AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sretne i Nesretne ljubavi

+14
animefun1234
roverandom
sajber
WooddieBone
Kaio- Goku
Prince Vegeta
chibi
sarcasticGirl
Rin Okumura
audiosl4ve
Sasuke Uchiha
Lelou1524
SuperSaiyanVegeta
son goten
18 posters
Go down
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Sat Apr 18, 2015 10:41 pm
Ma kakvi, sad bih mogao pisat romane o svakom danu kad je vidim u skoli. Jos mi se uvijek smijeska, ali nista vise. I to kod mene nema veze s kukaviclukom koliko s time sto sam ja kao osoba inace pesimistican, bez samopouzdanja i okrenut losijem razmisljanju (tipicni metalac, zar ne?). Zbog toga bi mi i trebala cura koja bi me podupirala i preokrenula me kao osobu. Slobodno mi recite da sam pizda, ali ja jos ne idem curi koja je poznata po cijelom Dubrovniku po njenoj ljepoti govorit da mi se svida. Moze imati bilo kojeg pozeli, a moje ste slike vec vidjeli....
smegmarta
smegmarta
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 160
Reputation : 4
Pridružen : 2014-06-29
Godina : 30

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Sat Apr 18, 2015 10:49 pm
Jbga. Prerast ces to vec, a i naici ce druga. Bolje da prozivljavas te drame nego da ti je dosadno, a ocito ne zelis nikakav pomak od trenutnog stanja.
More real life tips: kreni u gym, postani supak, ali pristojan, pozovi ju negdje da skupa popijete i vec ce bit na koljenima hahaha. Ili samo ovo zadnje. Barem mene svatko moze osvojiti u Medi.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Sat Apr 18, 2015 10:54 pm
9 godina vec trpim, sumnjam da ce to proci samo tako. A ovo za tvoje tipove, to jednostavno nisam ja (mada ovo za gym se slazem). Ja ne mogu bit supak, plus ona to zna. I iskreno, imam toliko problema u zivotu sto od zdravlja, skole i obiteljskih, tako da mi nimalo nije dosadno. Ali eto, barem me inspiriralo sve to da pisem pjesme haha.
smegmarta
smegmarta
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 160
Reputation : 4
Pridružen : 2014-06-29
Godina : 30

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Sat Apr 18, 2015 11:00 pm
Jos si mlad. Nadam se da ces nauciti kako postati malo optimisticniji. Supach ak barem nekakvu korist izvlasis iz toga. Cek devet godina, a imas 15? Sa sest godina sam se penjala po drvecu i ucila citati.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Sat Apr 18, 2015 11:02 pm
Pa, sad cu za mjesec ipo imat 16, onda ce bit 9. A sa 7 sam je upozno (isli smo u isti razred u osnovnoj) i ona je bila moja prva i jedina ljubav... I valjda hocu naucit kako bit optimisticniji haha.
smegmarta
smegmarta
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 160
Reputation : 4
Pridružen : 2014-06-29
Godina : 30

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Sat Apr 18, 2015 11:12 pm
Samo se mucis micek. Evo, nasla sam tvoju fotku. Kad se osisas imat ces i ljepsu curu u Dubrovniku. ;p
audiosl4ve
audiosl4ve
Moderator
Moderator
Broj postova : 1398
Reputation : 18
Pridružen : 2012-02-03

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Sat Apr 18, 2015 11:13 pm
smegmarta (citat):Jbga. Prerast ces to vec, a i naici ce druga. Bolje da prozivljavas te drame nego da ti je dosadno, a ocito ne zelis nikakav pomak od trenutnog stanja.
More real life tips: kreni u gym, postani supak, ali pristojan, pozovi ju negdje da skupa popijete i vec ce bit na koljenima hahaha. Ili samo ovo zadnje. Barem mene svatko moze osvojiti u Medi.

nisi ovo trebala rec. Sada znamo tvoju tajnu Twisted Evil

i da sasuke, pica si ahahahaha
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Sat Apr 18, 2015 11:17 pm
Gle ja ću ti uvijek reći go for it.

Pristojni šupci ne postoje, postoje šupci i nešupci.

Gym po želji.

Zapamti da lige ne postoje. Jedini način da cura bude out of your league je ako joj nisi financijski privlačan, ali to znači da si ti viša, a ona niža liga.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Sat Apr 18, 2015 11:17 pm
smegmarta (citat):Samo se mucis micek. Evo, nasla sam tvoju fotku. Kad se osisas imat ces i ljepsu curu u Dubrovniku. ;p

Pa i jesam se sisao, pogledaj noviju sliku Wink

@audiosl4ve A znam.... XD
smegmarta
smegmarta
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 160
Reputation : 4
Pridružen : 2014-06-29
Godina : 30

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Sat Apr 18, 2015 11:30 pm
Fak. Nisam vidjela novu sliku. Napravila sam ti u paint shop pr0 mejkover. Steta kaj tinypic ne dela. Joj, slucajno sam napisala Medo, a mislila Agava.
Pristojan supak, oksimoron koji postoji u zenskom svijetu.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Sat Apr 18, 2015 11:36 pm
Pogledaj, na zadnjoj stranici je, ali opet izgledam debilno haha.

I nadovezao bih se samo na ovo Woodievo, u nasim godinama jos uvijek postoje lige jer smo nezreli. A te lige su reputacije. Npr, mene skola vidi kao darkera, "sotonjaru" i opcenito pobunjenika i outcasta, dok nju vide kao ljepoticu i sve sto ide uz to.
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Sun Apr 19, 2015 12:14 am
Ma jok. Da postoje takve podjele - postoje, ali da neki metalac/sotonjara/darker... ne može bit s nekom curom koja to nije to su gluposti. Prijatelj (koji je ako se već mora klasificirat metalac i još je u srednjoj imao dugaćku kosu) bio s curom koja od metala bježi na sam spomen (i opet ako već mora klasificirat nek bude kao šta si ti rekao ljepotica i sve šta ide uz to). I to je čak trajalo nekih par mjeseci, tako da tvoja teorija ne drži vodu. Ako se tako tješiš jer te strah nešto poduzet, onda nek ti bude.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Sun Apr 19, 2015 12:29 am
Nije da ja mislim da takvi ljudi ne idu zajedno, vec na kraju krajeva vjerojatno ona to misli.
I sta bih trebao, rec joj da mi se svida i ako me odbije ce to cijeli grad znat. Briga me sto drugi misle, ali previse ljudi vodi brigu o tudim zivotima pa te to izludi. Jos to sto bih nakon sto (ako) me odbije imao emocionalno stanje srednovjecnog, nezaposlenog samca na normabelima koji se pokusava ubit skokom sa zgrade.
smegmarta
smegmarta
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 160
Reputation : 4
Pridružen : 2014-06-29
Godina : 30

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Sun Apr 19, 2015 12:33 am
Ali krivo gledas na to. Ne bi li ti bilo puno lakse da te lijepo odjebe i onda se suocis s cinjenicom da niceg nece biti od toga? Mozes si fino dati kraj i reci idem dalje, a ne da trosis jos godina svog zivota... Prebolit ces to, a nikog zapravo nije toliko briga sto se klinac od 15 godina zaljubio u zgodnu djevojcicu.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Sun Apr 19, 2015 12:39 am
Ako ce me odjebat, to sigurno nece biti lijepo. I sigurno ne bih isao dalje (igrao bih ulogu Itachia "ja te volim svejedno"), ne mogu se sad ja od nje odljubit najednom iako vec znam da su male sanse da od nas bude ista. Jer kazem, ja sam pesimisticna osoba koja ne zna ic dalje. I vjeruj mi, u ovom gradu je svih sve briga, pogotovo moje vrsnjake.
smegmarta
smegmarta
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 160
Reputation : 4
Pridružen : 2014-06-29
Godina : 30

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Sun Apr 19, 2015 12:46 am
Znam da je u tim godinama sve dramaticno i svi osjecaji su intenzivni i jos povrh svega te najvise jebe sto drugi misle o tebi koliko god poricao to. Koji odjeb je lijep? Najgore je kad si u neznanju ili zapnes bez ikakvog pomaka. Naravno da ces glumiti patnika ako se tako postavis, ali ako si kazes da zivot ide dalje s vremenom ce proci. :> Ako te ne odjebe jos bolje. Pa dobro, ali da smo i u najgorem selu prica bi prosla za dan, dva, tri... Dosadi.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Sun Apr 19, 2015 12:57 am
Ne znam, sad mi je prioritet skola. Moram spasit sto se spasit da od ocjena, ako u meduvremenu bude neka prilika, onda super.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Sun Apr 19, 2015 1:00 am
Mislim da je to "ja te volim svejedno" više Sakura gledano u ovom kontekstu. Ako ta cura pokuša uništit tvoje selo, nemoj lagat Narutu da ga voliš kako bi ju vratio nazad.
Katkad pogledam gluposti koje sam napisao i pitam se jesam li na drogama. Ovo je jedan od tih puta.

Sad ozbiljno, mislim da sam ti ovo već rekao, ali možeš shvatit jel joj se sviđaš bez da joj odmah sve priznaš. Jednostavno je pozovi van prijateljski, na neki neromantični film (možeš i s nekim drugim zajedničkim prijateljima) ili tako nešto. Ako te škarta, bar se nećeš morat mučit jel tu može bit nešto ili ne može, a ako pristane malo-pomalo smanjuješ razdaljinu ili neki idiom koji ne zvuči kao da je s National Geographica.
Evo nešto pozitivnog razmišljanja. Imaš 15 godina. Prosječni životni vijek je 80 godina. Jel stvarno misliš da će te nakon 65 godina biti briga što te neka cura odbila? Ne znam stvarno kako je tu u Dubrovniku, ali i mene su dosta ogovarali u ovoj selendri i da ti pravo kažem to prođe za par dana jer nađu novu žrtvu za ogovarat. Takve ljude ionako nije briga ni za koga osim za sebe same pa ih nije ni briga što se tebi dogodilo, samo se žele imat čemu rugat.

I ne brini se za te "klase". To je samo izmišljotina nesigurne djece kako bi se osjećala superiornija od drugih na temelju nekih bezveznih kvaliteta. Ako je osoba prava za tebe, neće je bit briga jesi li metalac ili punker ili rocker ili ljepotica. Da Sasuke, i ti možeš biti ljepotica. I sad se opet pitam jesam li na drogama.

P.S. Svakako stavi školu za prioritet, pogotovo u ovo doba godine. Samo nemoj to koristit za izliku kasnije. Ponekad samo moraš nešto napravit kao da skidaš flaster i bit će ti puno lakše.
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Sun Apr 19, 2015 2:21 pm
smegmarta (citat):Fak. Nisam vidjela novu sliku. Napravila sam ti u paint shop pr0 mejkover. Steta kaj tinypic ne dela. Joj, slucajno sam napisala Medo, a mislila Agava.
Pristojan supak, oksimoron koji postoji u zenskom svijetu.

Pristojan šupak je samo dokaz kolko su neke cure neodlučne.
Ništa drugo.
Kad je neki nice guy njega ne bi jer je previše šonja, al kad je šupak onda je bezobrazan pa ajmo spojit u jednu savršenu osobu.

Kod muškaraca postoji to isto. Zove se Mila Kunis.



I da, ak ti sa 21 godinom još uvijek ciljaš na "pristojnog šupka" moram te upozorit da si jaaaako nezrela.
Cure tih godina uglavnom počinju shvačati kako su šupci šupci, a nice guys zapravo jedina opcija za normalnu vezu.

Jer budimo realni, ovo je činjenica, šupak kolko god bio pristojan će kad tad bit šupak prema tebi, a do koje mjere saznaš tek kad se to dogodi.
Imala je frendica "pristojnog šupka". Fakat je bio kul dečko, malo prgav, odlučan, a opet zabavan i kul.

Kad je završila na intenzivnoj nije joj baš bio ni zabavan ni kul.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Sun Apr 19, 2015 3:21 pm
@Prince Vegeta
Zapravo, ona je mene vec pitala prosle godine da idemo zajedno gledat Godzillu (da!!!), i onda na kraju nismo isli jersam iso s ovim drugim prijateljima nekim, i tog istog dana mi je rekla kako bi isla sa mnom na koncerte. Medutim, ovo ljeto sam je pitao zasto mi je sve to rekla i samo mi je odgovorila "Ne sjecam se, ljudi nekad zaborave nebitne stvari". I da, onda je bila prohodala s jednim likom, ali to nije puno trajalo. I sad opet prema meni salje neke signale.
Ali sad joj jos uvijek ne idem govorit ista, jedino ako dobijem dobru priliku.

Btw, hvala svima na odgovorima ^^
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Sun Apr 19, 2015 6:46 pm
Godzilla ti je greška broj 1. Ako te već pitala da ideš s njom pogledat film onda si trebo ić s njom pogledat film. Jer po tvojim pričama sam ja skužio da ti patiš za njom već duže vrijeme i onda te ona zove u kino, a ti je odjebeš šta mi je totalno nelogično. Lako za koncerte, ali ovo ti je bila greška.

Ali stvarno, poslušaj nas malo, imaš dvije opcije:
1. daj je više pitaj da ode s tobom na piće/kavu/u kino... i pristane-ne pristane nastavljaš dalje sa životom
2. i dalje ćeš to sve zadržavat za sebe i pitat se šta je moglo bit i zašto nije ništa bilo.
A i sve da te odjebe bit ćeš malo u kurcu par dana i dalje ko da se ništa nije desilo, čak će ti bit lakše jer nećeš stalno razbijat glavu misleći o toj curi. Nisi jedini koji se našao u takvoj situaciji, a ne budeš ni zadnji.
roverandom
roverandom
Senior Boarder
Senior Boarder
Broj postova : 91
Reputation : 1
Pridružen : 2015-02-09
Godina : 30

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Sun Apr 19, 2015 6:50 pm
Message reputation : 33% (3 votes)
Ne može on ništ napravit, emo je, vidiš da uživa u patnji.

A ako/kad ga odbije možd neće par dana bit loše volje, jer ako je pravi emo bi moglo bit većih posljedica..
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Sun Apr 19, 2015 7:58 pm
@Chibi
Nisam je ja odjebo, rekao sam joj moze, ali onda ona nije taj dan kad je bio film bila u gradu, a prijatelji su me nagovarali da idem s njima. Tako da je to bio splet nesretnih okolnosti. I znam da vas trebam poslusat, ali moram skupit hrabrosti. Eto kad skupim i ako prode dobro, castim vas svih. Ako ne, nikom nista haha.

@roverandom
Ovo sam shvatio kao salu, ali ako je bila sala, malo je pretjerana Wink
chibi
chibi
Admin
Admin
Broj postova : 989
Reputation : 31
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 33

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Sun Apr 19, 2015 9:31 pm
Pa dobro, nije film igro samo taj jedini dan, tako da si i dalje mogao ić s njom. A i da si reko prijateljima da si se već dogovorio s njom shvatili bi. Uglavnom, propuštena prilika. I nema tu skupljanja hrabrosti nije to bungie jumping, to si trebo napravit odavno. Jer što više čekaš to gore, a njoj je svejedno jel ćeš ti nju pitat sutra il za dva tjedna.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Sun Apr 19, 2015 10:09 pm
Nismo se bas bili dogovorili ono "skupim te u osam" i to. Vec sam joj rekao da jedva cekam ic gledat taj film i onda je ona rekla da bi isla sa mnom. Samo je na tomu ostalu. No svejedno jest propustena prilika, jebiga.
Sponsored content

Sretne i Nesretne ljubavi   - Page 7 Empty Re: Sretne i Nesretne ljubavi

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu