AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Wed Mar 07, 2012 3:16 pm
Naruto: Ultimate Ninja Storm Series 25994

EDIT

U subotu 17.03. sređujem temu!


SuperSaiyanVegeta: komentar modifikovan dana: Fri Mar 16, 2012 5:58 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Wed Mar 07, 2012 7:44 pm
Ne trebaš...za to postojim ja, oh yeaa!

Kao prvo i prvo, da objasnim igre:
TO SU NAJBOLJE NARUTO IGRE IKAAAAAAAAAAAAAAAD!!!!!!!!!!!!!!!! XDDDDD
Predobra grafika...nemam riječi...

Storm obični je drama, Storm 2 je vrhunac, a Storm Generations šećer na kraju!
Jedva čekam Storm Generations,a moram proć s 5 da dobijem PS3 i to razvalim!!!!!!!!!!!
MUAAHHAHAHAHAHHAHHAHHHHAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Evo trailer cheers
https://www.youtube.com/watch?v=5RMeqvbp__Y&feature=player_profilepage
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Wed Mar 07, 2012 9:23 pm
Da, Generations je super. Odigrao sam demo na PS3-u u kojem imate 3 borbe. Naruto vs. Sasuke, Naruto vs. Pain i Naruto vs. Tobi.
Super je što su u Generationsu malo bolje naglasili Brzinu gameplaya.
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Thu Mar 29, 2012 6:13 pm
Evo da vam kažem nešto. Generations je čisto sranje!
Igra nema nikakve cutscene već isjećke iz animea, Dijalog likova je izvediv samo u trenutcima prije borbe, jedino što je mjenjano je sustav borbe... zato ak vam se igra naruto kupite/posudite si UNS2 koji je baš fora.
I da, za sve ovo što sam naveo za generations ne moram plaćati kad na internetu pogledam besplatno (mislim na anime sadržaje koji su na svakoj anime streaming stranici).
I ak vas zanima igra sutra izlazi za EUR/USA
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Fri Mar 30, 2012 12:49 pm
affraid kako sad to?! XD
Ja sam mislio da je super, svi moji frendovi su to potvrdili...
Faca sam2
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Fri Mar 30, 2012 1:44 pm
A je super je Very Happy... samo kaj su nadodali likove i izostavili nekakav story mode.
Znači ja na ovu igru gledam kao na DBZ Raging Blast 2, nema nikakve inovativnosti u odnosu na prethodnu igru. Story mode je sastavljen po likovima npr. Jiraiya's Story. Taj story mode ima par isječaka iz animea i to je to.
Ali ja sam tolko naivan da bi ju vjerovatno i kupio Very Happy.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Fri Mar 30, 2012 7:13 pm
Ja ako dobijem PS3 ili Xbox, to sigurno kupujem Wink
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Fri Mar 30, 2012 10:09 pm
A kupit ću i ja Very Happy...
Samo da vidim kakva je xD
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Sun Jan 06, 2013 1:20 am
evo vam vijesti ako vas zanima. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 izlazi u travnju...

Link
SuperSaiyanVegeta
SuperSaiyanVegeta
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 1314
Reputation : 8
Pridružen : 2012-02-04

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Sun Jan 06, 2013 2:21 am
Yup, vidjeh to Smile
A vidi topic, lol.
Stoji prazan od kad :S skroz sam zaboravio na njega :S
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Tue Nov 12, 2013 4:02 pm
Ako netko želi instalirat Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst na PC-u, evo vam link:

http://thepiratebay.sx/torrent/9095564/Naruto_Shippuden_Ultimate_Ninja_Storm_3_Full_Burst-RELOADED

Ja stavio da mi se skida, inače, to je ekspanzija trice, sa DLC kostimima, više misija i novim Kabutomarom.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Tue Nov 12, 2013 5:03 pm
Igra je što se tiče same tučnjave super. Nije uopće loše, a s obzirom da kritično fali tučnjava za PC (da ne spominjemo full 3D tučnjava), ovo je došlo ko naručeno. Ali to je jedina pozitivna strana igre.

Ostalo je minus. Kao prvo igra je ciljano rađena samo za zagrižene fanove Naruta i one koji su u toku s mangom i animeom i likovima i ..., a ne za nekog tko nije ni čuo za Naruta. Recimo ja sam Naruta presto ozbiljnije pratit od kraja prvog dijela i u ovoj igri mi je sve novo. A drugi minus su filmovi. Ajme, bože dragi, pa to je muka užasna. Znači story mod je podijeljen u desetak chaptera i svaki chapter u (neki opet i po desetak) nekoliko segmenata. E sad ti segmenti nisu kao recimo u Ultimate Ninja igrama za PS2 (recimo Ultimate Ninja 5, taj sam prešo story pa znam) da hodaš s likom po mapi pa se boriš protvi nekih mobova pa nakon nekog vremena i protiv nekog bossa. Naravno i u Ultimate Ninja Stormu 3 (Full Burstu) ima to, ali to traje možda 2-3 minute u komadu (maksimalno) pa je prekinuto s desetak minuta scena koje su pretpostavljam renderi animea u igrinom engineu. I u svakom chapteru ima od jedne do par prilika da istražiš mapu s likom (opet to traje par 2-3 minute maksimalno). Evo npr. chapter 4 se sastoji od otprilike 20-ak minuta igranja (u što je uključeno i hodanje po mapi i tučnjava) i oko sat i pol do dva gledanja scena. Jedina pozitivna stvar kod tih scena je da se mogu preskočiti. Uglavnom dobrih 70% storyja je gledanje scena (i flashbackova dijelova scena koji su bili ili prije 2 minute ili u nekom prijašnjem chapteru) koje su vjerujem sve bile u animeu.

Uglavnom, igra ima svoju ciljanu publiku, a to su fanovi Naruta. Jer story mod je užasan i najgori story mod koji sam ikad igrao. Ali kao što sam rekao borbe su jako dobre, a pogotovo borbe s bossovima, i one drže cijelu igru. I sva sreća likovi se mogu otključati zarađivanjem para pa ni ne morate igrat story. Nisam još prešao story, došao sam do zadnje borbe (koja je u usporedbi s prijašnjim jako teška; prijašnje su bile kolko tolko podjednako teške). Što se mene tiče Ultimate Ninja igre za PS2 su kao cjelokupne igre bile puno bolje i napravljene s malo više truda ngo ove jer su imale bar neki story u kojem si mogo se kretat s likom, a ne samo gledat crtiće (bar 4 i 5).
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Tue Nov 12, 2013 5:16 pm
Da, borbe s bossovima je najbolje u cijeloj igri.Prošli dio Storm Generations je bio promašaj jer nije bilo boss fightova.Imam sve Ultimate Ninja Storm igre za PS3, ali najbolji mi je Storm 2.Storm 2 prati početak Shippudena do borbe s Painom dokle je Shippuden bio super pa je zato Storm 2 najbolji.I bili su predobri boss fightovi s malo cutscenea osim kad si morao finnishat bossa pritiskajući tipke.

Kako je krenuo anime Naruto nizbrdo, tako će i igre, pa im je bio dobar potez napravit PC verziju i ekspanziju trice dok ne naprave četvrticu za next gen konzole.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Tue Nov 12, 2013 6:06 pm
To je bio dobar potez, ali sama igra je osrednja jer je story užasan. Mogu i sam pogledat anime, mogli su više ubacit kretanja i borbe s mobovima u story, tj. trebali su.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Wed Sep 17, 2014 10:37 pm
Skida mi se ovaj novi Storm Revolution na PC-u. Izgleda dosta obečavajuće, bit će bolji od prethodnog naslova definitivno. Dodali su masu novih likova i masu story modeova. Uf koliko ću dobit jedinica kroz ovaj i idući tjedan Very Happy
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 26

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Thu Sep 18, 2014 12:50 am
Nisam igrao Naruto igru od Ultimate Ninja 2 pa sam odlučio dat ovom priliku. Našao sam torrent sa DLC kostimima pa se sad skida. Javit ću mišljenja kad dovrši.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Thu Sep 18, 2014 9:06 am
Možeš li mi dat link od tvog torrenta? Ja sam cijelu noć skidao igru isto sa 3 DLC kostima, da bi mi reklo da je aplikacija odbijena. Sad opet skidam neki drugi torrent, ako on isto ne bude radio, onda bogami ne znam.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Thu Sep 18, 2014 10:48 am
Evo baš sam vidio da je netko stavio na thr, pa sam stavio skidat. Vidim da ima par novih likova i nekih novih modova pa ćemo vidjet na šta liči na kraju.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Thu Sep 18, 2014 11:13 am
Najzanimljiviji mi se čini Shisui, dobio je svoj Susano'o u igri. I ovaj Mecha-Naruto je zabavan koliko sam vidio na YouTubeu. Samo mi se čini da će Ten Tails bit OP, pogotovo zato što je Ten Tails Obitov awakening. A vidjet ćemo, ovaj drugi torrent mi je sad na 12.7 %. Trebat će mi još dobrih 5-6 sati da se skine, a ako i on ne bude valjao, onda ću popizdit.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 26

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Thu Sep 18, 2014 7:50 pm
Ovaj sam torrent koristio: https://kickass.to/naruto-ultimate-ninja-storm-revolution-pc-game-nosteam-t9585939.html
Dobro mi radi, sad je na nekih 60%.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Thu Sep 18, 2014 8:45 pm
I ja sam taj stavio nakon onog koji nije radio, i kako ti je tek na 60%? Ja sam ga stavio negdje u 13:00 sati danas i sad mi je već 82%. Kad si ga ti stavio instalirat?
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Fri Sep 19, 2014 1:42 pm
Sorry na duplom postu, ali evo samo da rečem da mi igra radi super za sad. Zbunio sam se na početku jer se sad Story Mode ne zove više tako nego Ninja Escapades, pa sam tražio taj Story Mode 5 minuta lol. Odigrao sam 4 borbe do sad, sad ću ih još odigrat. I samo jedna zamjerka u Free Battle modu je ta što više likovi nisu svi zajedno raspoređeni, nego sad imaju svoje kategorije, ovi iz Konohe svoju, Akatsuki svoju, Hokagei svoju itd... Bilo je jednostavnije onako kad su svi bili na istom mjestu, ali nema veze.

EDIT: Ispravka, nema story modea uopče. Koje jebeno razočaranje. Imaš kao taj neki turnir i u tom turniru unlockavaš likove, nema ni boss fightova. A taj Ninja Escapades je samo bezveznih 45 min cutsceneova i par borbi. Mogao sam odmah znati, čim su je nazvali Storm Revolution, a ne Storm 4, jer su istu stvar napravili sa Storm Generations. Dakle moram čekat četvrticu za boss fightove protiv Obita, Madare i drugih. Najsmješnije mi je što su u trailerima najavljivali boss borbe protiv Obita i Madare lol.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 26

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Fri Sep 19, 2014 10:17 pm
Bilo mi je tek na 60% jer imam jako jako spor internet. I mislim da je razlog što nema story modea zato što nije bilo dovoljno storya u animeu da se razlikuje od trice. Nisam još zaigrao jer sam bio u teretani pa ću sad vidjet.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Sat Sep 20, 2014 12:31 pm
Nije zato razlog, razlog je taj što eksperimentiraju kao sa Storm Generations i žele praviti više dijelova da bi zaradili više para, imali su i više nego dovoljno storya da naprave story mode. Bio bi manji od onog iz prošlog dijela, ali opet bi imalo više smisla nego da strpaju ovo s Obitom i Madarom u četvrticu, i još Kaguyu, zato jer je četvrtica zadnji dio igre jer će u 2015. završit anime, a igre prate anime. Zato bi bilo bolje da su u Storm Revolution nastavili Storm 3, dakle nastavak borbe s Tobiem, otkrije se da je on Obito, onda se Naruto i Kakashi bore protiv njega, pa dođe i Madara, onda dio sa Sasukeom kad oživi Hokagee i zadnja borba je ovo sad što se događa u animeu kad Obito postane Ten Tailsov Jinchuuruki. Evo, da je tako bilo u ovom Revolutionu, imalo bi više smisla da naprave četvrticu koja se nastavlja od tu pa dođu do Kaguye i tako završi serijal.

Ali pre loše im je to što su u trailerima najavljivali boss borbe protiv ono dvoje, a zapravo je to samo cutscene na kraju i tek u četvrtici će bit borbe. Pa mogli su odmah reć, a ne ovako zajebavat ljude, marketinški trik jebiga...
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Sat Sep 20, 2014 1:56 pm
Ne znam šta ti ima protiv igre. Po meni je je poboljšanje u odnosu na prethodnu skoro u svakom pogledu. Što se tiče Story moda, u ovoj igri je napravljen puno bolje nego u prethodnoj. Kratka poglavlja sa par borbi i amen. U prošlo igri su bila predugačka poglavlja sa previše cutscena i par borbi. Sjećam se da mi je pisalo da sam igrao story preko 20 sati, a od toga sam bar 18 sati gledao cutscene, a sat i polsu bile borbe, a najmanji dio je bilo istraživanje po mapi. Prošla igra je imala užasan story, u ovoj je praktički isti stil, ali je skraćen da ne postane dosadan i to je super. Nekad su Naruto igre čak i imale igriv story, u Narutu Ultimate Ninja 4 i 5 recimo. Čak i ne fale borbe s bossovima jer je story kratak i zanimljiv i bez njih.

S druge strane Ninja World Tournament je najbolja stvar što se mogla dogodit ovoj igri. Malo noviteta ne škodi. I nažalost taj segnment igre podsjeća više na neki story mod, nego Ninja Escapades koji kao predstavlja story mod. U Ninja World Tournamentu se počinje od D ranka turnira i kako se pobjeđuje na turniru se otključavaju novi jači rankovi što se vidi i po snazi protivnika. Borbe 4 lika u isto vrijeme su odlično napravljene i napete su do samog kraja. A istraživanje samog tog otok gdje je turnir je ono što očajno fali Naruto Ultimate Ninja Storm serijalu (sudim po prethodnoj i ovoj igri), a to je neka sloboda kretanja u nazovimo ga story modu.

Dalje, što se tiče likova ne znam koji je problem u njihovom rasporedu, ali ako ti smeta nek ti smeta. Drugo, čini mi se da igra prepoznaju ako imaš save od Ninja Storm 3 Full Burst pa odma ima otključano pola likova na početku, jer sam imao pola, ako ne i više likova odmah od početka, a i sama igra je nešto javila na početku. I novi pristup Ultimate Justsu, Awakeningu i Supportu je dobar, Awakening zatjeva malo privikavanja u odnosu na prošli. A što se tiče borbi s bossovima, nisam ni primjetio da fale jer je igra dobra i bez njih. Ovako ionako sam uglavnom igrao free battle u prošloj jer je story mod bio očajan, a sad uglavnom igram ninja world tournament i zadovoljan sam.
Sponsored content

Naruto: Ultimate Ninja Storm Series Empty Re: Naruto: Ultimate Ninja Storm Series

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu