AniMan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škola i drugo

+20
smegmarta
Leo13
Akai
Strummer
Rin Okumura
nyan-cat
O-Dog
chibi
Jovo_SSJ3
Prince Vegeta
Goku SSJ2
son goten
Grgo
SuperSaiyanVegeta
Kaio- Goku
audiosl4ve
WooddieBone
Sasuke Uchiha
sajber
Lelou1524
24 posters
Go down
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Wed Sep 18, 2013 10:09 am
Zar 1 ne ide pod zalaganje, a kad ćeš učiti pod znanje? Very Happy
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Wed Sep 18, 2013 6:45 pm
I ja sam dobio i 1 i 5 kao Lelou, baš fino Very Happy

Jao jedva sam dočekao ponovno vidit nadrkane profesorice kul -.-"
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Wed Sep 18, 2013 8:20 pm
mah me dobili neka 2 retard profesora... i 2 retard predmeta, finomehanika i mjerena u elektrotehnici.
kod niti jednog nemožeš napisati sve šta kaže... a ovaj jedan još vrjeđa učenika, doduše meni nije rekao ništa, ali zbilja to što čujem nije primjereno ponašanje...
dobio sam još jednu 1. hohohoho.
a dobro nevažno, tjelesni.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Wed Sep 18, 2013 8:46 pm
Imao sam i ja mjerenja u elektrotehnici. Profesor je bio neki stari bosanac, kao najstroži u školi. Meni nije tako izgledao douše. Ali, pisali smo puno. I crtali neke glupe crteže, a morao si sve imat napisano u bilježnici. Well, prošao sam predmet tako što sam varao na testovima. Srečom pa je stari peder riješavao križaljke dok smo riješavali testove pa bi mogao prepisivat iz bilježnice.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Wed Sep 18, 2013 8:47 pm
Imao sam i ja mjerenja u elektrotehnici. Profesor je bio neki stari bosanac, kao najstroži u školi. Meni nije tako izgledao douše. Ali, pisali smo puno. I crtali neke glupe crteže, a morao si sve imat napisano u bilježnici. Well, prošao sam predmet tako što sam varao na testovima. Srećom pa je stari riješavao križaljke dok smo riješavali testove pa bi mogao prepisivat iz bilježnice.
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Wed Sep 18, 2013 9:47 pm
nama je taj iz mjerenja rekao, da ga boli penis dali mi prepisujem na ispitima te će nas pitat poslije ispita opet...
baš ću probati da napravim šalabahter.
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Wed Sep 18, 2013 9:52 pm
I nas je pitao, ali moj red na ispitivanje nikad nije došao, haha. Sječam se kako smo svi imali 1 pa smo tamo zadnje sate svi pisali novi test pa nas pola nije stigao ispitat Very Happy
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Wed Sep 18, 2013 9:53 pm
jel možda znaš kako se preziva možda nam je isti lol?
sajber
sajber
Admin
Admin
Broj postova : 2700
Reputation : 26
Pridružen : 2012-02-02
Godina : 31

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Wed Sep 18, 2013 10:59 pm
Nije, ja živim u Zagrebu.
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Thu Sep 19, 2013 8:15 am
može se desiti, lol i znam da živiš u zagrebu :'p
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Sun Nov 03, 2013 10:17 pm
Kako ide djeco u školi?
Već imam 7 jedinica i ovog jednog predmeta (mjerenja u elektrotehnici) imam već 4 jedinice mogla bi i 5 past sutra Razz.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Mon Nov 04, 2013 12:01 pm
Imam 4 jedinice i sve ostalo petice, dobar sam XD ali sad sam bolestan pa ću morat nadoknađivat pa dok ispravim to ohoho.Meni je bolje što neće bit ocjenivanja na polugodištu, nisam pod nekim velikim pritiskom, ali treba udarit dobro ovaj 11. i 12. mjesec.
son goten
son goten
Gold Boarder
Gold Boarder
Broj postova : 237
Reputation : 3
Pridružen : 2012-02-03
Godina : 27

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Mon Nov 04, 2013 1:11 pm
Lelou1524 (citat):Kako ide djeco u školi?
Već imam 7 jedinica i ovog jednog predmeta (mjerenja u elektrotehnici) imam već 4 jedinice mogla bi i 5 past sutra Razz.
đ
ja iz mjerenja imam 2 hahahah,
iz osnova elektrotehnike imam 3 jedinice =P
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Mon Nov 04, 2013 7:15 pm
ma nama ovaj peder neki čudni predaje mjerenja, i btw 5 je danas pala.
da ti vježbu i stvari i spajaj. ne pomaže gej nikako, sve sjebano.
da sve bude bolje dolazi mi starci na informacije sada u čet. i ono neznaju za niti jednu jedinicu xD
ja iz osnova imam hmm 1, mislim dobiti ću je u četvrtak, hvala bogu starci neće vidjeti Very Happy
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Mon Nov 04, 2013 7:28 pm
Imam nekih 15 petica i dvije četvorke (jedna je hrvatski neki esej, profa cjepidlači, a druga je engleski jer sam zaboravio da se kad ide u neupravni govor miče vrijeme unazad Neutral )
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Mon Nov 04, 2013 10:11 pm
jebote gimnazija to nešto divlje
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Sun Nov 10, 2013 1:45 pm
Prince Vegeta (citat):Imam nekih 15 petica i dvije četvorke (jedna je hrvatski neki esej, profa cjepidlači, a druga je engleski jer sam zaboravio da se kad ide u neupravni govor miče vrijeme unazad Neutral )
Stvarno mi te žao, ne bih ti bio u koži  lol! 

U mene je takav miks da se ne možeš snać kad gledaš u dnevnik.Telefonski brojevi 5 2 3 2 5 1 4 3 XD sve tako nekako sjebano.Sve do ovog tjedna je išlo bajno, pa se naredale neke trice.I imam 5 jedinica, ni moji roditelji ne znaju za njih cheers 

Ali ovaj jedan lik iz mojeg razreda ima 7 jedinica samo iz fizike (ni jednu drugu ocjenu osim jedinica nema), tako da, ne može lošije od njega nitko XD
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Mon Mar 10, 2014 8:12 pm
Postali smo robovi svih tih sranja.Bit će još i gore, ali barem ima nas koji vidimo to i nismo ovisni kao i drugi...Da barem nikad nisam kupio mobitel  Rolling Eyes 

Btw, ljudi moji, ovo se treba prepričat (Sad sam skonto da ja ovdje vazda prepričavam šta se dešava u mojoj školi, jebiga, morate to čut XD) imali smo kao test iz fizike (zapravo je moj razred imao, ja nisam bio tad u školi) i naravno, ništa nisu znali, 70% razreda barem.I umjesto da su se potpisali svojim imenom, muški su stavili Brad Pitt, a ženske Angelina Jolie.I sad je tu nastalo takvo sranje da ću se ubuduće Bogu zahvaljivat što imam astmu.Naime, svi i koji su se tako potpisali i koji nisu (osim mene i jednog lika koji nismo bili) su dobili jedinicu, ponavljaju test i vjerovatno će dobit ukor.Kako sam se ja danas smijao, e pa to ste morali vidjet  Twisted Evil 
Mislim da me sad razred mrzi više nego prije hahaha.Ali malo je pretjerano da dobiju ukor te ovi koji su se potpisali pravim imenom da išta dobiju osim ocjene iz testa koju nitko neće dobit.

Ali ajde, nikad nije dosadno...
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Mon Mar 10, 2014 9:01 pm
Ah.
Mnogo ljepih tekstova. Uživao sam u čitanju.
Sasuke Uchiha
Sasuke Uchiha
Heavy Metal Boarder
Heavy Metal Boarder
Broj postova : 1906
Reputation : 13
Pridružen : 2012-02-04
Godina : 24

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Mon Mar 10, 2014 9:05 pm
Kladim se da nisi ni 2 rečenice pročitao Razz
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Mon Mar 10, 2014 10:30 pm
Ah.
Jesam.
Rađe to nego dz iz finomehanika koje je onak ujeban predmet do bola.
A dobro treba nešto samo nacrtati ali opet.
Samo 15 crteža...
WooddieBone
WooddieBone
Platinum Boarder
Platinum Boarder
Broj postova : 415
Reputation : 11
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 29
http://vid.doesphotography.com

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Mon Mar 10, 2014 11:32 pm
Lelou1524 (citat):Ah.
Jesam.
Rađe to nego dz iz finomehanika koje je onak ujeban predmet do bola.
A dobro treba nešto samo nacrtati ali opet.
Samo 15 crteža...
Finomehanika je pljugica.
Koja škola?
Lelou1524
Lelou1524
V.I.P.
V.I.P.
Broj postova : 2068
Reputation : 12
Pridružen : 2012-02-05
Godina : 26

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Tue Mar 11, 2014 12:06 am
tehničar za računalstvo. ._.
bjelovar.
Prince Vegeta
Prince Vegeta
Awesome Boarder
Awesome Boarder
Broj postova : 1557
Reputation : 17
Pridružen : 2012-03-08
Godina : 27

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Tue Mar 11, 2014 3:23 am
Sasuke Avenger (citat):Postali smo robovi svih tih sranja.Bit će još i gore, ali barem ima nas koji vidimo to i nismo ovisni kao i drugi...Da barem nikad nisam kupio mobitel  Rolling Eyes 

Btw, ljudi moji, ovo se treba prepričat (Sad sam skonto da ja ovdje vazda prepričavam šta se dešava u mojoj školi, jebiga, morate to čut XD) imali smo kao test iz fizike (zapravo je moj razred imao, ja nisam bio tad u školi) i naravno, ništa nisu znali, 70% razreda barem.I umjesto da su se potpisali svojim imenom, muški su stavili Brad Pitt, a ženske Angelina Jolie.I sad je tu nastalo takvo sranje da ću se ubuduće Bogu zahvaljivat što imam astmu.Naime, svi i koji su se tako potpisali i koji nisu (osim mene i jednog lika koji nismo bili) su dobili jedinicu, ponavljaju test i vjerovatno će dobit ukor.Kako sam se ja danas smijao, e pa to ste morali vidjet  Twisted Evil 
Mislim da me sad razred mrzi više nego prije hahaha.Ali malo je pretjerano da dobiju ukor te ovi koji su se potpisali pravim imenom da išta dobiju osim ocjene iz testa koju nitko neće dobit.

Ali ajde, nikad nije dosadno...

Ja slične stvari stalno radim u svom razredu. Kad im ne skrivam stvari uokolo, to jest. Jednom su svi htjeli picat (kao ić će u Split slavit oslobođenje generala, a zapravo su svi išli u neki bar i opijali se cijelo popodne; mislim da to više vrijeđa generale nego ih slavi  Rolling Eyes ) i oni se kao svi okupili ispred škole i prosvjeduju, ja prođem kraj njih, uđem unutra, nađem profesore i pitam ih jel mogu ić kad nema nikoga. Mogao sam.  ahahahaha 
Ili sličnija situacija, kad je moj cijeli razred dobio jedan iz nekog kontrolnog iz sociologije (profa daje neke retardirane kontrolne), a mene srećom nije bilo. I onda sam došao i odgovarao umjesto da pišem kontrolni i jedini dobio pet.
Imam i ja toliko događaja iz škole da bih mogao otvoriti pet tema da ih sve napišem  lol! (nekidan sam dobio pet iz psihologije iz neke analize roditeljstva, a samo sam opisao Gendoa iz Neon Genesis Evangeliona i to mi nije jedini put da sam koristio animee da dobijem pet, trebao bih jedanput zapisati ove događaje)
Strummer
Strummer
Expert Boarder
Expert Boarder
Broj postova : 175
Reputation : 4
Pridružen : 2013-12-06

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Tue Mar 11, 2014 10:59 am
Prince Vegeta (citat):
Sasuke Avenger (citat):njome su roditelji uzeli Iphone jer je dobila par loših ocjena i dali joj onaj stari Alcatel i sad se stalno žali.

Oh, da, koja kazna. Uzmimo joj mobitel i dajmo joj malo stariji. Ne znam što je gore, to što joj roditelji misle da je to kazna ili to što je njoj to stvarno kazna. Kvragu, aj sam koristio svoju Motorolu dok joj baterija nije crkla (RIP  Sad ), a onda sam koristio Nokiu do nedavno (roditelji mi poklonili S4 za Božić, ne žalim se, ali ga ne koristim ni blizu koliko svi drugi oko mene koriste svoje mobitele; ne, ozbiljno, koliko ovisan moraš bit da ideš na facebook u školi svake dvije minute  Rolling Eyes ).
I ne znam zašto toliko strka oko Iphonea koji je precijenjeno sranje, ako već hoćeš takav mobitel, uzmi bar nešto što se ne razbije kad ga baciš na krevet (znam jednu kojoj se to dogodilo  Rolling Eyes ).
Ja se sjećam kad su se mobiteli koristili za zvat ljude. Osjećam se staro.

I ja isto je*ote. Neki dan u lika u školi vidim onaj nekav Hawai nešto tako, zaboravio sam kako se zove, i pitam otkud mobitel. On meni veli, e stari zaradio pa kupio. Ja rekoh, e baš super, počeo i ovaj nešto radit. A on veli da je on to skupljao od novaca za rođendane i te pizdarije  Šta? Ja za rođendan dobijem ku*ac od ovce i na njemu zvono, nikad u životu nisam dobio novaca za rođendan. Stvarno nekad mislim da nisam normalan zato što smatram da je potpuno nenormalno to da roditelji daju svojoj djeci po 500-1000 kuna da nose u novčaniku pa pas mater.
I onda još u školi kad ih netko tako pita, oni fino kažu "a radi se ne" a ja jebeno popizdim. Čitavo je*eno ljeto ja sam radio web stranice da bih mogao kupit sebi gitaru od 200 KM, i ja sam tu neradnik. Pun mi je ku*ac više svih. Zadnjih nekoliko godina čitav svijet sam zamrzio. Ne mogu trpit je*ote nikoga, ko da nisam normalan.
Sponsored content

Škola i drugo - Page 5 Empty Re: Škola i drugo

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu