bolje od svega toga da je gl. lik zapravo napisao tu knjigu 12 Godina Ropstva nakon tog događaja, što znači da je stvarno bio prema istinitom događaju.

Btw, ovo je film za raciste, trebaju ga pogledat.Ako ste racist, obavezno za vas lol Very Happy
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Sat Apr 05, 2014 9:14 pm
Sorry na duplom postu...

Pogledah Captain America 2: The Winter Soldier...prejak film, iako je mnogo toga ostalo nedorečeno (vjerovatno plot za treći nastavak, ili možda čak za The Avengers 2).Pa eto, ako želite u kino, idite taj film pogledat, ima par stvarno epic scena i možda je čak bolji od prvog dijela.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Sat Apr 05, 2014 10:42 pm
Mislio sam pogledati prvi dio, no eto.. Capt. America je iritantan Razz
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Sun Apr 27, 2014 12:03 pm
Filmovi - Page 7 MV5BNjU4NzYzOTY1MF5BMl5BanBnXkFtZTgwMTAyNTc1MDE@._V1_SX214_AL_

Američka akcijska komedija sa 2 crnca. Jedan uspješan i ozbiljan, a drugi neuspješan i neozbiljan.
Uglavnom, radi se o crncu koji se pokušava zbližiti sa curinim bratom koji je policajac, a on i sam namjerava to postati. Dok ga ovaj mrzi, drugi će učiniti sve da ga zadivi kako bi priznao vezu njega i njegove sestre.

Eto, kome fali mali Američke akcije i komedije, zna što će gledati.
Ja ujedno tražim preporuke za dobre filmove. Ne moraju biti ovog žanra.
Sponsored content

Filmovi - Page 7 Empty Re: Filmovi

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu